Esileht Ajaviite- ja muud jutud Allergiline reaktsioon silmakreemist – mida teha?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Allergiline reaktsioon silmakreemist – mida teha?

Postitas:
Kägu

Määrisin end uue silmaümbruskreemiga kokku (panin vist tõesti liiga palju – nii alla, silmade peale kui ka üles kulmu alla) ja eile ärkasin üles paistes näoga. Silmalaud on paistes, alt samuti ja kuni põsesarnadeni punased sõõrid.
Täna hommikuks on veelgi hullem – silmad on pisikesed, kõik on paistes (näen isegi silma alt oma paistes põsemügarikku); näen välja nagu padujoodik.

Kas on mingeid soovitusi, mida paistes näoga teha? Guugeldades leidsin, et kurgiviilud ja jääkülmad teepakid võivad aidata; samas tundub, et need aitavad ainult väikese paistetuse korral….

Tänud vastajatele.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Allergiline reaktsioon silmakreemist – mida teha?

Soovitaks kasutada mingit allergiaravimit-claritiin,zyrtec.Kindlasti kreemi enam mitte kasutada,külm kompress vähendab pisut turseid.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

mingi allergiatablett ka sisse kindlasti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

lihtsalt huvi pärast, kas tegemist oli Loreali silmakreemiga? Mul oli kunagi täpselt sama asi Loreali silmakreemiga, peale seda ei kasuta enam ühtegi Loreali toodet. Viisin kreemi poodi tagasi, kirjutasin seletuskirja ja sain raha ka tagasi 🙂
Aga soovitusi kahjuks anda ei oska, mina lihtsat ootasin ja aeg parandas, väga kole kogemus oli küll.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei olnud Loreali kreem – Joik hoopis. Samas eks ma ise panin seda liiga palju (pole enne kasutanud) ja võib-olla paistetus on märk sellest, et asi töötab? Nahk on nii pingul, et, tõesti, kortse on vähem.
Kui veidi huumoriga vaadata asja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei olnud Loreali kreem – Joik hoopis. Samas eks ma ise panin seda liiga palju (pole enne kasutanud) ja võib-olla paistetus on märk sellest, et asi töötab? Nahk on nii pingul, et, tõesti, kortse on vähem.
Kui veidi huumoriga vaadata asja.[/tsitaat]

palju või mitte, sellist reaktsiooni ei tohiks ikka tekkida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võta allergiarohtu sisse ja lase ajal mõjuda. Ning see kreem viska minema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ei olnud Loreali kreem – Joik hoopis. Samas eks ma ise panin seda liiga palju (pole enne kasutanud) ja võib-olla paistetus on märk sellest, et asi töötab? Nahk on nii pingul, et, tõesti, kortse on vähem.

Joiki asjadest ostan mina ainult küünlaid. Kosmeetikat ei usalda, tädi hakkas lisaks küünaldele ja seepidele ühel päeval kreeme ka kokku segama… Kes neid kontrollib? Kui palju neid testitakse?

Please wait...
Postitas:
Jarka

Osta kummelit ja tee tõmmisest kompressi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja

Tõe huvides pean selgitama, et tegu polnud siiski Joiki kreemiga, vaid purgikeses oli mingi muu kraam! Nii et minu lollus.

Please wait...
Postitas:
Kubujuss

Loomulikult on paistes nahk pingu, Einstein 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Silmakreemi(ükskõik millist) kulub kahe silma peale kokku riisitera suurune kogus. Otse silma alla laule ei tohi seda mitte kunagi panna. Tupsuta kreemi natuke kulmu alla ja natuke silma all olevale luule. Tean, et paljud inimesed mökerdavad kreemiga kokku kogu silma ümbruse põhimõttel, et mida rohkem seda parem. Aga silmakreemi puhul võib selline teguviis rohkem kahju kui kasu tuua.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Joiki asjadest ostan mina ainult küünlaid. Kosmeetikat ei usalda, tädi hakkas lisaks küünaldele ja seepidele ühel päeval kreeme ka kokku segama… Kes neid kontrollib? Kui palju neid testitakse? [/tsitaat]

Teooris on nii, et absoluutselt kõikidele toodetele, tuleb enne turule toomist ja registreerimist teha toote ohutusanalüüs. Kui tooteid on 10, siis tuleb see teha 10-le ja kui on 1000, siis kõigile 1000-le. Kas Joik on kõigile teinud, ei tea. Arvestades, et ühe toote ohutusanalüüs oli vanas rahas 3500-5000 krooni.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on ripsmetu¨¨ist ja vedelast silmalainerist sarnane reaktsioon tekkinud. Võtsin zyrtecit ja käisin ka arsti juures, kes kirjutas spetsiaalseid silmatilku, mis aitasid hästi taolise põletikulise allergilise reaktsiooni puhul.

Please wait...
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Allergiline reaktsioon silmakreemist – mida teha?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.