Esileht Ilu Alumisi ripsmeid ei värvitagi?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 103 )

Teema: Alumisi ripsmeid ei värvitagi?

Postitas:
Kägu

Kas see on mingi uus trend, et värvitakse vaid ülemisi ripsmeid ja alumised jäetakse loomulikku värvi? Lihtsalt nii mitmed vlogijad, kes näitavad meiginippe, miskipärast nii teevad. See võib-olla annab värskema ilme näole, aga teisest küljes viib minu meelest näo proportsioonist välja – jääb mulje, nagu oleks silmad liiga kõrgel.

+8
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alumisi värvivad penskarid

+10
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alumisi värvivad penskarid

Miks?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alumisi värvivad penskarid

Miks?

Nii lihtsalt on.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga selgita siis, miks noored inimesed ei värvi 😉

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alumisi värvid siis, kui teed õhtumeiki, tugev suitsusilm vms.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alumisi värvid siis, kui teed õhtumeiki, tugev suitsusilm vms.

Aga kui inimesel on loomuldasa tumedad ripsmed, on need ju tumedad nii üleval kui all. Miks siis heledaripsmelisel peaks ainult ülemisi värvima?

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole kunagi alumisi ripsmeid värvinud ja juba ka varsti pensionieas. Vanasti oli kehv värv, tekitas pandakaru-efekti ja hiljem ka ei hakanud värvima, piisab ülemistest küll.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma ka ei värvi neid kunagi. Olen muidugi proovinud, minumeelest kole ja tekitab rumala ilme.

Ei viitsi ülemisi ka eriti värvida, aga pidupäeval ikka.

+5
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Puhtalt eelistuse küsimus. Kuid alumised värvitud ripsmed kipuvad siiski pigem enne pudisema ja silmaaluseid määrima.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma ka ei värvi neid kunagi. Olen muidugi proovinud, minumeelest kole ja tekitab rumala ilme.

Sama. Vörvitud alumised ripsmed on kuidagi odav ja nõme. Umbes sama mulje nagu ripsmepikendustega.

+6
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama. Vörvitud alumised ripsmed on kuidagi odav ja nõme. Umbes sama mulje nagu ripsmepikendustega.

😀 Ilmselt sinu näo eripära. Teistel pole odavat ja nõmedat nägu näinud. Loomulikult värvitakse ka alumised, et silma raamida.

+9
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama. Vörvitud alumised ripsmed on kuidagi odav ja nõme. Umbes sama mulje nagu ripsmepikendustega.

???? Ilmselt sinu näo eripära. Teistel pole odavat ja nõmedat nägu näinud. Loomulikult värvitakse ka alumised, et silma raamida.

Kui su eesmärk on näha välja vanamoodne ja oma silmaalustele tähelepanu tõmmates ka vanem, siis võõpa alumised üle muidugi.
Kui üldse alumisi ripsmeid värvida, siis minimaalselt ja mingi väga tagasihoidliku tušiga. Vajalik ehk siis, kui su oma ripsmed on valged. Aga Kaja kallase stiilis silmadele suvaliselt tušiga ring peale teha on lihtsalt oskamatu ja ei anna midagi juurde.

+6
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui su eesmärk on näha välja vanamoodne ja oma silmaalustele tähelepanu tõmmates ka vanem, siis võõpa alumised üle muidugi.

Mis pagana vanamoodne. Meik on meik. Blondeerid ka kulmud valgeks, sest mõni influencer on nii teinud? Endal aju pole?

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heheh, äkki samal põhjusel, miks kunstripsmed ainult ülemisele laule kleebitakse? Või penskarid äkki kleebivad alumisele ka?

Tegelikult on põhjus selles, et alumistel ripsmetel annab ripsmetušš 99% naistest sellise efekti nagu siin pildil — jääb mulje nagu oleks räpakalt laiali hõõrutud isegi siis, kui tegelikult ei ole.

https://www.google.com/search?q=mascara+on+bottom+lashes&client=firefox-b-m&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiol_usr7L7AhXsh_0HHbs_CqgQ_AUIBigB&biw=414&bih=761#imgrc=bcDjA4eKvaW17M

Seega kui tegu on mingi väga tugeva õhtumeigiga, kus terve silma ümber on must rant tehtud, siis võib ju värvida, aga igapäevaselt ei taha ju välja näha nagu vihma kätte jäänud panda.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult on põhjus selles, et alumistel ripsmetel annab ripsmetušš 99% naistest sellise efekti nagu siin pildil — jääb mulje nagu oleks räpakalt laiali hõõrutud isegi siis, kui tegelikult ei ole.

Milleks nii panna? Õhuke kiht alla ja pole mingi panda. Lihtsalt ülemistega sama tooni ja ilusti kaardus. Nagu oleks loomulikud.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamasti ei värvita, nagu enam ei veeta mingeid musti lainerijooni alumisele laule jne- moes pole ja enamusele ei sobi, alumstel ripsmetel hakkab varsti pudisema ja teeb pandasilmad jne. Kui sulle sobib ja tunned, et ilusam on, ega keegi ei keela ka!

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina värvin. Ja mood pole mulle oluline. Ma ei tea,  mis on see pudisemine. Ma ei värvigi nii palju, et pudiseks. Ja värvid on tavalised, mitte kallid. Ma värvin kahe kihina ülemisi ripsmeid ja kihid on õhukesed. Ja alumistele ühe korra õhukese kihina, et ei jääks paks ega tükiline. Mul alumised ei paista muidu väljagi, neid on nii õrnalt ja heledad, nähtamatud. Ja kodus ei värvi, ikka minnes kuskile. Olenevalt kohast toimub ka see värvimine, et kui tööasjus või muidu selline ametlik, siis üks kiht.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nao raamimiseks mina tomban joone kas laineri voi silmapliiatsiga. Saab teha ka pysimeigi, alumine ja ylemine lainerijoon.

Vanade fotode jargi otsustades varviti alumisi ripsmeid viimati toesti 70-datel. Millegiparast muudab see isegi koige ilusamad naised natuke porsanagudeks.

 

 

 

+1
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanade fotode jargi otsustades varviti alumisi ripsmeid viimati toesti 70-datel. Millegiparast muudab see isegi koige ilusamad naised natuke porsanagudeks.

No mis lollust sa ometi räägid? Koguaeg värvitakse alumisi ripsmeid samamoodi.

https://www.popsugar.co.uk/Kim-Kardashian?utm_medium=redirect&utm_campaign=US:EE&utm_source=www.google.com&gdpr

https://www.yahoo.com/lifestyle/angelina-jolie-approved-brand-10-214055794.html?guccounter=1&guce_referrer=aHR0cHM6Ly93d3cuZ29vZ2xlLmNvbS8&guce_referrer_sig=AQAAAEmDCB9HcgNl_O0fyMAjeR_Okoaleov-oAcD9FZa76Y6J8tsk0kwVpgIOTb-87fNYKgULin0hYL6sR7k4VxLXy0qSlw3bSRlrWLpJkLAi6I_TqCaC-75660kvJ-Gp98aYZGqK0GJYtNksFn3gWYSW1qSd3zBMy34Nr7SZKm_nMkL

https://www.vogue.co.uk/article/heidi-klum-tom-kaulitz-engaged

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millegiparast muudab see isegi koige ilusamad naised natuke porsanagudeks.

Kui sinu peeglist vaatab vastu põrsas, siis teistel nii ei ole. Kaastunne.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millegiparast muudab see isegi koige ilusamad naised natuke porsanagudeks.

Kui sinu peeglist vaatab vastu põrsas, siis teistel nii ei ole. Kaastunne.

…ytles porsas.

+1
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

…ytles porsas.

Ei, mina pole põrsas. Ka mitte alumiste värvitud ripsmetega, nagu ka teised normaalsed inimesed.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nao raamimiseks mina tomban joone kas laineri voi silmapliiatsiga. Saab teha ka pysimeigi, alumine ja ylemine lainerijoon.

Vanade fotode jargi otsustades varviti alumisi ripsmeid viimati toesti 70-datel. Millegiparast muudab see isegi koige ilusamad naised natuke porsanagudeks.

Täpselt nagu ka kunstripsmed. Aga teatud seltskonna arvates on see ilus.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama. Vörvitud alumised ripsmed on kuidagi odav ja nõme. Umbes sama mulje nagu ripsmepikendustega.

???? Ilmselt sinu näo eripära. Teistel pole odavat ja nõmedat nägu näinud. Loomulikult värvitakse ka alumised, et silma raamida.

Parim näide, miks mitte värvida alumisi ripsmeid, on vaadata Kaja Kallast. Kole ja maitsetu. (kusjuures Kaja muidu mulle meeldib)

+3
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millegiparast muudab see isegi koige ilusamad naised natuke porsanagudeks.

Kui sinu peeglist vaatab vastu põrsas, siis teistel nii ei ole. Kaastunne.

Peeglist ei vaata vastu, tänaval küll.

0
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Vanade fotode jargi otsustades varviti alumisi ripsmeid viimati toesti 70-datel. Millegiparast muudab see isegi koige ilusamad naised natuke porsanagudeks.

No mis lollust sa ometi räägid? Koguaeg värvitakse alumisi ripsmeid samamoodi.

https://www.popsugar.co.uk/Kim-Kardashian?utm_medium=redirect&utm_campaign=US:EE&utm_source=www.google.com&gdpr

https://www.yahoo.com/lifestyle/angelina-jolie-approved-brand-10-214055794.html?guccounter=1&guce_referrer=aHR0cHM6Ly93d3cuZ29vZ2xlLmNvbS8&guce_referrer_sig=AQAAAEmDCB9HcgNl_O0fyMAjeR_Okoaleov-oAcD9FZa76Y6J8tsk0kwVpgIOTb-87fNYKgULin0hYL6sR7k4VxLXy0qSlw3bSRlrWLpJkLAi6I_TqCaC-75660kvJ-Gp98aYZGqK0GJYtNksFn3gWYSW1qSd3zBMy34Nr7SZKm_nMkL

https://www.vogue.co.uk/article/heidi-klum-tom-kaulitz-engaged

Jolie’l ei ole siin ripsmed värvitud, ripsmete vahel on joon. Klumil on jah värvitud ja on täiega nõme ka. Teles kaugelt vaatamiseks võib ju teha.
Kardashiani moto ongi “kõike rohkem”, tema ei lähe küll ilu ja maitsekuse vallas eeskujuna arvesse.
Aga õpi muidu pilte linkima, milleks sa neid terveid lehti siia saadad kerimiseks?

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jolie’l ei ole siin ripsmed värvitud, ripsmete vahel on joon. Klumil on jah värvitud ja on täiega nõme ka. Teles kaugelt vaatamiseks võib ju teha. Kardashiani moto ongi “kõike rohkem”, tema ei lähe küll ilu ja maitsekuse vallas eeskujuna arvesse. Aga õpi muidu pilte linkima, milleks sa neid terveid lehti siia saadad kerimiseks?

Nõme oled sa ise ning ära siis tänaval käies loikudesse enam pilke heida, kui ei taha põrsanägu näha.

0
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Parim näide, miks mitte värvida alumisi ripsmeid, on vaadata Kaja Kallast. Kole ja maitsetu. (kusjuures Kaja muidu mulle meeldib)

Tal oli tõesti pahasti ja paksult värvitud. Nii tegelikult ei värvita. Ühest tõmbest kuju ning värvi andmiseks piisab.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina värvin alumisi ripsmeid ka, minu arust on see osa nö klassikalisest meigist. Kui alumised ripsmed on värvimata, siis minu jaoks näeb meik poolik välja, eriti siis, kui ülemistel ripsmetel on ripsmepikendused/kunstripsmed, kontrast alumiste ripsmetega (või õigemini nende puudumisega) on liiga suur. Aga ma oma 36 eluaastaga olen paljude jaoks kindlasti vanamutt juba ka, nii et võin seda endale lubada. Lõpetuseks üks keskmine põrsanägu ja üks mõnede arvates väga ebaõnnestunud reklaampilt Givenchy kodulehelt.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 103 )


Esileht Ilu Alumisi ripsmeid ei värvitagi?