Esileht Pereelu ja suhted Ämmadega suhtlemine

Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )

Teema: Ämmadega suhtlemine

Postitas:
Kägu

Üldse ei suhtle. Kord 2-3 aasta jooksul saame mõnel juubelil või matusel kokku,  siis mõne sõna ikka vahetame, aga muud suhtlust ei ole. Mees suhtleb pidevalt, lapsed käisid  väiksemana vahel mehega kaasas ämma juures, suuremana enam mitte.

Mingit otsest vaenu meil ei ole, aga  ämm oli juba enne meie pulmi kõikidele teatanud,  et mina  talle ei meeldi ja hakkasin algusest saadik eemale hoidma.  Tema ise meil külas ei käi ja lapselaste vastu huvi ei tunne.  Oleme ilmselt mõlemad selle olukorraga rahul, nüüd juba üle 30 aasta.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ämmaga suhtleme laste arv x aastas. Äiaga iga nädal. Ämm on kibestunud õel mutt. Äi leidis endasuguse toreda naise omale  kõrvale. Nii on.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minija???

Vabandust, tekkis endal ka kahtlus – kas minia või minija, vaatasin kogemata valest kohast – http://www.eki.ee/dict/qs1918/index.cgi?Q=minija&F=M

Tegelikult ikkagi on minia õige ja parandada enam perekool ei lase.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui palju suhtlete oma ämmade ja äiadega. Tõsiselt küsid ? Meil ametlikult pole mitme mehe ja naise pidamine lubatud. Mitu ämma ja äia saab 1-l inimesel olla?  Mõtled ka mida küsid ?

Jumal küll, kaua võib oma poolhädise keeletunnetusega iriseda selle kallal! Kuna küsimus on “me” käest ehk mitmelt, siis võib vabalt olla ka sihitis mitmuses, sest mitmel käol on kokku mitu ämma-äia. Küsimus “Kui palju suhtleD oma ämmade ja äiadega?” oleks vale ja imelik. Kuna küsitud on mitmelt inimesel, on ka hõlmatud mitmete kägude ämmad ja äiad. Vale ei ole, aga veel õigem oleks “Kui palju suhtlete oma ämmaga ja äiaga?”. Ja pealegi võib vabalt olla küsitud kogu pere ämmade-äiade kohta, st mehel on üks paar, naisel üks paar, tulebki kokku “ämmad-äiad”. Mõttetu üleskistud vigin.  (Ei ole teemaalgataja, lihtsalt üle viskas see vaimutsemine tühja koha pealt).

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja pealegi võib vabalt olla küsitud kogu pere ämmade-äiade kohta, st mehel on üks paar, naisel üks paar, tulebki kokku “ämmad-äiad”. Mõttetu üleskistud vigin.

Lisaks on siin vastatud ka oma mitmete abi- või kooselude ämmade-äiade kohta – mitme mehe v naise pidamine korraga jah ei ole lubatud, aga üksteise järel pea kas või kümmet. Laste kaudu jäävad eksämmad ja -äiad ikkagi perekonnaga seotuks.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tahaks hästi läbi saada ja tihedamalt suhelda ämmaga, ja ma usun, et tema minuga ka, aga ega väga ikka ei õnnestu. Iseloomud ja mõtteviisid on liiga erinevad. Ta on sõbralik ja rõõmus ja tundus nagu just selline inimene, kellega oleks lihtne suhelda. Aga siis tuli paraku välja, et temaga ei rääkida mitte mingit sisulisemat juttu, ainult huupi nalja teha; minu tõsiselt mõeldud lause peale hakkab kõva häälega naerma, ise teeb nalju, mille peale minul hakkab imelik.. Kahju täitsa, aga mis sa teed.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eksämmaga ja äiaga suhtlesime tihedalt. Aitasid nemad meid ja meie neid. Nüüd, juba paar aastat mehest lahus, aga ämmal-äial käin ikka tihti külas ja aitan kui vaja.

Praeguseks on mul juba uus meestuttav, käime kohtingutel, koos veel ei ela. Aga uut ämma ja äia ma ette ei kujuta.  Pole nendega veel tuttavaks saanud ja pole ka huvi.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Elame ämmaga kõrvuti majades, näeme iga päev. Päris iga kord ei suhtle, mõnikord vahetame ainult paar sõna, aga läbisaamine on väga hea. Lapsed lasevad kogu aeg kahe maja vahet, mina ja ämm vastavalt vajadusele, paar-kolm korda nädalas. Mu abikaasa astub ema uksest sisse heal juhul korra kuus, kui on vaja mingit reaalset abi, niisama nad ka väga ei suhtle, kuigi läbisaamine muidu on hea. Mees suhtleb rohkem hoopis minu vanematega. Me ämmaga oleme üsna erinevad ja erinevatest oludest, mõlemad kaks kõva kivi. Sõbrannad ei ole, aga pereliikmed küll. Ta on lastele väga hea vanavanem ja minu jaoks ideaalne ämm. Eks mul kunagi omad kahtlused olid, kui sobiv kinnisvara täpselt ämma naabermaja oli, aga täna on see minu jaoks väga suur lisaväärtus.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Need, kes siin ämmaga ei suhtle, ämm on halb, tüütu või lausa imelik jne – aga kui teie lapsed endale kaaslased leiavad – tahaksite, et teie minija perekoolis teie kohta nii kirjutaks?

Kui mu poja kaaslane mind mingil põhjusel taluda ei suuda, ei tule see ilmselt tühja koha pealt. Ma pole oma elu jooksul veel näinud, et inimesi, kes väga toredad on ja sinuga hästi sobivad, lihtsalt põhimõtte pärast oma elust välja lõigatakse või selja taga kirutakse.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Need, kes siin ämmaga ei suhtle, ämm on halb, tüütu või lausa imelik jne – aga kui teie lapsed endale kaaslased leiavad – tahaksite, et teie minija perekoolis teie kohta nii kirjutaks?

Kui mu poja kaaslane mind mingil põhjusel taluda ei suuda, ei tule see ilmselt tühja koha pealt. Ma pole oma elu jooksul veel näinud, et inimesi, kes väga toredad on ja sinuga hästi sobivad, lihtsalt põhimõtte pärast oma elust välja lõigatakse või selja taga kirutakse.

Hea vastus. Mina alustasin ka suhet ämmaga nii sinisilmselt kui üks noor inimene seda suudab. Tänaseks 20+ aastat abielu oldud ja ämmaga “suhe” on surnud mis surnud. Praegu otsin põhjuseid, et mitte jõule koos veeta. Kuigi ämm, kes näeb oma lapselapsi korra aastas, on võtnud pähe, et jõululauas võiks “pere” koos olla. Mis pere? What the fuck?

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hea vastus. Mina alustasin ka suhet ämmaga nii sinisilmselt kui üks noor inimene seda suudab. Tänaseks 20+ aastat abielu oldud ja ämmaga “suhe” on surnud mis surnud. Praegu otsin põhjuseid, et mitte jõule koos veeta. Kuigi ämm, kes näeb oma lapselapsi korra aastas, on võtnud pähe, et jõululauas võiks “pere” koos olla. Mis pere? What the fuck?

Nii ütlegi talle, et mis pere.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Suhtlen tähtpäevadel. Tahaks rohkem suhelda, sest mulle nad inimestena meeldivad, aga mina ämmale ei meeldi. 🙂 Tema poeg on väärt minust paremat ja ilusamat naist. No mis seal ikka, ma ise arvan ju ka, et mul on väga hea mees. 😀 Selline nali siis. Ootan täitsa põnevusega, millal mulle endale jõuab kätte see ämmaks saamise aeg ja mis ämma-veidrused mul endal peaks välja lööma siis. Ega see poja “äraandmine” kerge asi ei ole nagu näha.

+2
0
Please wait...

Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )

Esileht Pereelu ja suhted Ämmadega suhtlemine