Esileht Lapse ootamine Ämmaemand ei lõpeta haiguslehte

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Ämmaemand ei lõpeta haiguslehte

Postitas:

Mure siis selline. Jäin rasedana töölt koju. Tööandjal polnud võimalik kergemat tööd pakkuda. Iga uue haiguslehe lõpetab ja avab arst uuesti kuu lõpus. Seekord siis pidi olema 22 dets kui lehe pidi lõpetama. Ma olen nii marus. Näen, et ämmaemand pole jälle lehte lõpetanud ja uut avanud. Pühad ju tulid nüüd vahele. Ja ma ju olen arvestanud selle haigekassa antud rahaga. Kas tõesti pean mina oma ämmaemandale meelde tuletama, rt ta haiguslehe lõpetaks ? Mul ju ka vaja arveid maksta mis kindla kuupäevaga. Kas teistel sama probleem ja peabki nii olema, et ämmsemandad seda ise ei jälgi ?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.12 11:02; 24.12 11:18; 24.12 11:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mure siis selline. Jäin rasedana töölt koju. Tööandjal polnud võimalik kergemat tööd pakkuda. Iga uue haiguslehe lõpetab ja avab arst uuesti kuu lõpus. Seekord siis pidi olema 22 dets kui lehe pidi lõpetama. Ma olen nii marus. Näen, et ämmaemand pole jälle lehte lõpetanud ja uut avanud. Pühad ju tulid nüüd vahele. Ja ma ju olen arvestanud selle haigekassa antud rahaga. Kas tõesti pean mina oma ämmaemandale meelde tuletama, rt ta haiguslehe lõpetaks ? Mul ju ka vaja arveid maksta mis kindla kuupäevaga. Kas teistel sama probleem ja peabki nii olema, et ämmsemandad seda ise ei jälgi ?

Ega Sul muud varianti pole, et talle meenutada seda ise. Kui ma käin äe vastuvõtul, siis ta kohe vaatab, kuna mul haigusleht lõpeb ja kui on võimalik, kinnitab varem ära ja vahel paneb enda graafikusse mulle vastuvõtu aja, et teaks lõpetada, kui pole tegelik vastuvõtt samal ajal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.12 11:07; 24.12 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ämmaemandale ei tule teateid, kui kellelgi vaja lehte alustada või lõpetada. Loomulikult tuleb ise sellest märku anda. Samamoodi nagu annad märku, kui soovid RSP jääda, ämmaemand ei saa omaloomingut teha. Tegelikult kehtib see iga arsti kohta.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul avas selle lehe perearst ja pani kohe ka lõpuaja sisse. Soovitan seda varianti uurida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd määrati mulle uus naistearst. Käisin korra ta vastuvõtul. Järgmine aeg 22 jaanuar. Ja märkasin, et mul pole isegi tema andmeid. Emaili v tel numbrit. Ja netist ka ei leia. No polegi kuskile kirjutada ja meelde tuletada 😀 Ta nagu ise ka ei pakkunud oma emaili :D.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.12 11:02; 24.12 11:18; 24.12 11:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd määrati mulle uus naistearst. Käisin korra ta vastuvõtul. Järgmine aeg 22 jaanuar. Ja märkasin, et mul pole isegi tema andmeid. Emaili v tel numbrit. Ja netist ka ei leia. No polegi kuskile kirjutada ja meelde tuletada ???? Ta nagu ise ka ei pakkunud oma emaili :D.

Kas nt variant poleks vaadata digiloost epikriiside alt, et ehk on sinna lisatud miskit ja näeks arsti nime ja saaks googeldada siis andmeid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.12 11:07; 24.12 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd määrati mulle uus naistearst. Käisin korra ta vastuvõtul. Järgmine aeg 22 jaanuar. Ja märkasin, et mul pole isegi tema andmeid. Emaili v tel numbrit. Ja netist ka ei leia. No polegi kuskile kirjutada ja meelde tuletada ???? Ta nagu ise ka ei pakkunud oma emaili :D.

Kas nt variant poleks vaadata digiloost epikriiside alt, et ehk on sinna lisatud miskit ja näeks arsti nime ja saaks googeldada siis andmeid.

 

 

Arsti nime ma tean. Olen juba googeldanud ja otsinud ta andmeid. Ja digiloos pole viimaseid visiite üldse üleval.

Eks pean ootama kui pühad läbi ja helistama infotelefonile haiglasse ja küsima andmeid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.12 11:02; 24.12 11:18; 24.12 11:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kinnitas seda ITK s hoopis sekretär, kes hoidis silma peal, et õigel päeval saaks jätkuleht avatud. Vaevalt sul täna keegi seda lõpetab/kinnitab ja väljamakse toimub. Enne 28.12 mitte midagi ei juhtu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Lapse ootamine Ämmaemand ei lõpeta haiguslehte