Esileht Pereelu ja suhted Ämmadega suhtlemine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )

Teema: Ämmadega suhtlemine

Postitas:
Kägu

Kui palju suhtlete oma ämmade ja äiadega.

+6
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii palju kui vajadust ja soovi on. Mingit eemalehoidmist ega vaenu pole.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laste sünnipäeval aastas kaks korda,rohkem ei paku huvi.

+6
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ainult üks ämm ja äi, pole neid mitmuses.

+9
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suhtlen iga päev ja mitu korda päevas. Ja muidugi on neil õigus mind tülitada 24/7.

+5
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vähe. Tähtpäevadel põhiliselt.
Imelik tegelikult. Ma olen juba ise nii vana, et võiks ämm olla. Aga ikka on jäänud sisse mingi aukartus, võõristus või ma ei oskagi sellele tundele nime anda.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Varem helistasime ikka tihti, tõesti on kiire olnud, et viimased paar kuud ei ole olnud aega rääkida, samas käisime paar kuud tagasi külas. Viimasel ajal on hakanud rohkem ka mehele helistama, varem suhtlesime rohkem  ämmaga omavahel. Ilmselt seetõttu, et aasta tagasi suri äi. Teengi täna kõne.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ainult üks ämm ja äi, pole neid mitmuses.

Oluline info!

+1
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks selline küsimus? Pered on ju erinevad. Mõned on sellised, kes suhtlevad igapäevaselt (eriti juhul, kui elatakse koos), mõne ämm/äi kodused ja vajavad rohkem abi ja tähelepanu. Mõni ämm/äi on aktiivsem ja seltskondlikum, kui mõned teised ja neil pole aegagi tihti suhtlemiseks.

Meil elavad mõlema pered pigem lähedal (5km raadiuses). Mina suhtlen ämmaga (kodune, pensionär) 3-5x nädalas. Just eile käis ämm meil õhtust söömas. Teeme ka niisama lauamängu, sauna, veini õhtuid koos.

Mees suhtleb minu vanematega vähem. Mõlemad on aktiivsed ja tööl käivad inimesed. Mu emaga pole mehel kunagi mingit klappi tekkinud. Mu ema on vaikne ja mees ka. Nad saavad läbi aga omavahel otseslt ei suhtle. Mees suhtleb mu isaga rohkem. Helistavad ainult siis kui midagi vaja on. Aga vahest nii kord kuus käime nende juures saunas või kaarte mängimas või niisama teeme koksi/joome siidrit.
Pyhad veedame mu vanemate juures ja mehe ema ka meiega.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui me neil külas just pole võinemad meil, suhtleb mees oma vanematega ise. Suht harva nö helistame ämmaga ise üksteisele – miks peakski? Sünnipäeval, kui nt ämm soovib ideid, mida oma pojale kinkuda.. aga niisama lobisemise pärast helistab ikka oma lapsele. Kui tahab lastelaste kohta uurida, siis ikka suhtleb oma pojaga. Mees suhtleb vanematega pea igapäevaselt.

Sana käib siis minu ema ehk mehe ämna kohta. Mehel pole ju temaga mingit small-talki ajada.

Seega kokkuvõttes ca kord kuus suhtlen mina mehe vanematega. Elavad kaugel ja igal nädalavahetusel ei näe.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui palju suhtlete oma ämmade ja äiadega.

A palju sul neid ämmasid-äiasid on? Meil ei ole haaremid väga tavalised.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ämm käib üks kord aastas meil ja on kaks päeva jõulu ja uusaasta vahel. Minule on see väga raske, olen varem siin tema lauakombeid kirjeldanud (lakub laua ääres külaliste taldrikuid, närib lõpuni taldrikutele jäetud kanakondid ja maha kukkunud asjad topib endale suhu). Ka on väga eripärased tema lapselikud rõõmukilked “Kägu, Kägu, Kägu!! Tule ruttu siia!! Tule!” Torman köögist kohale, ämm: “Vaata!! Siin on kiisu! Kiisu magab!!!”
F see on minu kiisu juba 15 aastat, ma tean et mul on kass ja sina tead ka.

Samas on ta väga sõbralik ja laialdaste teadmistega, haritud inimene.

Mees käib tema juures 2-3 korda kuus paariks tunniks. Mina käin 3-4 korda aastas mõneks tunniks. Sünnipäeval jne.

Suvel talun ma seda kõike paremini, aga talviti toas on tõesti raske. Ma katsun tavaliselt siis mingi alkoholi sisse endale visata, kuigi ma praktiliselt aasta jooksul muidu ei joogi. Lihtsalt muidu on mulle see talumatu.

+12
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ämm käib üks kord aastas meil ja on kaks päeva jõulu ja uusaasta vahel. Minule on see väga raske, olen varem siin tema lauakombeid kirjeldanud (lakub laua ääres külaliste taldrikuid, närib lõpuni taldrikutele jäetud kanakondid ja maha kukkunud asjad topib endale suhu). Ka on väga eripärased tema lapselikud rõõmukilked “Kägu, Kägu, Kägu!! Tule ruttu siia!! Tule!” Torman köögist kohale, ämm: “Vaata!! Siin on kiisu! Kiisu magab!!!”

F see on minu kiisu juba 15 aastat, ma tean et mul on kass ja sina tead ka.

Samas on ta väga sõbralik ja laialdaste teadmistega, haritud inimene.

Mees käib tema juures 2-3 korda kuus paariks tunniks. Mina käin 3-4 korda aastas mõneks tunniks. Sünnipäeval jne.

Suvel talun ma seda kõike paremini, aga talviti toas on tõesti raske. Ma katsun tavaliselt siis mingi alkoholi sisse endale visata, kuigi ma praktiliselt aasta jooksul muidu ei joogi. Lihtsalt muidu on mulle see talumatu.

Mida kuradit?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ämm käib üks kord aastas meil ja on kaks päeva jõulu ja uusaasta vahel. Minule on see väga raske, olen varem siin tema lauakombeid kirjeldanud (lakub laua ääres külaliste taldrikuid, närib lõpuni taldrikutele jäetud kanakondid ja maha kukkunud asjad topib endale suhu). Ka on väga eripärased tema lapselikud rõõmukilked “Kägu, Kägu, Kägu!! Tule ruttu siia!! Tule!” Torman köögist kohale, ämm: “Vaata!! Siin on kiisu! Kiisu magab!!!”

F see on minu kiisu juba 15 aastat, ma tean et mul on kass ja sina tead ka.

Samas on ta väga sõbralik ja laialdaste teadmistega, haritud inimene.

Mees käib tema juures 2-3 korda kuus paariks tunniks. Mina käin 3-4 korda aastas mõneks tunniks. Sünnipäeval jne.

Suvel talun ma seda kõike paremini, aga talviti toas on tõesti raske. Ma katsun tavaliselt siis mingi alkoholi sisse endale visata, kuigi ma praktiliselt aasta jooksul muidu ei joogi. Lihtsalt muidu on mulle see talumatu.

Ealised iseärasused.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks see oleneb suuresti omavahelisest sobivusest. Oma eksämmaga suhtlesin üsna tihedalt, sest elasime samas linnas ja mu mees oli oma emaga ise väga lähedane, ämm samas igati normaalne inimene, tihtipeale käisime mehe vanemate juures õhtusöögil või saunas või niisama nädalavahetust veetmas, tähtpäevad sellele veel lisaks. Lapsi meil ei olnud.

Oma praeguse ämmaga suhtlen väga vähe, ta on raske inimtüüp, ei saa kellegagi läbi, keeruline suhelda. Mees ise suhtleb veel vähem kui mina. Äi on väga vaikne, temaga on meeldiv rääkida, aga näeme pigem harva. Lapsed võõristavad natuke mehe vanemaid, neil ei ole väga head klappi tekkinud. Minu vanematega suhtlevad rohkem ja vabamalt, kuidagi sobivad omavahel paremini. Lapsed on juba piisavalt suured, et suhtlus ei käi juba ammu läbi meie, vaid enamasti otse vanavanematega.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kohtun ämmaga aastas korra lapse sünnipäeval muidu ei suhtle klapp puudub ja ma ei tunne temast puudust ka.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ealised iseärasused.

Mu ämm on täiega tööinimene, pensionini kaua minna. Teismelisena sünnitanud, mina mehest ligi kaks aastat vanem.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ealised iseärasused.

Mu ämm on täiega tööinimene, pensionini kaua minna. Teismelisena sünnitanud, mina mehest ligi kaks aastat vanem.

See ei sega töötamast omas valdkonnas. Lapsik on.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ealised iseärasused.

Mu ämm on täiega tööinimene, pensionini kaua minna. Teismelisena sünnitanud, mina mehest ligi kaks aastat vanem.

See ei sega töötamast omas valdkonnas. Lapsik on.

Jah, just. Edukalt töötamast. Misiganes see “diagnoos” tal on, mina ei suuda seda taluda. Ümber aga teda enam ei kasvata, alguses proovisin. Mees muidugi ei ole selline.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ealised iseärasused.

Mu ämm on täiega tööinimene, pensionini kaua minna. Teismelisena sünnitanud, mina mehest ligi kaks aastat vanem.

See ei sega töötamast omas valdkonnas. Lapsik on.

Jah, just. Edukalt töötamast. Misiganes see “diagnoos” tal on, mina ei suuda seda taluda. Ümber aga teda enam ei kasvata, alguses proovisin. Mees muidugi ei ole selline.

Tulevikus ka äkki mehel samasugused ealised iseärasused?

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui palju suhtlete oma ämmade ja äiadega.

Tõsiselt küsid ? Meil ametlikult pole mitme mehe ja naise pidamine lubatud. Mitu ämma ja äia saab 1-l inimesel olla?  Mõtled ka mida küsid ?

+3
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on väga toredad ämm ja äi. Ämmaga suhtlen telefoni teel umbes kaks-kolm korda kuus, lihtsalt tihedamini ei jõua. Aga käime tihti külas. Minul on nendega väga vedanud – alati on tore kohtuda.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei suhtle,lapsega suhtleb mina ei taha suhelda me pole kunagi läbi saanud .Olen mehest lahus.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need, kes siin ämmaga ei suhtle, ämm on halb, tüütu või lausa imelik jne – aga kui teie lapsed endale  kaaslased leiavad – tahaksite, et teie minija perekoolis teie kohta nii kirjutaks?

Ise suhtlen oma isaga vähemalt korra nädalas, käin temal külas juttu puhumas, viin head-paremat (ema on suri 7 aastat tagasi), ka mu vend asub seal ikka läbi, viime isa vahest kohvikusse, teatrisse, kuigi on ise ka väga aktiivse eluga. Ämmaga räägin telefoni teel, elab kaugel, 3-4 korda aastas käime seal + ämm käib mõned korrad aastas meil (äial on käimisega raskusi, aga saab ise hakkama)

 

+7
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need, kes siin ämmaga ei suhtle, ämm on halb, tüütu või lausa imelik jne – aga kui teie lapsed endale  kaaslased leiavad – tahaksite, et teie minija perekoolis teie kohta nii kirjutaks?

Nad ei saa sellest aru nagunii, mõttetu seletada. Inimene on võimeline iseendale palju halba tegema. Kujutad ette,  et teisele halba korraldades oled teistest üle, teistest parem, teistest ilusam- EI ole. Tegelikult hakatakse eemaletõmbuma ja vältima selliseid inimesi! Keegi ei viitsi.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldse ei suhtle. Mees on oma vanematega tülis ja ega mina ei hakka nendega siis kontakti otsima. Eks ma mõistan ka, miks nende suhted nii halvad on. Tegemist on väga keeruliste inimestega. Mees minu vanematega saab väga hästi läbi, ka minu vanavanematega. Räägib, et nad on talle rohkem pere eest, kui tema päritolupere kunagi olnud on.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need, kes siin ämmaga ei suhtle, ämm on halb, tüütu või lausa imelik jne – aga kui teie lapsed endale kaaslased leiavad – tahaksite, et teie minija perekoolis teie kohta nii kirjutaks?

Ise suhtlen oma isaga vähemalt korra nädalas, käin temal külas juttu puhumas, viin head-paremat (ema on suri 7 aastat tagasi), ka mu vend asub seal ikka läbi, viime isa vahest kohvikusse, teatrisse, kuigi on ise ka väga aktiivse eluga. Ämmaga räägin telefoni teel, elab kaugel, 3-4 korda aastas käime seal + ämm käib mõned korrad aastas meil (äial on käimisega raskusi, aga saab ise hakkama)

Mul oleks suht suva,mis mu MINIJA minust kuskil anonüümselt kirjutaks. Ja kui mul temaga klappi poleks, siis pole, mis teha. Ega mina temaga abielus pole ega pea ka võõrast inimest automaatselt suureks sõbraks pidama hakkama.
Mul on ämmaga ka väga minimaalne suhe, me lihtsalt ei klapi, ta on ÜLI energiline inimene ,kes meeletult räägib ja naerab läbisegi, seda kõike kõva häälega. Minu jaoks on seda liiga palju. Usun, et meie tunded on vastastikused, akseptime üksteist, aga sõbraks pole saanud ja miks peakski? Lisaks pole ta meie lapse ega minu elukõigu vastu kunagi huvi tundnud, partrab ainult endast, mis mul sellise inimesega ikka suhelda on?

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need, kes siin ämmaga ei suhtle, ämm on halb, tüütu või lausa imelik jne – aga kui teie lapsed endale kaaslased leiavad – tahaksite, et teie minija perekoolis teie kohta nii kirjutaks?

Kuhu sul siis see minija minema hakkab?

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minija???

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suhtleme tihti. Nii minu ämma-äiaga kui ka minu vanematega. Me ei ela üksteisest väga kaugel ka ning saame kõik omavahel hästi läbi (sh minu vanemad minu ämma-äiaga). Helistame, käime vajadusel abis, teeme sauna, vahel niisama pühapäevaõhtusel koogil, sünnipäevad, pühad jne.

Mul on ääretult tore ämm. Ideaalne, ma ütleks. Kohe päriselt.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )


Esileht Pereelu ja suhted Ämmadega suhtlemine