Esileht Pereelu ja suhted Ämma toidud

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 229 )

Teema: Ämma toidud

Postitas:
Kägu

Eelmisele kommentaarile lisaks …meie oleme hakanud nii tegema ämma juurde minnes, et võtame kotiga toidu kaasa. Praegu ongi toit juba kallis ka ja on igati põhjendatud, et võtame kaasa, ei pea ju meid üleval pidama. Valmistan maal olles ise lõunat- õhtut samuti.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ämmal pole toidu maitsel midagi viga, lihtsad vanamoelised toidud. Mõnikord lausa täpselt, mida hing ihkab. Ka ei ole need kunagi liiga rasvased, teinekord veidi ehk liiga soolased, aga siis aitab hpukoor vms. Aegunud toiduaineid ta ei kasuta. Aga ikka ma niisama tema juures süüa ei saa, sest tema lauakombed on nii kohutavad. Päris aus olles ma joon end iga kord suht täis enne, kui sinna sööma minnakse. Jõuluks või sünnipäevale või pulma-aastapäevale näiteks. Muidu joon ma üliharva, paar korda aastas pluss siis need ämma korrad. Siis läheb ikka mitu viinaga segu enne sisse ja kohe lauas ka, mida pakutakse. Ainult siis suudan ma neid lauakombeid taluda. Äi on harjunud, mees mul ka – kuigi ise on absoluutselt laitmatute (laua)kommetele tänu oma isapoolse vanaema õpetustele ja eeskujule.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paraku teeb jah salatit searasvaga. Pannil rasvaine soojaks, enamasti praebki peekonit vms liha ka seal sees, kallab rasva kausikesse ja lisab siis sinna mett, sidrunimahla, olen näinud ka äädikat/suhkurt. Talle nii maitseb jah. Ja seguneb küll üsna okeilt, aga jääb selline hägune ja salati peal vahel ka hakkab hanguma seistes tõepoolest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu õudusfilmis…

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ämmal pole toidu maitsel midagi viga, lihtsad vanamoelised toidud. Mõnikord lausa täpselt, mida hing ihkab. Ka ei ole need kunagi liiga rasvased, teinekord veidi ehk liiga soolased, aga siis aitab hpukoor vms. Aegunud toiduaineid ta ei kasuta. Aga ikka ma niisama tema juures süüa ei saa, sest tema lauakombed on nii kohutavad. Päris aus olles ma joon end iga kord suht täis enne, kui sinna sööma minnakse. Jõuluks või sünnipäevale või pulma-aastapäevale näiteks. Muidu joon ma üliharva, paar korda aastas pluss siis need ämma korrad. Siis läheb ikka mitu viinaga segu enne sisse ja kohe lauas ka, mida pakutakse. Ainult siis suudan ma neid lauakombeid taluda. Äi on harjunud, mees mul ka – kuigi ise on absoluutselt laitmatute (laua)kommetele tänu oma isapoolse vanaema õpetustele ja eeskujule.

Päris nunnu, kui peole laekub juba purjus inimene.

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ämmal pole toidu maitsel midagi viga, lihtsad vanamoelised toidud. Mõnikord lausa täpselt, mida hing ihkab. Ka ei ole need kunagi liiga rasvased, teinekord veidi ehk liiga soolased, aga siis aitab hpukoor vms. Aegunud toiduaineid ta ei kasuta. Aga ikka ma niisama tema juures süüa ei saa, sest tema lauakombed on nii kohutavad. Päris aus olles ma joon end iga kord suht täis enne, kui sinna sööma minnakse. Jõuluks või sünnipäevale või pulma-aastapäevale näiteks. Muidu joon ma üliharva, paar korda aastas pluss siis need ämma korrad. Siis läheb ikka mitu viinaga segu enne sisse ja kohe lauas ka, mida pakutakse. Ainult siis suudan ma neid lauakombeid taluda. Äi on harjunud, mees mul ka – kuigi ise on absoluutselt laitmatute (laua)kommetele tänu oma isapoolse vanaema õpetustele ja eeskujule.

Millised tema lauakombed siis on?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ämmal pole toidu maitsel midagi viga, lihtsad vanamoelised toidud. Mõnikord lausa täpselt, mida hing ihkab. Ka ei ole need kunagi liiga rasvased, teinekord veidi ehk liiga soolased, aga siis aitab hpukoor vms. Aegunud toiduaineid ta ei kasuta. Aga ikka ma niisama tema juures süüa ei saa, sest tema lauakombed on nii kohutavad. Päris aus olles ma joon end iga kord suht täis enne, kui sinna sööma minnakse. Jõuluks või sünnipäevale või pulma-aastapäevale näiteks. Muidu joon ma üliharva, paar korda aastas pluss siis need ämma korrad. Siis läheb ikka mitu viinaga segu enne sisse ja kohe lauas ka, mida pakutakse. Ainult siis suudan ma neid lauakombeid taluda. Äi on harjunud, mees mul ka – kuigi ise on absoluutselt laitmatute (laua)kommetele tänu oma isapoolse vanaema õpetustele ja eeskujule.

Mitu sahmakat viinaga sisse kodus ja külas olles ka veel kangemat laua pealt, aga jood aastas vaid paar korda? Päris hea alkoholi taluvus, peaks ütlema. Ma vist ei suudaks peale viinajoomist kodus enam üldse kusagile õhtusöögile minna, veel vähem seal edasi juua. 😀

+19
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris nunnu, kui peole laekub juba purjus inimene.

Naljakas jah, et inimene tuleb purjus peaga külla ja siis räägib midagi kommetest.

+15
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris aus olles ma joon end iga kord suht täis enne, kui sinna sööma minnakse.

Ämm teeb varsti perekooli teema, et tema minia on alkohoolik, ei ole iial teda kaine peaga näinudki 😀

+25
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul nii ämm, kui on ka minia. Tunnen ennast ämma juures kodus ja ka miniale olen seda öelnud – kui soovid süüa või midagi ei sobi, siis kasuta külmkappi nagu omas kodus.  Ma olen pikad päevad vahest tööl, kui noored on meil – siis teevad ise süüa ja ka pere jaoks. Ämma juurde läheme alati kotitäie hea-paremaga, osa paneme lauale, osa jääb ämmale. Ämm juba teab – mina ei söö magusat, aga praeliha (eelnevalt soolatud) söön kõigi eest ära, sama teed lähevad ämma tehtud kartulipannkoogid.

Ma ei saa aru, mis häda teil nende ämmadega on, rääkige asjad selgeks nagu te  oma emaga teete.

 

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul nii ämm, kui on ka minia. Tunnen ennast ämma juures kodus ja ka miniale olen seda öelnud – kui soovid süüa või midagi ei sobi, siis kasuta külmkappi nagu omas kodus. Ma olen pikad päevad vahest tööl, kui noored on meil – siis teevad ise süüa ja ka pere jaoks. Ämma juurde läheme alati kotitäie hea-paremaga, osa paneme lauale, osa jääb ämmale. Ämm juba teab – mina ei söö magusat, aga praeliha (eelnevalt soolatud) söön kõigi eest ära, sama teed lähevad ämma tehtud kartulipannkoogid.

Ma ei saa aru, mis häda teil nende ämmadega on, rääkige asjad selgeks nagu te oma emaga teete.

Ämmaga ei ole võimalik rääkida nagu oma emaga, sest ta pole sinu ema. Minu ema ja minu ämm on nagu öö ja päev inimestena. Täiesti erinevad isiksused, mistõttu ei õnnestu ämmaga rääkimine kohe üldse.

+10
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle ei maitse mu ema toidud.

Minu pojale jälle minu toidud ei maitse, kuna mina teen liiga lahjasid. Olen umbes teismeliseeast kogu aeg dieeti pidanud ja siiamaani ei saa lahti sellest. Ikka panen õli vähe, suhkrut ja valget jahu ei kasuta, majoneesi asemel maitsestamata jogurt jne. Pannkooke teen banaani ja kaerajahuga näiteks. Iga kord pean meeles pidama, et kui poeg tuleb, siis peaks tegema rasvast ja suhkrurohket toitu, siis talle maitseb.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on 3 last, kel igaühel toiduga omad nõudmised. Ma püüan leida kõigile sobivat, aga sisimas olen ma ärritunud. See toiduga pirtsutamine ärritab mind. Ma ei käi peale, ei sunni. Aga ma arvan nagu t.a. ämm. Lihtsalt ma ei näita välja.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, mõnede lauakombed on nii rõvedad. Mina täis ei joo kuid vaatan alati oma taldrikusse, kõrvale, mujale. No näiteks kui lauas hambaid hakkab urgitsema küünega või lakub sõrmi jne.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, mõnede lauakombed on nii rõvedad.

Minu äial proteesid logisevad ja kui sööb, siis matsutab, lõgistab oma proteese ja ajab neid suus taga. Suhteliselt jube ja ka söögiisu pole seal väga.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris nunnu, kui peole laekub juba purjus inimene.

Õnneks ma kannan hästi ja õnneks on pidu juba tavaliselt täistuurides, kui meie tund-poolteist pärast algust kohale jõuame, sest mu mehel on enamikel laupäevadest üks töö, millalgi varajasel õhtutunnil ca kaks tundi just sel ajal vaja teha. Ämm aga alustab oma pidusid enamikule sobival ajal, mis on ju ka täiesti okei.

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ämmal pole toidu maitsel midagi viga, lihtsad vanamoelised toidud. Mõnikord lausa täpselt, mida hing ihkab. Ka ei ole need kunagi liiga rasvased, teinekord veidi ehk liiga soolased, aga siis aitab hpukoor vms. Aegunud toiduaineid ta ei kasuta. Aga ikka ma niisama tema juures süüa ei saa, sest tema lauakombed on nii kohutavad. Päris aus olles ma joon end iga kord suht täis enne, kui sinna sööma minnakse. Jõuluks või sünnipäevale või pulma-aastapäevale näiteks. Muidu joon ma üliharva, paar korda aastas pluss siis need ämma korrad. Siis läheb ikka mitu viinaga segu enne sisse ja kohe lauas ka, mida pakutakse. Ainult siis suudan ma neid lauakombeid taluda. Äi on harjunud, mees mul ka – kuigi ise on absoluutselt laitmatute (laua)kommetele tänu oma isapoolse vanaema õpetustele ja eeskujule.

Mitu sahmakat viinaga sisse kodus ja külas olles ka veel kangemat laua pealt, aga jood aastas vaid paar korda? Päris hea alkoholi taluvus, peaks ütlema. Ma vist ei suudaks peale viinajoomist kodus enam üldse kusagile õhtusöögile minna, veel vähem seal edasi juua. ????

Kannan jah kenasti. Me vist tõesti ei ole ämma ega äiaga surmkainelt rohkem kohtunud kui pooltunniks paar korda. Muidu on kohtumised ainult pidudel ja seal ei ole täiskained ei nemad ega keegi külalistest. Arvan, et viimati nägime täiskaine peaga meie pulmapeo alguses 26 aastat tagasi. Vahepeal, kui korduvalt last ootasin, siis ei saanudki külas käia neil, sest juua ei saanud ja lauakombed on nii rämedad. Ma olen neid perekoolis kirjeldanud. See ämm, kes külaliste taldrikuid kokku korjates neid laua ääres kohe lakub, võõrastele taldrikutele jäänud näteks kanakintsu kondid läbi lutsutab. Kui tormata neid ise kööki viima, siis läheb kööki ja ilmub söögitoa uksele ikka võõras kont näpus või nägu võõras taldrikus. Kui midagi kahvlilt maha kukub, üksksõik kellel, siis ronib kasvõi laua alla, võtab selle maast üles, uurib, paneb suhu ja sööb ära. Dementne kaugeltki ei ole, tegutsev õppejõud, teadustööde autor, laia silmaringiga inimene. Mida siis teha? Peksa ju ei anna. Kööki lukku tema kodus ei pane.

+8
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, mõnede lauakombed on nii rõvedad.

Minu äial proteesid logisevad ja kui sööb, siis matsutab, lõgistab oma proteese ja ajab neid suus taga. Suhteliselt jube ja ka söögiisu pole seal väga.

????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul nii ämm, kui on ka minia. Tunnen ennast ämma juures kodus ja ka miniale olen seda öelnud – kui soovid süüa või midagi ei sobi, siis kasuta külmkappi nagu omas kodus. Ma olen pikad päevad vahest tööl, kui noored on meil – siis teevad ise süüa ja ka pere jaoks. Ämma juurde läheme alati kotitäie hea-paremaga, osa paneme lauale, osa jääb ämmale. Ämm juba teab – mina ei söö magusat, aga praeliha (eelnevalt soolatud) söön kõigi eest ära, sama teed lähevad ämma tehtud kartulipannkoogid.

Ma ei saa aru, mis häda teil nende ämmadega on, rääkige asjad selgeks nagu te oma emaga teete.

Ämmaga ei ole võimalik rääkida nagu oma emaga, sest ta pole sinu ema. Minu ema ja minu ämm on nagu öö ja päev inimestena. Täiesti erinevad isiksused, mistõttu ei õnnestu ämmaga rääkimine kohe üldse.

Räägid täiskavanud inimene teise täiskasvanud inimesega, kujuta ette, et ta on suu töökaaslane või naaber. Inimesed söövad väga erinevalt – on vat et kõigesööjaid (nagu ma ise), aga on neid kes ei saa seeni, paprikat, sibulat, pekki jne. Olen kindel, et on ka minu toite, mis teistele ei maitse (teen rohke  täidetud kala), mees ei kannata praeliha – siis mugingi ämma juures mina seda, samal ajal mees sööb ära minu koogilõigu.  võin öelda, et iga inimesega saab asju selgeks rääkida.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No minul oli jälle nii et abielu alguses pingutasin jubedalt kui külla tulid, igakord ämm irooniliselt plaksutas et issake no mida sa siin nii pingutad, küpsetad, jne. Õli tulle lisas veel et äiale ka mu toidud meeldisid. Mehe õde ka eriti ei kokkanud.

No siis mõtlesin et mida ma pingutan, igakord kui külla tulin pakkusin samu valmistoitu mida temagi. Näha oli et sai aru küll. Üldse enam ei pingutanud söögiga tema puhul ega millegi muuga ka.

Miks ma räägin et ämmal mingi alaväärsus kompleks selle toidu suhtes. Igatahes kui kogugi aggresiivseks muutub ja tüli norima hakkab siis lihtsalt ei lähe enam. Muide kuidas siis mees reageerib sellistel puhkudel?

Iseendaga vestled, teemaalgataja? Liba on see algusest peale, aga endaga vestlemine midagi vähe veidramat. Või on see komadepuudus ja stiilivaegus nakkav?

Teemasse: ju on ämm Perekooli püsikasutaja, kes kiitleb, et tema toidud ületavad ka tipprestoranide road ja “kõik sõid ja kiitsid”. Tegelikkus, nagu näha, on midagi muud.

+4
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Miks sa ometi oma toitu kaasa ei võta. Külakostiks.

Just, ja telligu kusagilt koka poolt tehtud. See on veel suurem solvang kui tordi või pudeliga minna, mida peetakse viisakuseks. Kõige targem on mitte ämma koju minna. Ah jaa…ta ju hoiab lapsi, siis tuleb vägisi süüa.

Oot, mis ajast tordi ja pudeliga küllaminek solvang on? Millises kultuuris?
Ma võtan hea meelega tordid-pudelid vastu, aga peale pidu koju kaasatoppimist ei taha. Paraku arvatakse, et õhtu otsa laual seisnud salat või kook on just see, mida ma veel järgmiselgi päeval tahaks. Ei taha!

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka vōtame oma toitu ka külakostiks kaasa, aga ämm siis ütleb, et pirtsutan tema toiduga… Minu probleem on see, et mul on millegipärast lapsepolvest mingi väike trauma väga rasvase toiduga. Ämm teeb aga kõike searasvas, olgu mis toit tahes. Mees on ka rahumeelne inimene nagu mina ja ei ütle suurt midagi. Rasvase toiduga on harjunud ikka jaa. Aga raske on istuda sünnipäevalauas kui kogu aeg torgitakse, et ega siis temale ei kôlba, ta muuga harjunud, ega tema siis pole meiesugune, et seda sööks, ega tema ju meil kuningasoost. Lisaks hakkab norima muudel teemadel ka kui vähe söön. Tal on tihti paar sôbrannat ka külas ja need siis vahetavas pilke ja muigavad kôiketeadvalt. Ei ole mugav…PS Olen öelnud, et ei talu eriti rasvaineid, ei usu vist vôi ei pea seda millekski.

Siis tõused püsti, tänad ja ütled, et sa ei pea ennadt solvata laskma ning lähed ära. Kui mees on nii mömm, et oma naist kaitsta ei märka, siis pole sihukesse perre küll asja.
Minu arvsmus.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mehest asja pole, siis võid ju pugeda mõne tervisehäda taha. Kõrge kolesterool, maoga või sapipõiega probleemid ja keelati rasvase sealiha söömine ära. Ja lisada veel, et mure juba ammu, aga Sa varem ei tahtnud öelda, siis ehk aitab ka tagantjärgi asja selgitada. Vägisi ei pea küll midagi tema meeleheaks sisse toppima. Selline tänitamine aha on kohutav.

Milleks valetada? Mis kasu siis on suurtest seltskondadest ja läbikäimisest, kui ei osata elementaarselt keelduda, valetamata.

Perekoolis soovitatakse alati esinese asjana valetada. Vahet pole, kas tegu küllatikkujate või ämma toitudega.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iseendaga vestled, teemaalgataja? Liba on see algusest peale, aga endaga vestlemine midagi vähe veidramat. Või on see komadepuudus ja stiilivaegus nakkav?

Teemasse: ju on ämm Perekooli püsikasutaja, kes kiitleb, et tema toidud ületavad ka tipprestoranide road ja “kõik sõid ja kiitsid”. Tegelikkus, nagu näha, on midagi muud.

Mis sul jälle liba on?! Kes vestleb iseendaga?!  Mis paranoia all sa ometi kannatad, et kõik teemad on libad ja kõik käod iseendaga vestlusi peavad?

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis tõused püsti, tänad ja ütled, et sa ei pea ennadt solvata laskma ning lähed ära. Kui mees on nii mömm, et oma naist kaitsta ei märka, siis pole sihukesse perre küll asja.

Minu arvsmus.

Ühesõnaga…sa lähed selleks kellelegi külla, et neile öelda, ei, ma ei lase teil end solvata ja tõused püsti ja kõnnid minema? Okei siis.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin on nö noored ämmad tekkinud kes igat ämma teemat isikliku solvanguga võtavad.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oot, mis ajast tordi ja pudeliga küllaminek solvang on? Millises kultuuris?

Ma võtan hea meelega tordid-pudelid vastu, aga peale pidu koju kaasatoppimist ei taha. Paraku arvatakse, et õhtu otsa laual seisnud salat või kook on just see, mida ma veel järgmiselgi päeval tahaks. Ei taha!

Tort ja pudel on omal kohal kaasa võtta, kui on minek sünnipäevale. Niisama ei lähe ju tordiga ja pudelit võib kinkida, kui on teada, et külastatav tarbib alkoholi. Karsklase juurde ei maksa ehk minna pudel näpus, et võtame ka või?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin on nö noored ämmad tekkinud kes igat ämma teemat isikliku solvanguga võtavad.

Igas ämmaga seotud teemas kargavad mingid hullud ämmakaitsjad välja.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemalgataja olen. Tegelikult on see raske teema minu jaoks. Saan ühest küljest aru neist, kes soovitavad lihtsalt öeldagi, et ma ei lase ennast solvata ja minema marssida. Tahaks küll vahel nii teha, kui see mõnitamine väga suued tuurid üles võtab – just see printsessi teema ja et ma söön ainult “presidendi vastuvõtu toitu” ja söön ainult siis kui toit on gurmeerestost jne. See on lihtsalt solvav, sest see on vale. Tulen ise pigem vaesemast perest ja teen ka kodus tavalisi toite. Vahel muidugi tähtpäevadeks midagi erilisemat ka.

Igatahes nendel hetkedel mingi süütunne mehe ja kogu pere ees ei luba seda teha. Ma rikuksin sellega ju kõigi õhtu. Seepärast ma lihtsalt ütlen viisakalt vastu, et ei saa/suuda/taha rohkem süüa. Tänan tegijat ja lihtsalt loobun.

Nüüd oli hiljuti veel ka ämma uue mehe sünnipäev, kus siis samuti ämma sõbrannad kohal olid. Need pilgud, mis mind lauas jälgisid…Tõesti väga põlglikud. Ma sain kohe aru, et ämm on minust midagi rääkinud. Ja siis oligi nii, et kui toit lauda toodi – mulgipuder (mis oli super hea, jah, rasvane, aga see kuidagi hajus sinna kartuli sisse ära ja oli maitsev) ja mulgipudru kõrvale oli siis selline suur kauss rasva, kus sees ujusid pekikõrned. See rasv siis oli nö kaste. Ja ma tõstsin endale seda mulgiputru ja sealt seest siis püüdsin kurnata ilma rasvata mõne kõrned pudru peale. Kohe kui ämm märkas, et ma seda tema nn kastet ei võta vaid ainult mõne suitsuliha kõrne, siis läks norimine lahti. Kuna ta liikus ringi, tõi marineeritud seeni jne, siis kõigepealt tuli mu kõrvale, selja tagant ja ütles, et oota, ma tõstan sulle suurema lusikaga, sa ei saa ju kastet kätte. Ütlesin et ma ei tahagi. Ta muidugi ju teadis seda juba. Üritas ikka mulle seda tõsta ja ajas oma juttu edasi, et näe, see on maitseks vajalik, nagu peekonimaitse, soolakas ja hea. Ma siis ikka suutsin ta sealt seljatagant eemale peletada. Siis hakkas sõbranna tal oma jutuga. Et tead, kallikene, on selliseid, on selliseid. Midagi pole teha kallikene. Mina kohe tõstan endale su head toitu. Ja siis hakkas rääkima mingist oma naabrist, kes on kohutav pirts. Rääkis sellest naabrist, aga aru oli saada, et see jutt oli mulle ja minust ja kui nõme ma olen. Lõpuks mees ütles, et rahunege palun maha, et igaüks sööb mida tahab. Sõbranna jäi selle peale vaid, aga ämma see kahjuks ei peatunud, ka ülejäänud õhtu jätkusid kommentaarid selliste väikeste intervallidega.

Ühesõnaga selline ebameeldiv tunne jääb ja pole siiani head taktikat leidnud, kuidas ennast selle pika laua tähelepanu keskpunktist ära saada 😀

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

läheb kööki ja ilmub söögitoa uksele ikka võõras kont näpus või nägu võõras taldrikus. Kui midagi kahvlilt maha kukub, üksksõik kellel, siis ronib kasvõi laua alla, võtab selle maast üles, uurib, paneb suhu ja sööb ära.

Püha müristus! Nüüd ei oskagi arvata, kumb ämm on hullem, kas see, kes igale poole searasva topib või see, kes taldrikuid lakub 😀

Ma arvan, et vist lakkuja edestab searasva, sest searasvasalatist saab ehk ikka kuidagi kõrvale hiilida. Ma seal vist ütleks küll, et olen veganiks hakanud ja seega nüüd tõekspidamised enam ei lase ämma toitusid süüa 😀

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 229 )


Esileht Pereelu ja suhted Ämma toidud