Esileht Pereelu ja suhted Ämm kommenteerib kõike mis mu lastel seljas on

31 postitus (kokku 31)

Teema: Ämm kommenteerib kõike mis mu lastel seljas on

Postitas:

Mina saan küll teemaalgatajast aru. Asi polegi ju üldse mingis Reimas või värvitoonis vaid lihtsalt selles, et see pole viisakas. Selliseid asju kommenteeritakse siis, kui küsitakse et kas meeldib vms. Ise ma ei kommenteeri teiste valikuid kunagi mis minusse ei puutu sest see on ebaviisakas.

täpselt sama ebaviisakas on ju ämma kohta öelda, et ta on nagu mustlane. Ma ütleks küll, et seekord on ämm ja minia paras paar, pada sõimab katelt. Teemaalgataja võib ju küll mõelda, et tema selline ei ole ja äkki ta ämmale midagi just otse ei ütle tema ostetud riiete kohta, aga kui ämm näeb, et lastel iial ei ole seljas midagi, mida tema on kinkinud, siis eks ta saab aru küll, et tema maitset peetakse õudseks. Kui aga teemaalgataja on laste kuuldes ämma toodud riideid kommenteerinud, siis võib üsna kindel olla selles, et lapsed on ämmale öelnud, et ema peab tema riideid mustlase omaks.

Point on selles, et mõlemad suruvad oma maitset peale nagu see oleks ülim ja materdavad teise hangitut. Selle keskel siis on lapsed, kes seda taluma peavad. Lõpuks neil ei arenegi mingit maitsemeelt, vaid viskavad endale selga, mis juhtub ja ühel päeval on ema see vanaema, kes hakkab kritiseerima, et vaata ka, kui kole su laps on, mitte ükski asi kokku ei sobi, nagu hilpharakas, nagu vaene vanemateta orb…

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.05 10:12; 16.05 10:01;
To report this post you need to login first.
31 postitus (kokku 31)


Esileht Pereelu ja suhted Ämm kommenteerib kõike mis mu lastel seljas on

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.