Esileht Koolilaps Allergiline astma+atoopiline dermatiit 8-aastasel poisil

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Allergiline astma+atoopiline dermatiit 8-aastasel poisil

Postitas:

Tere,

Kas oskab keegi nõu ja infot anda. Pojal on juba umbes 3 aastat allergiline astma. Õietolmu ja kõrreliste vastu allergiline. Samuti on tal atoopiline dermatiit, kus sümptomid vahelduva eduga avalduvad. Muidu oli meil astma ravi ainult õietolmu periood ülejäänud ajal ravi ei olnud. Kuid nüüd on asi natukene kehvemaks läinud. Sümptomeid otseselt ei ole, kuid kaebab valu rinnus aegajalt, köha väga ei ole, veres allergianäidud kõrged. Seekord tehti ainult hingamistest ja pandi aastane ravi peale “flixotide” diskus.1x päevas ja õietolmuperiood siis 2 x päevas. Kas oskab keegi kaasa rääkida, kuidas see hormoon mõjub 8 aastasele, saan aru, et ravi katkestada ei tohi, aga kas oskab keegi soovitada mingeid alternatiive, et mu laps välja kasvaks sellest haigusest..nii loodan seda… Olen mures. Kas Eestis on haigekassa poolt ka mingid sooduspaketid ettenähtud, et saaks minna n. soolakambrisse või midagi taolist. Aitäh..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui laps toitub normaalselt ja on kehaliselt aktiivne, siis ei tee see hormoon midagi. Mina olen astmaravimeid, k.a inhaleeritavaid hormoone tarvitanud umbes samast vanusest. Astma diagnoositi mul juba paar aastat varem, kuid siis Eestis nii häid ravimeid veel polnud. Mina eelistasin kehalist koormust vältida ja ilmselt osaliselt seetõttu olen pragu ka ülekaaluline – lihtsalt ei tekkinud harjumust sporti teha. Eks teisi tegureid oli veel…
Kompenseeritavad soolakambrid jms. kuuluvad reha-teenuste alla. Selleks peab lapsele taotlema puude ja tegema reha-plaani. Kui see on põhjendatud, siis saab astmaga puude kenasti kätte (taas isiklik kogemus). Minu puhul omal ajal olulisim rahaline toetus, mis puudega kaasnes, sest jällegi – minule sobilikke reha-teenuseid oli tol ajal vähe pakkuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina uuriksin ka parasiitide kohta. paljud probleemid on seotud nendega. Teeksin lapsele korraliku parasiiditõrje (loodusliku … vormox ei anna tulemusi).

http://www.looduspere.ee/kasulik_teada/sooleparasiidid/
https://koralliklubikogemused.wordpress.com/2015/12/13/lastel-parasiitide-elusalt-valja-ajamise-kuur/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Koolilaps Allergiline astma+atoopiline dermatiit 8-aastasel poisil

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.