Esileht Pereelu ja suhted Alkohoolikust mehe jätate maha, aga mida teha ahelsuitsetajast mehega?

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Alkohoolikust mehe jätate maha, aga mida teha ahelsuitsetajast mehega?

Postitas:

Vihkan seda suitsuhaisu mis temast peale suitsetamist eraldub. Olen lugenud et see ving, mis suitsetaja hingeõhust kohe peale suitsetamist tuleb, on kaaskodanikele kahjulik. Aga tema tuleb suitsetamast ja ronib väikese lapse nina alla. Olen palunud et mine loputa vähemalt suu loputusvedelikuga ära, ei midagi. Ei tee väljagi minu jutust.
Kuidas teie, mittesuitsetajad, talute seda rõvedat haisu?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.10 00:23; 01.10 01:52; 01.10 13:25; 01.10 13:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, kes sind sundis elama koos mehega, kelle lõhna sa vihkad ? Kuidas on see võimalik, et sa teed midagi sellist iseendale, mida sa ei taha ? Mina ka ei talu suitsuhaisu. Sellel on ainult üks tulemus, iial ei suudle mehega, kes suitseb; iial ei maga mehega, kes suitsetab; iial ei hakka ühes korteris elama mehega, kes suitsetab. Kuidas sa vastu tahtmist suudad seda kõige oma mehega teha ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on kaks võimalust. Kui suitsetamine on sinu jaoks künnisküsimus, siis jäta mees maha. Kui ei ole, siis ära irise.
Nii lihtne ongi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks ahelsuitsetajast meest maha ei või jätta? Keelatud või?
Mina ei hakanud sellise mehega koos elamagi – lapsetegemisest rääkimata – kes ahelsuitsetaja oli.
Praegune abikaasa on mittesuitsetaja, alkoholi tarbib väga minimaalselt ja harva.
Nii et mina lahendasin küll kunagi probleemi mehe maha jätmisega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi ei ole nii must-valge, fantaasiavaesed olete. Mees ei suitsetanud kui me koos elama hakkasime. Umbes 5 aastat ei suitsetanud, siis paar aastat suitsetas ja jättis maha. Ja nüüd siis juba umbes kolm aastat tossab. Lubab maha jätta, aga töö on pingeline jne. Ja et kõigile korraga vastata, siis alkoholi ta ei tarbi ja väga töökas on ta ka.
Aga huvitav on see, et kui teil kõik nii ok on, mis te siis irisete ja närvitsete? Normaalselt ei oska kirjutada?
VB. tuleb mõni asjalik nõuanne ka peale seniste vingatsite sõnavõttu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.10 00:23; 01.10 01:52; 01.10 13:25; 01.10 13:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei talugi ma seda haisu Mõne sigareti hais mulle vanasti meeldis. Aga ainult värske suitsuhais, mitte see lebra, mis pärast järele jääb ja suitsetaja külge. Praegu ei meeldi enam isegi värske suitsuhais, inimene ikka muutub. Aga mis ma oskan soovitada: osta suuvärskendaja ja kui mees suitsult tuleb, siis ütle talle: suu lahti ja lase seda suuvärskendajat suhu. Noh, siis ta ei pea ise vaeva nägema ja suud loputama. Ma nüüd ei taha uskuda, et suitsetaja nagu mingi tuldpurskav lohe pärast tossamist kaaskodanikele mürgiseid suust eritab, aga mine tea muidugi. Kui sa tahad suitsuhaisu suhtes sallivamaks muutuda, siis mu meelest ainus tõhus vahend on suitsetama hakkamine, nad ise vist ei tunnegi seda haisu, vähemalt käivad nad sellega rõõmsalt ringi, üldjuhul inimene ju harjub lõhnaga, mille sees ta pidevalt on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole kunagi suitsetanud ja teoorias ei meeldi ka mulle suitsetajad, aga suitsetamine ei defineeri veel inimese iseloomu.
Mu mees suitsetas juba siis, kui kohtusime (7a tagasi). Tegemist on suurepärase mehe ja isaga ning eduka ettevõtjaga. Ma leian, et tegelikult on suitsetamine ikkagi väike probleem, võrreldes muude sõltuvuste, petmiste, rahaprobleemide jms-ga. Ja ma poleks mitte kunagi selle peale tulnud, et mehega koos mitte olla üksnes suitsetamise pärast…

Ma ei lähe teda kallistama, kui ta on just suitsu käinud tegemas, samuti olen öelnud, et lapse juurde kohe ei läheks. Loomulikult ei tee ta toas suitsu. Meil nii toimib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Asi ei ole nii must-valge, fantaasiavaesed olete. Mees ei suitsetanud kui me koos elama hakkasime. Umbes 5 aastat ei suitsetanud, siis paar aastat suitsetas ja jättis maha. Ja nüüd siis juba umbes kolm aastat tossab. Lubab maha jätta, aga töö on pingeline jne. Ja et kõigile korraga vastata, siis alkoholi ta ei tarbi ja väga töökas on ta ka.
Aga huvitav on see, et kui teil kõik nii ok on, mis te siis irisete ja närvitsete? Normaalselt ei oska kirjutada?
VB. tuleb mõni asjalik nõuanne ka peale seniste vingatsite sõnavõttu. [/tsitaat]

Aga kui mees nii suurepärane ja kõik üldse nii supper, siis milleks teemapüstitus?
Või loodad, et naised jagavad nippe, kuidas nad meest suitsust loobuma sundisid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu mees polnud küll ahelsuitsetaja, aga peale seda, kui ma teda haisu pärast suudlemast keeldusin ning pidevalt vingusin, vahetas ta suitsupaki e-sigareti vastu ning nüüd juba aasta aega kodurahu tagasi ning mees ise ka rahul, et ei pea kehva ilmaga õues passima

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Las läheb e-suitsule üle. tee ultimaatum – kas kooselu ja e-suits või tavaline toss. Kui ta valib tavalise tossu, siis on ta sind juba ammu maha kandnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei vingu oma mehe kallal, sest suitsetasin tutvudes ka ise. Suitsetab rõdul, uksel on selline riiv, et uks on tihedalt kinni. Laps nii suur, et ei ole tingimata vaja kohe pärast suitsu last sülle võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vihkan seda suitsuhaisu mis temast peale suitsetamist eraldub. Olen lugenud et see ving, mis suitsetaja hingeõhust kohe peale suitsetamist tuleb, on kaaskodanikele kahjulik. Aga tema tuleb suitsetamast ja ronib väikese lapse nina alla. Olen palunud et mine loputa vähemalt suu loputusvedelikuga ära, ei midagi. Ei tee väljagi minu jutust.
Kuidas teie, mittesuitsetajad, talute seda rõvedat haisu?
[/tsitaat]
ja alles eile hakkas ahelsuitsetajaks? mina ei looks sellisega suhetki-suitsuhais on mulle vastik, järelikult on see inimene vastik ja vastikuga kooselust ei tuleks midagi välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

las läheb üle e-sigaretile, saab ilma teisi haisuga terroriseerimata oma tervist märkamatult edasi hävitada. Aga vähemalt ei haiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks võtsid sellise mehe?
Normaalne inimene isegi mitte ei seksi niko-narko-sõltlasega, rääkimata suudlemisest või kooselust.

E-sigaret ei ole lahendus, sest kui mürgi manustamine käib hingamise kaudu, siis 100% ei imendu selle lühiekse ajaga, mis õhk kopsus on ja väljahingatav õhk sisaldab ikkagi mürki, mis siis ümber olijaid mürgitab.
Kaasinimesi mittemürgitav lahendus on narko-mürgi söömine-joomine või süstimine või plaastrid või küünlad, sest nii ei kahjusta mürk teisi inimesi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.10 12:14; 01.10 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei ole kunagi suitsetanud ja teoorias ei meeldi ka mulle suitsetajad, aga suitsetamine ei defineeri veel inimese iseloomu.
Mu mees suitsetas juba siis, kui kohtusime (7a tagasi). Tegemist on suurepärase mehe ja isaga ning eduka ettevõtjaga. Ma leian, et tegelikult on suitsetamine ikkagi väike probleem, võrreldes muude sõltuvuste, petmiste, rahaprobleemide jms-ga. Ja ma poleks mitte kunagi selle peale tulnud, et mehega koos mitte olla üksnes suitsetamise pärast…

Ma ei lähe teda kallistama, kui ta on just suitsu käinud tegemas, samuti olen öelnud, et lapse juurde kohe ei läheks. Loomulikult ei tee ta toas suitsu. Meil nii toimib.
[/tsitaat]

On jah väike probleem, aga probleem ikka. Püüdlen täiuslikkuse poole, kõik on muidu ülihästi, siinsete haukujate kiuste. Its.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.10 00:23; 01.10 01:52; 01.10 13:25; 01.10 13:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Või loodad, et naised jagavad nippe, kuidas nad meest suitsust loobuma sundisid?[/tsitaat]
Just nii, mis siin imelikku on? Kade oled või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.10 00:23; 01.10 01:52; 01.10 13:25; 01.10 13:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

joomine on kallis ja peale selle on inimene pool ajast ebaadeksvaatne, ka ebausaldusväärne..
suitsetamine on kallis. mina seda kõrvalolijate tervise rikkumise juttu nii tösiselt ei vötaks. nii, et… miinuseid on palju vähem ja need on väiksemad. suitsetamine segab elu vähem.
no mis mul viga rääkida, ma ei suitseta ja meessõber jättis suitsu just, kui tutvusime… 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui teemaalgataja juba ütles selge sõnaga, et suitsetama hakati \”keset\” suhet, siis nõuanded, et miks sa üldse hakkasid suitsetajaga koos olema, on väga mööda…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta talle ise e-sigaret. Proovi, see võib aidata.

Suitsetan ka ise aeg-ajalt, aga vähe. Mulle meeldib suitsetamine kui tegevus. Olgu siis üksi või kellegagi koos. Nikotiin kui selline on täiesti ebaoluline mu jaoks. Võib-olla on sellest raske aru saada, aga suitsetamine on justkui rituaal. Selle abil saab eemalduda pingelisest tegevusest ja korraks end välja lülitada. Kui mehel on pingeline töö, nagu kirjutasid, siis võibki olla, et suitsetamine annab põhjuse pausi pidada. Kui kõige olulisem osa suitsetamises on rituaal ise, siis sellest loobuda suitsetaja ei taha (mitte ei suuda, vaid ei taha). Ka e-sigaret ei ole päris see.

Kui kõige olulisem suitsetamise juures on nikotiin, siis on e-sigaret ideaalne lahendus. Nikotiinisõltlased enamasti soovivad ise suitsetamisest loobuda, kuid ei suuda, sest vajadus aine järgi on nii suur. Kui aine aga e-sigaretist kätte saab, siis on jälle rahu majas ja elu läheb edasi. Aroomitult. Vaikselt võib mees end nikotiini kogust vähendades sellest isegi lahti harjutada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.10 13:37; 01.10 15:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Joodiku jätaks maha ja kuna jälestan suitsuhaisu, siis suitsetaja jätaks ka maha. Suitsetava inimesega ei oleks hakanudki suhet looma. Ja kuna suitsuhaisuse mehega intiimkontakt on minu puhul välistatud, siis mu oma mees ei hakkaks ka suitsema, kui just ei tahaks, et ma ta maha jätan.
E-sigaret mulle ka ei sobiks, pole ju uuritud, mis mürke ta sisaldab ja milline mõju sellel ümbritsevatele on.
Seletus, et töö on pingeline ja ei saa maha jätta on nõrkade jutt. Siis mehel ongi valikute küsimus (minu puhul), kas pere või suits.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.10 15:05; 01.10 15:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui teemaalgataja juba ütles selge sõnaga, et suitsetama hakati \”keset\” suhet, siis nõuanded, et miks sa üldse hakkasid suitsetajaga koos olema, on väga mööda… [/tsitaat]Siis oli suhtes miski ikka väga viltu, kui see suitsetama ajas. Sel juhul on süüdlane küll peeglis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.10 12:14; 01.10 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Siis oli suhtes miski ikka väga viltu, kui see suitsetama ajas. Sel juhul on süüdlane küll peeglis.[/tsitaat]
Jälle vana hea Perekooli harrastuspsühholoog. Sa ava õige praksis 🙂 Saad kõiki hädalisi \”aidata\” 🙂 Kui ei elata nii nagu sina või sinu mees, siis järelikult on tegemist mõttetu naisega.

Mees suitsetab? – selge, sitt naine oled!
Mees petab? – selge, sitt naine oled!
Järgmine palun!
jne jne jne

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.10 13:37; 01.10 15:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli mul 3 kuud selline meesisend. Ei suutnud mina seda välja kannatada ja lõpetasin suhte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Joodiku jätaks maha ja kuna jälestan suitsuhaisu, siis suitsetaja jätaks ka maha. Suitsetava inimesega ei oleks hakanudki suhet looma. Ja kuna suitsuhaisuse mehega intiimkontakt on minu puhul välistatud, siis mu oma mees ei hakkaks ka suitsema, kui just ei tahaks, et ma ta maha jätan.
E-sigaret mulle ka ei sobiks, pole ju uuritud, mis mürke ta sisaldab ja milline mõju sellel ümbritsevatele on.
Seletus, et töö on pingeline ja ei saa maha jätta on nõrkade jutt. Siis mehel ongi valikute küsimus (minu puhul), kas pere või suits.[/tsitaat]

On ju erinevaid inimesi, mõndasid suitsuhais ei häiri, need saavadki suitsetajatega koos olla. Mul on see välistatud, olen väga lõhnatundlik. Ma lihtsalt ei saaks suitsetajaga koos olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.10 15:05; 01.10 15:42;
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Pereelu ja suhted Alkohoolikust mehe jätate maha, aga mida teha ahelsuitsetajast mehega?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.