Esileht Pereelu ja suhted Ämm vanaemana

Näitan 7 postitust - vahemik 151 kuni 157 (kokku 157 )

Teema: Ämm vanaemana

Postitas:
Kägu

Mina ütlen oma teismelistele, et siin majas teist ei hoolita, peate ise endale täna süüa tegema. Või oi kui sassis te tuba on, küll on kahju et teil pole head ema, kes koristaks. Talvel tossudega käies-ja talvesaapaid ka teil pole. Tegelikult on. Jope peab olema eest lahti talvel. ?-vasekesed, jope lukk on katki, ainult tohutu sall päästab ümer kaela. Ja püksisääreed on ka nii lühikesed-küll on kahju et ema ei raatsi uusi pükse osta.

Ja su teismelised naeravad hoides kõhust kinni või pigem pööritavad silmi nende nõme-naljade peale?

Ära küberkiusa, mine koolitusele.

+1
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina ütlen oma teismelistele, et siin majas teist ei hoolita, peate ise endale täna süüa tegema. Või oi kui sassis te tuba on, küll on kahju et teil pole head ema, kes koristaks. Talvel tossudega käies-ja talvesaapaid ka teil pole. Tegelikult on. Jope peab olema eest lahti talvel. ?-vasekesed, jope lukk on katki, ainult tohutu sall päästab ümer kaela. Ja püksisääreed on ka nii lühikesed-küll on kahju et ema ei raatsi uusi pükse osta.

Ja su teismelised naeravad hoides kõhust kinni või pigem pööritavad silmi nende nõme-naljade peale?

Küberkiusa? Kõik, kes sinuga ei nõustu, on kohe kiusajad? Lumehelbeke oled või?

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küberkiusa? Kõik, kes sinuga ei nõustu, on kohe kiusajad? Lumehelbeke oled või?

See on ju see kibestunud troll, kel hood peal käivad, ta trollib mitmes teemas siin pereelu all ja koolilapse all riiete teemas. Täna on jälle aktiivne. Mitte tähele panna.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jumal tänatud, et mul ema sellist möla suust välja ei aja.

Kuule, kui sa nii woke oled, siis mida sa räuskad siin teise inimese peale? Pesueht wokebully.

Mida sa hüsteeritsed?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sužeed?

Jah, see on see sõna.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sužeed?

Jah, see on see sõna.

Igaüks võib u-le ise täpid peale kujutleda.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sužeed?

Jah, see on see sõna.

Süžee on see sõna muideks.

0
-1
Please wait...

Näitan 7 postitust - vahemik 151 kuni 157 (kokku 157 )

Esileht Pereelu ja suhted Ämm vanaemana