Esileht Ilu ja tervis Allergikud, kuidas Teil läheb?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Allergikud, kuidas Teil läheb?

Postitas:

Kuidas Te, allergikud praeguste ilmadega hakkama saate? Ma ei saa nina välja pista, isegi kui Opexa tablett keele all, aevastan, silmad sügelevad, nina jookseb, silmade jaoks leevendavaks asjaoluks on muidugi päikeseprillid. Niii  ilus ja suvine on õues ja tahaks nautida 🙁

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nina on viimased 3-4 nädalat kohutavalt sügelenud, süga või otsast ära 😀 Kirjutan siia ja sügan samal ajal. Oeh!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.05 11:21; 12.05 23:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

halvasti. silmad on vesised ja punased, nina seest katki suurest tilkumisest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kevad on kuidagi eriti hull olnud. See nädal aega pilvist ja vihmast ilma oli minu jaoks tõeline õnnistus, sain natukenegi kergemalt elada. Sudafedi ja Actifedi peale kulub palju raha, aga õnneks need töötavad. Klassikalised allergiaravimid sama tõhusad minu jaoks
ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.05 14:18; 13.05 09:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma elan Eestist vähe lõunapool ja hakkab vist juba mööda saama. Sel aastal oli üsna hästi. Mul aitavad kõige paremini tsetirisiini sisaldavad ravimid.

Praegu on tavaline aasta, vist kaks aastat tagasi oli siin puudel mastiaasta, see pidi tähendama midagi u sellist, et suur hulk puid saab suguküpseks ja siis nad tolmlevad elu eest ja õietolmu hulk on kümme korda suurem kui tavaliselt. Ma konkreetselt arvasin, et suren maha selle kätte. Perearst oli puhkusel just sel ajal.

Pärast seda õudust ma enam tavalisi kevadeid ei karda. See kuradi mastiaasta pidi aga iga 5 a järel käima, mõtlen hirmuga, et mõne aasta pärast jälle.

Sel aastal arvasin, et äkki maskiga käimine leevendab ka minu allergiat, no ei kottigi. Hoopis maski all oli rõve aevastada ja tilkuvat nina kasida, inimesed muidugi vahivad ka kohe, et näe, superlevitaja töllerdab ringi siin.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kuidas Te, allergikud praeguste ilmadega hakkama saate? Ma ei saa nina välja pista, isegi kui Opexa tablett keele all, aevastan, silmad sügelevad, nina jookseb, silmade jaoks leevendavaks asjaoluks on muidugi päikeseprillid. Niii ilus ja suvine on õues ja tahaks nautida ????

Kui sa pöördud mitme inimese poole, ei kirjutata “teie” suure tähega. Suure tähega kasutatakse seda üksnes juhul, kui pöördutakse viisakas vormis ühe isiku poole. (Ja sõna “allergikud” on sinu lauses üte, seega eraldatakse see komaga mõlemalt poolt.)

Jah, ka mina olen praegu tavalisest rohkem hädas sügelevate silmadega, aga kogenud allergikuna tean, et puude õitsemise aegu pole see mingi ime.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtan iga päev Claritine, siis veel Nasonex ninna ja silmadesse Allergodil, muidu on võimatu elada, silmad sügelevad

 

_

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures, mul on hoopis esimene kevad ilma allergita. Hoidsin siin hinge kinni, et kuna kevad oli külm, puud pikalt raagus, siis lükkus see allergiahooaeg mul edasi, aga teie vastustest loen, et ei, täie hooga käib.

Äkki minu puhul on tõesti maskist abi? Ma nimelt kannan seda tööl olles järjest 12h (va söömise ajal). Vahel unustan selle koju minnes ka eest võtta. Nii harjunud juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on viimastel päevadel päris hull olla. Nüüd hakkas vist kask õitsema? Päikesepaistelise, sooja ja tuulise ilmaga ongi kõige rohkem õietolmu õhus.

Tablett-silmatilgad-ninasprei natuke mul aitavad, aga pigem vähe. Silmad ikka sügelevad ja punetavad, nina jookseb.

Kusjuures med.maskist võib tõesti abi olla, käisin täna aiandis, mask oli ka õues ees ja tiba kergem oli.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul muidu nagu pole erilisi allegia sümptomeid olnud aga see aasta on küll kahtlane. Nina nagu pool kinni, ajab silmad vett jooksma eriti kui tööjuures arvutisse vaatan.
siis mingi aeg on korras ja jälle ei saa nina kaudu hingata,lööb nina tatti täis ja tursesse,silmad tilguvad. Ainuke claritine tablett oli ka kotis ent sellest tolku polnud. Mõni veel mõtleb,et nutan  😀

Nûûd lasin tavalist nohurohtu,sest ma ei saa muidu magamagi jääda kui hingata ei saa nina kaudu.

mõtlen mida siis homme osta, kui claritine ei aidanud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, kas kellelgi sellest kasu võib olla, aga on olemas kaart ka, mis näitab õhu kvaliteeti suuremates linnades, näiteks 10. mail hakkas kaseke jõudsalt õitsema 🙂 http://ohuseire.ee/pollen

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.05 11:21; 12.05 23:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, kas kellelgi sellest kasu võib olla, aga on olemas kaart ka, mis näitab õhu kvaliteeti suuremates linnades, näiteks 10. mail hakkas kaseke jõudsalt õitsema ???? http://ohuseire.ee/pollen

Aitäh sulle seda jagamast. Mul hakkasid meeletud sümptomid just peale 10. kuupäeva. Nina nii kinni et ei saa öösel hingata. Silmad sügelevad, aevastan sageli. Hommikul olid nii tugevad sümptomid (mul peale õietolmu ka pidev aastaringne tolmulesta allergia), et pidin võtma 2 Sudafedi ja 2 allergia tbl, alles siis tuli inimese moodi tunne sisse. Õnneks rohkem ei võtnud, selles piisas. Ja niimoodi olen praegu olnud 2 päeva järjest. Õnneks vererõhuga probleeme pole ja saan Sudafedi niimoodi võtta, aga ega see pidev veresoonte ahendamine hea pole.

Varasematel aastatel pole sellist asja olnud, ikka tasapisi rohkem. Praegu läks nii äkitselt soojaks. Hea, et ma ainus selline pole, annab veidi lohutust.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.05 01:34; 13.05 01:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul muidu nagu pole erilisi allegia sümptomeid olnud aga see aasta on küll kahtlane. Nina nagu pool kinni, ajab silmad vett jooksma eriti kui tööjuures arvutisse vaatan.

siis mingi aeg on korras ja jälle ei saa nina kaudu hingata,lööb nina tatti täis ja tursesse,silmad tilguvad. Ainuke claritine tablett oli ka kotis ent sellest tolku polnud. Mõni veel mõtleb,et nutan ????

Nûûd lasin tavalist nohurohtu,sest ma ei saa muidu magamagi jääda kui hingata ei saa nina kaudu.

mõtlen mida siis homme osta, kui claritine ei aidanud?

Flixonase ninasprei võib hästi aidata allergilise nohu korral. Sudafedi tablette võib ettevaatlikult lisaks Claritine-le võtta (ninaturse vastu), aga need tõstavad pulssi ja vererõhku. Kui südame ja vererõhuga on kõik korras, siis võid proovida. Toimib kuskil 6 tundi. Arstiretseptiga on Cirrus, selles veidi kõrgem annus pseudoefedriini ning lisaks allergiavastane toimeaine. Med. haridusega olen.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.05 01:34; 13.05 01:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul algasid allergiad eile. Ja rohud eriti ei aita…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mõtlen mida siis homme osta, kui claritine ei aidanud?

Ma ise läksin kergema vastupanu teed ja kasutan Sudafedi/Actifedi tablette, aga perearst ütles, et ma peaks eri toimeainetega allergiaravimeid enda peal katsetama, kuni leian sellise, mis toimib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.05 14:18; 13.05 09:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Ilu ja tervis Allergikud, kuidas Teil läheb?