Esileht Beebi ja mitmikud Allergeenid-kas peab vältima??

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Allergeenid-kas peab vältima??

Postitas:

Tere, ehk oskate öelda: kas tõesti peaks mõnda aega alates lapse sünnist vältima tsitrulisi, pähkleid ja muud sellist?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.02 18:37; 01.02 19:32; 01.02 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei. Vältima hakka siis kui sa näed, et su menüü kuidagi lapsele mõjub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidu polekski küsimust olnud aga rasedusega seotud koolitusel nii öeldi ja see tekitas kahtlusi et kas tõesti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.02 18:37; 01.02 19:32; 01.02 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

direktiivid on muutunud jah, varem öeldi, et peab vältima, nüüd pigem, et võiks mitte vältida, sest nende laste puhul, kus välditi, oli allergiate esinemine hoopis kõrgem. kõike mõistuse piires ehk siiski.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma ei vältind isegi lisatoiduga lapsel kõiki allergeene. Nt ikka ja jälle saab lugeda, et maasikaid alla aastasele mitte anda, aga kui laps on hooajal 8-9kuune, siis enamus ikka annab. Teise laosega olin ka munaga julgem ja köögiviljakotletid tegin terve munaga ???? ja kindlasti oli veel asju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda ma arvasingi et mida rohkem mitmekesisemalt süüa seda vähem on igasugu probleeme 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.02 18:37; 01.02 19:32; 01.02 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul soovitati mitte ülepingutada – et mõistlikus koguses võib. Aga kakaotooteid tarbides läks imik ikkagi täpiliseks. Samuti tekitavad pähklid kõhuhädasid (gaase?) – sõin ühel õhtul pähklisegu meega – järgmine päev imik vaevles kõhuvalu käes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nö igaks juhuks pole ma imetamise ajal midagi vältinud (peale alkoholi). Kui lastel oleks tekkinud naha- või kõhuprobleemid, siis muidugi väldiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Beebi ja mitmikud Allergeenid-kas peab vältima??

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.