Esileht Väikelaps Amazon.de postikulud

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Amazon.de postikulud

Vaatasin hinnakirjast, et postikulu peaks Eestisse tulema 6 eur iga asja pealt. Hakksin mina 3 asja tellima, andsin krediitkaardi andmed ja seejärel sain e-posti peale kirja, et tellimusega mingi probleem. Vist on vaja tellimus uuesti kinnitada. Väga hästi saksa k. ei oska, aga nii ma aru sain. Ja kui tegin uuesti tellimuse lahti, vaatasin, et esimese asja (naiste seelik) postikulu oli 6,15. OK. Teise asja (lapse kleit) postikulude maksumus juba 9,00. Kleidi enda hind oli 19,00, koos postikuluga märgitud 28,00. Viimasena olid tüdruku ujumisriided hinnaga 8,95 ja postikulu 18,95(!). Kas seda tuleb mõista nii, et viimase asja juures on kõik postikulud kokku, olgugi et iga asja juures on postukud välja toodud eraldi või tulebki see postikulu ikkagi iga asja eest?

Siin see tekst kopituna:

Bestellte Artikel Preis
1 Exemplar(e) von: Disney Minnie Badeanzug rot (116) [Misc.]

Zwischensumme: EUR 8,95
Verpackung & Versand: EUR 18,95
—–
Summe: EUR 27,90
—–
Gesamtsumme: EUR 27,90

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 00:41; 12.02 01:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kontrolli, kas kõiki asju müüb amazon.de. Seal müüvad ka teised ja neil võib juba hoopis teine saatmiskulu olla. Ma tellisin mõni nädal tagasi sealt, 6 asja ja saatekulu veidi üle 6¤ kõikide pealt kokku.
Enne kui tellimuse lõplikult ära kinnitad ja maksad on ju eraldi näidatud tellitud asjade maksumus kokku, saatekulu kokku ning kogu summa kokku.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 00:58; 12.02 10:28;
To report this post you need to login first.

Kägu, ei andnud kogu summat kokku, ikka iga asi eraldi. A nüüd hakkasin vaatama, et tõesti
läbi mingi teise müüja käib müük:

Disney Minnie Badeanzug rot (116)
Verkauf durch: LamaLoLi GmbH (Mitgliedsprofil)
Mögliche Optionen

Igatahes sain nüüd targemaks. Ma loodan, et kui ma tellimust ei kinnita, siis kogu seda kupatust saatma ei hakata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 00:41; 12.02 01:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kogu summat + kogu postikulu näidatakse vahetult enne maksmist. Amazonis on veidi kehva süsteem mu meelest, ostukorvi lisades ei näe kohe palju tegelik saatekulu tuleb, vaid tuleb maksma hakata. Aga kui maksmist pole lõplikult kinnitatud, siis ei lähe midagi maha ka veel.
Ja kui inglise keelt valdad, siis võid kasutada gogle translatorit tõlkimiseks (saksa->inglise). Eesti keelde tõlkides saab enamasti ainult nalja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 00:58; 12.02 10:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Amazon.de enda müüdavate asjade postikulu on 6¤ tellimuselt pluss 0,5¤ iga kilo pealt, mis su pakk kaalub, teistel müüjatel omad postikulud ning pead alati üle täpsustama, enne kui midagi tellima hakkad, et pärast üllatuse osaliseks ei saaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata jah iga kauba alt, kes on selle saatja. Ise olen tellinud mitmekiloseid pakke ja saatekulu on olnud kõige rohkem midagi 9-ga. Teistel saatjatel on nii erinevad kulud ja tavaliselt on need kõrged ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Amazon.de enda müüdavate asjade postikulu on 6¤ tellimuselt pluss 0,5¤ iga kilo pealt, mis su pakk kaalub, teistel müüjatel omad postikulud ning pead alati üle täpsustama, enne kui midagi tellima hakkad, et pärast üllatuse osaliseks ei saaks.[/tsitaat]

http://www.amazon.de/Mam-Babyartikel-664519-MAM-Schnullerkette/dp/B000FBGA4E/ref=lh_ni_t Saatmine 7.21¤
Kas mitte 7euri siis ei ole põhikulu? Lutikett üle kilo ei kaalu ju 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka just tegin tellimuse. Alguses oli mul tellimuses ca 12 toodet (arve üle 400.-). Kui kinnitamiseks läks, näitas, et asjad löödi 6 erinevasse pakki, millel siis erinevad postikulud. Paari asjaga selgus, et nad üldse ei saadagi neid Eestisse. Siis kustutasin veel paar toodet, kuna postikulu oli vaat et suuremgi kui toode ise. Nt TopModeli pliiatsite komplekt, mis maksis 1,6, taheti saata + 9.- euri eest:)
Siiski kokku oli mu arve lõpuks 340.- ning postikulu 11,50. Täitsa imestasin, et nii vähe, sest paar päris rasket asja oli pakis. Aga ega mina ka veel ei oska vaadata, kuidas kohe aru saada, mida üldse saadetakse Eestisse ja kui palju postikulu juurde tuleb, alles lõpus näeb seda…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Aga ega mina ka veel ei oska vaadata, kuidas kohe aru saada, mida üldse saadetakse Eestisse ja kui palju postikulu juurde tuleb, alles lõpus näeb seda…[/tsitaat]

Kui valid pakkujatest (rippmenüü vasakul servas) vaid Amazon.de, siis on kindel, et saadetakse Eestisse ning ei ole oodata erilisi üllatusi ka postikulu osas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Väikelaps Amazon.de postikulud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.