Esileht Ilu Alumisi ripsmeid ei värvitagi?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 103 )

Teema: Alumisi ripsmeid ei värvitagi?

Postitas:
Kägu

Aga Kaja kallase stiilis silmadele suvaliselt tušiga ring peale teha on lihtsalt oskamatu ja ei anna midagi juurde.

Kaja Kallas on ilus ja tark naine. Ta ei peagi mingile suvalisele pk käole meeldima. Tema prioriteedid on muud.

Ei värvi alumisi ripsmeid, kuna need on mul väga pikad ja värvituna jätavad suured tumedad varjud silmade alla. Lisaks kipun unustama ja silmi hõõruma.

Ripsmeteemast alumiste laugude juurde: kui siin vanuselisi eripärasid välja toodi, siis minu meelest just keskiga+ naised tõmbavad alumiste laugude siseäärele paksud jutid. Tekivad nn kiisusilmad, mis inimese peas on üsna…ajast ja arust. Lisaks peale seda kui nägin saatelõiku mingitest naisvangidest, kel samasugune meik, tekkis kohe assotsiatsioon. Saan aru, et vägivaldne, aga midagi teha ei ole.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põrsanägu läks nii närvi, et kukkus teavitama:D  Kas sa siis varem eu teadnud, et kes teisele nime annab, see ise seda kannab! Nii madala enesehinnanguga võiks suu koomal hoida, kiturott.

+1
-13
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma see üle-eelmine kägu. Lisan veel, et uus trend see küll ei ole, juba ca 20+ aastat tagasi paljud tüdrukud-naised ei värvinud alumisi ripsmeid ja ma juba siis mõtlesin, et natuke värvi võiks ju neile ka panna.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma see üle-eelmine kägu. Lisan veel, et uus trend see küll ei ole, juba ca 20+ aastat tagasi paljud tüdrukud-naised ei värvinud alumisi ripsmeid ja ma juba siis mõtlesin, et natuke värvi võiks ju neile ka panna.

Ehh, tuleb välja, et siiski üle-üle-eelmine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, põrsanägu ei teavitanud, mina teavitasin, sa roppsuu-röökur. Ole mispidi värvitud kui tahes, kui suu lahti teed, läheb normaalne inimene teisele poole teed. Rõve naine oled.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei värvi, minuarust teeb see väga väheseid kenamaks ja kui siis ainult tugeva õhtumeigiga. Paksud jutid ja värvitud alumised ripsmed teevad minuarust silma just väiksemaks ja annavad näole kuidagi joonud ilme 🙂 Aga kellele meeldib ja võib-olla ka sobib, siis lasku käia. Kaja Kallas on minuarust ka hea näide, kuidas ei peaks neid alumisi ripsmeid mökerdama.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ja üks mõnede arvates väga ebaõnnestunud reklaampilt Givenchy kodulehelt.

Ripsmed ripsmeteks, aga sel modellil on nii kaunid kulmud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma ripsmeid TUGEVALT värvin (suitsusilm, õhtumeik, vähemalt 2x peale kandes), siis 1x tõmban ka alumised ripsmed üle, muidu lähevad silmad “taskaalust välja” 🙂 Päeval kergemalt meikides ja igapäevaselt ei värvi alumisi, sest mul on nad üsna pikad ja paistavad nagunii tumedad. Minu jaoks teevad need alumised jutid ka silma väiksemaks.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui alumised ripsmed on värvimata, siis minu jaoks näeb meik poolik välja, eriti siis, kui ülemistel ripsmetel on ripsmepikendused/kunstripsmed

Ma ei eksinudki, et need alumiste ripsmete värvijad on needsamad, kes ka kunstripsmeid armastavad.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaja Kallas on ilus ja tark naine. Ta ei peagi mingile suvalisele pk käole meeldima. Tema prioriteedid on muud.

Prioriteedid ei ole teemaks. Meik on.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pange siis mõned pildid ka, millised need “normaalselt” meigitud – alumised ripsmed värvimata – näod välja näevad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina värvin alumisi ripsmeid ka, minu arust on see osa nö klassikalisest meigist. Kui alumised ripsmed on värvimata, siis minu jaoks näeb meik poolik välja, eriti siis, kui ülemistel ripsmetel on ripsmepikendused/kunstripsmed, kontrast alumiste ripsmetega (või õigemini nende puudumisega) on liiga suur. Aga ma oma 36 eluaastaga olen paljude jaoks kindlasti vanamutt juba ka, nii et võin seda endale lubada. Lõpetuseks üks keskmine põrsanägu ja üks mõnede arvates väga ebaõnnestunud reklaampilt Givenchy kodulehelt.

No aga siin pole esimesel pildil ka ülemised ripsmed värvitud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui alumised ripsmed on värvimata, siis minu jaoks näeb meik poolik välja, eriti siis, kui ülemistel ripsmetel on ripsmepikendused/kunstripsmed

Ma ei eksinudki, et need alumiste ripsmete värvijad on needsamad, kes ka kunstripsmeid armastavad.

Eksisid ikka, kunstripsmeid ega ripsmepikendusi pole mul mitte kunagi olnud. Mulle on just jäänud mulje, et ripsmepikenduste kandjad alumisi ripsmeid ei värvi, sest neil on juba “silmad peas”.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõikidel suunamudijatel on alumised ripsmed värvitud, ju nad on ka siis dinosaurused juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina värvin alumisi ripsmeid ka, minu arust on see osa nö klassikalisest meigist. Kui alumised ripsmed on värvimata, siis minu jaoks näeb meik poolik välja, eriti siis, kui ülemistel ripsmetel on ripsmepikendused/kunstripsmed, kontrast alumiste ripsmetega (või õigemini nende puudumisega) on liiga suur. Aga ma oma 36 eluaastaga olen paljude jaoks kindlasti vanamutt juba ka, nii et võin seda endale lubada. Lõpetuseks üks keskmine põrsanägu ja üks mõnede arvates väga ebaõnnestunud reklaampilt Givenchy kodulehelt.

Ausalt öeldes meenutab mingit lihasööjataime.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, põrsanägu ei teavitanud, mina teavitasin, sa roppsuu-röökur. Ole mispidi värvitud kui tahes, kui suu lahti teed, läheb normaalne inimene teisele poole teed. Rõve naine oled.

Mina olen kena ja austatud naine. Sinusuguseid pealekaebajaid põlatakse. Ilmselt reedad kõik, kui sulle kasulik.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kel on tumedad ripsmed, no siis võib-olla ok, aga väga kole, kui ülemised ripsmed on mustad ja alumised heledad ja värvimata. Ei pea neid paksult kokku mökerdama (ma ei tee seda tugeva õhtumeigigagi), aga kergelt üle tõmbama peaks ikka, eelpool lingitud kenad näited. Kui mitte värvida alumisi heledaid, siis parem juba ülemised ka värvimata jätta.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alumisi värvivad penskarid

Miks?

Sest see on nii eilne trend. Raskuskese ja rõhutamine tuleb viia silma peale, elementaarne.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nao raamimiseks mina tomban joone kas laineri voi silmapliiatsiga. Saab teha ka pysimeigi, alumine ja ylemine lainerijoon.

Vanade fotode jargi otsustades varviti alumisi ripsmeid viimati toesti 70-datel. Millegiparast muudab see isegi koige ilusamad naised natuke porsanagudeks.

Ise kirjutad, et viimati värviti alumisi ripsmeid 70.-ndatel ja siis ütled, et sa lausa tõmbad lainerijoone alumisele ripsmekaarele, aastal 2022?!

Kõige jubedam ja odavam look, millega ennast rikkuda annab. Naturaalselt kergelt üle käidud alumised ripsmeid on kena, aga lainerijooned ja pliiatsiga raam?!

 

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõltub ripsmetest ja olukorrast.

1. Mul on tumedad ripsmed ja alumised ka päris pikad. Igapäevase meigi puhul puudub mul igasugune vajadus neid värvida, pidulikumal puhul, kui soovin dramaatilisemat meiki – ka siis pigem õrnalt hajutan tumedad lauvärvi alumise ripsmepiiri alla kui et värvin ripsmeid – kuna nad on pikad ja tulemus oleks veidi friiki. Ja jätkuvalt tumedad – vajadus puudub (mustad, mitte pruunid)

2. Igapäevase meigiga, kui ei kontuurita ja kasutataksegi ainult ripsmetušši, ei ole ka heledamate ripsmetega tingimata vajalik alumiste värvimine. Alumiste ripsmete värvimine on üldse suht riskantne, kuna tulemus võib väga kergelt jääda inetu – samuti suureneb oht meigi laialiminekuks kui nt tuulega pisarad voolavad vmt (kõik ei soovi veekindlat kasutada).

3. Kui igapäeva meigiga kasutatakse siiski ka nt silmapliiatsit/lainerit või nt pruuni lauvärvi, siis võib hoopis neid (lainerit ehk mitte!) kasutada alumisel ripsmepiiril hajutatult – tulemus on tõenäoliselt parem kui ripsmetušš

Üleüldse tundub mulle, et alumisi ripsmeid tasub värvida ainult siis, kui tõesti on blondid ripsmed ja siis ehk on tulemus veider, kui ei värvi. Aga kui juba on mingid pruunikad, ei näe vajadust

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pange siis mõned pildid ka, millised need “normaalselt” meigitud – alumised ripsmed värvimata – näod välja näevad.

https://cdn.shopify.com/s/files/1/2596/0058/products/Eye-Pods-Single_810102031020_03_Tabac.jpg?v=1646319027&width=800

https://cdn.shopify.com/s/files/1/2596/0058/products/Eye-Pods-Single_810102031037_03_Champagne.jpg?v=1646319027&width=800

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nao raamimiseks mina tomban joone kas laineri voi silmapliiatsiga. Saab teha ka pysimeigi, alumine ja ylemine lainerijoon.

Vanade fotode jargi otsustades varviti alumisi ripsmeid viimati toesti 70-datel. Millegiparast muudab see isegi koige ilusamad naised natuke porsanagudeks.

Ise kirjutad, et viimati värviti alumisi ripsmeid 70.-ndatel ja siis ütled, et sa lausa tõmbad lainerijoone alumisele ripsmekaarele, aastal 2022?!

Kõige jubedam ja odavam look, millega ennast rikkuda annab. Naturaalselt kergelt üle käidud alumised ripsmeid on kena, aga lainerijooned ja pliiatsiga raam?!

normaalne inimene muidugi hajutab alumisel ripsmepiiril pliiatsijoont 😀 lainerit ma muidugi ei kasutaks, kuna see määrib ka ripsmed ära, kui just ei ole tegemist mingi lavameigi või stiilipeoga (a la vaarao). Muideks, mingis etapis elus olen ka kasutanud väga peenikest lainerijoont alumisel ripsmejoonel (nooremana eksperimenteerisin rohkem) ja kui on hea peenike pintsel ja muidu ka tume look (st tumedad lõunamaised silmad on kandjale loomupärane), siis see ei olegi  noorel inimesel tingimata nii inetu (noored ongi ilusad), aga ripsmed vajavad küll pärast puhastamist ja lõpuks näevad ikka välja nagu oleksid värvitud 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pange siis mõned pildid ka, millised need “normaalselt” meigitud – alumised ripsmed värvimata – näod välja näevad.

https://cdn.shopify.com/s/files/1/2596/0058/products/Eye-Pods-Single_810102031020_03_Tabac.jpg?v=1646319027&width=800

https://cdn.shopify.com/s/files/1/2596/0058/products/Eye-Pods-Single_810102031037_03_Champagne.jpg?v=1646319027&width=800

Ma ei ole kindel, et neil piltidel on ripsmed värvitud. Mul näevad alumised ripsmed loomulikult sellised välja ja ka piltidel on ju tumedamate karvadega naisterahvad

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks veel seda, et alumisi ripsmeid tuleb tegelikult ainult õrnalt puudutada tušši harjaga, mitte värvida kuni otsteni ära. Erinevalt ülemistest, mida üritatakse pikendada, tihendada, koolutada jne, siis alumiste värvimise eesmärk ei ole alumisi ripsmeid pikendada, vaid üksnes silmi raamida. Õrnalt puudutad ja puhta ripsmeharjaga siis tõmbad üleliigse ära, mitte ei värvi nagu ülemisi otsteni tõmmates

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõltub ripsmetest ja olukorrast.

1. Mul on tumedad ripsmed ja alumised ka päris pikad. Igapäevase meigi puhul puudub mul igasugune vajadus neid värvida, pidulikumal puhul, kui soovin dramaatilisemat meiki – ka siis pigem õrnalt hajutan tumedad lauvärvi alumise ripsmepiiri alla kui et värvin ripsmeid – kuna nad on pikad ja tulemus oleks veidi friiki. Ja jätkuvalt tumedad – vajadus puudub (mustad, mitte pruunid)

2. Igapäevase meigiga, kui ei kontuurita ja kasutataksegi ainult ripsmetušši, ei ole ka heledamate ripsmetega tingimata vajalik alumiste värvimine. Alumiste ripsmete värvimine on üldse suht riskantne, kuna tulemus võib väga kergelt jääda inetu – samuti suureneb oht meigi laialiminekuks kui nt tuulega pisarad voolavad vmt (kõik ei soovi veekindlat kasutada).

3. Kui igapäeva meigiga kasutatakse siiski ka nt silmapliiatsit/lainerit või nt pruuni lauvärvi, siis võib hoopis neid (lainerit ehk mitte!) kasutada alumisel ripsmepiiril hajutatult – tulemus on tõenäoliselt parem kui ripsmetušš

Üleüldse tundub mulle, et alumisi ripsmeid tasub värvida ainult siis, kui tõesti on blondid ripsmed ja siis ehk on tulemus veider, kui ei värvi. Aga kui juba on mingid pruunikad, ei näe vajadust

Väga õigesti kokku võetud. Tumedate ripsmete puhul on igal juhul ilusam ja loomulikum markeerida alumine ripsmejoon pigem pliiatsiga (mitte joon vaid nähtamatud täpid ripsmete vahel) või kergelt suitsuse lauvärviga. Ka lihtsalt värvimata alumised ripsmed on ok ja ei torka kuidagi valesti silma.

Heledate ripsmete puhul võiks siis juba kasutada püsivärvimimist. Tušš alumiste ripsmete küljes lihtsalt muudab näoilmet ja mitte positiivses suunas.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks veel seda, et alumisi ripsmeid tuleb tegelikult ainult õrnalt puudutada tušši harjaga, mitte värvida kuni otsteni ära. Erinevalt ülemistest, mida üritatakse pikendada, tihendada, koolutada jne, siis alumiste värvimise eesmärk ei ole alumisi ripsmeid pikendada, vaid üksnes silmi raamida. Õrnalt puudutad ja puhta ripsmeharjaga siis tõmbad üleliigse ära, mitte ei värvi nagu ülemisi otsteni tõmmates

Ülemisi värvides tegelikult juba satub piisavalt tušši ka alumistele, vähemalt silma välisnurka.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pange siis mõned pildid ka, millised need “normaalselt” meigitud – alumised ripsmed värvimata – näod välja näevad.

https://cdn.shopify.com/s/files/1/2596/0058/products/Eye-Pods-Single_810102031020_03_Tabac.jpg?v=1646319027&width=800

https://cdn.shopify.com/s/files/1/2596/0058/products/Eye-Pods-Single_810102031037_03_Champagne.jpg?v=1646319027&width=800

Väga kaval on panna siia pilte inimestest, kel on loomulikult tumedad ripsmed. Mind huvitavad rohke sellised ripsmed, mis on täiesti heledad.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks vallaline kaunitar alumisi ripsmeid värvib?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks vallaline kaunitar alumisi ripsmeid värvib?

Sest tal on maitset.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks veel seda, et alumisi ripsmeid tuleb tegelikult ainult õrnalt puudutada tušši harjaga, mitte värvida kuni otsteni ära. Erinevalt ülemistest, mida üritatakse pikendada, tihendada, koolutada jne, siis alumiste värvimise eesmärk ei ole alumisi ripsmeid pikendada, vaid üksnes silmi raamida. Õrnalt puudutad ja puhta ripsmeharjaga siis tõmbad üleliigse ära, mitte ei värvi nagu ülemisi otsteni tõmmates

Ma teen samamoodi. Minu alumised ripsmed oleks muidu nagu ämblikujalad, kui ma neid üleni värviks, need on niigi pikad. Ja tumedad on nad ka, aga ikkagi alati võõpan üle, kui ma juba kord ripsmetušši kasutan. Vastasel juhul jääks minu jaoks küll nagu poolik mulje.

Erinevus on siis, kui lash liftis käin, kus mul eraldi ka alumisi ripsmeid värvitakse. Selle protseduuriga jääb väga loomulik mulje, ei mingit ämblikujalaefekti. Ja tuši pole siis mõnda aega vaja alumistel ripsmetel kasutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 103 )


Esileht Ilu Alumisi ripsmeid ei värvitagi?