Esileht Tööelu, raha ja seadused. Amazon.de paki jälgimine läbi parcel2go.com

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Amazon.de paki jälgimine läbi parcel2go.com

Postitas:
Kägu

Kas keegi on kokku puutunud amazon.de-st ostetud asja saatmisega, kui paki liikumist tuleb jälgida läbi parcel.go.com lehe?
sellel lehel näitab, et pakk on juba eesti tollist läbi tulnud ja on sorteerimisel, samas mitte ühegi kohaliku posti või kullerasutuse veebilehel ei anna paki jälgimise kood (algab P2G….) mittemingisugust tulemust.
Läbi proovitud itella smartpost, omniva, dpd, dhl, fedex ja upsi veebilehtede tracki süsteemid. tulemus null. tahaks paki pakiautomaati edasi suunata, sest ise homme tööl, aga no kuidagi ei anna välja peilida, mis teenusepakkuja käes see pakk on 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ju siis läheb veel aega. Mul on küll alati meil tulnud, et kui tahad suunata pakiautomaati, siis teata homme kella selleks ja selleks. Homme sul ilmselt ei tule veel seda pakki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

probleem lahendatud. täna saatis amazon veel teise (hermese) ja kolmanda jälgimiskoodi ning viimasega näeb juba paki liikumist isegi omniva süsteemis 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tahaks paki pakiautomaati edasi suunata, sest ise homme tööl, aga no kuidagi ei anna välja peilida, mis teenusepakkuja käes see pakk on ????

Itella saadab sõnumi, milles oleva lingi kaudu saad valida kättetoimetamise viisi. Itella lehel konto tehes saad ka ära määrata, milliseid automaate eelistad. Ja kullerid alati helistavad ju ette, siis saab ka öelda, et palun viige X automaati.

Mina olen Amazoni sätetes pannud lisaks oma suunakoodiga telefoninumbri aadressiribale. Mõnikord saatjad lihtsalt ei pane telefoninumbrit pakile. Aga kui see juba seal on, siis võib pakivedaja Eestis juba automaatselt selle automaati suunata.

Amazoni probleem on ka see, et ei saa ise valida, kes sulle selle paki toob. Mina eelistaks kas Itellat (Posti) või Omnivat. DHLil ja UPSil on aga mingid pisikesed automaadid paaris kohas (vähemalt Tallinnas), nii et enamasti tuuakse kõik ikka koju ja mingit muud varianti ei ole kui et helistavad ette ja kui ei sobi, siis lepivad uue aja kokku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kullerid alati helistavad ju ette, siis saab ka öelda, et palun viige X automaati.

Ega nad alati ikka ei helista küll ette.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Amazon.de paki jälgimine läbi parcel2go.com