Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: AMH 10+

Postitas:

Tere!

Kellel veel on AMH üle 10 olnud? Palju täpsemalt? Mis ravi olete saanud? Kas olete rasestunud?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.10 00:18; 28.10 07:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 8+, Aga siiski kôrge. Olen 34, proovinud 5aastat. Selle aja jooksul 1 ivf, palju stimuleerimisi- ebaônnestunud kôik. Rakke saadi Mul ivf-ga 40! Kehva kvaliteediga.
Hetkel jälgin siin soovitatud raamatu  nôuandeid PCOSiga rasestumiseks: “Paremat päevade käsiraanat  Briden. Saan aru et igsugune suhkur ja piimatooted ei moju hàsti PCOSile.

Edu!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

PCOS puhul võib AMH tase olla isegi 2–5 korda kõrgem kui ealine referentspiir, kuna neil
patsientidel on väikeste folliikulite arv väga suur.

https://www.kliinikum.ee/yhendlabor/pildid/kasiraamat/A/anti-mylleri%20hormoon%20ii.pdf

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

PCOS puhul võib AMH tase olla isegi 2–5 korda kõrgem kui ealine referentspiir, kuna neil

patsientidel on väikeste folliikulite arv väga suur.

https://www.kliinikum.ee/yhendlabor/pildid/kasiraamat/A/anti-mylleri%20hormoon%20ii.pdf

Mul on ka PCOS ja olen sellest teadlik,  mille pärast AMH nii kõrge on. Lihtsalt googeldades leiab kogemusi ainult madala AMH juhtudel. Tahtsin endasuguste kommentaare.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.10 00:18; 28.10 07:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli enne esimest rasedust AMH kõrgem kui labor mõõta suutis ehk üle 20.

Stimuleeriti 6 korda Letrosooliga, lisaks Duphaston ja Ovitrelle on ajal. Viimasel korral jäin rasedaks.

Nüüd ootan teist, samuti stimuleerimisest jäin rasedaks, aga kohe esimesel korral kui rohtusid sain.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )