Esileht Tasuta teated Alternatiivsete teooriate küsimustik

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Alternatiivsete teooriate küsimustik

Postitas:
Kägu

Tere! Loodan, et see on siin lubatud, aga jagaksin enda uurimistöö küsimustikku. See on teemal alternatiivsed teooriad (sh vandenõuteooriad) ning nende võimalikud seosed heaolu, isiksuseomaduste, poliitiliste vaadete ja sotsiaalmajandusliku taustaga. Vandenõu- ja muude alternatiivsete teooriate levik on hetkel väga aktuaalne teema, kuid teaduslikke uuringuid selle kohta on Eestis tehtud vähe. Seega on Sul nüüd hea võimalus anda oma oluline panus antud teema psühholoogilisse uurimisse!

Uuring on mõeldud üle 18-aastastele. See toimub internetis küsitlusuuringu vormis. Lühikeste küsimustike täitmine võtab aega umbes 20 minutit. Uuringus osalemine on anonüümne ning vabatahtlik. Samuti on igal hetkel võimalik küsimustiku täitmine katkestada.

Küsimustikud on kättesaadavad siin: https://survey.ut.ee/index.php/835215?newtest=Y&lang=et

Suur tänu kõigile, kes aega leiavad! 🙂

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Päris huvitav küsimustik.
Mõned kommentaarid – kui juba valitud nii lai skaala 1-8, siis peaks kõik numbrid selgitatud olema, mida tähendab. Mis sellest laiast skaalast muidu kasu on?
Vastamine oli raskendatud, kuna küsimusi oli esitatud mõlemat pidi (nii vandenõuteooriat jaatavas kui eitavas vormis) ja samal ajal kadus skaala päis ekraanilt ära allapoole kerides.

0
0
Please wait...

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Tasuta teated Alternatiivsete teooriate küsimustik