Esileht Hobinurk Ameerika näitleja hukkumine

Näitan 23 postitust - vahemik 31 kuni 53 (kokku 53 )

Teema: Ameerika näitleja hukkumine

Postitas:
Kägu

Ma jällegi ei saa aru, miks sellest suvalisest avariist mingi suur meediasündmus on tehtud.

Suvaline avarii oleks siis olnud, kui sina oleks selle avarii teinud. Ega siis üle maailma polekski räägitud, ehk kuskile maakonnalehe uudistesse oleks jõudnud. Siingi on majadesse autodega sisse sõidetud. Anne Heche oli suur staar. Isegi kui sina teda ei tea, oli ta üle maailma tuntud.

Ja selle pärast peab avarii üles filmima, et see siis TikToki keskkonda teistele vaatamiseks üles laadida? Kohutavalt magedad on sellised tüübid, kes tuntud inimeste õnnetuste arvelt raha teenivad neid “õigel hetkel” pildistades või filmides. Meenub kohe see teatritrupiga juhtunud õnnetus, kus üks näitleja suri. Ka seal olid juhuslikud möödasõitjad oma auto peatanud, et surevast näitlejast pilte klõpsida.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja selle pärast peab avarii üles filmima, et see siis TikToki keskkonda teistele vaatamiseks üles laadida? Kohutavalt magedad on sellised tüübid, kes tuntud inimeste õnnetuste arvelt raha teenivad neid “õigel hetkel” pildistades või filmides. Meenub kohe see teatritrupiga juhtunud õnnetus, kus üks näitleja suri. Ka seal olid juhuslikud möödasõitjad oma auto peatanud, et surevast näitlejast pilte klõpsida.

Mina pole öelnud, et surevate inimeste filmimine või ülespanek oleks kuidagi tore tegevus, vastasin vaid sellele, kes ütles, et ta ei saa aru, miks suva avariist üle maailma räägitakse. See polnud päris suva avarii. Aga ilmselgelt ei teadnud see esialgne filmija, et tegu on staariga, vaid lihtsalt sellist sündmust ju alati filmitakse, kui seda juhtutakse pealt nägema. Et see nii suure kõlapinna leidis, pole enam selle filmija teene, vaid inimesed on lihtsalt huvi tundnud.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ilmselgelt ei teadnud see esialgne filmija, et tegu on staariga, vaid lihtsalt sellist sündmust ju alati filmitakse, kui seda juhtutakse pealt nägema.

Mina ei filmi. Sina ilmselt teed seda.

See on tänapäeva sotsiaalmeedia sõltlaste käitumine– kohe kõik avariid ja õnnetused üles filmida, et äkki mõni väljaanne maksab video eest. Haige, väga haige käitumine.

 

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei filmi. Sina ilmselt teed seda.

Ära hakka siin jälle isiklikuks minema ja lihtsalt asja eest teist taga mölisema. Mina ei tee seda, jutt on siin üldse USA-st.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma jällegi ei saa aru, miks sellest suvalisest avariist mingi suur meediasündmus on tehtud.

Jah ja lisaks on ju tõde see, et eit oli aine all ja purupurjus ehk et ikka täiega ise karjus oma surma järele. Varasema kuu jooksul umbes 4-5 avariid aine all ringi kimades. Camoon, olen õnnelik, et suvalised jalakäijaid, lapsed, kaasliiklejad selle killeri rataste all ei hukkunud.

Mida siin soiguda ja kaasa tunda? Ma väga vabandan, aga vahetult enne fataalset pauku tegi ju teise avarii, aga ikka leidis, et jumala okei edasi kimada?!

Põhjajoonud ja narkomaanist eide koht pole roolis. Olgu ta või kunagine näitleja või president.

Ise 100% otsis surma ja oma otsitu ka sai. Tanavad LA-s nats ohutumad jälle.

+13
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vähemalt sai temast organdoonor ja kedagi alla ajades enne ära ei tapnud (peale iseenda).

Ilmselgelt olid selleks ajaks kohal paljud uudistekanalid, ilmselgelt pole see video ju väriseva pealtnägijakäega tehtud, vaid drooni või helikopteri pealt. Kui tulekahju kestis pool tundi ja video näitas auto väljatõmbamist, oli küllalt aega, et uudistereporterid kohale jookseks. Näed, selles videods on karjakaupa reportereid:

https://www.youtube.com/watch?v=JwhVlTS5srI

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja lingitud asi on tegelikukt SkyFox uudistekanali lõik, mida näitasid kümned kanalid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vähemalt sai temast organdoonor

Kust tead, linki? Kas narkomaanilt ja alkohoolikult võetakse ka organeid?  Või kõlbasid vaid silma sarvkestad?

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Püstolrepoterüüp kopteris seletab, et ega need tuletõrjujad vist katuse augu eest ära ei lähe, muidu saaks sisse piiluda, a noh, teeme, mis saab…

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noh, midagi sai ja doonoreid oli mitmuses, ta nädal oli ju “kaine” olnud (koomas)…

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vähemalt sai temast organdoonor

Kust tead, linki? Kas narkomaanilt ja alkohoolikult võetakse ka organeid? Või kõlbasid vaid silma sarvkestad?

https://naine.postimees.ee/7585273/anne-heche-i-viimane-soov-sai-taidetud-ta-paastis-kaheksa-inimese-elu

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Püstolrepoterüüp kopteris seletab, et ega need tuletõrjujad vist katuse augu eest ära ei lähe, muidu saaks sisse piiluda, a noh, teeme, mis saab…

Hea näide, KUI haige ühiskond see USA on. Kõik rahaks. ????

 

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma jällegi ei saa aru, miks sellest suvalisest avariist mingi suur meediasündmus on tehtud.

Jah ja lisaks on ju tõde see, et eit oli aine all ja purupurjus ehk et ikka täiega ise karjus oma surma järele. Varasema kuu jooksul umbes 4-5 avariid aine all ringi kimades. Camoon, olen õnnelik, et suvalised jalakäijaid, lapsed, kaasliiklejad selle killeri rataste all ei hukkunud.

Mida siin soiguda ja kaasa tunda? Ma väga vabandan, aga vahetult enne fataalset pauku tegi ju teise avarii, aga ikka leidis, et jumala okei edasi kimada?!

Põhjajoonud ja narkomaanist eide koht pole roolis. Olgu ta või kunagine näitleja või president.

Ise 100% otsis surma ja oma otsitu ka sai. Tanavad LA-s nats ohutumad jälle.

Ja huvitav mis põhjusel ta nii põhjas oli?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja huvitav mis põhjusel ta nii põhjas oli?

Jah, ega selle peale need näpuga viibutajad mõelda ei viitsi.

Küllaltki tavaline, et lapsepõlves ahistatu hilisemas elus self-medicationi abil oma probleemidele lahendust otsib.

 

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See lugu ei ole nii õudne, kui mõtled, et õnneks tegi selle õõvastava etteaste (s.t. istuli tõusu) purjuspäi või narkolaksu all kihutaja, mitte mõni süütu inimene. Oleks võinud ka palju hullemini minna.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja huvitav mis põhjusel ta nii põhjas oli?

Jah, ega selle peale need näpuga viibutajad mõelda ei viitsi.

Küllaltki tavaline, et lapsepõlves ahistatu hilisemas elus self-medicationi abil oma probleemidele lahendust otsib.

Jajah, aga seni, kuni meditsiin ei suuda selliseid katkiseid inimesi terveks teha, on ülejäänute ohutuse huvides vaja sellised isoleerida või elimineerida. Ega see, kui ta oma haige pere poolt invaliidistatud on, ei tähenda, et peaks laskma tal ka teisi invaliidistada või tappa.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jajah, aga seni, kuni meditsiin ei suuda selliseid katkiseid inimesi terveks teha, on ülejäänute ohutuse huvides vaja sellised isoleerida või elimineerida. Ega see, kui ta oma haige pere poolt invaliidistatud on, ei tähenda, et peaks laskma tal ka teisi invaliidistada või tappa.

Sa ei suuda tõenäosust iial ära likvideerida. Ta oli 53, tõenäosus kasvab ikka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja huvitav mis põhjusel ta nii põhjas oli?

Jah, ega selle peale need näpuga viibutajad mõelda ei viitsi.

Küllaltki tavaline, et lapsepõlves ahistatu hilisemas elus self-medicationi abil oma probleemidele lahendust otsib.

Jajah, aga seni, kuni meditsiin ei suuda selliseid katkiseid inimesi terveks teha, on ülejäänute ohutuse huvides vaja sellised isoleerida või elimineerida. Ega see, kui ta oma haige pere poolt invaliidistatud on, ei tähenda, et peaks laskma tal ka teisi invaliidistada või tappa.

See on lastevastase vägivalla tulemus – katkine inimene.
Meie, ühiskonna, kohus on lapsi kaitsta, et ei tekiks juurde katkiseid inimesi. See ei ole ainult pere kohus, vaid kõigi.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja huvitav mis põhjusel ta nii põhjas oli?

Jah, ega selle peale need näpuga viibutajad mõelda ei viitsi.

Küllaltki tavaline, et lapsepõlves ahistatu hilisemas elus self-medicationi abil oma probleemidele lahendust otsib.

Jajah, aga seni, kuni meditsiin ei suuda selliseid katkiseid inimesi terveks teha, on ülejäänute ohutuse huvides vaja sellised isoleerida või elimineerida. Ega see, kui ta oma haige pere poolt invaliidistatud on, ei tähenda, et peaks laskma tal ka teisi invaliidistada või tappa.

See on lastevastase vägivalla tulemus – katkine inimene.

Meie, ühiskonna, kohus on lapsi kaitsta, et ei tekiks juurde katkiseid inimesi. See ei ole ainult pere kohus, vaid kõigi.

Väga õigesti öeldud. Ühiskond tervikuna vastutab oma laste eest.

 

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas nende Hollywoodi staaride seas mõni terve psüühikaga inimene ka üldse on? Üle hakkavad viskama need piinatud geeniused.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas nende Hollywoodi staaride seas mõni terve psüühikaga inimene ka üldse on? Üle hakkavad viskama need piinatud geeniused.

Kuna see süsteem ise on haige, siis toodab see neid katkisi hingi aina juurde. Raha vajab ju tegemist ja kui mõni õrnem hing selle käigus kahjustada saab, no mis seals’ ikka…

 

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna see süsteem ise on haige, siis toodab see neid katkisi hingi aina juurde. Raha vajab ju tegemist ja kui mõni õrnem hing selle käigus kahjustada saab, no mis seals’ ikka…

Anne Heche’i vaimne tervis oli ilmselt ikkagi lapsest peale kehv. Isegi kui välja jätta see potentsiaalne pilastamine, elas ta oma kirjelduse kohaselt vähemalt teismeeast peale mingis paralleelreaalsuses, kujutas ette, et on teiselt planeedilt tulnud olend nimega Celestia jmt.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna see süsteem ise on haige, siis toodab see neid katkisi hingi aina juurde. Raha vajab ju tegemist ja kui mõni õrnem hing selle käigus kahjustada saab, no mis seals’ ikka…

Anne Heche’i vaimne tervis oli ilmselt ikkagi lapsest peale kehv. Isegi kui välja jätta see potentsiaalne pilastamine, elas ta oma kirjelduse kohaselt vähemalt teismeeast peale mingis paralleelreaalsuses, kujutas ette, et on teiselt planeedilt tulnud olend nimega Celestia jmt.

Jah, ma lugesin ka sellest ja minu jaoks kõlab see nagu skisofreenia. See pole sugugi haruldane just lapseeas väärkoheldute seas.
Oma kommentaariga mõtlesin, et Hollywood kasutab selliseid andekaid kuid õrna hingega inimesi julmalt ära. Noor inimene  näeb seal ehk võimalust oma kurvast reaalsusest pääseda, ükskõik mis hinnaga. Sai kuulsaks, ta tunneb, et ta on keegi, et on nüüd õnnelik. Aga vanad, lahendamata traumad toksivad kukkas edasi üha julmemalt. Ja siis ta ehk mõtleb, et no ma proovin ÜHE KORRA seda rahustit, mida mu agent mulle soovitas. Korraks mõjubki ja kõik on hästi. Mõneks ajaks. Aga produtselt ootab sooritust. Ja siis tuleb järgmine tablett. Ja järgmine. Fassaad toimib, aga traumad annavad endast üha enam tunda. Nii ta läheb.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 31 kuni 53 (kokku 53 )


Esileht Hobinurk Ameerika näitleja hukkumine