Esileht Ajaviite- ja muud jutud Allahindlus ilma hinda teadmata

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Allahindlus ilma hinda teadmata

Postitas:
Kägu

Lihtsalt imestan inimeste rumaluse üle. Näoraamatus jooksis sponsitud reklaamina läbi mänguväljakute allahindlus septembris 5% kõikidele toodetele. Samas pole ühtegi hinda ühegi tehtud töö juures välja toodud, väidetavalt vastavalt tellimusele. Pangu juba 50% siis allahindluseks, vahet ju pole.

Üldse ei saa aru, miks need isetegijad ühegi tehtud töö juures hinda välja ei too. Vastavad kommentaarid olemas, vastatakse, et vastavalt kliendi erisoovidele kujuneb ka hind. Kas tõesti viitsivad nad sadadele kirjadele vastata?

Hakkas kergem nüüd.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Eks nad küsivad nö näo järgi. Seepärast ei too hinda välja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemast oli kasu, tekkisid hinnad. Perekool on ikka kõikvõimas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Olen sama asja mõelnud. Hetkel käimas remont ja sellepärast külastan igasuguseid müügiga tegelevaid firmade kodulehti päris palju. Päris paljudel ei ole kauba juures hinda või siis on mingi veebis avanev kataloog ja juures info, et kataloogist tellimine võtab aega 6-8(!) nädalat. Miks ma peaks soovima 6-8 nädalat oodata asja, mida ma pole oma silmaga näinud, vaid ainult fotosid? Lähen sel juhul ju konkurendi juurde, kes näitab hinda ja kelle juures saab kaupa vaadata ka. Kui kaua sellised firmad üldse püsivad? Kust kohast nad kliente saavad? Ma usun, et kõik ostjad eelistavad firmat, kes olulise infoga nii kitsi ei ole. No ei jaksa iga asja puhul ju hinnapakkumist ka küsida ja oodata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah… ma saan aru küll, et eritellimusel toote hind sõltub mitmest pisiasjast, aga mingi näidis võiks ju olla, et hinnaklassist pisutki aimu saada. Mina ka ei viitsi hinnapakkumist mitmest kohast küsida – kui hindu pole, siis oletan, et on nii kõrged, et ei juleta avalikult näidata, ja astun edasi.

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Allahindlus ilma hinda teadmata