Esileht Ilu ja tervis Alustasin täna kaalulangetust, kes lööb kampa?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 98 )

Teema: Alustasin täna kaalulangetust, kes lööb kampa?

Postitas:
Kägu

Olin 66 kg ja praegu olen 61 millegiga.

Valus. Väga valus 😣

<p style=”text-align: left;”>Miks see valus on?

Lugeda on valus.</p>

Miks?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Valus. Väga valus 😣

Lugeda on valus.</p>

Miks?

Päriselt küsid? Ma ütlesin – lugeda on valus. Ilmselt seda lauset kuulates oleks veel valusam.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Valus. Väga valus 😣

Lugeda on valus.</p>

Miks?

Vihjatakse tõenäoliselt sellele, et -ki ja -gi liide kirjutatakse sõna lõppu. Ehk siis “millegagi”, mitte “millegiga”.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Valus. Väga valus 😣

Lugeda on valus.</p>

Miks?

Vihjatakse tõenäoliselt sellele, et -ki ja -gi liide kirjutatakse sõna lõppu. Ehk siis “millegagi”, mitte “millegiga”.

Sellised asjad tekitavad valu? Ma ei kujuta ette kuidas see inimene hullemates olukordades hakkama saab. Ilmselt ei saagi. Karm värk.

+8
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja siin. Tänase seisuga on maha läinud 1,1 kilo, mis on muidugi väga motiveeriv.

TA siin. Tänase seisuga maha läinud 1,6 kilo.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen IF teinud natuke üle kuu aja (söön 11-18, muul ajal joon teed ja vett), kadunud on ca 3-4kg. Ja see, et ühe päevaga kaob 1 kilo, pole reaalne.

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks peab pidevalt tegema mingeid kaalulangusaktsioone. Kas ei võiks aastaringselt ja aastate kaupa samas kaalus olla ehk siis soovkaalus ? Ise viimased 20 aastat 55-56 kg stabiilselt, ei pea iga kevad jälle ohkima hakkama kaalulangetuse teemadel.

+3
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Miks peab pidevalt tegema mingeid kaalulangusaktsioone. Kas ei võiks aastaringselt ja aastate kaupa samas kaalus olla ehk siis soovkaalus ? Ise viimased 20 aastat 55-56 kg stabiilselt, ei pea iga kevad jälle ohkima hakkama kaalulangetuse teemadel.

Tahad, teeme sinuga võistluse, kumb rohkem miinuseid saab? Mina olen 10-küpsise-kägu esimeselt leheküljelt. Mina praegu juhin võimsalt, aga sina ju alles alustasid, nii et mine tea, ehk rebid järele?

+6
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olin 20 a 52-53 kg. Ja siis lõpetas mu kilpnääre töötamise. Mitte natuke, vaid üsna lõplikult.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olin 20 a 52-53 kg. Ja siis lõpetas mu kilpnääre töötamise. Mitte natuke, vaid üsna lõplikult.

Jällegi jõuame sinna, et õhust organism rasva ei tooda. Ja isegi kui on tõsine haigus siis saab kaalu ravimite, liikumise ja tervisliku toitumisega kontrolli all hoida. Ja ma hästi ei usu, et kõik need PK käod, kes iga kevad selle teema üles tõmbavad, kannatavad mingi haiguse, geenihäire jne. all.

+4
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja see, et ühe päevaga kaob 1 kilo, pole reaalne.

vägagi reaalne.

mul kadus täna hommikuks võrreldes eilse hommikuga 1,4kg.

põhjus ka väga lihtne: eelmisel nädalal oli suur magusasöömine (tort, küpsised, palju jäätist) ja nädalaga tuli korraga juurde ligi 3kg. nüüd peale 2 päevalist normaalsöömist haihtuski pool sellest ühe päevaga 🙂

aga muidugi, ega mina balerriinikaalus pole nagu mõned siinkirjutajad oma ka 60kg kaalu juures, oluliselt rohkem ikka olen.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Hallo, Hallo!!! Kust leiaks ometi tõsiselt võetavad teadlased, kes sooviks uurida Eesti naise maniakaalset enesehinnangu sõltuvust enda kaalust? Palun!

Ma arvan, et lihtsam oleks hakata end armastama, aktsepteerima end nii nagu hetkel ollakse selle asemel, et pidevas süütundes enda suutäisi kogu aeg lugeda (kas need toidukorrad, mis on vajalikud elementaalseks elus püsimiseks, on samuti looritatud süütundesse?) siis emotsionaalset söömist jääb tunduvalt vähemaks. Süütundesse  ja enda materdamisse (appi, ma sõin eile 10 küpsist, mis teeb mind väärtusetuks, edukas naine kontrollib iga enda suutäit, ma ei võta niimoodi kunagi alla!) ära raisatud energia saab panustada enda võimendamisse, toiduga on vaja järjest ja järjest vähem emotsioone kas kompenseerida või vaigistada ja kaal hakkab iseenesest langema (teine teema on see, et kas reaalselt  naine Eestis kontrollib peale enda suutäite veel midagi või on ta enamikes situtsioonides lihtsalt puppet ja söök ja kaal on aseained?). Ma soovitaks varianti süüa kvaliteetselt, natuke vähem kui tundub, et keha vajab ja maitsvalt. Ehk et väärtustada toitu, söögi tegemist ja kõige tähtsam, iseennast!

Naistele, kes siin vaimset ja emotsionaalset vägivalda teiste peal kasutades kriiskavad, kuidas nad on püsinud 20 a ühes kaalus (enamasti 50-53 kg),  te olete tühised. Näidate parem kuidas te olete toime tulnud tõeliste saavutustega, tõeliselt võidelnud millegi/kellegi eest, saavutanud midagi, tulnud toime raskustega, ehitanud midagi, toetanud kedagi, muutunud väiklasest inimesest suureks,  jne. Teie kommunikatsioon näitab, et te pole mitte ühegagi neist asjadest elus kokku puutunud, sest üldiselt inimesed, kes on pidanud tõepoolest raskustega elus kokku puutuma, muutuvad teiste inimeste pingutuste osas midagi endas või enda keskkonnas muuta, empaatilisemaks ja toetavamaks. Teie eesmärk on kaaluga kimpus olevaid naisi enda sõnumitega ainult maha teha ja end kaalu läbi end hierarhiliselt kõrgemal näidata. Teema on kaalulangetusest ja sisuliselt teineteise toetamisest sellel teel ja siis tuleb sõnumeid “aga mina, aga MINA, MINA, MINA olen olnud ühes ja samas kaalus juba 20 aastat  (paras teile, et te suve lähenedes peate nii palju end piirama, mässama, kontrollima, väärtusetuna tundma, mina olen teist igal juhul parem jne.).  Aga olge siis, mind jätab see täiesti külmaks, ühes ja samas kaalus 20 a püsimine ei ole minu jaoks saavutus omaette ja ma loodan, et enamik, kes soovib enda kaalu langetada eelkõige enda tervise huvides (mitte et mahtuda kellegi piiratud standardsesse kasti), tunnevad sama!

PS! Mina ei ole ei see, et püsib “väärikalt” ühes kaalus aastakümneid ega ka see paksuke. Ma armastan toitu ja võin võtta väga kiiresti juurde ja alla, sõltuvalt enda eluviisist ja minu kaal ei identifitseeri mind.

+7
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui inimene on juba 10 kilo juurde võtnud, mis kasu siis sellest leelotamisest, mis kõik oleks võinud olla?

+10
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jällegi jõuame sinna, et õhust organism rasva ei tooda. Ja isegi kui on tõsine haigus siis saab kaalu ravimite, liikumise ja tervisliku toitumisega kontrolli all hoida. Ja ma hästi ei usu, et kõik need PK käod, kes iga kevad selle teema üles tõmbavad, kannatavad mingi haiguse, geenihäire jne. all.

Enne, kui diagnoosini jõuad, võtadki rahulikult kiirelt 10 kg juurde. Või rohkem.

Kui veab, siis juurde ei võta. Aga  vot miskipärast alla ka ei lähe. Selline mõnus haigus.

Ms soovin seda sullegi. Kui mitte miski sinu kontrollil ei allu, sest su keha ei tooda enam midagi.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuna esmaspäeval suvekleiti selga pannes nägin, et see kodukontoriga kogunenud 5-6 lisakilo ikka paistab kõvasti välja, siis olen ka tagasihoidikumate koguste režiimil.

Algkaal 65,5 kg. Soovkaal 59-60 kg. Olen 168 cm pikk.

Teen seda, mis varemgi on toiminud (aastate jooksul on olnud perioode, kui kaal tõuseb 5-6 kg, siis ikka üritan oma tavapärase 60 peale tagasi saada), st kogused väiksemaks, rohkem valku, vähem puuvilju ja süsivesikuid. 3-4 x nädalas teen trenni, nagu ikka, see on sama rutiin kogu aeg olnud. Kaalutõus on puhtalt liigsest toidukogusest, tean seda isegi 🙁 Õhtune näksimine jne.

Tänane kaal: 64,7 kg.

Täiendan vahepeal: 15.05 kaal 64,1 kg 🙂

Järgmine täiendus. 18.05 kaal 63,7 kg 🙂 Annab endale kõvasti tahtmist juurde vahenäksimistest hoiduda. Mõni päev olen õhtusöögi asemel joonud lihtsalt kruusitäie keefiri, vett joon ka varasemast rohkem. Ise tunnen, et kõht enam nii punnis ei ole ja muidu ka hea olla.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja nagu näha, siis on sul ohkimisest suur puudus tänu sellele. Miks sa muidu pead siin teisite inimeste murede kalla ohkima.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Läksin lihtsamat vastupanuteed ja teen Fitlapi. Algkaal oli veebruaris 105kg ja täna hommikul 87kg. Vahel on olnud patupäevi ja kaal seisnud. Aga tasapisi eesmärgi poole. Ideaalkaal on 65-70kg.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ms soovin seda sullegi. Kui mitte miski sinu kontrollil ei allu, sest su keha ei tooda enam midagi.

Kas need valikud, mida sa endale suhu paned, ka ei allu sinu kontrollile? Wow!

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Võiks juba lõpetada. Kui sul pole vaja kaalust alla võtta, siis palun ära käi teemat risustamas.

+9
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Wow, vot tõesti ei allu. Sa sööd umbkaudse koguse asendushormooni, mille imanduvust ei oska keegi sulle öelda, rääkimata, et kas ja kuipalju su enda kilpnäärmest niriseb. Ja kui saad üleannuse, sööd ka maja ära.

Ehk ära rohkem plärise. Vananevatel naistel tõesti ei ole mõni asi nende kontrolli all. Kui sul on vedanud, siis ära mõnita teisi, kel pole vedanud.

Ma võiks sind kah paksuks sõimata, oma endise 52 kiloga. Mis sa õgid.

+6
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Wow, vot tõesti ei allu. Sa sööd umbkaudse koguse asendushormooni, mille imanduvust ei oska keegi sulle öelda, rääkimata, et kas ja kuipalju su enda kilpnäärmest niriseb. Ja kui saad üleannuse, sööd ka maja ära.

Ehk ära rohkem plärise. Vananevatel naistel tõesti ei ole mõni asi nende kontrolli all. Kui sul on vedanud, siis ära mõnita teisi, kel pole vedanud.

Ma pakun, et sa ei ole lihtsalt kunagi vaevunud endale selgeks tegema, kui palju toiduenergiat su keha üldse vajab ja oled lihtsalt suvaliselt üle söönud eluaeg. Õhust kilod ei tule.

+3
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võiks juba lõpetada. Kui sul pole vaja kaalust alla võtta, siis palun ära käi teemat risustamas.

Endale regulaarselt 5-6 kg selga süüa ja siis seda meeleheitlikult maha võtta (ja nii kogu elu) tundub muidugi väga tark. Miks sinusugustele ei või öelda, et lihtsam oleks seda kontrollida, et need 5-6 kg selga ei kogunekski?

+2
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Endale regulaarselt 5-6 kg selga süüa ja siis seda meeleheitlikult maha võtta (ja nii kogu elu) tundub muidugi väga tark. Miks sinusugustele ei või öelda, et lihtsam oleks seda kontrollida, et need 5-6 kg selga ei kogunekski?

Aga miks see üldse sind puudutab, mida keegi sööb vöi teeb?

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma pakun, et sa ei ole lihtsalt kunagi vaevunud endale selgeks tegema, kui palju toiduenergiat su keha üldse vajab ja oled lihtsalt suvaliselt üle söönud eluaeg. Õhust kilod ei tule.

Et 20 a 174 cm juures 52 kg on eluaegne suvaline ülesöömine? Minu kord öelda wow.

Kui sul puudub hormoon, mis energiat edasi viib rakkudesse, ei saagi toimuda energiakulutamist. Mitte mingisugust. Ka kapsas talletub rasvaks, samas kui keha on täielikult näljas ja sureb aeglaselt.

Kas sa sellest oled võimeline aru saama või on ikka “söö vähem”?

+3
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Enne, kui diagnoosini jõuad, võtadki rahulikult kiirelt 10 kg juurde. Või rohkem.

Kui veab, siis juurde ei võta. Aga vot miskipärast alla ka ei lähe. Selline mõnus haigus.

Teistele haigust, ka kergemat, soovida on ikka väga empaatiline.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga miks siis tehakse allavõtmises teemasid kui kellegi kaal kellelegi korda ei lähe ? Jah, normaalkaalus inimestele tõesti ei lähe korda, et sa rasvunud oled aga ilmselt sulle läheb, sest on ju vaja pidevalt sellest jahuda.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga miks siis tehakse allavõtmises teemasid kui kellegi kaal kellelegi korda ei lähe ? Jah, normaalkaalus inimestele tõesti ei lähe korda, et sa rasvunud oled aga ilmselt sulle läheb, sest on ju vaja pidevalt sellest jahuda.

Esiteks, ma ei ole üldse rasvunud ja teiseks, ma ei räägi sellest peaaegu üldse. Sa oled üks nendest kägudest, kes endale asju ette kujutavad. Kui sa seda teemat lugesid, siis see teema on inimestele, kes lagnetavad kaalu, mitte inimestele, kes tulevad siia teiste kaalu üle vinguma.

+9
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hallo, Hallo!!! Kust leiaks ometi tõsiselt võetavad teadlased, kes sooviks uurida Eesti naise maniakaalset enesehinnangu sõltuvust enda kaalust? Palun!

Ma arvan, et lihtsam oleks hakata end armastama, aktsepteerima end nii nagu hetkel ollakse selle asemel, et pidevas süütundes enda suutäisi kogu aeg lugeda (kas need toidukorrad, mis on vajalikud elementaalseks elus püsimiseks, on samuti looritatud süütundesse?) siis emotsionaalset söömist jääb tunduvalt vähemaks. Süütundesse ja enda materdamisse (appi, ma sõin eile 10 küpsist, mis teeb mind väärtusetuks, edukas naine kontrollib iga enda suutäit, ma ei võta niimoodi kunagi alla!) ära raisatud energia saab panustada enda võimendamisse, toiduga on vaja järjest ja järjest vähem emotsioone kas kompenseerida või vaigistada ja kaal hakkab iseenesest langema (teine teema on see, et kas reaalselt naine Eestis kontrollib peale enda suutäite veel midagi või on ta enamikes situtsioonides lihtsalt puppet ja söök ja kaal on aseained?). Ma soovitaks varianti süüa kvaliteetselt, natuke vähem kui tundub, et keha vajab ja maitsvalt. Ehk et väärtustada toitu, söögi tegemist ja kõige tähtsam, iseennast!

Naistele, kes siin vaimset ja emotsionaalset vägivalda teiste peal kasutades kriiskavad, kuidas nad on püsinud 20 a ühes kaalus (enamasti 50-53 kg), te olete tühised. Näidate parem kuidas te olete toime tulnud tõeliste saavutustega, tõeliselt võidelnud millegi/kellegi eest, saavutanud midagi, tulnud toime raskustega, ehitanud midagi, toetanud kedagi, muutunud väiklasest inimesest suureks, jne. Teie kommunikatsioon näitab, et te pole mitte ühegagi neist asjadest elus kokku puutunud, sest üldiselt inimesed, kes on pidanud tõepoolest raskustega elus kokku puutuma, muutuvad teiste inimeste pingutuste osas midagi endas või enda keskkonnas muuta, empaatilisemaks ja toetavamaks. Teie eesmärk on kaaluga kimpus olevaid naisi enda sõnumitega ainult maha teha ja end kaalu läbi end hierarhiliselt kõrgemal näidata. Teema on kaalulangetusest ja sisuliselt teineteise toetamisest sellel teel ja siis tuleb sõnumeid “aga mina, aga MINA, MINA, MINA olen olnud ühes ja samas kaalus juba 20 aastat (paras teile, et te suve lähenedes peate nii palju end piirama, mässama, kontrollima, väärtusetuna tundma, mina olen teist igal juhul parem jne.). Aga olge siis, mind jätab see täiesti külmaks, ühes ja samas kaalus 20 a püsimine ei ole minu jaoks saavutus omaette ja ma loodan, et enamik, kes soovib enda kaalu langetada eelkõige enda tervise huvides (mitte et mahtuda kellegi piiratud standardsesse kasti), tunnevad sama!

PS! Mina ei ole ei see, et püsib “väärikalt” ühes kaalus aastakümneid ega ka see paksuke. Ma armastan toitu ja võin võtta väga kiiresti juurde ja alla, sõltuvalt enda eluviisist ja minu kaal ei identifitseeri mind.

Miks normaalkaalus naised kõik tühised on ? Aga paksukesed on kõik väärtuslikud ? Mõni “tühine” 55 kilone on sünnitanud mitu last, teinud rahvusvahelist karjääri ja elab oma elu õnnelikult. Kui ettekujutus rohkem ei luba siis vaata kasvõi tippsportlasi – saavad lapse, treenivad ja juba järgmine hooaeg on tipus (maailmameistrid, olümpiavõitjad jne.). Sa tahad öelda, et nad on tühised ja ei ole midagi saavutanud kuna ei ole ülekaalus ?

+4
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Esiteks, ma ei ole üldse rasvunud ja teiseks, ma ei räägi sellest peaaegu üldse. Sa oled üks nendest kägudest, kes endale asju ette kujutavad. Kui sa seda teemat lugesid, siis see teema on inimestele, kes lagnetavad kaalu, mitte inimestele, kes tulevad siia teiste kaalu üle vinguma.

Kui ennast paksuks ei õgi siis ei ole vaja ka kaalu langetada IGA jummala kevad a 30 kilo. OK, võtate siis võib-olla 10 – 30 kilo alla ja siis algab jälle piduradamatu söögitrall, et mõne aja pärast jälle PKs olla ja võlunippe küsida …. Minu küsimus oli lihtne – miks ei võiks ennast vormis hoida kogu aeg, see ei ole piitsutamine (nagu siin nimetatakse) vaid normaalne toitumine, mis keha vormis ja tervena hoiab ilma jo-jo’tamiseta.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui ennast paksuks ei õgi siis ei ole vaja ka kaalu langetada IGA jummala kevad a 30 kilo. OK, võtate siis võib-olla 10 – 30 kilo alla ja siis algab jälle piduradamatu söögitrall, et mõne aja pärast jälle PKs olla ja võlunippe küsida …. Minu küsimus oli lihtne – miks ei võiks ennast vormis hoida kogu aeg, see ei ole piitsutamine (nagu siin nimetatakse) vaid normaalne toitumine, mis keha vormis ja tervena hoiab ilma jo-jo’tamiseta.

Sa räägid nii ebaviisakalt teiste inimestega, uskumatu.

Aga teemasse – ma saan ainult endast rääkida.
Võtsin talvega mingi kuus kilo juurde, olin lihtsalt rohkem tubasem. Nüüd mõtlesin, et võtan veidi alla. Imenippe ma ei otsi ja vormist väljas ma ei ole. Ma võiks tegelt isegi öelda, et mul on väga hea vorm(oli ka talvel). Aga miks ma rasvaprotsenti madalamaks tahan? Ma ei tea, naiste värk ilmselt.

+2
-3
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 98 )

Esileht Ilu ja tervis Alustasin täna kaalulangetust, kes lööb kampa?