Esileht Ilu ja tervis Alustasin täna kaalulangetust, kes lööb kampa?

Näitan 12 postitust - vahemik 91 kuni 102 (kokku 102 )

Teema: Alustasin täna kaalulangetust, kes lööb kampa?

Postitas:

TA, kuidas sul läheb?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 13:41; 25.06 12:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole küll TA aga mina saan öelda, et olen esimest korda peale rasedust alla 100kg

On ikka hea tunne küll kahekohalist numbrit näha ????

Jah, palju on veel minna aga vähemalt ma püüan kindlalt rajal püsida.

 

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 06:19; 29.06 00:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahtsin lihtsalt kirjutada, et olete väga, väga tublid. Kaalu langetada on raske. Ma südamest loodan, et saate tervisliku kaaluni ja õnnestub ka hoida. Veelkord, olete väga, väga tublid ????

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere taas! 10 päeva möödas. Kaal 72,7 ehk kolme nädalaga 6,8 kilo. Mõõtude järgi on ka umbes 6 cm strateegilistest kohtadest kadunud. Eelmine nädal oli raske – PMS ja päevad, lisaks palju tööd jm tegemisi. Aga jäin ellu … Surusin vaatamata PMSile ja punnis olekule eelmisel aastal enne kaalutõusu algust ostetud kleidi selga ja käisin lapse lõpetamisel. Väga ilusad pildid tulid ????

N 46

Mina siin. Nüüd möödas 37 päeva. Alates 1. juulist söön tavapäraselt, aga ilma gluteeni, piima ja suhkruta (v.a mõned ampsud sünnipäevatorti jms kui pakutakse). Kaal 71 kg, pikkus 170 cm. Seega u 8,5 kilo läinud.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 04.06 05:36; 11.06 11:33; 21.06 06:51; 08.07 09:38; 29.07 10:47; 01.08 10:06; 03.08 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolm nädalat taas mööda veerenud. Kaal on 70 kg kandis – seega eriti muutunud pole, aga mõõdud on muutunud, just keskkoht (minu peamine probleem) aina väheneb. Riideid proovides olen nagu laps kommipoes – see läheb selga, see ka, see on veidi lai … Ostsin ka mõned uued riided – isegi ühe S suuruses kleidi, mis istub nii kenasti. Muidu vist see mõeldud peenematele ja peab pisut lötendama seljas, a no milleks on siis loodud kurvid 🙂 Sel nädalal teen taas vahelduvat paastumist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 04.06 05:36; 11.06 11:33; 21.06 06:51; 08.07 09:38; 29.07 10:47; 01.08 10:06; 03.08 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustasin juulis, hetkel 5kg 🙂

Loodan augustiga sama saada, siis olen väga rahul.

Söögiga pigem vaatan, mida suhu topin ja lisaks looduslik kaalulangetus segu abiks, mis annab kõvasti energiat juurde, seega pigem aktiivsus suurenenud 🙂

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma selle teema autor: https://foorum.perekool.ee/teema/homsest-algab-uus-elu/

Nüüd vahepeal veel kaks kilo läinud ja kaal näitab 50 kg. Rohkem väiksemaks numbrit ei lase, see minu jaoks ideaalne.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.05 12:05; 15.05 18:45; 31.07 21:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui pikk ja kui vana sa oled? Ei leia sealt teema algusest.

Mina eilse seisuga 69 kg, pikkus 170. 3 kilo oleks ok veel alla saada…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 04.06 05:36; 11.06 11:33; 21.06 06:51; 08.07 09:38; 29.07 10:47; 01.08 10:06; 03.08 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panen oma tulemused ka kirja. Olen 159 cm ja kaalusin aasta alguses 79 kg. Nüüd 7 kuud hiljem olen 14 kg kergem ehk 65 kg. Minu meetod on see, et jätsin ära 80% näksimisi või asendan need millegi tervislikuma nt marjade vms (võtangi koju ostetud kommipakist 3 kommi või paar tükki sokolaadi nt). Muidu söön kõike tavalist kodusööki, mida varemgi (isegi kohvile panen piima ja suhkrut sisse ja joon tavaliselt 2 tassi päevas). Teine asi on see, et käin absoluutselt iga päev ca 45 minutit kiirkõndi. Suvel hirmsa palavaga jäid küll mõned päevad vahele, aga püüan siis teha väiksema ringi, kui asjaolud ei luba. On väga inspireeriv, et peale puhkust töökaaslased ka juba märkavad ja teevad komplimente. Minna on veel viimased 5 kg. Pean ütlema, et mulle on minu uus eluviis väga meeldima hakanud ja ega ma peale tulemuse saavutamist väga midagi muuta ei kavatsegi. Nii et võib-olla lähevad mõned kilod siis veel – eks näis.

Enne kaalulanguse algatamist olin müütide küüsis, et pean tellima mingi toitumiskava, tegema hirmsat trenni ja üleüldse elu 180 kraadi muutma. Mõtlesingi siis katsetada oma meetodit ja olen väga üllatunud, kui kerge see teekond tegelikult on olnud.

Teisest küljest on mind aidanud see covidi-olukord. Kuna maailmas toimuv on täiesti kontrollimatu, siis on vähemalt midagi, mida suudan kontrollida. Rakendasin koroona-ärevuse oma parema elu saavutamise vankri ette :). See kõik on mind aidanud toime tulla ärevuse ja depressiooniga (eriti just kõndimine).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne kaalulanguse algatamist olin müütide küüsis, et pean tellima mingi toitumiskava, tegema hirmsat trenni ja üleüldse elu 180 kraadi muutma. Mõtlesingi siis katsetada oma meetodit ja olen väga üllatunud, kui kerge see teekond tegelikult on olnud.

Sa teedki ju selles mõttes “hirmsat” trenni, et ma ei viitsiks ega tahaks iial iga jumala päev 45 min kiirkõndi teha.  3 korda nädalas jõusaal või rühmatrenn on oluliselt lihtsam ettevõtmine.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.05 18:06; 20.05 13:55; 03.08 15:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meetod on see, et jätsin ära 80% näksimisi või asendan need millegi tervislikuma nt marjade vms (võtangi koju ostetud kommipakist 3 kommi või paar tükki sokolaadi nt). Muidu söön kõike tavalist kodusööki, mida varemgi (isegi kohvile panen piima ja suhkrut sisse ja joon tavaliselt 2 tassi päevas). Teine asi on see, et käin absoluutselt iga päev ca 45 minutit kiirkõndi.

… See kõik on mind aidanud toime tulla ärevuse ja depressiooniga (eriti just kõndimine).

Mina olen seda sinu meetodit mitmeid kordi proovinud, kahjuks ei tööta – kaal langeb, aga kui tulemus käes, siis u aastaga olen jälle 5-10 kilo paksem. Nii et mina seekord seda teed, et hoian veresuhkrut võimalikult stabiilsena. Langus on ilmselt olnud veidi kiire, a mul nii lähebki, ka nüüd 46a. Kahe kuuga siis pea 12 kilo.

Ja Sinu trenn on väga OK. Ma kõnnin, kui ilm vähegi lubab, 1,5 a. Töölt koju – u 50 min, ja õhtuti on mu ring 1 tund ja 10 min. Mulle väga meeldib – see polegi trenn, puhas rõõm liikumisest. Ja ma käin üsna kiiresti. Selliseid lihaseid, nagu mul praegu, pole mul eales olnud 🙂 Eks üht-teist teen ülekehale ka lisaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 04.06 05:36; 11.06 11:33; 21.06 06:51; 08.07 09:38; 29.07 10:47; 01.08 10:06; 03.08 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meetod on see, et jätsin ära 80% näksimisi või asendan need millegi tervislikuma nt marjade vms (võtangi koju ostetud kommipakist 3 kommi või paar tükki sokolaadi nt). Muidu söön kõike tavalist kodusööki, mida varemgi (isegi kohvile panen piima ja suhkrut sisse ja joon tavaliselt 2 tassi päevas). Teine asi on see, et käin absoluutselt iga päev ca 45 minutit kiirkõndi.

… See kõik on mind aidanud toime tulla ärevuse ja depressiooniga (eriti just kõndimine).

Mina olen seda sinu meetodit mitmeid kordi proovinud, kahjuks ei tööta – kaal langeb, aga kui tulemus käes, siis u aastaga olen jälle 5-10 kilo paksem. Nii et mina seekord seda teed, et hoian veresuhkrut võimalikult stabiilsena. Langus on ilmselt olnud veidi kiire, a mul nii lähebki, ka nüüd 46a. Kahe kuuga siis pea 12 kilo.

Ja Sinu trenn on väga OK. Ma kõnnin, kui ilm vähegi lubab, 1,5 a. Töölt koju – u 50 min, ja õhtuti on mu ring 1 tund ja 10 min. Mulle väga meeldib – see polegi trenn, puhas rõõm liikumisest. Ja ma käin üsna kiiresti. Selliseid lihaseid, nagu mul praegu, pole mul eales olnud ???? Eks üht-teist teen ülekehale ka lisaks.

Millest sul need lihased on enda arust? Kõndimisest?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.05 10:13; 03.08 17:44;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 91 kuni 102 (kokku 102 )


Esileht Ilu ja tervis Alustasin täna kaalulangetust, kes lööb kampa?