Esileht Pereelu ja suhted ämm :)

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 70 )

Teema: ämm :)

Postitas:

ämm ei suuda aru saada, miks ma lapsele vett ei anna juua. Olen talle seletanud nii, nagu ise tean ja kuulnud olen. Olen selgitanud, et meditsiin on arenenud ja nüüd teatakse asju, mida sel ajal ei teatud, kui tema lapsed beebid olid.

Asi polegi ainult vees, on teisigi asju, mida ma tema arust kogu aeg valesti teen, kuigi mul juba teismeline laps ka(ja näe- ellu on jäänud ja terve laps ka veel).Olen ka veidi karmimalt vahel öelnud ja hetkeks on ta nagu aru saanud ja tagasi tõmbunud.

Kui nüüd keegi teab targasti, et ämm tahab ka lapse kasvatamisest osa võtta, siis olen ka ise sellele mõelnud. Aga ta alati rõhutab, et ta ei taha nii pisikesega tegeleda, et las kasvab veel.Aga õpetada tahab hirmsasti 🙂

Olen hakanud lihtsalt tuima naeratuse taha oma ärritust peitma, sest ta on tore inimene ja meil muidu hea läbisaamine. No kuidas ma peaksin talle selgitama kõike teda solvamata? Või kas ongi nii, et vanemad inimesed lihtsalt ei lepigi uute tuultega?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 27.02 20:15; 27.02 20:55; 28.02 11:12; 28.02 11:13; 28.02 15:37; 28.02 15:41; 01.03 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka ämm ja ämma ema suvel mitu korda ütlesid, et nutab….tahab vett ilmselt. Kui kuulsid, et ma ei anna vett,vaid sööb RP nii tihti kui vaja, pidid ära minestama.
Mulle konkreetselt midagi ei öeldud, aga teistelt sugulastelt kuulsin, et neilt oli ka küsitud kohe, et kas teie oma lapsele andsite väiksena vett. Ja kui nemad vastasid, et ei, siis veidi ehk rahunesid maha.
Aga pärast seda mitu korda oli, et näe nutab, ta tahab ilmselt juua.
Mind ajab sisemiselt keema see targutamine. Kasvatan oma last nii kuidas heaks arvan…nemad kasvatasid oma lapsi nii kuidas heaks arvasid:)
Ma loodan, et mina vanana ei targuta:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oma ämmale ütlesin rahulikult ja naeratades otse, et õpetamine ja targutamine väsitavad mind ja palusin sellise käitumise lõpetada, kui ta soovib minuga häid suhteid säilitada. Ämm sai aru, tõmbas tagasi ja annab nüüd nõu ainult siis kui ma küsin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, kahjuks nii sageli ongi, et vanemad inimesed ei hooli sellest, et oled ise täiskasvanu ning seetõttu leiavad, et nemad teavad ju paremini.
Mul läks päris kaua (mitte ämmaga, aga emaga) selleks, et mitte ennast kogu aeg ärritatuna tunda. Lõpus mõtlesin enda jaoks selgeks selle, et tema on, kes ta on, ning kui mul ei ole aastate jooksul (ehk siis mitte ainult lapse teemad) õnnestunud tema mõtteviisi muuta, siis las olla. Tema on tema, mina olen mina ning proovimine teda muuta võtab mul liigset energiat. Last talle valvata ma enne 7. elukuud ei jätnud ning siiani teeb ta seda harva. Seega enam ma ei karda, et ta salaja midagi minu jaoks vastuvõetamatut lapsele pakub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui RPA laps pole, siis on sul õigus 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui RPA laps pole, siis on sul õigus :)[/tsitaat]

ka rpa laps ei vaja lisana vett joogiks. Kuid jah- mu laps saab rpa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 27.02 20:15; 27.02 20:55; 28.02 11:12; 28.02 11:13; 28.02 15:37; 28.02 15:41; 01.03 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See läheb mööda lapse kasvades. St. neid vasturääkivusi praeguse ja mineviku vahel on järjest vähem, mida vanem laps. Järgmine sõda on siis kui vanaemad üritavad maimikule vägisi kommi sööta 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain haiglast kaasa kollase arenguraamatu, kuhu saab kaalu, pikkust jms märkida. Seal on hästi kokkuvõtlikult see toitumise teema 2 lehel. Paar korda olen seda vanemale põlvkonnale lugeda andnud, et tänapäeval üldiselt arvatakse niimoodi 🙂 kui juba raamatus kirjas, siis põhiasjade üle enam ei vaielda. Neil olid omal ajal ka seda tüüpi materjalid, mida siis hoolega järgiti, aga pole ju nende süü, et tänaseks on teadus edasi arenenud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 22:13; 27.02 22:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain haiglast kaasa kollase arenguraamatu, kuhu saab kaalu, pikkust jms märkida. Seal on hästi kokkuvõtlikult see toitumise teema 2 lehel. Paar korda olen seda vanemale põlvkonnale lugeda andnud, et tänapäeval üldiselt arvatakse niimoodi 🙂 kui juba raamatus kirjas, siis põhiasjade üle enam ei vaielda. Neil olid omal ajal ka seda tüüpi materjalid, mida siis hoolega järgiti, aga pole ju nende süü, et tänaseks on teadus edasi arenenud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 22:13; 27.02 22:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

OH Issand küll. laske vanaemal ka olla!
Ega ta siis paha pärast.
Nende ajal oli õpetus teine, ja kas me siis peame kõik vanarahvatarkuse maha matma? Ei pea eks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanem inimene peab oskama ka ennast tagasi tõmbama noorte elust. Nõu võib anda kui küsitakse.
See on haruldane oskus muide.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vanem inimene peab oskama ka ennast tagasi tõmbama noorte elust. Nõu võib anda kui küsitakse.
See on haruldane oskus muide.[/tsitaat]

iga miniahakatis võiks ka aru saada, et tema ei ole maailma naba.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 00:49; 08.03 14:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

selle, et 6-kuust enam tissitada ei maksa, lasin ühest kõrvast sisse teisest välja.
nüüd süüdistati, et lasen lapsele vanni liiga kuuma vett. ka ei hakanud vaidlema. paar päeva tagasi oli laps tema juures ja siis tegi ise vanni – ju siis külma, sest järgmisel päeval tagasi sain jubeda nohuga lapse. nii et kogu aeg ei maksa ikka vait olla 🙂
samas tahan ikka nn vanaema-lapse suhet hoida. nüüd mõtlengi, kuidas ilusti seletada, et lapse vannitamisel võiks ikka soe vesi abiks olla…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.02 01:00; 28.02 08:45; 28.02 14:04; 28.02 14:29; 28.02 16:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina alla aastast last küll kellelegi hoida ei usaldanud päevadeks. Kui oli tarvis arstil vms käia, siis tund-paar max. olin lapsega kodune, seega sain ise lapsega olla 🙂 Aga vanemana hakkas laps käima minu ema juures, naasesin tööle j atuli pikki päevi teha (kell 6 hommikul tööle ja kell 12 koju tagasi). Kuna abikaasa töötas teisel pool, siis lapse linna viimine hommikul – 20km + tagasi kodu poole 20 km + siis tööle 30km 🙂 oli laps 2-3 ööd vanaema juures mingil perioodil. See lõppes nii, et minu ema helstas ja käratas telefoni, sõidan välismaale ja võtan lapse kaasa! Teine variant: nüüd laps võib olla terve nädala siin! Kui minu vastus talle ei meeldinud, siis oli karjumist ja süüdistusi palju 🙁 Seega, mina ei hinda vanaema-lapselapse suhet (laps 12a praegu ja vanaema juurde tahab ainult siis minna, kui vanaema helistab ja lubab igasuguseid mänguasju kokku osta 🙁 ) Olen palunud, et asju ei ostetaks, olen proovinud konkreetselt öelda! Olen tagasi viinud! Olen ka asju ära pannud. Mitte miski ei aita 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see vee teema imetamise perioodil ei olegi niiii hull veel, kui see, mis ma siit foorumist kunagi olen lugenud. Nt, et vanaema pakub 3-kuusele kardulast ja viinerisousti…. Ma mäletan, et teema-algatja (või oli see kommenteerija) oli jõudnud õnneks sekkuda ja siis tekkis suur tüli, et mis sa hoiad last näljas, annad miskit piimalurri ainult (rp), oeh.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui mina 7a tagasi lapse sain, siis soovitati veel vett anda. lisaks rinnapiimale anda ka vett.
kas poleks kergem ja julgem anda lapsele vett ka juua, kui et ise juua suurtes kogustes, et ikka piima jätkuks, et laps saaks sellest nii söödud ja joodud. need pisikesed, need lähevad nii kergesti eksikoosi, et mina annaks vett. igaks juhuks. see on ju vaid vesi. mitte mingi hipi keemiatee, magus.
te noored emad olete võtnud pähe et \”ei pea andama vett\”. kui arstid nii ütlevad, siis olgu nii. aga mis see vesi halba teeb? ega ise ei jõua ka olla mingi imetamismasin, et tsahh tissid välja igal pool, kui tita süüa või juua tahab. veega saab teda lohutada, kuni saab tissi anda.
kui mul oleks minia, kes nii raiuaks et ei pea andama vett, ma ei saaks aru, miks ei võiks anda siis vett. mis see halba teeb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.02 07:46; 28.02 09:29; 28.02 12:40; 28.02 12:59; 28.02 14:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kui mina 7a tagasi lapse sain, siis soovitati veel vett anda. lisaks rinnapiimale anda ka vett.
kas poleks kergem ja julgem anda lapsele vett ka juua, kui et ise juua suurtes kogustes, et ikka piima jätkuks, et laps saaks sellest nii söödud ja joodud. need pisikesed, need lähevad nii kergesti eksikoosi, et mina annaks vett. igaks juhuks. see on ju vaid vesi. mitte mingi hipi keemiatee, magus.
te noored emad olete võtnud pähe et \”ei pea andama vett\”. kui arstid nii ütlevad, siis olgu nii. aga mis see vesi halba teeb? ega ise ei jõua ka olla mingi imetamismasin, et tsahh tissid välja igal pool, kui tita süüa või juua tahab. veega saab teda lohutada, kuni saab tissi anda.
kui mul oleks minia, kes nii raiuaks et ei pea andama vett, ma ei saaks aru, miks ei võiks anda siis vett. mis see halba teeb. [/tsitaat]

sellest on artikleid kirjutatud mida ta halba teeb. halbade asjaolude kokkulangemisel teeb väga palju halba.
aga asi on ka põhimõttes – miks peab ämm/ema olema automaatselt arvamusliider ja otsustaja? sellepäras, et ta vanem? samas pole lugenud ühtki uuemat uurimust beebide toitmisest. ma ei muidugi ei eeldagi, et vanaema peaks nüüd hakkama ilgelt uurima ja end kurssi viima. abs ei pea. aga ta ka ei otsusta siis.
mina sellepärast alla-aastast hoida ei jätnudki – krt teab. ja nüüd pooleteisesena ikkagi probleemid. ja ma ei tea, kuidas neist ilusti rääkida. ma ei süüdista, kritiseeri ega pahanda temaga. lihtsalt palun, et minu laps ja minu reeglid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.02 01:00; 28.02 08:45; 28.02 14:04; 28.02 14:29; 28.02 16:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

millised võivad küll olla halbade asjade asjade kokkulangevus vee joomise korral, peale selle kui beebi võib olla nii haige, et ta joob liiga palju vett ja naatrium langeb eluohtlikult madalale. aga siis peab beebi juba väga haige olema. ja ükski normaalne ja vastutustundlik ema ei anna beebile nii palju vett. ta tahab ikka et beebi sööks rinnapiima.
kas küsimus ongi jäärapäises \”minu laps, mina tean\” asjas?
te olete lugenud… no te öelge mulle siis paari lausega mida nii hullult halba teeb vesi joogina?
otse loomulikult ei anna te siis ka beebile titeteesid?
beebid lähevad väga kergelt vedelikupuudusesse. kas vesi on ikka nii saatanast, kui te siin teate. või on saatanast ämma ütlused hoopis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.02 07:46; 28.02 09:29; 28.02 12:40; 28.02 12:59; 28.02 14:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ämm ei suuda aru saada, miks ma lapsele vett ei anna juua. Olen talle seletanud nii, nagu ise tean ja kuulnud olen. Olen selgitanud, et meditsiin on arenenud ja nüüd teatakse asju, mida sel ajal ei teatud, kui tema lapsed beebid olid.

Asi polegi ainult vees, on teisigi asju, mida ma tema arust kogu aeg valesti teen, kuigi mul juba teismeline laps ka(ja näe- ellu on jäänud ja terve laps ka veel).Olen ka veidi karmimalt vahel öelnud ja hetkeks on ta nagu aru saanud ja tagasi tõmbunud.

Kui nüüd keegi teab targasti, et ämm tahab ka lapse kasvatamisest osa võtta, siis olen ka ise sellele mõelnud. Aga ta alati rõhutab, et ta ei taha nii pisikesega tegeleda, et las kasvab veel.Aga õpetada tahab hirmsasti 🙂

Olen hakanud lihtsalt tuima naeratuse taha oma ärritust peitma, sest ta on tore inimene ja meil muidu hea läbisaamine. No kuidas ma peaksin talle selgitama kõike teda solvamata? Või kas ongi nii, et vanemad inimesed lihtsalt ei lepigi uute tuultega? [/tsitaat]

närvihaige mine ravile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]millised võivad küll olla halbade asjade asjade kokkulangevus vee joomise korral, peale selle kui beebi võib olla nii haige, et ta joob liiga palju vett ja naatrium langeb eluohtlikult madalale. aga siis peab beebi juba väga haige olema. ja ükski normaalne ja vastutustundlik ema ei anna beebile nii palju vett. ta tahab ikka et beebi sööks rinnapiima.
kas küsimus ongi jäärapäises \”minu laps, mina tean\” asjas?
te olete lugenud… no te öelge mulle siis paari lausega mida nii hullult halba teeb vesi joogina?
otse loomulikult ei anna te siis ka beebile titeteesid?
beebid lähevad väga kergelt vedelikupuudusesse. kas vesi on ikka nii saatanast, kui te siin teate. või on saatanast ämma ütlused hoopis. [/tsitaat]

Liigse vee andmisega koormab beebi neerud üle, samuti lahustab see liigselt erinevaid vitamiine/minraalaineidja viib need organismist välja. Beebile ei ole vaja lisaks rp/rpa-le lisavett, selle saab ta piisavas koguses rp/rpast kätte. Rp koosneb ca 80% ulatuses veest (kui ma nüüd vähegi õigesti mäletan), mis vett sinna veel juurde vaja. Samuti on rpa koostis enamus vesi.
Ja loomulikult ei anta beebile ka teed, sest tee (ka taimeteed, kummel, piparmünt vms) sisaldavad parkainet, mis takistavad raua jm ainete imendumist organismi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 10:42; 28.02 14:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ämm ka selline. Kui laps nuttis siis oli tal kas janu (nõudis vett) või oli tal külm. Ära tee välja. Mina ei teinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kui mina 7a tagasi lapse sain, siis soovitati veel vett anda. lisaks rinnapiimale anda ka vett.
kas poleks kergem ja julgem anda lapsele vett ka juua, kui et ise juua suurtes kogustes, et ikka piima jätkuks, et laps saaks sellest nii söödud ja joodud. need pisikesed, need lähevad nii kergesti eksikoosi, et mina annaks vett. igaks juhuks. see on ju vaid vesi. mitte mingi hipi keemiatee, magus.
te noored emad olete võtnud pähe et \”ei pea andama vett\”. kui arstid nii ütlevad, siis olgu nii. aga mis see vesi halba teeb? ega ise ei jõua ka olla mingi imetamismasin, et tsahh tissid välja igal pool, kui tita süüa või juua tahab. veega saab teda lohutada, kuni saab tissi anda.
kui mul oleks minia, kes nii raiuaks et ei pea andama vett, ma ei saaks aru, miks ei võiks anda siis vett. mis see halba teeb. [/tsitaat]

Võibolla ei teegi halba, aga mis kasu ta teeb? Miks ma pean niisama andma? mul ei ole vaja last rahustada veega, vaid eemaldada põhjus, miks ta nutab. Tuba oli liiga soe,läksin teise tuppa, kus jahedam.Laps rahunes. Mis see vesi aidanud oleks? Tuba oleks ikka liiga soojaks jäänud ju. Või kui lapsel ongi nälg, siis ei rahusta ju ka veega, ikka süüa annan.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 27.02 20:15; 27.02 20:55; 28.02 11:12; 28.02 11:13; 28.02 15:37; 28.02 15:41; 01.03 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

iga miniahakatis võiks ka aru saada, et tema ei ole maailma naba. [/tsitaat]

oma lapse kasvatamisel ikka on küll. Vanavanemad võivad aidata, aga ei otsusta. Just nimelt see miniahakatis otsustab, mis tema lapsele hea on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 27.02 20:15; 27.02 20:55; 28.02 11:12; 28.02 11:13; 28.02 15:37; 28.02 15:41; 01.03 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saate endale minijad, siis saate selle kõik topelt tagasi:)

Üleüldse – kui sa ämma elamises ei ela ja teda tasuta lapsehoidjana ei kasuta siis kui tihti sa nüüd teda näed, et ta kohe niiiii närvidele käib?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
otse loomulikult ei anna te siis ka beebile titeteesid?
beebid lähevad väga kergelt vedelikupuudusesse. kas vesi on ikka nii saatanast, kui te siin teate. või on saatanast ämma ütlused hoopis. [/tsitaat]
Täiesti napakas jutt. Mingit teed ei anta beebidele, kui just raskeid gaasiprobleeme pole, mida teega leevendama peab.
Vett võib hädapärast anda kuumal suvel, kui on näha, et lapsel on väga palav ja süüa (RP-d) ei taha.
Praegu on talv.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

nii huvi pärast – mida see vesi siis titele teeb, et seda anda ei tohi???
Inimorganism (k.a. beebi oma) koosneb suures osas VEEST. Talupojamõistus ei võta seda \”no water\” keeldu…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laste, eriti aga imikute veevajadus on väga suur. Nii vajavad imikud ööpäevas vett 170 ml/kg, 4-6-aastaste laste veenõudlus on aga umbes 100 ml/kg. Imikute ja väikelaste suhteliselt suur veenõudlus on seletatav nii nende endi veerohkusega kui ka vee suurema liikuvusega nende organismis. Vee ainevahetuse kohta kehtib kaks lihtsat reeglit. Esiteks, mida noorem on organism, seda veerikkam see on. Teiseks, mida veerikkam on organism, seda kiiremini toimub ka kogu ainevahetus. Seega on rohke vee joomine, eriti veekaotuse, palavuse, füüsilise koormuse jne korral, väikelapse puhul normaalne.

nii kirjutab inimene.ee.

oleks ma nüüd see ämm, ma ka prindiks kirjutisi välja. ma prindiks miniale selle kirjutise. minia tuleks oma prinditud kirjutisega. mis me keeraks need siis rulli ja mõõkleks, et kellel on õigus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.02 07:46; 28.02 09:29; 28.02 12:40; 28.02 12:59; 28.02 14:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ka rpa laps ei vaja lisana vett joogiks. Kuid jah- mu laps saab rpa.[/tsitaat]

Kulla inimene. Janu ei vaeva sellist rinnapiimalast, kes saab rinnale iga kord, kui soovi avaldab. Seda selle pärast, et esimene piim, mida laps rinnast saab, on hästi vesine. Joogi eest. Alles lõpus tuleb paks kollane ja rammus piim. Rinnapiimaasendajat saaval lapsel sellist võimalust ei ole. Tema ei saa palavaga võtta iga kümne minuti tagant kolme lonksu vesist ja lahjat rinnapiima. Talle antakse ühe ja sama n-ö kangusega piimasegu enam-vähem kindlatel kellaaegadel. Seega on mõistlik nii rinnapiimalapsele, kes ei saa rinda iga nõudmise peale, kui rinnapiimaasendajat saavale lapsele pakkuda juua. Eriti siis, kui tuba on soojavõitu või õhk toas kuiv. Lisatoitu saavale lapsele taipaksid vast sinagi vett pakkuda, ma loodan.

Nii et ärge võtke pikemast selgitustega jutust välja üht konkreetset lauset. Olen perekoolistki lugenud meeleheitel ema kirja, kes ka nagu sinagi väitis kaljukindlalt et imik ei vaja vett. Tema ei andnudki. Laps lõpetas haiglas tilgutite all.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.02 12:48; 28.02 12:57; 28.02 13:00; 28.02 13:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulge võtke mõistusega – inimene on loom, täpsemalt imetaja. Ükskõik millist teist looma me loomariigis vaatame, olgu selleks koer või ahv või siga, ajal, mil nad emapiimast toituvad, piisabki neile sellest täiesti. Vett hakkavad nad ühel hetkel juurde võtma (meie lähimate \”sugulaste\” puhul siis, kui emad nad vee äärde viivad). Ja elavad ja õitsevad ja ei sure ära. Inimene võib ahvist tiba taibukam olla, aga mehhaanika toimib ikka sama moodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Liigse vee andmisega koormab beebi neerud üle, samuti lahustab see liigselt erinevaid vitamiine/minraalaineidja viib need organismist välja. [/tsitaat]

Vot selliseid tsitaate ma armastan. Tõsiselt kohe. Need võivad mu meelest kohe täitsa tõsi olla. Aga enamasti need liigse vee kartjad koolilaste alarubriigis kurdavad, et miks küll kehalise kasvatuse õpetaja ei luba algklassilapsel kaheliitrise veepudeliga kehalise kasvatuse tundi tulla. Et inimene peab jooma vähemalt kaks liitrit vett lisaks muule vedelikule. Ja trenni- ja kaalulangetamisteemadel vesteldes rõhutatakse, et veepudel peab pidevalt kaasas olema nii tööl kui kodus ja iga natukese aja tagant tuleb lonks võtta. Muidu tuleb vedelikupuudus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.02 12:48; 28.02 12:57; 28.02 13:00; 28.02 13:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 70 )


Esileht Pereelu ja suhted ämm :)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.