Esileht Pereelu ja suhted Allaminutimees

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 60 )

Teema: Allaminutimees

Postitas:

Mul oli jah 30mg. On need ikka sama kallid kui mõned aastad tagasi? Siis maksis üks tablett umbes 8€. Rohkem kui korra nädalas hästi võtta ei raatsinud ???? ????

Püha püss, kas sul on rahast kahju, et rahuldatud naist saada?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.02 16:22; 18.02 16:30; 18.02 17:53; 20.02 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida te siin targutate kõik, et mees tehku kegeli harjutusi ja õppigu end tagasi hoidma 20 minutit, kuni naine tuleb vms…
Esimene meestearsti lehekülg kirjutab, et see on tahtele allumatu. toob põhjused ka välja.
Natuke lugemist, saate veel targemaks:
http://www.erektsioon.ee/seksuaalhairete-abc/ejakulatsioonihaired.html

Lugesid ikka lõpuni-enesekontrollitehnikad. See on kontrollitav. Ainult jobu ajab selle ei tea mille süüks.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.02 22:41; 19.02 12:00; 20.02 18:14; 20.02 23:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida te siin targutate kõik, et mees tehku kegeli harjutusi ja õppigu end tagasi hoidma 20 minutit, kuni naine tuleb vms…

Esimene meestearsti lehekülg kirjutab, et see on tahtele allumatu. toob põhjused ka välja.

Natuke lugemist, saate veel targemaks:

http://www.erektsioon.ee/seksuaalhairete-abc/ejakulatsioonihaired.html

Lugesid ikka lõpuni-enesekontrollitehnikad. See on kontrollitav. Ainult jobu ajab selle ei tea mille süüks.

Lugesid ikka algust ja keskkohta ka, mitte ainult seda, mida tahtsid välja lugeda?
Näiteks: “…. tahtele allumatu seemnepurse”… või ” Enneaegse seemnepurske põhjused võivad olla närviregulatsiooni eripära, peenise peaosa ja tsentraalsete närvikeskuste ülitundlikkus, vaagnatraumad, sugutrakti kroonilised põletikud ja probleemid partnersuhetes.”

Kui sul on ikka närviregulatrsiooni eripära ning ülitundlikus, siis sa võid sitsida ka peenise peal, ikka tuleb. Sellepärast kasutatakse tuimestavaid geele “mis ei toimi tegelt nii nagu tahaks” või medikamente. Minul toimis väga hästi ainult see Priligy tablett. Hoolimata sellest, et pole peenisega soki ülestõsteharjutusi teinud, suutsin täielikult kontrollida ning end vabastada siis, kui selleks oli õige hetk.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.02 20:16; 20.02 00:27; 20.02 21:33; 21.02 00:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seks pole ainult penetrtatsioon, äkki keskendute valele asjale.

Kuidas sa seda vaginaalset orgasmi ilma penetratsioonita saada soovitad? Mõttejõul?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sa seda vaginaalset orgasmi ilma penetratsioonita saada soovitad?

Abivahendiga. mida mees hoiab kas käes või seob ümber puusade.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 22:43; 21.02 18:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul on ikka närviregulatrsiooni eripära ning ülitundlikus, siis sa võid sitsida ka peenise peal, ikka tuleb. Sellepärast kasutatakse tuimestavaid geele “mis ei toimi tegelt nii nagu tahaks” või medikamente. Minul toimis väga hästi ainult see Priligy tablett.

Jah lugesin, enesekontrolli tehnika sulle ei mõjunud või?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.02 22:41; 19.02 12:00; 20.02 18:14; 20.02 23:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul on ikka närviregulatrsiooni eripära ning ülitundlikus, siis sa võid sitsida ka peenise peal, ikka tuleb. Sellepärast kasutatakse tuimestavaid geele “mis ei toimi tegelt nii nagu tahaks” või medikamente. Minul toimis väga hästi ainult see Priligy tablett.

Jah lugesin, enesekontrolli tehnika sulle ei mõjunud või?

Ei mõjunud… Proovisin kõike, mida targad artiklid on soovitanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.02 20:16; 20.02 00:27; 20.02 21:33; 21.02 00:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleb arsti juurde minna, selle jaoks on erinevad rohud, mis aitavad vastu pidada

Ei, ei, ei. No kust nüüd järsku selline mõte? Naised kirjutavad siin ju kümnetes teemades, et ei pea keegi endale selleks mingeid mürke sisse sööma, et teine seksi nautida saaks. Teine on ise süüdi, peab häbenema ja vastutuse võtma, oma partnerit sobival moel ette valmistama ja ise vajalikke vahendeid tarvitama, et suguühe saaks kõiki osapooli rahuldaval moel läbi viidud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei pea keegi endale selleks mingeid mürke sisse sööma, et teine seksi nautida saaks. Teine on ise süüdi, peab häbenema ja vastutuse võtma, oma partnerit sobival moel ette valmistama ja ise vajalikke vahendeid tarvitama, et suguühe saaks kõiki osapooli rahuldaval moel läbi viidud.

Vastutuse peavad MÕLEMAD võtma. Sageli on häda selles, et partneriga (pole vahe, kas mees või naine) ei saa seksiteemasid üldse puudutada, mõlemal on peas mingid stereotüübid, kuidas “õige seks” käib.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 22:43; 21.02 18:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga las mees saab kõigepealt, ja siis proovige veidi aja pärast uuesti. Teist korda peaks ta ju kauem kestma?

Kui inimesed on 20+ aastat koos, siis tõenäoliselt nad ei ole enam 40. Tõenäoliselt mees ei ole võimeline kohe teist raundi otsa tegema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See teine kord pole ka palju pikem. Natuke läheb aega tõesti, et saavutada jälle piisav erektsioon. Aga minul kui esimene kord oli 1-2 minutit, siis teine oleks 3-4. Pole ka nagu midagi erilist.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.02 14:19; 19.02 21:32; 20.02 17:54; 24.02 08:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajat see ei abista, aga seksuaalne sobivus ongi suhtes suur loterii. Pealegi eelistused veel muutuvad elu jooksul.

Meil on 18 a abielu ja mees on koguaeg mõnuleja olnud. Talle kohe see naise rahuldamine eriline hobi, koguaeg täiendab ennast 🙂
Kiiret seksi pean eraldi tellima, no ei taha koguaeg pool tundi või kauem mürada, ära tüütab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas oma seemnepurset edasi lükata – https://euhealth24.com/et/drug/generic-priligy-dapoxetin Soovitan. 

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui elu parimat  20 aastat üheminututimehega  juba ära on kannatatud, siis ega teised 20 enam nii rasked vast pole. Vanale koerale enam nii kergelt uusi trikke ei õpeta.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Masendav…varem see ei häirinud, sest olin harjunud kliitoriorgasmiga. Paar aastat tagasi õppisin ära vaginaalse orgasmi, kuid mehel tuleb enamasti liiga ruttu. 🙁

Üle 20a kooselu, lapsed, maja jms juurde kuuluv. Muidu nagu õnnelikus suhtes, kuid rahulolematu.

Kui kellelgi midagi sarnast olnud, siis ehk oskab nõu anda.

Lahendus on lihtne. Ja küllap sa ise ka juba etad lahendust kui oled rahulolematu ja siia teema tegid. Sul on eluvõimalus ja ka viimane võimalus nautida elu. Kepselda kevadisele aasale indlema, sest sa oled niiiiiii palju väärt. Küll tuleb see õige tõpull kes sind kargab päevas 2-3 x. Kvaliteetselt. Vaginaalse orgasmiga. Seega lahuta. Põgene. Sul on oma tee käia tüdruk.  Hakka ette valmistama. salaja, et saaksid kindlalt ka pool varast kätte. Sa oled selle ära teeninud.

+2
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Masendav…varem see ei häirinud, sest olin harjunud kliitoriorgasmiga. Paar aastat tagasi õppisin ära vaginaalse orgasmi, kuid mehel tuleb enamasti liiga ruttu. ????

Ta on 20 aastat allaminutimees olnud ja sa oled lubanud tal nii käituda? Appi, kui alandav, milleni naised on võimelised laskuma, peaasi, et mingi mees majas oleks.

Ilmselgelt ta muudmoodi ei oskagi. Selline asi on õpitav, treenitav ja kontrollitav. Aga tal ju polnud vaja, naine oli rahul. Ma peale teist sellist seksi astuks minema, kui midagi ette ei võeta.

Ahhh, et kohe alandav. Kui üks luider vanamoor on peast nii sassis, et orgasmi saamine on nagu mingi bibgo lotoi võit siis eim ole asi mehes. Mees võib raoiuda tunde. Kui ikka luidelr vanamoor ei suuda orgasmin saada siis ta ka ei saa. Aga ikka vanamees süüdi.

+2
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mul oli jah 30mg. On need ikka sama kallid kui mõned aastad tagasi? Siis maksis üks tablett umbes 8€. Rohkem kui korra nädalas hästi võtta ei raatsinud ???? ????

Püha püss, kas sul on rahast kahju, et rahuldatud naist saada?

Jahhh on küll. paksud naised kui mehe kätte saavad tahavad igapäev. AGA MAKSTA EI TAHA

+1
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ahhh, et kohe alandav. Kui üks luider vanamoor on peast nii sassis, et orgasmi saamine on nagu mingi bibgo lotoi võit siis eim ole asi mehes. Mees võib raoiuda tunde. Kui ikka luidelr vanamoor ei suuda orgasmin saada siis ta ka ei saa. Aga ikka vanamees süüdi.

Kedagi ei huvita mingi tundidepikkune raiumine. 5-10 minutiline seks on piisav. Allaminutimees kuulub pubekate kategooriasse.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olge uhked oma tšempioni üle

+1
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ahhh, et kohe alandav. Kui üks luider vanamoor on peast nii sassis, et orgasmi saamine on nagu mingi bibgo lotoi võit siis eim ole asi mehes. Mees võib raoiuda tunde. Kui ikka luidelr vanamoor ei suuda orgasmin saada siis ta ka ei saa. Aga ikka vanamees süüdi.

Kedagi ei huvita mingi tundidepikkune raiumine. 5-10 minutiline seks on piisav. Allaminutimees kuulub pubekate kategooriasse.

Minu jaoks 5 minuti mehel ja ühe minuti mehel küll mingit vahet pole.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks 5 minuti mehel ja ühe minuti mehel küll mingit vahet pole.

Ma ei räägi mehest vaid naisest, kes selleks hetkeks juba saab. Ma peale orgasmi saamist küll edasi ei viitsi seksida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naised kirjutavad siin ju kümnetes teemades, et ei pea keegi endale selleks mingeid mürke sisse sööma, et teine seksi nautida saaks. Teine on ise süüdi, peab häbenema ja vastutuse võtma

Kas mehe erektsioon on ainult naise heameeleks või esmane eeltingimus, et seks üldse toimuda saaks? Kui ei taha võtta, siis elab mees ilma seksita, aga see ka jälle ei kõlba ja siis naine süüdi, tehku sada imet, pesud ja poosid ja imegu pikalt mingit lõtva sardelli, et ÄKKI…! Naine saab palju lihtsamalt, ja mingit “tunde raiumist”, mida keegi võhik ikka peab hea seksi tundemärgiks, ei huvita naist ammugi. Ajudeta raiumist võiks harrastada kellegi teise peal, mina loobun.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naised kirjutavad siin ju kümnetes teemades, et ei pea keegi endale selleks mingeid mürke sisse sööma, et teine seksi nautida saaks. Teine on ise süüdi, peab häbenema ja vastutuse võtma

Kas mehe erektsioon on ainult naise heameeleks või esmane eeltingimus, et seks üldse toimuda saaks? Kui ei taha võtta, siis elab mees ilma seksita, aga see ka jälle ei kõlba ja siis naine süüdi, tehku sada imet, pesud ja poosid ja imegu pikalt mingit lõtva sardelli, et ÄKKI…! Naine saab palju lihtsamalt, ja mingit “tunde raiumist”, mida keegi võhik ikka peab hea seksi tundemärgiks, ei huvita naist ammugi. Ajudeta raiumist võiks harrastada kellegi teise peal, mina loobun.

Sinus midagi positiivset ka on?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinus midagi positiivset ka on?

Ma olen vägagi positiivne, ainus erand on suhtumine sinusse. Kas ütlesin midagi valesti? Kui sina seksida ei oska ja ei tea, mis hea seks on, ära arva, et kõik ei tea ja sinu tuima “tunde raiumist” kadestavad!  Seegi oli muidugi kunstiline liialdus sinu poolt.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinus midagi positiivset ka on?

Ma olen vägagi positiivne, ainus erand on suhtumine sinusse. Kas ütlesin midagi valesti? Kui sina seksida ei oska ja ei tea, mis hea seks on, ära arva, et kõik ei tea ja sinu tuima “tunde raiumist” kadestavad! Seegi oli muidugi kunstiline liialdus sinu poolt.

Hea et sa veel nendest suguhaigustest ei hakka rääkima.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks on siis mehel keel 🙂   Mulle isiklikult just meeldibki pigem keelega naine orgasmini viia, siis hea vaadata kuidas ta naudib seda.   See palju intiimsem ja lähedust nõudev. Pole ka kohanud naist, kes ei saa keelekaga orgasmi.   Olen aru saanud, et statistiliselt saabki suurem osa naisi keelekaga orgasmi ja see mulle meeldib 🙂  Kui tõesti vorsti väga vaja, siis las ta viib su äärele keelega ja siis..

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei saa keelekaga orgasmi. Pole kunagi saanud ka kliitororgasmi, ainult vaginaalset. Sellepärast ka ei anna see lakkumine mulle midagi ja mingit naudingut ma sellest ei saa. Olen tähele pannud, et eriti väikeste noksidega mehed soovivad seda teha. On vist kusagilt lugenud, et see kompenseerib midagi. Aga tõesti on ka naisi, kellele see mitte midagi ei paku.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina eelistan ka vaginaalset seksi. Keelekat võib teha, aga sellega tuleb lõpp liiga kohe ja liiga kergelt. Mulle meeldib pikem nautimine.

Keelekas võib olla mingi eelmängu osa. Aga lõpuks tahaks ikka meest enda sisse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui on väikese riistaga kutt, siis laseks tal keelekat teha küll. Vaginaalsest seksist loobuks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahhh, et kohe alandav. Kui üks luider vanamoor on peast nii sassis, et orgasmi saamine on nagu mingi bibgo lotoi võit siis eim ole asi mehes. Mees võib raoiuda tunde. Kui ikka luidelr vanamoor ei suuda orgasmin saada siis ta ka ei saa. Aga ikka vanamees süüdi.

Kedagi ei huvita mingi tundidepikkune raiumine. 5-10 minutiline seks on piisav. Allaminutimees kuulub pubekate kategooriasse.

Minu jaoks 5 minuti mehel ja ühe minuti mehel küll mingit vahet pole.

Vahe on siiski 4 minutit, jõuad ninagi ära nokkida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 60 )


Esileht Pereelu ja suhted Allaminutimees