Esileht Lapse ootamine Ämmaemand ITKs – palun nõu

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Ämmaemand ITKs – palun nõu

Postitas:

Tere!

Olen siin ise ka juba ringi uurinud, kuid kuna palju infot ei saanud siis mõtlesin, et kirjutan uue postituse – ehk on tulnud juurde kogemusi 🙂

Kas kellegil on ämmaemandaks raseduse jälgimisel Kristin Tarasov? Kuidas kogemused on olnud? Saan aru, et ta on vist ainult paar aastat ametis olnud, mis mind ei heiduta. Pigem just, et kuidas ta arsti ja inimesena on.

Kas kellegil on veel mõni tore ÄE, keda ITKs soovitatakse?

Aitäh!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.01 13:33; 05.01 14:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on Hedi Pajuste, olen väga rahul. Tore ja sõbralik, räägib palju ise ja vastab kenasti küsimustele.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maris Kirss, Leili Pärnpuu

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on Kristin Tarasov. Inimesena ma teda ei tunne, ei ole isiklik tuttav. Ämmaemandana on ta ülimalt rahulik, selgitab iga protseduuri vajalikkust, konsulteerib arstidega (ma kasutasin üht ravimit enne rasedaks jäämist ja ta omal algatusel pidas naistearstiga nõu kas see võib kuidagi lapsele mõjuda). Ta on küll noor ja väheste kogemustega, aga kui ta ise ei tea, siis küsib nõu. Helistab kui analüüside vastused käes- isegi kui kõik on ok.
Mina soovitan teda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka Kristin.  Ja alguses ka mõtlesin, et vähe kogemusi. Aga kuna ta hoolib ja pigem teeb rohkem, et suunab edasi ja võtab kohe vastuvõtule ja suhtleb emaili teel. Ja hea rahulik ja positiivne ämmaemand. Julgen soovitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli Maris Kirss ja jäin rahule. Oli sõbralik ja selgitas kõike alati rahulikult ja arusaadavalt. Polnud kunagi sellist tunnet, et mõni küsimus oleks rumal.

Peale sünnitust käisin Hedi Pajuste vastuvõtul ja temast jäi ka hea mulje.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa üldse aru, miks neid ämmaemandaid niimoodi nimeliselt taga otsitakse. Tegelikult on see lausa seaduse vastane niimoodi nimeliselt avalikus foorumis arutada, kui tore või mittetore teine inimene on – kuna see kõik baseerub ju inimese subjektiivsel arvamusel. Kellegi isikuomadusi niimooid avalikult lahata?

kas te otsite kõiki arste niimoodi, et enne teete foorumisse postituse? Saan aru, et lapse sünd on tähtis, aga üldiselt lõpuks ämmaemand ainult jälgib ja ei saa väga ära hoida ühtegi väärarengut, loote südame seiskumist jne.

Ise olen olnud 3x rase, kõik korrad ITk-s ja ei ole veel ämmaemandaga halba kogemust olnud.

Täiesti ülevõimendatud teema see “soovitakse head ja hoolivat ämmaemandat”. Kui ämmaemand UH aega määrab, kas siis ka hakkad talt erinevate arstide kohta uurima, et kes ikka on hea ja hooliv?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rahu, ainult rahu 🙂 Tore, et sul pole ühtegi halba kogemust olnud. Paraku ei saa kõik inimesed seda sama väita.

Pole keegi palunud nimeliselt öelda kui tore või mitte tore mingi inimene on vaid küsime nõu selle kohta kas kellegil on konkreetse arstiga kogemusi.

Paraku juhtub elus, et inimesed ei sobi omavahel nt kokku, kuna neil on erinevad väljavaated, suhtlusstiilid etc. Seetõttu on ju hea teada kui kellegil on kogemusi.

Kui sa arvad, et see on lausa seadusevastane ( 😀 ) siis soovitan tutvuda lehega https://tervisetrend.ee/, kus saab lausa hindeid anda arstidele 🙂 ja samuti jagada arvamust.

Kusjuures kasutades Tervisetrendi olen saanud väga väärt infot arstide kohta ning osanud end vastavalt meelestada. Nt Fertilitase UH arst, kes võib väga konkreetne ja kohati ebaviisakas tunduda. Tutvusin inimeste kogemustega ning oskasin end vastavalt häälestada – ka kohtumine läks seetõttu paremini.

Soovitan ikka pigem positiivset joont elus hoida 😉

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.01 13:33; 05.01 14:27;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Lapse ootamine Ämmaemand ITKs – palun nõu