Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ämmaemand Heidi Pajuste

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Ämmaemand Heidi Pajuste

Postitas:

Kas keegi käib tema juures,on noorem või vanem ja kas on ka hea Ämmakas?:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 18:10; 26.03 20:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin ja mulle soovitasid kaks sõbrannat, kes mõlemad tema juures käisid. Julgen soovitada ! Noor, sõbralik, positiivne, meeldiv, saab alati vastused oma küsimustele ning ka meili teel saab suhelda, kui tekib mõni lisaküsimus enne külastust. Kõik kellel siiani olnud on väga rahule jäänud ja ise olen ka megarahul. Alguses oli Lea Urgard, sellega me kahjuks ei klappinud ja sai vahetatud. 🙂 Üks parimaid siis 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Annuga 100% nõus. Soovitan

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]annukallis kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina käin ja mulle soovitasid kaks sõbrannat, kes mõlemad tema juures käisid. Julgen soovitada ! Noor, sõbralik, positiivne, meeldiv, saab alati vastused oma küsimustele ning ka meili teel saab suhelda, kui tekib mõni lisaküsimus enne külastust. Kõik kellel siiani olnud on väga rahule jäänud ja ise olen ka megarahul. Alguses oli Lea Urgard, sellega me kahjuks ei klappinud ja sai vahetatud. 🙂 Üks parimaid siis :)[/tsitaat]

Tänud vastamast:)
Netiotsingust ma teda ei leidnud:(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 18:10; 26.03 20:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nimi on tegelikult küll HEDI Pajuste. Võibolla selleks sa ei leidnudki infot netist 🙂 Aga ta on minu ämmakas ka ja kiidan samuti! Hästi soe ja sõbralik ja tore. Kui ma loen siin, et mõni ei tee proove eriti või ei saada arstile või ei pööra tähelepanu osadele asjadele, siis Hedi puhul seda kindlasti öelda ei saa. Tema on hästi hoolitsev ja vastutulelik igasugu uuringutele, mida teha soovid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõus eelkirjutajatega. Oma esimese lapse ootamise ajal sattusin tema juurde juhuslikult, jäin väga rahule. Nüüd teist oodates palusin juba ise tema juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, kiidan ka!! Ainuke asi, mida etteheita võiks, et tal lapsed alatasa haiged 🙂 🙂 Ja siis tal tööluus… Aga vast nüüd jääb haiguste aeg vaiksemaks ka ja ta rohkem olemas.

Aga muidu olen väga-väga rahul! Ei ole üldse sellist konveieri tunnet, alati lobiseme veel maast ja ilmast- ei tea, kas meie isiksused klapivad vist nii sama hästi. Igatahes soovitan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore, sõbralik, kiire, asjalik ja põhjalik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiidan ka, käisin mõlema lapsega tema juures, kummalgi korral pole vastuvõtus tema laste haiguse tõttu ilma jäänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ämmaemand Heidi Pajuste

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.