Esileht Ajaviite- ja muud jutud Alvaderoz Osta.ee

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Alvaderoz Osta.ee

Postitas:
Kägu

Mulle esitati pretensioon seoses sellega, et ma ei osta ära katkist autokülmikut. Soovitusele katkise kaitsme asemele väike traat ja kontrollida kas külmik töötab, sain vastuse:

Alvaredoz
07.08.2019 21:54
No tule taevas appi !!!!!!

Kuidas üldse tuli Sul tahtmine/soov endale osta konto teha??????

Kas sotsamet andis loa???
Või emmet/issit polnud kodus………

Siin portaalis suhtlevad Täisväärtuslikud Adekvaatsed Inimesed !!!!!
Kellel kindlad soovid,tahtmised ja ka rahalised võimalused.’ :o)

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Olen ammu mõelnud, et ostu-müügigruppide hullud tuleks listi panna, et vajadusel veenduda – sellisega mitte koostööd teha!

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei saa aru kas võitsid oksjoni? Kui jah, siis kas pakkumust tehes oli teada et külmik katki? Või kuidas see välja tuli?

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle esitati pretensioon seoses sellega, et ma ei osta ära katkist autokülmikut. Soovitusele katkise kaitsme asemele väike traat ja kontrollida kas külmik töötab, sain vastuse:

Alvaredoz

07.08.2019 21:54

No tule taevas appi !!!!!!

Kuidas üldse tuli Sul tahtmine/soov endale osta konto teha??????

Kas sotsamet andis loa???

Või emmet/issit polnud kodus………

Siin portaalis suhtlevad Täisväärtuslikud Adekvaatsed Inimesed !!!!!

Kellel kindlad soovid,tahtmised ja ka rahalised võimalused.’ :o)

Kui sa oled kasutaja Vende, siis said negatiivse kommentaari ju täiesti õigustatult. Müüja müüski katkist külmikut. Sa lugeda ikka oskad? Kui tegid pakkumise, siis oled kohustatud selle välja ostma. Veelkord – sa ikka lugeda oskad? Selle ostukeskkonna reegleid, ma mõtlen.

+6
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegin pakkumise natuke rutates. Allpool oli kirjas et kaitse on läbi. Kirjutasin, et proovige vasktraadist kiuga, et kas töötab. Sest kaitse võib ka rikke tõttu läbi olla ja külmik ei pruugi töökoras olla.

0
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Osta.ee väärtus selles ongi, et seal ei ole edasi-tagasi targutamist. Kui on ostetud, siis nii ka on!

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegin pakkumise natuke rutates. Allpool oli kirjas et kaitse on läbi. Kirjutasin, et proovige vasktraadist kiuga, et kas töötab. Sest kaitse võib ka rikke tõttu läbi olla ja külmik ei pruugi töökoras olla. Sain ülaltoodud vastuse ja veel solvanguid ja kibestunud kirju. Maksin 7 € tingimuste rikkumise eest ja vabanesin sellest ebameeldivusest. Pigem enne mitte pakkumist teha ja parem kontakteeruda müüa v ostjaga enne tehingut ja klikkimisi, mida tagasi võtta kohe ei saa. Siis lihtsam.

Pikaaegse osta.ee kasutajana märgin, et olete õigel teel. Kõik küsimused tuleb esitada ENNE pakkumist. Praegu olete nii pretensiooni kui trahviarve kui ka negatiivse kommentaari saanud absoluutselt õigustatult. PS. On olemas veidi soodsam lahendus, iga müüja seda ei aktsepteeri – pakkuge komisjonitasu hüvitamist. Nii võite pääseda pretensioonist ja negatiivvsest kommentaarist.

+18
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tõesti ei saa aru kas inimesed enam lugeda ei oska. Müüsin lapse kombekat ja oli ilusti kirjas et krõpsud on varruka sooniku topiliseks tõmmanud (panin ka pildi). Muidu kombe väga korralik, 6-7 korda kasutatud. Ja siis ostja esitas ka pretensiooni et varruka sooniku topiline.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Praegu olete … negatiivse kommentaari saanud absoluutselt õigustatult.

Selliselt sõnastatud kommentaar nüüd küll õigustatud pole.

0
0
Please wait...

Postitas:
kirilind2

Kas seal osta keskkonnas ei saa klattida? Miks on vaja perekooli tulla ja siin hakata jamama.
Mis sa nüüd ootad, et keegi tuleb ja ütleb, ok, ma võtan selle katkise asja endale? Või ootad kaastunnet?

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Osta foorumis ei käida. Perekool on väga lahe elav foorum.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kes sind sundis seda ostma? Või juhtus sedapsi, et sügelesid pakkuma ilma kauba kirjeldust läbi lugemata?

Pigem enne mitte pakkumist teha ja parem kontakteeruda müüa v ostjaga enne tehingut ja klikkimisi, mida tagasi võtta kohe ei saa. Siis lihtsam.

Jutt jumala õige, tasub enne läbi lugeda, mida ostetakse.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegin pakkumise natuke rutates. Allpool oli kirjas et kaitse on läbi.

Palun vabandust, aga sa oled tõesti nõrgamõistuslik.
Mis vahet seal on, kas töötab või ei tööta, kui sa oled pakkunud katkise külmiku eest mingi raha ja oksjoni võitnud. Pealegi, kui oli kirjas, et ei tööta, siis ei tööta traatkaitsmega ka.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei saa aru, miks katkist külmikut üldse müüakse. Ise olen ostas aastaid müünud korralikke asju, mitte katkiseid, aga ikka on vist kolm korda on juhtunud, et inimene ikka ei taha seda asja. Mina pole küll mingit pretensiooni esitanud, jumal temaga. Pole ka nii kallid asjad, et paar eurot komisjonitasu maha lööks. Ei hakka küll mingeid sõimukirju esitama, et lugeda ei oska vms. Ei taha, ei taha, panen uuesti müüki, iga kord olen sama või parema hinnaga lahti saanud. Hoopis hullem on olukord, et ostja ostis suure ja kalli asja, maksis kohe ilusti ära, aga järgi pole 5 kuud tulnud. Minu huvi oli asi eest ära saada, aga nüüd ikka ta on siin ees. Uuesti müüki ka ei saa panna, ostja ju maksis ära.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ei saa aru, miks katkist külmikut üldse müüakse.

Sina loomulikult ei saa, ostjad saavad.

Mõni viskas samasuguse maha, töötab küll, aga korpus on katki.
Mõnel on samasugune, aga kaane purustas kogemata ära.
Jne.
Osadel on veel endiselt ka käed, mis õlast välja kasvavad, ja kahest üks teha on lihtne.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sina loomulikult ei saa, ostjad saavad.

Mõni viskas samasuguse maha, töötab küll, aga korpus on katki.
Mõnel on samasugune, aga kaane purustas kogemata ära.
Jne.
Osadel on veel endiselt ka käed, mis õlast välja kasvavad, ja kahest üks teha on lihtne.

Mis idioot peaks hakkama vaeva nägema kahe katkise kapi kokkuklapitamisega, selleks on vaja leida ju kaks täpselt samasugust katkist kappi, millel on erinevad asjad katki. Näha lammutamisega suurt vaeva. Milleks see jant, kui küllaldaselt on tasuta saadaval täiesti töötavaid külmkappe. Sinu ostja oli ju ullike, kes ei saanud aru, et kapp ei tööta, normaalne inimene ei osta rämpsu, mille õige koht on jäätmejaam. Ja sinul ei jää rämpsust lahtisaamiseks üle muud, kui see vägisi sellele ullikesele ülbe jutu saatel pähe määrida, ega keegi teine sellise asja eest ju raha välja ei käi. Kui see lahtisaamine nii lihtne oleks, sa ei vaevuks tegelema ülbete kirjade treimise, pretensioonide jne jamaga, vaid paneks uuesti müüki ja asi unustatud. Aga no kes sellist jampsi enam ostab, enamus ju siiski oskavad lugeda.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei saa aru, miks katkist külmikut üldse müüakse. Ise olen ostas aastaid müünud korralikke asju, mitte katkiseid, aga ikka on vist kolm korda on juhtunud, et inimene ikka ei taha seda asja.

mõned inimesed nt oskavad tehnikat ka parandada.
mõned vajavad mingit juppi (või hulgi, nt parandusfirmad) varuosadeks.
mõned ostavad lihtsalt mingi kollektsiooni täienduseks.

nt ise olen ostnud mittetöötava pesumasina 30€-ga, et kodus just rikkiläinud täpselt samasugusest (17a vanast) kokku 1 ja töötav uuesti kokku saada (õnnestus!).

isa otsis kunagi nimme erinevatest müügiportaalidest enda autoga täpselt samasugust kergelt avariilist varuosadeks, et “oleks hea võtta, kui miski rikki läheb” kuna selle vana margi isegi pisijupid maksavad hullu hinda, aga samas on terve auto hind kokku max paarsada euri – enamikul uunikumide omanikest ongi paar sama marki nn doonormasinat ostetud, et varuosasid saada.

hiljuti müüsin ühe äia pööningult leitud roostes ja lömmis pisimasina kollektsioneerimise rubriigis ligi 80€ hinnaga, kuigi abikaasa algul arvas, et “selle kola õige koht on prügimäel ja seda ei taha keegi isegi 10 sendi eest ka mitte”. aga isegi 40€ alghinnast tõusis lõpphind lõpuks 2xseks.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

nt ise olen ostnud mittetöötava pesumasina 30€-ga, et kodus just rikkiläinud täpselt samasugusest (17a vanast) kokku 1 ja töötav uuesti kokku saada (õnnestus!).

Pole just eriti tark tegu. Aga sina vist oled selline inimene, nagu mina nägin just kingaparanduses. Pensionärist papi lasi lappida vanu kingi, mis maksis kokku 30 eurot, kuigi lähimast kaltsukast oleks vist saanud samalaadsed paremas korras kingad euroga. Aga noh, tema tahtis oma harjunud kingi. Eks inimesed ei mõtle alati ratsionaalselt, mõnele lihtsalt meeldib ka meisterdada. Aga antud juhul jään mina enda juurde, et katkist kappi pole vaja teisele inimesele vägisi pähe määrida, kes valesti aru sai. Ja vastikult üleolev on see müüja ka. Silma ette kerkib mingi vananev onu Heino, kes siin ülbitseb. Nimigi vastav valitud.

0
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Pole just eriti tark tegu. Aga sina vist oled selline inimene, nagu mina nägin just kingaparanduses. Pensionärist papi lasi lappida vanu kingi, mis maksis kokku 30 eurot, kuigi lähimast kaltsukast oleks vist saanud samalaadsed paremas korras kingad euroga. Aga noh, tema tahtis oma harjunud kingi. Eks inimesed ei mõtle alati ratsionaalselt, mõnele lihtsalt meeldib ka meisterdada. Aga antud juhul jään mina enda juurde, et katkist kappi pole vaja teisele inimesele vägisi pähe määrida, kes valesti aru sai. Ja vastikult üleolev on see müüja ka. Silma ette kerkib mingi vananev onu Heino, kes siin ülbitseb. Nimigi vastav valitud.

kuna tegu oli integreeritud pesumasinaga, siis selle väljavahetamine mõne teise uuema ja teiste mõõtudega (isegi 3-4cm mingit pidi) mudeli vastu oleks tähendanud kahjuks ka köögimööbli ümbertegemist.
odavam oli masin ära parandada.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma su asemel lõpetaksin nüüd õiendamise, maksaksin oma oksjoni ja kannaksin selle raha lugemaõppimise koolirahaks. Ostas on suures kirjas igal pool, et oskjoni pakkumine ja võitmine võrdus asjaõigusseaduse järgi lepinguga ja kohustusega asi välja osta.
Pealegi võib see külmkast sul oma traadiga isegi t66tada, kui tahad niiväga kärsatada, kaitsemd on asjal asja pärast küljes.

+3
0
Please wait...

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Alvaderoz Osta.ee