Esileht Lapse ootamine ämmaemand 8+4

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: ämmaemand 8+4

Postitas:
Kägu

Mida sellel visiidi tehakse peale arvele võtmise? Kas kõhu pealt on juba võimalik südametööd kuulata? 2 nädalat tagasi arst vaatas ultraheliga ja südametöö oli olemas, aga tahaks teada, et see on ikka endiselt olemas.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõhu pealt veel nii vara ei kuulata.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei saa üldse aru, milleks siis see visiit, lihtsalt arvele võtmiseks? Ja ma ei saagi teada ega pole peetunud nt?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: center;”>Järgmine UH on ilmsel 12 nädala paiku.</p>

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: center;”>Kui ma käisin arvele võtmas siis äe kontrollis ultraheliaparaadiga kas südametöö on olemas</p>

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma nii väga loodan, et mul ikka vaadatakse UH-ga.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

UH-ga võib vabalt kontrollida, mõni pakub ise, mõne juures tasub küsida. Kuid siiski pole see UH veel kõhu pealt, aga südant rahustada ikka aitab 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei saa üldse aru, milleks siis see visiit, lihtsalt arvele võtmiseks? Ja ma ei saagi teada ega pole peetunud nt?

Kõik visiidid ei sisalda UH. Üldiselt tehakse 3 UH üldse – raseduse tuvastamine, 12 nädala UH ja 20 nädala UH. Teistel visiitidel vaadatakse analüüsi (uriin ja/või vere) tulemusi vms. Kunagi hiljem dopleriga südametöö kuulamine ja kõhu mõõtmine.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui teemaalgatajal on juba ultraheliga tuvastatud emakasisene rasedus, siis seda ultraheli enam ei ole vaja tehagi, ju sa ikka edasi rase oled. Kui küsida, võib äe uh teha, kui tal on aega ja võimalust. Igal visiidil ei tehta ultraheli, pigem saadetakse sind vereproove andma jms. Järgmine plaaniline ultraheli on nn kuklavoldi mõõtmine 11-13.ndl.

0
0
Please wait...

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Lapse ootamine ämmaemand 8+4