Esileht Koolilaps Allahindlus koolikottidele

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Allahindlus koolikottidele

Oskab keegi öelda, kas Avanti kaupluses on sügiseti, peale kooli algust olnud koolikottidele allahindlus. Ja kui on olnud, siis kui palju. Tänan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil laps esimest klassi lõpetamas ja eelmine kevad umbes aprillis ostsime sügiseks koolikoti valmis Avantist. Olidki kevadel veel need eelmise sügise soodsamad mudelid alles. Sügisel tulevad taas uued ja kallid kotid müügile. Neid eelmise sügise kotte on kindlasti praegu ka saadaval heade hindadega. Küsi,toovad tagaruumidest välja. Kuna pole veel hooaeg, siis ei pruugi koolikotid väljas olla kogu valikus, praegu pigem naiste kevadised-suvised kotid müügiks väljas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käisin Avantis see nädalavahetus. KÕIK koolikotid olid väljas – nii selle kui ka eelmise aasta mudelid. Eelmise aasta mudelid olid vist nii 10 euri odavamad…Ei tule neil midagi sügisel uued mudelid. Sügiseks on uued mudelid vaat et juba otsas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uued mudelid on tavaliselt aprill-mai väljas (minu arvates olid internetipoes uue hooaja kotid juba?) ja see tähendab, et eelmiste hooaegade kotid, mis alles, on kümmekond eur-i odavamad. Sellega asi lõpeb. Rohkem juurde tavaliselt ei tule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui palju need Jevad maksavad umbes? Mõtlen, et kui need on 109 EUR, siis palju Jeva on:
http://www.happytoys.de/ShowThemePage-ti51-ki5.html

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.04 19:36; 18.04 20:22; 01.05 21:45; 11.05 17:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.avanti.ee/index.php?page=50&

Seal 2012 kataloog ja teises ilmselt vanemad mudelid. Meil on sellise lõikega nagu on 51¤ sinine, kosmonaudiga. Ostsime suvel enne esimest klassi (praegu teises), kui poes väljas ei olnud, toodi tagant ja soodushind oli suht sama. Kolmandasse läheb veel kindlasti selle kotiga.

Lisan veel seda, et kunagi ostsin oma väga rahulikule pojale mingi suvalise koti Prismast või mujalt koolilaadalt ja no neid läks tal aasta jooksul kaks- kolm. Küll rebenes, küll läks lukk katki või lihtsalt vajus lahti kui asjad sees. Siis hakkasin uurima neid kvaliteet-kotte. Tütrele ostsime 800 kroonise Lego, käis neli aastat ja see kott kannatab peale 8a seismist veel kasutusse võttu. Teisele tütrele, kes on meie lastest ainus tõeline rööbeldis, ostime Jeva. Teine aasta ja kott kui uhiuus. No tõesti, olles paljulapseline ema, ei ole ma nii rikas, et osta odavaid kotte. Enam seda viga ei tee.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ma ka seda meelt, et ennem üks kvaliteetne kui iga aasta uus kott.
Kas peale Jeva on veel mõni koolikotifirma, mille tooteid siis kvaliteetkottideks saab nimetada?
Ja kus neid Tallinnas müüakse sel juhul?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 09:24; 10.05 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lego, augustis stockis (pea sama hind, aga ilma pinalita ja pisem) ja praegu siin:
http://buduaar.ee/Turg/kuulutus/1244122

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.04 19:36; 18.04 20:22; 01.05 21:45; 11.05 17:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeva kodulehel on vanematele mudelitele oluliselt suurem ale kui avanti 10¤. Tüdrukute kotte seal rohkem ka kui poistekaid 🙂 (ja suurema alega)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

just mingisse teise koolikotiteemasse kirjutasin eile, et jeva poes saab kotte alla 50 ¤. vist 30 ringis oli kõige odavam, mis silma jäi. teemaalgataja, nagu ma aru saan, telliks kaks kotti, nii et postikulu on null.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kus küll sellist poodi leida

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülalmainitud lingil nüüd tüdrukute Lego koolikotid natukene soodsamad. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.04 19:36; 18.04 20:22; 01.05 21:45; 11.05 17:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas neid Lego kotte saab ainult Stockmannist?tahaks vaadata ja katsuda mida nad endast kujutavad.

Kus poodides neid Jeva ja Herlitzi omi müüakse?
Kas te ostmisel käite koos lapsega ja lasete tal valida endal`?
aitäh.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin sel teisipäeval enda pojale Jeva koolikoti Kristiine keskuse Avanti poest. Hinnaks oli 76 eurot. Tagaruumist toodi välja ka Jeva koolikott, mis maksis 48 eurot.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.05 22:48; 12.05 21:22;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina ostsin sel teisipäeval enda pojale Jeva koolikoti Kristiine keskuse Avanti poest. Hinnaks oli 76 eurot. Tagaruumist toodi välja ka Jeva koolikott, mis maksis 48 eurot.[/tsitaat]
Ma ostsin ka selle 76-eurose. Laps on sigaõnnelik 🙂 (Mitte hinna pärast muidugi, aga kott on äge ja paistab tõesti praktiline ja eks ta sai oma soovi ka natuke sekka öelda mudeli osas)
Mis sel 48sel viga oli muidu? (mulle isegi ei pakutud, küllap ma ei osanud küsida)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 09:24; 10.05 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeva on hea küll, aga tundub, et minu lapse koolikoti sisu on liiga raske. Peale kaheaastast kasutust on minu lapse Jeval õlarihmade ülemised õmblused lahti rebenenud. Kolmandat aastat enam ei kesta.
Oma kooliajast mäletan sama asja, et kottide õlarihmad tulid lihtsalt küljest ja neid pidi muudkui tagasi õmblema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas neid Lego kotte saab ainult Stockmannist?tahaks vaadata ja katsuda mida nad endast kujutavad.
[/tsitaat]

Stockmannis hetkel pole, tulevad augustis ja mujal Eestis pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.04 19:36; 18.04 20:22; 01.05 21:45; 11.05 17:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma see kägu, kes ostis lapsele 76 eurose Jeva koolikoti. Kuna varem käisin seal poes neid koolikotte juba uurimas, üksinda, mainiti ka, et kogu valik pole neil väljas ja tagaruumis on ka veel kotte. Nüüd siis küsisin, kas taga on ka kotte. Välimuselt oli 48 eurone kott ok, aga värv oli selline kaka pruun. Mul laps valis endale nahkhiirega koti, millel see nö trennikott/lisakott, käib krõpsudega koti küljes. Mulle muidu endale meeldis välimuselt kott, millel lisakott käis lukuga taskust välja, mitte ei rippunud ees. Hinnavahe oli neil kahel 7 euri vist- nö minu lemmik maksis 69 eurot. Laps valis aga enda lemmiku ja on rahul ;))

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.05 22:48; 12.05 21:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.facebook.com/#!/media/set/?set=a.205196632930123.45408.115997568516697&type=3

Küsi sellelt müüjalt kotte (Herlitz, Lego), las tellib. Ta tellib välismaalt riideid ja koolikotte. Muidu juhtub nii, et tervel klassil on ühesugused Jeva kotid ja lastel lähevad asjad vahetusse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Prismas oli Herlitz 49,99

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Koolilaps Allahindlus koolikottidele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.