Esileht Ilu ja tervis Alustasin täna kaalulangetust, kes lööb kampa?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 102 )

Teema: Alustasin täna kaalulangetust, kes lööb kampa?

Postitas:

Ms soovin seda sullegi. Kui mitte miski sinu kontrollil ei allu, sest su keha ei tooda enam midagi.

Kas need valikud, mida sa endale suhu paned, ka ei allu sinu kontrollile? Wow!

Võiks juba lõpetada. Kui sul pole vaja kaalust alla võtta, siis palun ära käi teemat risustamas.

Endale regulaarselt 5-6 kg selga süüa ja siis seda meeleheitlikult maha võtta (ja nii kogu elu) tundub muidugi väga tark. Miks sinusugustele ei või öelda, et lihtsam oleks seda kontrollida, et need 5-6 kg selga ei kogunekski?

Aga miks see üldse sind puudutab, mida keegi sööb vöi teeb?

Aga miks siis tehakse allavõtmises teemasid kui kellegi kaal kellelegi korda ei lähe ? Jah, normaalkaalus inimestele tõesti ei lähe korda, et sa rasvunud oled aga ilmselt sulle läheb, sest on ju vaja pidevalt sellest jahuda.

Esiteks, ma ei ole üldse rasvunud ja teiseks, ma ei räägi sellest peaaegu üldse. Sa oled üks nendest kägudest, kes endale asju ette kujutavad. Kui sa seda teemat lugesid, siis see teema on inimestele, kes lagnetavad kaalu, mitte inimestele, kes tulevad siia teiste kaalu üle vinguma.

Minu küsimus oli lihtne – miks ei võiks ennast vormis hoida kogu aeg, see ei ole piitsutamine (nagu siin nimetatakse) vaid normaalne toitumine, mis keha vormis ja tervena hoiab ilma jo-jo’tamiseta.

Ma vastan niisama lihtsalt: võib küll. See on isegi üsna nutikas ja märksa lihtsam kui kaalualandamine.

Kas jäid nüüd rahule ja lased inimestel ilma oma kohatute üleolevate vaheleplärtsatamisteta edasi rääkida?

+10
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.05 11:04; 17.05 07:18; 18.05 16:39; 04.06 07:14; 21.06 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ms soovin seda sullegi. Kui mitte miski sinu kontrollil ei allu, sest su keha ei tooda enam midagi.

Kas need valikud, mida sa endale suhu paned, ka ei allu sinu kontrollile? Wow!

Võiks juba lõpetada. Kui sul pole vaja kaalust alla võtta, siis palun ära käi teemat risustamas.

Endale regulaarselt 5-6 kg selga süüa ja siis seda meeleheitlikult maha võtta (ja nii kogu elu) tundub muidugi väga tark. Miks sinusugustele ei või öelda, et lihtsam oleks seda kontrollida, et need 5-6 kg selga ei kogunekski?

Kuule, lõpeta juba, mitu inimest on sulle seda kirjutanud, aga tundub, et mõistus sul järele ei jõua arusaamisega, et sa jätad tobeda mulje juba. Miks “sinusugused” ei võiks rahule jätta inimesi, kes parajasti soovivad kaalu langetada, või ka neid, kel täiesti savi. See näägutamine, et miks ei võiks, ei anna inimestele, kes kaaluga hädas, mitte midagi, see aita neid mitte kuidagi.

Põhjused on ju inimestel erinevad. Ma näiteks olen 168 cm pikk, kaalun täna õhtuse seisuga 63,5 kg, ei ole isegi karjuvas ülekaalus, vaid KMI järgi normaalkaalus. Kas soov olla 5 kg kergem on siis nii suur kuritegu, et sinusuguste halvakspanu kartes seda välja öelda ei tohi?

Olen 45+ vanuses, elu jooksul on olnud aegu, kui kaalusin üle 10 aasta  u 56-57 kg, ilma et selleks pingutama oleks pidanud. Isegi rasedused kulgesid nii, et sünnitusmajast välja astudes olin samas kaalus, kui rasedaks jäädes. Siis tuli kasvaja, tuli opp, tuli depressioon, kilpnäärme alatalitluse diagnoos, 5-6 lisakilo. Seejärel sain mingi aeg jälle kaalu sinna 60 kg kanti. Eelmine aasta pani põntsu kodukontor, üritan uude rütmi saada jne. No olengi selline jojotaja. 5 kg üles-alla ei ole asi, mille pärast nii leili minna, et miks te ei suuda.

Umbes 40-aastaseks saamiseni ei pidanud selle peale mõtlemagi, kaal oli suht sama, aga nüüd on elu nagu ameerika mägedel. Tean seda ise väga hästi, kui kaal tõuseb, ja lasengi periooditi lõdvaks ja mugin. Ja on aegu, kui mind see ei häirigi, et kaal tõuseb, kuni tuleb aeg, kui tahaks ikka sinna varasema kaalunumbri poole tagasi. Samas võiks ka öelda, et miks mitte ei võiks minu 45+ vanuse harjumuspärane kaal ollagi 65 kg, miks ma peaks sinna mitme aasta tagusesse kaalu tagasi püüdlema (peale soovi samadesse riietesse mahtuda, ega väga muud põhjust ei olegi).

Sina ela oma elu ja lase teistel oma valikud teha.

Inimene kohaneb oma keha ja elu muutustega kogu elu. Mina ei ole selline, kes suudaks kogu täiskasvanuea punktipealt samas kaalus olla. Samas olen nõus periooditi selle nimel pingutama, et pärast raskemaid aegu tagasi saada enda nö heaolukaalu. Tegelikult ei ole see isegi teema, kus keegi peaks põhjendama, miks ta soovib kaalu langetada, või miks üldse kaalus juurde võttis. See peaks olema teema, kus üksteist innustada ja julgustada kaalu langetamist jätkama. Ma ei tea, mis rahuldust sa saad sellest, et muudkui plõksida siin teemas. Järjekordne kiibitseja, kes risustab teemat. Muud midagi.

+9
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.05 11:43; 18.05 07:44; 18.05 11:57; 18.05 19:35; 19.05 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:
  1. Kurat lootsin põnevat jälgimist, aga jälle mingite 50kiloste idude kemplemiseks läinud!

Ise alustasin toitumiskava ja koduste treeningutega 10.05. Algkaal oli 111.5kg (õuudneee), täna 8 päeva hiljem 107.4kg. Olen 176 pikk. Kava on mõnus, kõht on täis, isusi pole ja magusat saab ka süüa, jee ????

Unistan olla 75kg, aga esialgu üritaks alla 100, siis uued verstapostid.

edu!

Tituleerin end siin “mamaship” nimega siin ????

+13
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.05 20:23; 20.05 08:30; 27.05 11:42; 03.06 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:
  1. Kurat lootsin põnevat jälgimist, aga jälle mingite 50kiloste idude kemplemiseks läinud!

Ise alustasin toitumiskava ja koduste treeningutega 10.05. Algkaal oli 111.5kg (õuudneee), täna 8 päeva hiljem 107.4kg. Olen 176 pikk. Kava on mõnus, kõht on täis, isusi pole ja magusat saab ka süüa, jee ????

Unistan olla 75kg, aga esialgu üritaks alla 100, siis uued verstapostid.

edu!

Tituleerin end siin “mamaship” nimega siin ????

Ma saan sust täielikult aru. Peaaegu iga kord, kui PK-s on mingi kaalulangetusteema, on see tegelikult normaalkaalus “kaalulangetajate” soigumine, et miks nad ikka kuidagi alla 50kg anorektikud pole.

Meie sugused, kes oma pikka ja vaevarikast ranget dieeti kolmekohalisest kaalunumbrist alustanud, pole selliste silmis mitte keegi.

Lisaks ei arvesta need 50kg ihalejad, et normaalkaal sõltub lisaks pikkusest ka vanusest. Nt sama kaalunumbriga 30a ja 60a näivad isegi sama pikkuse juures erinevad, sest 50-60-70+as-tel peaks olema selleks, et noorem välja näha (nahk ilma kortsudeta) kerge ülekaal.
nt mul on nii ema kui tädi sama pikad ja sama vanad (70+), aga ema on kerges ülekaalus, tädi aga nö ideaalkaalus, aga ema näeb oma vanusest noorem välja (näeb välja nagu 60+), tädi on oma ideaalkaaluga aga kortsuline nagu 90a rauk.

+9
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 23:20; 19.05 11:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:
  1. Kurat lootsin põnevat jälgimist, aga jälle mingite 50kiloste idude kemplemiseks läinud!

Ise alustasin toitumiskava ja koduste treeningutega 10.05. Algkaal oli 111.5kg (õuudneee), täna 8 päeva hiljem 107.4kg. Olen 176 pikk. Kava on mõnus, kõht on täis, isusi pole ja magusat saab ka süüa, jee ????

Unistan olla 75kg, aga esialgu üritaks alla 100, siis uued verstapostid.

edu!

Tituleerin end siin “mamaship” nimega siin ????

Ma saan sust täielikult aru. Peaaegu iga kord, kui PK-s on mingi kaalulangetusteema, on see tegelikult normaalkaalus “kaalulangetajate” soigumine, et miks nad ikka kuidagi alla 50kg anorektikud pole.

Meie sugused, kes oma pikka ja vaevarikast ranget dieeti kolmekohalisest kaalunumbrist alustanud, pole selliste silmis mitte keegi.

Lisaks ei arvesta need 50kg ihalejad, et normaalkaal sõltub lisaks pikkusest ka vanusest. Nt sama kaalunumbriga 30a ja 60a näivad isegi sama pikkuse juures erinevad, sest 50-60-70+as-tel peaks olema selleks, et noorem välja näha (nahk ilma kortsudeta) kerge ülekaal.

nt mul on nii ema kui tädi sama pikad ja sama vanad (70+), aga ema on kerges ülekaalus, tädi aga nö ideaalkaalus, aga ema näeb oma vanusest noorem välja (näeb välja nagu 60+), tädi on oma ideaalkaaluga aga kortsuline nagu 90a rauk.

Järjest hullemaks läheb, nüüd siis hakatakse siin teemas veel lahterdama, kel ikka on õigus oma kaalulangetuse koha pealt suu lahti teha ja kellel mitte 🙁 Igaühel oma teekond, ei ole vaja teisi, kes samuti üritavad end soovkaalu saada, naeruvääristada puhtalt selle järgi, mis numbriga nende kaalunumber algab. Tundub, et on aeg see teema rahule jätta ja seda kemplemist mitte enam kaasa teha ega jälgida. Soovin kõigile kaalulangetajatele edu!

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.05 11:43; 18.05 07:44; 18.05 11:57; 18.05 19:35; 19.05 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:
  1. Kurat lootsin põnevat jälgimist, aga jälle mingite 50kiloste idude kemplemiseks läinud!

Ise alustasin toitumiskava ja koduste treeningutega 10.05. Algkaal oli 111.5kg (õuudneee), täna 8 päeva hiljem 107.4kg. Olen 176 pikk. Kava on mõnus, kõht on täis, isusi pole ja magusat saab ka süüa, jee ????

Unistan olla 75kg, aga esialgu üritaks alla 100, siis uued verstapostid.

edu!

Tituleerin end siin “mamaship” nimega siin ????

Ma saan sust täielikult aru. Peaaegu iga kord, kui PK-s on mingi kaalulangetusteema, on see tegelikult normaalkaalus “kaalulangetajate” soigumine, et miks nad ikka kuidagi alla 50kg anorektikud pole.

Meie sugused, kes oma pikka ja vaevarikast ranget dieeti kolmekohalisest kaalunumbrist alustanud, pole selliste silmis mitte keegi.

Lisaks ei arvesta need 50kg ihalejad, et normaalkaal sõltub lisaks pikkusest ka vanusest. Nt sama kaalunumbriga 30a ja 60a näivad isegi sama pikkuse juures erinevad, sest 50-60-70+as-tel peaks olema selleks, et noorem välja näha (nahk ilma kortsudeta) kerge ülekaal.

nt mul on nii ema kui tädi sama pikad ja sama vanad (70+), aga ema on kerges ülekaalus, tädi aga nö ideaalkaalus, aga ema näeb oma vanusest noorem välja (näeb välja nagu 60+), tädi on oma ideaalkaaluga aga kortsuline nagu 90a rauk.

Järjest hullemaks läheb, nüüd siis hakatakse siin teemas veel lahterdama, kel ikka on õigus oma kaalulangetuse koha pealt suu lahti teha ja kellel mitte ???? Igaühel oma teekond, ei ole vaja teisi, kes samuti üritavad end soovkaalu saada, naeruvääristada puhtalt selle järgi, mis numbriga nende kaalunumber algab. Tundub, et on aeg see teema rahule jätta ja seda kemplemist mitte enam kaasa teha ega jälgida. Soovin kõigile kaalulangetajatele edu!

Ma lugesin just sama ja olin ikka päris üllatunud.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.05 17:03; 16.05 18:44; 17.05 08:26; 19.05 12:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:
  1. Kurat lootsin põnevat jälgimist, aga jälle mingite 50kiloste idude kemplemiseks läinud!

Ise alustasin toitumiskava ja koduste treeningutega 10.05. Algkaal oli 111.5kg (õuudneee), täna 8 päeva hiljem 107.4kg. Olen 176 pikk. Kava on mõnus, kõht on täis, isusi pole ja magusat saab ka süüa, jee ????

Unistan olla 75kg, aga esialgu üritaks alla 100, siis uued verstapostid.

edu!

Tituleerin end siin “mamaship” nimega siin ????

Ma saan sust täielikult aru. Peaaegu iga kord, kui PK-s on mingi kaalulangetusteema, on see tegelikult normaalkaalus “kaalulangetajate” soigumine, et miks nad ikka kuidagi alla 50kg anorektikud pole.

Meie sugused, kes oma pikka ja vaevarikast ranget dieeti kolmekohalisest kaalunumbrist alustanud, pole selliste silmis mitte keegi.

Lisaks ei arvesta need 50kg ihalejad, et normaalkaal sõltub lisaks pikkusest ka vanusest. Nt sama kaalunumbriga 30a ja 60a näivad isegi sama pikkuse juures erinevad, sest 50-60-70+as-tel peaks olema selleks, et noorem välja näha (nahk ilma kortsudeta) kerge ülekaal.

nt mul on nii ema kui tädi sama pikad ja sama vanad (70+), aga ema on kerges ülekaalus, tädi aga nö ideaalkaalus, aga ema näeb oma vanusest noorem välja (näeb välja nagu 60+), tädi on oma ideaalkaaluga aga kortsuline nagu 90a rauk.

Miks kaalunumber on jõudnud kolmekohaliseks ? Kuidas see võimalik on ? Kui mul tekiks +5 kg. juurde mis iganes põhjusel siis hakkaksin ma sellega tegelema, mitte ei ootaks kuni see +5 on suurenenud +50 kiloni.

+7
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 17.05 19:01; 17.05 22:29; 18.05 14:44; 18.05 14:47; 18.05 15:05; 18.05 16:07; 19.05 21:23; 22.05 20:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas jäid nüüd rahule ja lased inimestel ilma oma kohatute üleolevate vaheleplärtsatamisteta edasi rääkida?

Edasi süüa, sa tahtsid öelda 😀
Aga teemasse ka: Hakake muidugi praegu dieeti pidama. Ja teate miks? Sellepärast, et kohe tuleb jaanipäev ja grill, ei ole vaja pikalt pingutada, saab peagi jälle lohisema lasta nagu ikka.

+5
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.05 10:57; 18.05 12:49; 18.05 12:52; 19.05 23:48; 21.06 21:34; 23.06 23:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:
  1. Kurat lootsin põnevat jälgimist, aga jälle mingite 50kiloste idude kemplemiseks läinud!

Ise alustasin toitumiskava ja koduste treeningutega 10.05. Algkaal oli 111.5kg (õuudneee), täna 8 päeva hiljem 107.4kg. Olen 176 pikk. Kava on mõnus, kõht on täis, isusi pole ja magusat saab ka süüa, jee ????

Unistan olla 75kg, aga esialgu üritaks alla 100, siis uued verstapostid.

edu!

Tituleerin end siin “mamaship” nimega siin ????

Ma saan sust täielikult aru. Peaaegu iga kord, kui PK-s on mingi kaalulangetusteema, on see tegelikult normaalkaalus “kaalulangetajate” soigumine, et miks nad ikka kuidagi alla 50kg anorektikud pole.

Meie sugused, kes oma pikka ja vaevarikast ranget dieeti kolmekohalisest kaalunumbrist alustanud, pole selliste silmis mitte keegi.

Lisaks ei arvesta need 50kg ihalejad, et normaalkaal sõltub lisaks pikkusest ka vanusest. Nt sama kaalunumbriga 30a ja 60a näivad isegi sama pikkuse juures erinevad, sest 50-60-70+as-tel peaks olema selleks, et noorem välja näha (nahk ilma kortsudeta) kerge ülekaal.

nt mul on nii ema kui tädi sama pikad ja sama vanad (70+), aga ema on kerges ülekaalus, tädi aga nö ideaalkaalus, aga ema näeb oma vanusest noorem välja (näeb välja nagu 60+), tädi on oma ideaalkaaluga aga kortsuline nagu 90a rauk.

Miks kaalunumber on jõudnud kolmekohaliseks ? Kuidas see võimalik on ? Kui mul tekiks +5 kg. juurde mis iganes põhjusel siis hakkaksin ma sellega tegelema, mitte ei ootaks kuni see +5 on suurenenud +50 kiloni.

Lollakas! Kui jumal aju jagas, seisis sina vist leivapuru järjekorras ????‍♀️

Kui inimene on läbinud raske keemiaravi, seejärel kaotanud lapse ja olnud korduvalt enesetapu äärel ja seejärel hakkanud lohutama end toiduga, siis ei ta ei mõtle, et oi palju nüüd kg juures võiks olla ????‍♀️

Toidusõltuvus on samamoodi sõltuvus nagu iga teinegi sõltuvus, ainult et on nö legaalne sõltuvus, ehk süüa saab iga kell ja igalt poolt.

Kui su lähedane nt kukub pudelisse ja tal on järjest süvenev alkoholis, siis käid ja tänitad ka aina, näee kus sa enne olid ja ei teadnud et nii ei tohi!

Kui näed last, kes on katkistes ja mustades riietes, käid ilmselt ka näppu viibutamas, et nii ei tohi!

Ausalt, sinusugused tohlakad on paras nuhtlus inimkonnale ja eriti oma sugulastele ????‍♀️

+14
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.05 20:23; 20.05 08:30; 27.05 11:42; 03.06 20:06;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Hallo, Hallo!!! Kust leiaks ometi tõsiselt võetavad teadlased, kes sooviks uurida Eesti naise maniakaalset enesehinnangu sõltuvust enda kaalust? Palun!

Ma arvan, et lihtsam oleks hakata end armastama, aktsepteerima end nii nagu hetkel ollakse selle asemel, et pidevas süütundes enda suutäisi kogu aeg lugeda (kas need toidukorrad, mis on vajalikud elementaalseks elus püsimiseks, on samuti looritatud süütundesse?) siis emotsionaalset söömist jääb tunduvalt vähemaks. Süütundesse ja enda materdamisse (appi, ma sõin eile 10 küpsist, mis teeb mind väärtusetuks, edukas naine kontrollib iga enda suutäit, ma ei võta niimoodi kunagi alla!) ära raisatud energia saab panustada enda võimendamisse, toiduga on vaja järjest ja järjest vähem emotsioone kas kompenseerida või vaigistada ja kaal hakkab iseenesest langema (teine teema on see, et kas reaalselt naine Eestis kontrollib peale enda suutäite veel midagi või on ta enamikes situtsioonides lihtsalt puppet ja söök ja kaal on aseained?). Ma soovitaks varianti süüa kvaliteetselt, natuke vähem kui tundub, et keha vajab ja maitsvalt. Ehk et väärtustada toitu, söögi tegemist ja kõige tähtsam, iseennast!

Naistele, kes siin vaimset ja emotsionaalset vägivalda teiste peal kasutades kriiskavad, kuidas nad on püsinud 20 a ühes kaalus (enamasti 50-53 kg), te olete tühised. Näidate parem kuidas te olete toime tulnud tõeliste saavutustega, tõeliselt võidelnud millegi/kellegi eest, saavutanud midagi, tulnud toime raskustega, ehitanud midagi, toetanud kedagi, muutunud väiklasest inimesest suureks, jne. Teie kommunikatsioon näitab, et te pole mitte ühegagi neist asjadest elus kokku puutunud, sest üldiselt inimesed, kes on pidanud tõepoolest raskustega elus kokku puutuma, muutuvad teiste inimeste pingutuste osas midagi endas või enda keskkonnas muuta, empaatilisemaks ja toetavamaks. Teie eesmärk on kaaluga kimpus olevaid naisi enda sõnumitega ainult maha teha ja end kaalu läbi end hierarhiliselt kõrgemal näidata. Teema on kaalulangetusest ja sisuliselt teineteise toetamisest sellel teel ja siis tuleb sõnumeid “aga mina, aga MINA, MINA, MINA olen olnud ühes ja samas kaalus juba 20 aastat (paras teile, et te suve lähenedes peate nii palju end piirama, mässama, kontrollima, väärtusetuna tundma, mina olen teist igal juhul parem jne.). Aga olge siis, mind jätab see täiesti külmaks, ühes ja samas kaalus 20 a püsimine ei ole minu jaoks saavutus omaette ja ma loodan, et enamik, kes soovib enda kaalu langetada eelkõige enda tervise huvides (mitte et mahtuda kellegi piiratud standardsesse kasti), tunnevad sama!

PS! Mina ei ole ei see, et püsib “väärikalt” ühes kaalus aastakümneid ega ka see paksuke. Ma armastan toitu ja võin võtta väga kiiresti juurde ja alla, sõltuvalt enda eluviisist ja minu kaal ei identifitseeri mind.

Miks normaalkaalus naised kõik tühised on ? Aga paksukesed on kõik väärtuslikud ? Mõni “tühine” 55 kilone on sünnitanud mitu last, teinud rahvusvahelist karjääri ja elab oma elu õnnelikult. Kui ettekujutus rohkem ei luba siis vaata kasvõi tippsportlasi – saavad lapse, treenivad ja juba järgmine hooaeg on tipus (maailmameistrid, olümpiavõitjad jne.). Sa tahad öelda, et nad on tühised ja ei ole midagi saavutanud kuna ei ole ülekaalus ?

Ma pidasin silmas neid naisi, kes on küll 55 kg aga see eest teismelise mõttemaailmaga. Ma ei usu, et ükski sääraseid saavutusi teinud naine käiks perekoolis (või kusagil mujal) “paksukesi” mõnitamas, et end nende arvel paremini tunda. Nendel on enesehinnanguga kõik korras ja nad ei vaja selle tõstmist teiste hädade (kui me organiseeritud pingutust enda kaalu kaotada näeme ebameeldivusena) arvel.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.05 04:56; 20.05 10:51; 22.06 12:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lollakas! Kui jumal aju jagas, seisis sina vist leivapuru järjekorras ????‍♀️ Kui inimene on läbinud raske keemiaravi, seejärel kaotanud lapse ja olnud korduvalt enesetapu äärel ja seejärel hakkanud lohutama end toiduga, siis ei ta ei mõtle, et oi palju nüüd kg juures võiks olla ????‍♀️

Ega siinsed inimesed ei ole selgeltnägijad.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.05 20:34; 18.05 13:22; 18.05 14:52; 18.05 16:24; 20.05 12:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lollakas! Kui jumal aju jagas, seisis sina vist leivapuru järjekorras ????‍♀️ Kui inimene on läbinud raske keemiaravi, seejärel kaotanud lapse ja olnud korduvalt enesetapu äärel ja seejärel hakkanud lohutama end toiduga, siis ei ta ei mõtle, et oi palju nüüd kg juures võiks olla ????‍♀️ Toidusõltuvus on samamoodi sõltuvus nagu iga teinegi sõltuvus, ainult et on nö legaalne sõltuvus, ehk süüa saab iga kell ja igalt poolt. Kui su lähedane nt kukub pudelisse ja tal on järjest süvenev alkoholis, siis käid ja tänitad ka aina, näee kus sa enne olid ja ei teadnud et nii ei tohi! Kui näed last, kes on katkistes ja mustades riietes, käid ilmselt ka näppu viibutamas, et nii ei tohi! Ausalt, sinusugused tohlakad on paras nuhtlus inimkonnale ja eriti oma sugulastele ????‍♀️

Nii ebameeldiv inimene oled!

+6
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.05 18:06; 20.05 13:55; 03.08 15:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja siin. Tänase seisuga on maha läinud 1,1 kilo, mis on muidugi väga motiveeriv.

TA siin. Tänase seisuga maha läinud 1,6 kilo.

TA siin. Tänaseks maas 2,8 kilo.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.05 22:14; 14.05 10:52; 14.05 12:14; 17.05 16:15; 20.05 14:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: center;”>

Mina löön ka kampa. Olen 47a ja kaal kasvab. Menopausi märke on ka juba paista. Aasta algusest olen võtnud juurde 5 kg. Just tuustisin netis ja tahtsin toitumiskava osta, aga hakkas rahast kahju, sest ma ju tegelikult tean, milles asi – et söön liiga palju, söön õhtul magusat ja liikuda ei viitsi. Veel aasta tagasi käisin kõndimas iga päev kiire tempoga 7 km, aga sellest sai ka kõrini. Kodus olen püüdnud trenni teha, aga nii kui veidi raske on, jätan pooleli. Nüüd kõik riided pigistavad, jopel lukk kinni ei lähe jne. Kaalun 63 kg, aga tahan olla 58.

Nädal möödas ja kaalusin täna hommikul 62 kg. Nägin vaeva ka, sest pärast 6 õhtul enam ei söönud mitte midagi. Võitlesin endaga, sest olen jäätisesõltlane. Ja jäätist tahan just õhtul, hommikul ei saa mõeldagi magusast, paljas mõte ajab juba iiveldama, aga õhtul sõin tavaliselt liiter jäätist või 5-6-7 pulgajäätist korraga. Ei oskagi vastata, miks mul alati nii suures koguses jäätist peab kodus olema, aga no on lihtsalt.</p>

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.05 20:05; 21.05 19:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:
  1. Kurat lootsin põnevat jälgimist, aga jälle mingite 50kiloste idude kemplemiseks läinud!

Ise alustasin toitumiskava ja koduste treeningutega 10.05. Algkaal oli 111.5kg (õuudneee), täna 8 päeva hiljem 107.4kg. Olen 176 pikk. Kava on mõnus, kõht on täis, isusi pole ja magusat saab ka süüa, jee ????

Unistan olla 75kg, aga esialgu üritaks alla 100, siis uued verstapostid.

edu!

Tituleerin end siin “mamaship” nimega siin ????

Ma saan sust täielikult aru. Peaaegu iga kord, kui PK-s on mingi kaalulangetusteema, on see tegelikult normaalkaalus “kaalulangetajate” soigumine, et miks nad ikka kuidagi alla 50kg anorektikud pole.

Meie sugused, kes oma pikka ja vaevarikast ranget dieeti kolmekohalisest kaalunumbrist alustanud, pole selliste silmis mitte keegi.

Lisaks ei arvesta need 50kg ihalejad, et normaalkaal sõltub lisaks pikkusest ka vanusest. Nt sama kaalunumbriga 30a ja 60a näivad isegi sama pikkuse juures erinevad, sest 50-60-70+as-tel peaks olema selleks, et noorem välja näha (nahk ilma kortsudeta) kerge ülekaal.

nt mul on nii ema kui tädi sama pikad ja sama vanad (70+), aga ema on kerges ülekaalus, tädi aga nö ideaalkaalus, aga ema näeb oma vanusest noorem välja (näeb välja nagu 60+), tädi on oma ideaalkaaluga aga kortsuline nagu 90a rauk.

Miks kaalunumber on jõudnud kolmekohaliseks ? Kuidas see võimalik on ? Kui mul tekiks +5 kg. juurde mis iganes põhjusel siis hakkaksin ma sellega tegelema, mitte ei ootaks kuni see +5 on suurenenud +50 kiloni.

Lollakas! Kui jumal aju jagas, seisis sina vist leivapuru järjekorras ????‍♀️

Kui inimene on läbinud raske keemiaravi, seejärel kaotanud lapse ja olnud korduvalt enesetapu äärel ja seejärel hakkanud lohutama end toiduga, siis ei ta ei mõtle, et oi palju nüüd kg juures võiks olla ????‍♀️

Toidusõltuvus on samamoodi sõltuvus nagu iga teinegi sõltuvus, ainult et on nö legaalne sõltuvus, ehk süüa saab iga kell ja igalt poolt.

Kui su lähedane nt kukub pudelisse ja tal on järjest süvenev alkoholis, siis käid ja tänitad ka aina, näee kus sa enne olid ja ei teadnud et nii ei tohi!

Kui näed last, kes on katkistes ja mustades riietes, käid ilmselt ka näppu viibutamas, et nii ei tohi!

Ausalt, sinusugused tohlakad on paras nuhtlus inimkonnale ja eriti oma sugulastele ????‍♀️

Miks stressis inimene peab pöörduma toidu poole ? Äkki  annab jõudu trenn, raamat, lemmikloomaga tegelemine

+4
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 17.05 19:01; 17.05 22:29; 18.05 14:44; 18.05 14:47; 18.05 15:05; 18.05 16:07; 19.05 21:23; 22.05 20:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei, kuidas sul TA läheb? Ma endiselt 100% kavas. Toidud maitsvad, kõht täis ja isusi ei ole, endale eraldi kokkama ei pea, saan pere toiduga koos teha. Läinud 5.2kg. Jätkan aina edasi ✌

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.05 20:23; 20.05 08:30; 27.05 11:42; 03.06 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armas autor, kuidaa läheb? Kas oled reel?

  • Mina endiselt pushin edasi. Läinud 7.1kg
+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.05 20:23; 20.05 08:30; 27.05 11:42; 03.06 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina alustasin 31.05 R. Noole programmiga (pisut tuli muidugi maksta ka). Talvega on kogunenud vähemalt 5 kilo pekki, mis oleks vaja maha saada. Kuna mul on korralik lihas ka (liigutan regulaarselt + raskejõustiklaselt saadud geenid:), siis number kaalul on päris suur (eile hommikul 76 kilo). Minu puhul on väga OK juba 70 kilo, siis kannan M suurust (pikkus 170 cm). Vanus peagi 47.  Aga kaalust tähtsam on tervislikumalt toituda ja energilisem olla. No ja keskkohast 6-7 cm saledamaks saada oleks ka ilus (riided sobiks paremini).

Esimesed päevad on ilusti läinud. Kõht muidugi reageerib väheke juurviljadele, ta pole vist harjunud.p Aga muidu on kõht täis ja mingeid isusid rämpsu järele ei ole.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 04.06 05:36; 11.06 11:33; 21.06 06:51; 08.07 09:38; 29.07 10:47; 01.08 10:06; 03.08 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on vaja maha saada kõik 28kg, mis rasedusega juurde tulid ja ära ei läinudki ????

Loobusin magusast ja üldse näksimisest, saiatoodetest, makaronidest ja kõnnin 10000 sammu, ükskõik mis ilm ka poleks

Esimesed kolm kilo on kadunud 🙂

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 06:19; 29.06 00:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

19.05 olin 82,3 kg

04.06 olen 78,2 kg

Seega olen 16 päevaga kaotanud 4,1 kilo 🙂

Erilisi raskusi pole olnud, aga söön küll jah oluliselt vähem kui enne, teen vahelduvpaastu (8/16 või 9/15 olenevalt päevast).

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.05 11:04; 17.05 07:18; 18.05 16:39; 04.06 07:14; 21.06 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina see 46a, kes 31.05 alustas. 5 kilo läinud. Aga enamik sellest esimese nädalaga. Hetkel 74 kg. Magusaisu ja niisama näksimise isu kadunud. Tasapisi hakkab ka energiat tulema. Esimesel nädalal olid ilmselt võõrutusnähud. Kleit, mis enne rinnust kinni ei läinud, istub juba täitsa kenasti.

Ja mis veel huvitav – mul on nahapaksendid kadunud (talla alt, küünarnukkidelt). Nägu on klaarim (kuperoosa taandub kenasti). Kortse mul veel pole eriti, aga silmade all on kerged tursed olnud juba aastaid – need hakkavad ka taanduma.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 04.06 05:36; 11.06 11:33; 21.06 06:51; 08.07 09:38; 29.07 10:47; 01.08 10:06; 03.08 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere taas! 10 päeva möödas. Kaal 72,7 ehk kolme nädalaga 6,8 kilo. Mõõtude järgi on ka umbes 6 cm strateegilistest kohtadest kadunud. Eelmine nädal oli raske – PMS ja päevad, lisaks palju tööd jm tegemisi.  Aga jäin ellu …  Surusin vaatamata PMSile ja punnis olekule eelmisel aastal enne kaalutõusu algust ostetud kleidi selga ja käisin lapse lõpetamisel. Väga ilusad pildid tulid 🙂

N 46

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 04.06 05:36; 11.06 11:33; 21.06 06:51; 08.07 09:38; 29.07 10:47; 01.08 10:06; 03.08 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

19.05 olin 82,3 kg

04.06 olen 78,2 kg

Seega olen 16 päevaga kaotanud 4,1 kilo ????

Erilisi raskusi pole olnud, aga söön küll jah oluliselt vähem kui enne, teen vahelduvpaastu (8/16 või 9/15 olenevalt päevast).

Hei, ma ka alles ja jätkuvalt kahanen:

19.05 olin 82,3 kg

04.06 olin 78,2 kg

18.06 olin 76,4 kg

21.06 olen 76,0 kg

Lisatud hiljem: 27.06 olen 75,1 kg

Ehk siis kuu aja ja 2 päevaga on kadunud 5,3 kg 🙂 Riided on number väiksemad ja vaatepilt peeglist hakkab juba rõõmu tegema.

 

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.05 11:04; 17.05 07:18; 18.05 16:39; 04.06 07:14; 21.06 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ikka mõelnud, et käiks jooksmas, aga mul pole ju ketse.  Ja isegi kui oleks, no niisuguste ilmadega…

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ikka mõelnud, et käiks jooksmas, aga mul pole ju ketse. Ja isegi kui oleks, no niisuguste ilmadega…

Jooksmine ei anna sulle midagi juurde. Toitumine on põhiline. Kui tahad midagi toetavat juurde teha, siis jõutrenni – kasvõi oma keharaskusega.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.05 10:57; 18.05 12:49; 18.05 12:52; 19.05 23:48; 21.06 21:34; 23.06 23:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:
  1. Kurat lootsin põnevat jälgimist, aga jälle mingite 50kiloste idude kemplemiseks läinud!

Ise alustasin toitumiskava ja koduste treeningutega 10.05. Algkaal oli 111.5kg (õuudneee), täna 8 päeva hiljem 107.4kg. Olen 176 pikk. Kava on mõnus, kõht on täis, isusi pole ja magusat saab ka süüa, jee ????

Unistan olla 75kg, aga esialgu üritaks alla 100, siis uued verstapostid.

edu!

Tituleerin end siin “mamaship” nimega siin ????

Ma saan sust täielikult aru. Peaaegu iga kord, kui PK-s on mingi kaalulangetusteema, on see tegelikult normaalkaalus “kaalulangetajate” soigumine, et miks nad ikka kuidagi alla 50kg anorektikud pole.

Meie sugused, kes oma pikka ja vaevarikast ranget dieeti kolmekohalisest kaalunumbrist alustanud, pole selliste silmis mitte keegi.

Lisaks ei arvesta need 50kg ihalejad, et normaalkaal sõltub lisaks pikkusest ka vanusest. Nt sama kaalunumbriga 30a ja 60a näivad isegi sama pikkuse juures erinevad, sest 50-60-70+as-tel peaks olema selleks, et noorem välja näha (nahk ilma kortsudeta) kerge ülekaal.

nt mul on nii ema kui tädi sama pikad ja sama vanad (70+), aga ema on kerges ülekaalus, tädi aga nö ideaalkaalus, aga ema näeb oma vanusest noorem välja (näeb välja nagu 60+), tädi on oma ideaalkaaluga aga kortsuline nagu 90a rauk.

Miks kaalunumber on jõudnud kolmekohaliseks ? Kuidas see võimalik on ? Kui mul tekiks +5 kg. juurde mis iganes põhjusel siis hakkaksin ma sellega tegelema, mitte ei ootaks kuni see +5 on suurenenud +50 kiloni.

Lollakas! Kui jumal aju jagas, seisis sina vist leivapuru järjekorras ????‍♀️

Kui inimene on läbinud raske keemiaravi, seejärel kaotanud lapse ja olnud korduvalt enesetapu äärel ja seejärel hakkanud lohutama end toiduga, siis ei ta ei mõtle, et oi palju nüüd kg juures võiks olla ????‍♀️

Toidusõltuvus on samamoodi sõltuvus nagu iga teinegi sõltuvus, ainult et on nö legaalne sõltuvus, ehk süüa saab iga kell ja igalt poolt.

Kui su lähedane nt kukub pudelisse ja tal on järjest süvenev alkoholis, siis käid ja tänitad ka aina, näee kus sa enne olid ja ei teadnud et nii ei tohi!

Kui näed last, kes on katkistes ja mustades riietes, käid ilmselt ka näppu viibutamas, et nii ei tohi!

Ausalt, sinusugused tohlakad on paras nuhtlus inimkonnale ja eriti oma sugulastele ????‍♀️

Miks stressis inimene peab pöörduma toidu poole ? Äkki annab jõudu trenn, raamat, lemmikloomaga tegelemine

Ühesõnaga, jälle see “aga miks kõik ei ole nii nagu mina”. Kas Sa oled nõukogude aja kasvandik  ja kõik inimesed tulevad Sinu jaoks ühest ja samast vabrikust, ühelt ja samalt liinilt? Söögisõltuvuse ja emotsionaalse söömise kohta on viimastel aastatel piisavalt kirjutatud, ka eesti keeles. Loe ja hari ennast palun!

Kõikidele kaalulangejatele palju edu sellel pikal teel ja loodetavasti õnnestub teil enda söömisharjumusi permanentselt muuta (no vähemalt pikemaks ajaks….).

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.05 04:56; 20.05 10:51; 22.06 12:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Plaanis alla võtta 30 kilo. Kasutan toidukoguste ja vee arvestamiseks MyFitnessPali ning pulsikell mõõdab samme. Esimene päev möödus etteantu piirides.

Tubli! Soovin meelekindlust ja mitte lasta väikestest tagasilöökidest nina norgu!

Tegin ca aasta tagasi analoogse teema ja mind naerdi, kui mitte ütelda mõnitati, otsemaid välja. Et siin olevat neid teemasid ennegi olnud ja kedagi ei huvita; et nagunii libastun ja ei saa hakkama; et olen nagunii 150 kg ja mingi paari kilo kadumist ei märka keegi ja sellega pole mõtet kekata; et kas mul pole sõpru, kellega oma isiklikke asju ja edusamme jagada jne. Võttis päris nõutuks selline halb suhtumine ja loobusin kohe. Tegelikult mul vahet ei ole, aastaga on läinud 15 kg ka ilma “hoolivate” kaasfoorumlaste.

NB! Kuna ma kommentaare pole lugenud, siis vbl on sulle, teemaalgataja, juba samamoodi vastatud, siis tea, et tea, et suuri laevu saadab alati kajakate kisa.

Palju edu sulle!

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 13:41; 25.06 12:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:
  1. Kurat lootsin põnevat jälgimist, aga jälle mingite 50kiloste idude kemplemiseks läinud!

Ise alustasin toitumiskava ja koduste treeningutega 10.05. Algkaal oli 111.5kg (õuudneee), täna 8 päeva hiljem 107.4kg. Olen 176 pikk. Kava on mõnus, kõht on täis, isusi pole ja magusat saab ka süüa, jee ????

Unistan olla 75kg, aga esialgu üritaks alla 100, siis uued verstapostid.

edu!

Tituleerin end siin “mamaship” nimega siin ????

Ma saan sust täielikult aru. Peaaegu iga kord, kui PK-s on mingi kaalulangetusteema, on see tegelikult normaalkaalus “kaalulangetajate” soigumine, et miks nad ikka kuidagi alla 50kg anorektikud pole.

Meie sugused, kes oma pikka ja vaevarikast ranget dieeti kolmekohalisest kaalunumbrist alustanud, pole selliste silmis mitte keegi.

Lisaks ei arvesta need 50kg ihalejad, et normaalkaal sõltub lisaks pikkusest ka vanusest. Nt sama kaalunumbriga 30a ja 60a näivad isegi sama pikkuse juures erinevad, sest 50-60-70+as-tel peaks olema selleks, et noorem välja näha (nahk ilma kortsudeta) kerge ülekaal.

nt mul on nii ema kui tädi sama pikad ja sama vanad (70+), aga ema on kerges ülekaalus, tädi aga nö ideaalkaalus, aga ema näeb oma vanusest noorem välja (näeb välja nagu 60+), tädi on oma ideaalkaaluga aga kortsuline nagu 90a rauk.

Miks kaalunumber on jõudnud kolmekohaliseks ? Kuidas see võimalik on ? Kui mul tekiks +5 kg. juurde mis iganes põhjusel siis hakkaksin ma sellega tegelema, mitte ei ootaks kuni see +5 on suurenenud +50 kiloni.

Lollakas! Kui jumal aju jagas, seisis sina vist leivapuru järjekorras ????‍♀️

Kui inimene on läbinud raske keemiaravi, seejärel kaotanud lapse ja olnud korduvalt enesetapu äärel ja seejärel hakkanud lohutama end toiduga, siis ei ta ei mõtle, et oi palju nüüd kg juures võiks olla ????‍♀️

Toidusõltuvus on samamoodi sõltuvus nagu iga teinegi sõltuvus, ainult et on nö legaalne sõltuvus, ehk süüa saab iga kell ja igalt poolt.

Kui su lähedane nt kukub pudelisse ja tal on järjest süvenev alkoholis, siis käid ja tänitad ka aina, näee kus sa enne olid ja ei teadnud et nii ei tohi!

Kui näed last, kes on katkistes ja mustades riietes, käid ilmselt ka näppu viibutamas, et nii ei tohi!

Ausalt, sinusugused tohlakad on paras nuhtlus inimkonnale ja eriti oma sugulastele ????‍♀️

Miks stressis inimene peab pöörduma toidu poole ? Äkki annab jõudu trenn, raamat, lemmikloomaga tegelemine

Aga miks peab stressis inimene pöörduma teiste inimeste kallal näägutamise poole? Äkki annab jõudu trenn, raamat, lemmikloomaga tegelemine

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui su lähedane nt kukub pudelisse ja tal on järjest süvenev alkoholis, siis käid ja tänitad ka aina, näee kus sa enne olid ja ei teadnud et nii ei tohi!

Loomulikult käib. Osad ongi sellised tänitajad. Kui kellelgi on depressioon, siis ütlevad, et mis on siis, aja kark alla, laisk oled lihtsalt. Kui keegi räägib, et läks mehest lahku, siis kukub tänitama, et miks ei olnud hea naine siis talle. Jne, jne. Tänitaja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

suuri laevu saadab alati kajakate kisa

Aga see võrdlus sellises teemas… 😀 😀

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.05 10:57; 18.05 12:49; 18.05 12:52; 19.05 23:48; 21.06 21:34; 23.06 23:05;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 102 )


Esileht Ilu ja tervis Alustasin täna kaalulangetust, kes lööb kampa?