Esileht Rasestumine ja lapse ootamine AMH madal tulemus

NĂ€itan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: AMH madal tulemus

Postitas:
KĂ€gu

Tulemus 0,02 see ju tĂ€itsa olematuđŸ˜„. On kellelgi olnud ka nii madal? Arstil pole veel kĂ€inud aeg kuu lĂ”pus, digiloost vaatasin vastust. Seda AMH tulemust ju pole kuidagi vĂ”imalik ĂŒlespoole saada? Ravi puudub? Kas ka IVF teha sellise tulemusega pole vĂ”imalik?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Doonormunarakuga saab ikka IVF-i teha. Eks sa pead arsti kÀest tÀpsemalt uurima.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Ma isegi ei leia otsides et kellegil oleks nii madal tase, nii lootsin et IVF on minu lahendus. Kahjuks doonor munarakku ei soovi. Olen alles 34a, ei tea miks minuga nii juhtus😱

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Ma isegi ei leia otsides et kellegil oleks nii madal tase, nii lootsin et IVF on minu lahendus. Kahjuks doonor munarakku ei soovi. Olen alles 34a, ei tea miks minuga nii juhtus😱

Mina Sinuga sama vana ning oleme proovinud aastaid rasestuda, kuid tulutult. Minul analĂŒĂŒside andmine on alles ees. Saan Sinust aru, kui doonormunarakku ei soovi. Hoian Sind palves – internetis on palju infot, kuidas on vĂ”imalik mĂ”jutada munarakkude arengut nĂ€iteks toitumisharjumuste muutmisega (sellest arstid ei rÀÀgi). Palveta, sest munarakkude arengut reguleerib ajus asetsev nÀÀre – hĂŒpofĂŒĂŒs! http://www.elitekliinik.ee/elite/viljastamine/ Vaata sealt peatĂŒkk “Munarakkude areng”. Kuna selle kohta teadus meile midagi ei rÀÀgi, mis reguleerib hĂŒpofĂŒĂŒsi tööd, siis ajutegevuse stimuleerimiseks tasub palvetada, et keha hakkaks ajule reageerima ja funktsioneerima nii, nagu ette nĂ€htud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Kas sa ovuleerid veel?
Kuni enamus kuudel ovulatsioon toimub on veel lootust
Aga ivf ei anna sinu puhul suuremat vĂ”iduvĂ”imalust kui ravimitega toetatud tsĂŒkkel sest ĂŒle ĂŒhe raku sult tĂ”enĂ€oselt ei saada ka ivfi abil.

Kuidas muud hormoonid on? Kui testosterooni tase on madalamapoolne vÔid proovida vÔtta toidulisandit Dhea 3-4 kuud ja vaadata kas sellest amh veidi suureneb. Rakke see sulle juurde ei anna ikkagi

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Kas sa ovuleerid veel?

Kuni enamus kuudel ovulatsioon toimub on veel lootust

Aga ivf ei anna sinu puhul suuremat vĂ”iduvĂ”imalust kui ravimitega toetatud tsĂŒkkel sest ĂŒle ĂŒhe raku sult tĂ”enĂ€oselt ei saada ka ivfi abil.

Annab kindlasti IVF suurema vĂ”iduvĂ”imaluse, sest viljastumine nĂ€eb ette kahe inimese rakkude ĂŒhinemist ning mehe spermast “pestakse” IVF puhul ainult parim materjal vĂ€lja.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Aga naise raku kvaliteet kannatab tÀnu stimuleerimisele. Kui mehe poolt probleeme pole siis..

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Aga naise raku kvaliteet kannatab tÀnu stimuleerimisele. Kui mehe poolt probleeme pole siis

See on kĂŒll Ă”ige, et naise keha saab tĂ”enĂ€oliselt koormatud kĂŒll pĂ€ris tugevalt lĂ€bi suurte koguste hormoonide, mida tuleb endale IVF kĂ€igus sĂŒstida ja ka punktsioon nĂ”rgestab organismi ĂŒleĂŒldiselt.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Probleemid algasid kui kĂŒlastasin lihtsalt naistearsti selgus et FSH kĂ”rge 20+ Ja mul ovulatsiooni ei teki kuigi tunnused on. PĂ€evad on alati kĂ€inud kĂŒll vĂ€ikse hĂ€irega kuid mitte vĂ€ga suurte kĂ”ikumistega. PĂ€rnu arst pani sööma kĂ”ige nĂ”rgemat femostoni. Kuu aega tagasi ĂŒtles et pöördu viljatuskliinikusse et tema arvab et ma ise ei rasestu kuid et paremas munasarjas tema nĂ€eb ilusaid foliikuleid et IVF proovida. 2 nĂ€dalat hiljem olin Tallinnas seal arst nĂ€gi nii suurt tsĂŒsti et munasarju ei nĂ€inudki ultahelis. Kuu lĂ”pus tagasi andis rohu regulon et ehk see kaotab tsĂŒsti( oli vist 3cm) nova vitas kĂ€in. Nemad tegid AMH Ja sealt see tulemus, arstiga pole saanud sellest veel rÀÀkida. Kui ise otsisin siis ma ei leidnudki miskit nii kehva tulemuse kohta. Üks Laos olemas, ise sĂŒnnitasin kĂ”ik oli korras. 10 viimast aastat muidugi oli vĂ€ga stressirohke elu. Ma nii tahaks proovida IVF-I isegi kui see 100% lootusetu siis teaksin ise et tegin selleks kĂ”ik.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

USA foorumitest olen lugenud et sellises olukorras juhul kui ovulatsioon veel toimub tehakse nii et loomulikus tsĂŒklis munaraku kasvu toetatakse minimaalselt, see ainus rakk punkteeritakse ja viljastatakse. Ja nii on saadud tulemusi.
Mitte nagu traditsioonilises ivfis kui antakse hobuse annus hormoone et rakke maksimaalselt palju saaks
Julgen kahelda et eestis seda kuluefektiivseks peetakse

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

USA foorumitest olen lugenud et sellises olukorras juhul kui ovulatsioon veel toimub tehakse nii et loomulikus tsĂŒklis munaraku kasvu toetatakse minimaalselt, see ainus rakk punkteeritakse ja viljastatakse. Ja nii on saadud tulemusi.

Mitte nagu traditsioonilises ivfis kui antakse hobuse annus hormoone et rakke maksimaalselt palju saaks

Ma olen kogu aeg mĂ”elnud, et miks ei tehta IVF puhul nii, et punkteeritakse ja viljastatakse see ĂŒks munarakk, mis loomulikus tsĂŒklis tuleb (mĂ”istlikus koguses tableti kujul hormoonidega toetades). Miks on vaja, et naine sĂŒstib endale meeletus koguses hormoone, mida ta keha ei ole kunagi korraga selliselt loodud tootma, ja sealjuures peab taluma nende rohtude kĂ”rvalnĂ€htusid ning koormama oma keha. Samuti lihtsalt paljud viljastatud munarakud surevad Ă€ra kogu selle protsessi kĂ€igus – (kĂŒlmutamine, ĂŒlessulatamine jne) ja tegemist on juba inimolenditega, kes elavad siis mingid pĂ€evad ja siis surevad, Ă”udne.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

See on kĂŒll Ă”ige, et naise keha saab tĂ”enĂ€oliselt koormatud kĂŒll pĂ€ris tugevalt lĂ€bi suurte koguste hormoonide

Kas IVF puhul, madala AMH korral, pole mitte ravimite kogused vĂ€iksemad, sest nagunii pole suurt lootust, et palju rakke saadakse? Kui naine pole teatud perioodi jooksul rasestunud ja rakke on vĂ€he, siis miks ta ei peaks proovima IVF-i? Kui loomulikul teel edasi ĂŒritada ja rakud otsa saavad, siis jÀÀvad ĂŒle ainult doonorrakud. Kas hĂŒperstimulatsiooni oht pole mitte suurem siis, kui AMH on kĂ”rge ja keha toodab ravimite abil liiga palju munarakke?

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Ma olen kogu aeg mĂ”elnud, et miks ei tehta IVF puhul nii, et punkteeritakse ja viljastatakse see ĂŒks munarakk, mis loomulikus tsĂŒklis tuleb (mĂ”istlikus koguses tableti kujul hormoonidega toetades). Miks on vaja, et naine sĂŒstib endale meeletus koguses hormoone, mida ta keha ei ole kunagi korraga selliselt loodud tootma, ja sealjuures peab taluma nende rohtude kĂ”rvalnĂ€htusid ning koormama oma keha. Samuti lihtsalt paljud viljastatud munarakud surevad Ă€ra kogu selle protsessi kĂ€igus – (kĂŒlmutamine, ĂŒlessulatamine jne) ja tegemist on juba inimolenditega, kes elavad siis mingid pĂ€evad ja siis surevad, Ă”udne.

Sest kĂ”ik munarakud ei viljastu ja nii peaksid sa iga kuu sööma neid hormoone vĂ€iksemas koguses, mis kokku teeb tĂ€pselt sama vĂ€lja kui manustada neid ĂŒhekordselt suuremas koguses.

Mitte kĂ”ik Eesti arstid ei lase enne punktsiooni tohututes kogustes ravimeid kasutada. Minu meelest on see “kĂ”igile ĂŒhe puuga ja hĂ€sti palju”-sĂŒsteem kasutusel ĂŒldse vaid ITKs, muudes kliinikutes eelistatakse ikka mÔÔdukamat kogust rakke tekitada.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Kas keegi palun saadaks kust Ma saan seda DHEAD osta. Äkki proovin seda lisaks?

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Mis te arvate on mul mÔtet arstiga jutuks vÔtta IVF proovimine vÔi ongi minu aeg otsas ja tuleb leppida. Ta vaatab mind kui lolli Àkki et mis juttu ma sellise tulemuse juures rÀÀgin.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Mis te arvate on mul mÔtet arstiga jutuks vÔtta IVF proovimine vÔi ongi minu aeg otsas ja tuleb leppida. Ta vaatab mind kui lolli Àkki et mis juttu ma sellise tulemuse juures rÀÀgin.

Arstiga tasub igal juhul kÔik variandid lÀbi rÀÀkida.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Arst teab kindlasti rohkem kui siinsed kÀod. Ja kui arst arvab et on mÔtet mÔnda meetodit proovida siis ta usub et on vÔimalus.

Dhead saab kohast nagu iherb. Kui arsti aeg on lÀhiajal tulemas siis rÀÀgi temaga ka selle tarvitamisest.
Mina olen amh 0.5 ja oma arstiga ĂŒhe ringi proovisime. Oli rohkem rakke (tavaliselt 3, nĂŒĂŒd 6) aga embrĂŒoid saadi ikka sama vĂ€he. Ja mul langesid juuksed vĂ€lja pĂ€rast seda.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Mis see 0,02 ĂŒldse tĂ€hendab? Äkki Mul pole ĂŒhtegi?

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Kas arst sind vastuvĂ”tule ei kutsunud tulemuste jĂ€rgselt? Kui mitte, siis avalda palun ise selleks soovi, siit sa ei saa ammendavaid vastuseid, inimesed rÀÀgivad kas enda kogemustest (mida sa ei saa endale ĂŒle kanda) vĂ”i oletavad, see tekitab ainult rohkem segadust ja muret.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

27.06 lÀhen siis jah kuuleb mis arst arvab sellest olematust tulemusest.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Oh jah, siis natuke saad ikka praadida ja oodata… Aga hoian sulle pöialt ja loodan, et leidub mingi vastuvĂ”etav variant.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

AitÀh!

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

https://www.iherb.com/search?kw=Dhea
Millise Dhea purgi ma siit valima peaks?
AitÀh

Please wait...
NĂ€itan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine AMH madal tulemus