Esileht Pereelu ja suhted Ambur mees ja ootamatu kadumine

Näitan 20 postitust - vahemik 31 kuni 50 (kokku 50 )

Teema: Ambur mees ja ootamatu kadumine

Postitas:

Kui ta praegu kadus, siis ilmselt sõitis olümpiale osalema: http://www.london2012.com/archery/schedule-and-results/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui nüüd ta pikka aega pole välja tulnud siis on üks moodus kuidas teada saada kas tunded olid ehtsad ja kas te jätkate kui perena… oota paar kuud ja kui ta pole ise ühendust võtnud ja helista… viska üks nali ja siis kõne lõpus küsi malbelt mullal sa koju ka tuled 🙂
Vastusest saad teada kuidas su elu edasi läheb… Kui ta ei ole suutnud aga tahab teed leida siis on ta üliõnnelik. Kui midagi on muutunud siis ta seda ka ütleb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 18.07 15:28; 19.07 12:17; 19.07 12:56; 19.07 13:12; 19.07 13:14; 19.07 13:22; 19.07 13:27; 19.07 13:33; 19.07 14:30; 19.07 15:57; 19.07 16:24; 19.07 16:39; 20.07 08:20; 20.07 13:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hehh, tänud, ma kaldun samuti arvama, et ei ole lihtsalt hetkel julgust näole anda, ootan siis rahulikult veel paar nädalakest või kuukese või nii:). Vast sünnitustähtajaks ikka ilmub välja, tahtis vähemalt hirmsasti osa võtta üritusest:D.
Petmisvärkidega ma olen ka meeste puhul küllaltki kursis ja ei lase ennast eriti morjendada mõnest hüppekast suvalisse auku kui see mulle liiga ette ei jää (no mind pole ju saada alati), ses suhtes, et maha jätma kindlasti ei hakka ühe kepikese pärast, või paari:D. Seda enam, et elu parimat seksi pakun talle ikkagi mina:P, sellist polevat ta eluski enne kogenud.
Mind huvitabki eelkõige arusaamine sellisest tüübist, seda ma adun niikuinii, et kedagi muuta pole minu võimuses ja no on nagu on pmst aga tõesti pole eluteel ette sattunud enne sellist tegelast kellest kohe üldse aru ei saa, intuitsioon on isegi suht õiges suunas viinud paistab:).
Ei teagi kohe mille ägedaga üllatada kui ükskord välja ilmub, ma usun et ilmub:).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 19.07 12:51; 19.07 13:01; 19.07 13:43; 19.07 15:36; 19.07 16:26; 19.07 20:52; 20.07 08:17; 21.07 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmub muidugi 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 18.07 15:28; 19.07 12:17; 19.07 12:56; 19.07 13:12; 19.07 13:14; 19.07 13:22; 19.07 13:27; 19.07 13:33; 19.07 14:30; 19.07 15:57; 19.07 16:24; 19.07 16:39; 20.07 08:20; 20.07 13:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui nüüd ta pikka aega pole välja tulnud siis on üks moodus kuidas teada saada kas tunded olid ehtsad ja kas te jätkate kui perena… oota paar kuud ja kui ta pole ise ühendust võtnud ja helista… viska üks nali ja siis kõne lõpus küsi malbelt mullal sa koju ka tuled 🙂
Vastusest saad teada kuidas su elu edasi läheb… Kui ta ei ole suutnud aga tahab teed leida siis on ta üliõnnelik. Kui midagi on muutunud siis ta seda ka ütleb.[/tsitaat]
Jeerum. Üks kaitseb otsustusvõimetut meest ja teine, kes peab end eluarmastuseks, usub seda kõike jama?
Halloo, rase. Sinuga ei taheta olla ja sa ei ole parim sex ega eluarmastus-vaata nüüd tõele silma.
Ja sina, Ambur-naine, kes siin arvab, et amburile on kõik lubatud, mis pole kaaslasele lubatud-sinusugused kasvatatakse kõik ümber, kui sa tõsiselt sees oled.
Nendega, kellest ei hoolita, käitutakse just nii, nagu räägid-kaotakse jne.
Minu kõrvalt pole tahtnud ükski mees kunagi kaduda, olgu ta ambur, jäär, kaalud, neitsi või sõnn. Ja põhjus on olnud ülimalt lihtne-nad pole tahtnud minust ilma jääda. Ja nii lihtne see ongi..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Usute ka seda horoskoobijama??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lugesin ka ja mõtlesin, et mingi rahvateater või? Keegi ambur, kes endast üllatavalt palju arvab. Kahju natuke sellisest inimesest, ilmselt pole ta kedagi armastanud ega keegi teda.

Ja keegi, kes arvab, et armastuse märk on teistega seksimine:S Kohutav. Ilmselt hormonaalne häire. Ehk peale sünnitust koidab. Ära kõiki ajusid sünnituslauale jäta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jees:D, see on elukogenud naiste rahvateatri eri:P.
No teistega seksimine pole armastuse märk kuskilt otsast, aga pole ka armastuse puudumise märk;).
Ok, ehk on mul liiga palju meessõpru olnud ja osaliselt ka seksisõpru ja ma olen ehk liiga kursis mis toimub ilusa pereelu kuluaarides – väga väga väga suur osa mehi kukub vahel oma riistaga nö valesse auku, hoolimata sellest et nad väga armastavad oma naisi ja naistel pole sellest vähimatki aimu ja mehed hoolitsevad kiivalt selle eest et ei saakski aimu olema. Kui ma ei teaks nii täpselt, siis ma kah ei usuks sellistest meestest selliseid tegusid, pealtnäha ei arvaks eluski, aga nii lihtsalt on (need naised kes ei tea, ei usu otse loomulikult, no ja omad naised ei teagi, see on väga peen mäng siiski).
Pole meestel see seks ja armastus alati kokku kleebitud. Võib muidugi panuseid teha:D, ma hiljem kirjutan siis jätku, mis sai. Läheb nii või läheb naa, ma ei sure sellepärast veel kuhugi:D.
Pole tema mul esimene mees ega ole mina tal esimene naine, samas mõlemale on vähemalt siiani tundunud, et see ongi just see mis vaja. Mis muidugi omakorda ei välista, et ei võiks juhtuda teiste otsa koperdamist kui mees pikemalt üksi on sunnitud olema ja vanadest tuttavatest jahtijatest puudust pole. Kui vähegi koos oleme, siis poleks sellist teemat olemaski (ega olegi), aga kahjuks me pole alati koos.
Ühesõnaga, teie kõik võite esimese apsaka peale hüsteeritsedes laiali joosta, aga minul on hoopis muud teemad olulisemad. Ja siinne ambur on loonud väga elutruu pildi minu meelest, äratundmine kohe igas sammus:D, no nii pihtas. So, las me lobiseme:).
PS mulle väga meeldib selle jopskiga koos olla:D, nii napakas kui see ka ei tundu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 19.07 12:51; 19.07 13:01; 19.07 13:43; 19.07 15:36; 19.07 16:26; 19.07 20:52; 20.07 08:17; 21.07 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selliseid jutte, nagu siin see ennast amburiks nimetav tegelane räägib, kuulsin ma ülikooli ajal hullumaja praktikal igalt teiselt patsiendilt. Nad küll ei nimetanud end amburiteks, vaid Napoleoniks või Arnold Rüütliks või mõneks poplauljaks või loomaks…
Igatahes jutt ja argumentatsioon tuleb väga tuttav ette.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.07 22:14; 20.07 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Novot siis, mul hullumajas käimata ja kaduma minevate meestega ka kogemusi pole, enamasti on hoopis liiga külge kleepunud, nii et huvitav juhtum:). Ma arvan, et ega kedagi sega kui ma pisut uudishimutsen ja uudseid inimloomusi tundma õpin, jalaga peppu ja puu taha saata jõuab alati, mul pole kuhugi kiiret sellega:). Ja väljakutsed mulle meeldivad:P.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 19.07 12:51; 19.07 13:01; 19.07 13:43; 19.07 15:36; 19.07 16:26; 19.07 20:52; 20.07 08:17; 21.07 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

😀 no jah siis…
Olen minagi elus nii mõndagi näinud ja kuulnud nii et olen 12:51 ikkagi ühel meelel… Ja peksin vist uuesti mainima et olen ikkagi NAINE… Ja see jutt on otseselt psühholoogiline iseloomustus. Sellinne inimene lihtsalt on… see ei pea kellelegi meeldima ja keegi ei pea sellist inimest armastama… kuid enda kogemusest tean et paljudele meeldib vabam, elutruum ja rõõmsam õhkkond.
Ma ei ütleks ka et see ambur egoistlik manjakk on, kes tõmbab ja lükkab kui tahab…kui see nii on siis kindlasti ei toimu see teadlikult…
Sellepärast kirjutangi siia, et mina saan tast aru… ja 12:51 ära kuula naisi kes teatud määral elavad klapid peas, ei näe ja ei kuule…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 18.07 15:28; 19.07 12:17; 19.07 12:56; 19.07 13:12; 19.07 13:14; 19.07 13:22; 19.07 13:27; 19.07 13:33; 19.07 14:30; 19.07 15:57; 19.07 16:24; 19.07 16:39; 20.07 08:20; 20.07 13:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mina olen naine ja ambur. ja eelneva kommentaatori täpne kirjeldus amburitest oleks nagu minust….:D ja rebasemaie, ongi nii, et tuled oma reisilt tagasi ja köik on korras:) sest ma ise olen röömus kui mul lastakse minna kui mul isu peale tuleb ja seega ei keela seda röömu ka oma kaaslaselt. take it or leave it.[/tsitaat]
+1 minu poolt. olen naine ja ambur ja pole kunagi ise osanud nii selgelt ja täpselt seda kirjeldada, milline ma olen. milline ära tundmine.. mis parata 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ma saan õigesti aru?
\”Teie, amburid\” (omavahel öeldes ei meeldi mulle juba selline massihüsteeriline meietamine, mida siin eespool keegi ennast amburite hiiglasliku eritõu hulka kuuluvaks pidav inimene harrastas)
1. eeldate, et kaaslane ootab teid rõõmsalt ja kannatlikult koju tagasi, kui te oma spontaansetel trippidel käite, aga te ise ei ole nõus kaaslast tagasi ootama, kui tema samamamoodi mõnele spontaansele tripile läheb;
2. eeldate, et kaaslane kutsub teid kaasa, kui ta midagi põnevat ette võtab, aga ise te seda alati ei tee;
3. deklareerite, et teil on kaaslase mitte kaasa kutsumiseks hea põhjus (mida ei pea seletama?) aga ise te kaaslasele selliseid põhjusi ei mööna;
4. eeldate, et kaaslane särab ja lehvib ja Organiseerib midagi põnevat ekstra teie jaoks, aga seda, kas te ise ka kaaslasele samamoodi elu ilusaks teete, te ei maini.

Nii jah? Kui see ei ole egotsentrilisus, siis mina olen Ema Teresa, vabandage. Ja selliseid egotsentrikuid olen ma näinud iga päikesemärgi all. Vabandusi ja ettekäändeid on niimoodi ju lihtne leida.

Rääkimata sellest, et niisugused eksprompt minekud neelavad päris palju raha, ambur aga, loetavasti, on see habras lilleke, kes elu rutiinsetest seaduspärasustest, sh ka rahast, mitte midagi teada ei taha.

Niisiis, teemaalgataja, kui sulle sobib, et sina kannad kõik kohustused ja kaaslasele jääb kõik lõbu, siis lase oma praeguse suhtega rõõmsalt edasi; kui sa aga hakkad mingil hetkel tahtma, et kaaslane panustaks teie ÜHISESSE pereellu samaväärselt sinuga, siis mõtle natuke, mõtle.

PS: oleks kena, kui siinsed egotsentrilised rutiinitalumatusega lillekesed ei tituleeriks ennast \”meie, amburid\”, ma siiski usun, et ka amburite hulgas on inimesi, kel ei puudu arusaam õiglusest, õiglasest tööjaotusest, koostööst ja – tõelisest aususest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Olen skorpioni lõpu naine. Kaduja tüüp pole, aga see rutiini teema on minu oma:) Ma ei suuda nädalatki rutiini taluda – NÄDALATKI. Kui mees peaks tegema mõne ettepaneku, kuhugile minna, teha midagi \”raamist välja\” siis hüppan rõõmust ja viskan kõik käest, mis parasjagu pooleli oli. Aga….ta ei tee, ta on rahulik mees, kes teeb oma asja ja elabki elu lõpuni nii – istub ja vaatab ja mõtleb ja on. Ohh ja ahh:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane kirjutaja võttis asja ilmselt ammendavalt kokku. Tegu pole amburitega, vaid lihtsalt sitapeadega – igast tähemärgist ja mõlemast soost.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.07 22:14; 20.07 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noo ei ole see sitapeade teema nii hull… Üleval olen välja toonud enam vähem amburite põhiiseloomustuse… Ka nipid kuidas amburiga käituda. Kui saada aru inimese põhiiseloomust (puudutab ka teisi inimesi mitte just siis tähemärke) siis on inimesega suhtlemine lill. Tegelikult keegi meist ei pea olema koos inimesega kes meile ei istu. Kahju, et te ei suuda näha selle kirjutise sisse, siis näeksite palju toob ambur endaga kaasa positiivsust ja head. Milleks teha elu keeruliseks kui see võib olla imelihtne, milleks riielda kui saab ka naerda… milleks olla vihane kui võib ka olla õnnelik – need on amburi põhitõed. Kui sa oled sellinne inimene ei ole sul probleeme nn amburist sitapeaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 18.07 15:28; 19.07 12:17; 19.07 12:56; 19.07 13:12; 19.07 13:14; 19.07 13:22; 19.07 13:27; 19.07 13:33; 19.07 14:30; 19.07 15:57; 19.07 16:24; 19.07 16:39; 20.07 08:20; 20.07 13:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Noo ei ole see sitapeade teema nii hull… Üleval olen välja toonud enam vähem amburite põhiiseloomustuse… Ka nipid kuidas amburiga käituda. Kui saada aru inimese põhiiseloomust (puudutab ka teisi inimesi mitte just siis tähemärke) siis on inimesega suhtlemine lill. Tegelikult keegi meist ei pea olema koos inimesega kes meile ei istu. Kahju, et te ei suuda näha selle kirjutise sisse, siis näeksite palju toob ambur endaga kaasa positiivsust ja head. Milleks teha elu keeruliseks kui see võib olla imelihtne, milleks riielda kui saab ka naerda… milleks olla vihane kui võib ka olla õnnelik – need on amburi põhitõed. Kui sa oled sellinne inimene ei ole sul probleeme nn amburist sitapeaga. [/tsitaat]

ambur või kes iganes, igasuguse koosluse alus on vastastikune hoolimine, lugupidamine, arvestamine.
rõhutan, VASTASTIKUNE.
kui üks osalistest ei hooli teistest niipaljukestki, et oma \”seiklusele asumisest\” teada anda, siis jah, ka minu silmis on tegemist lihtsalt iseka tüübiga. täitsa ükskõik, millisest tähemärgist jutt on.

kahe amburi, ühe skorpioni ja ühe neitsi ema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.07 20:37; 21.07 09:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Absurd! Peast peab ikka päris põrunud olema, kui lastakse endale sellist mulli pähe ajada. Mees laseb rasedusest kuuldes jalga ja naine on nõus ootama mitmeid kuid, kuni armas petisest ambur suvatseb koju ilmuda ja mis põhiline- SÜÜDISTADA teda millegis ei tohi, sest ta on ambur ja talle on omane selline käitumine!:D Lubage naerda.

PS: Võib-olla ongi mees ehmatusest toibumas kusagil Aafrikas, võib ainult loota, et ta siiski oma südamedaami juurde tagasi jõuab lapse sündimise ajaks ja pereelu võib kenasti jätkuda, kuni järgmise korrani…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei lasknud rasedusest kuuldes jalga:D , alustuseks ikka 7 kuud silitas kõhtu ja rääkis beebiga mesijuttu :D. Hetkel selline kriisiolukord 2 näd, põhjusest on ka juttu olnud ja ma lihtsalt vaatan mis sest asjast saab, paanikat pole ja eks saan ka ise hakkama kui nii läheb, et muud tuuled puhumas. Küll ma jõuan maha jätta, ärge muretsege, sellega ei põle:).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 19.07 12:51; 19.07 13:01; 19.07 13:43; 19.07 15:36; 19.07 16:26; 19.07 20:52; 20.07 08:17; 21.07 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmisel nädalal sattusin Ahhaa keskuse planetaariumisse ja seal räägiti tähemärkide ja eriti amburi kohta järgmist: kogu see horoskoobindus on niivõrd ammu välja mõeldud, et tegelikult ei vasta need tähemärgid enam nendele kuupäevadele, vaid tegelik tähemärk peaks olema kuu aega varasem.
Kunagi oli ka kolmeteistkümnes tähemärk – maokandja, millegipärast jäeti see mingil hetkel välja. Aga selle tähemärgi all peaksid olema just detsembri algul sündinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 31 kuni 50 (kokku 50 )


Esileht Pereelu ja suhted Ambur mees ja ootamatu kadumine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.