Esileht Lapse ootamine Ämmaemand Kairi Kivaste

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Ämmaemand Kairi Kivaste

Postitas:

Tere! Palun teie kogemusi Pelgulinna ämmaemanda Kairi Kivastega? Mis muljed-kogemused?

Mul määrati ta ämmakaks, kuid googeldades natuke tausta uurides, tuli ainult välja, et veel paar aastat tagasi oli taksojuht, kes nüüd siis uue elukutse vōttis. Natuke ikka hirmutab see… Tervisetrendis ka ainult 1 tagasiside. Tavaliselt saad ikka mingi pildi ette sealt uurides, halva vōi hea aga praegu täitsa 0 nagu eile oleks alustanud.

Igastahes tänulik iga tagasiside eest!

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.09 11:56; 03.09 15:08; 03.09 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mis sellest siis on? Ehk töötas kooli kõrvalt nagu paljud, kes on erinevates valdkondades klienditeenindajad. Mis siin hirmutavat on? Ise ka suure tõenäosusega kooli kõrvalt tööl käinud. Kas sellepärast teed oma erialalist tööd halvemini? Anna inimesele võimalus, kui peale esimest visiiti ei meeldi, vaheta äe ära lihtsalt.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.09 14:52; 03.09 15:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selleks, et ämmaemandana töötada on teatavasti vaja vastavat haridust ja kutsetunnistust. See võtab aega 5 aastat koolitumist. Pole siis ime, et enne kutse saamist tegi inimene mingit muud tööd. Mine parem kohtu temaga mitte ära kujunda oma arvamust suvaliste kägude kommentaaride järgi. Kes sinuga klapib või ei klapi saad ainult sina ise öelda.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eino ma arvan, et kui ma soovin teiste arvamust uurida, siis on selleks mul ikka ōigus ja see on normaalne 😀 selle jaoks taolised foorumid ongi, et oma kogemusi vahetada ja normaalne on et ma teen eeltööd. Selliseid teemasid on siin veel ja veel. Pole mōtet mulle suvaliselt peale lahmata selle peale – küsisin siiski nende käest kel temaga kogemus olemas arvanusi (mitte suvalisi arvamusi kel see puudub).

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.09 11:56; 03.09 15:08; 03.09 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eino ma arvan, et kui ma soovin teiste arvamust uurida, siis on selleks mul ikka ōigus ja see on normaalne ???? selle jaoks taolised foorumid ongi, et oma kogemusi vahetada ja normaalne on et ma teen eeltööd. Selliseid teemasid on siin veel ja veel. Pole mōtet mulle suvaliselt peale lahmata selle peale – küsisin siiski nende käest kel temaga kogemus olemas arvanusi (mitte suvalisi arvamusi kel see puudub).

Ise sa ju kirjutasid, et varasemalt olnud taksojuht ja see teeb sind murelikuks. ???? Laiema silmaringiga inimesed lihtsalt üritasid sind valgustada, et inimesed teevad ka kooli kõrvalt tööd. Ja kui ta alles tööd alustanud, siis vast polegi temast midagi kellegil väga veel arvata. Aga no jälle vist asi, mille peale sul raske ise tulla. Ise sa lahmid siin, mõtle enne kui midagi ütled.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.09 14:52; 03.09 15:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eino ma arvan, et kui ma soovin teiste arvamust uurida, siis on selleks mul ikka ōigus ja see on normaalne ???? selle jaoks taolised foorumid ongi, et oma kogemusi vahetada ja normaalne on et ma teen eeltööd. Selliseid teemasid on siin veel ja veel. Pole mōtet mulle suvaliselt peale lahmata selle peale – küsisin siiski nende käest kel temaga kogemus olemas arvanusi (mitte suvalisi arvamusi kel see puudub).

Ise sa ju kirjutasid, et varasemalt olnud taksojuht ja see teeb sind murelikuks. ???? Laiema silmaringiga inimesed lihtsalt üritasid sind valgustada, et inimesed teevad ka kooli kõrvalt tööd. Ja kui ta alles tööd alustanud, siis vast polegi temast midagi kellegil väga veel arvata. Aga no jälle vist asi, mille peale sul raske ise tulla. Ise sa lahmid siin, mõtle enne kui midagi ütled.

No tōesti, sina paistad küll äärmiselt ‘suure’ silmaringiga (loe:suuga), et sinu arvamust tōsiselt vōtta. Elementaarne et inimene teeb meditsiinitöötajale natuke taustauuringut. Sinu huvi on lihtsalt mööde foorumi sōnu närimas käia, et endale vabal ajal tegevust leida. Kurb.
Küsimus oli suunatud siiski neile, kel temaga kokkupuudet ja millist.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.09 11:56; 03.09 15:08; 03.09 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub küll siit lugedes, et kõige suurem mure, et taksojuht üleeile veel oli ja eile on järsku ämmaemandaks hakanud ja ametit vahetanud üleöö.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin tema juures raseduse ajal. Väga tore, sõbralik ja hooliv noor inimene. Vastab kõikidele küsimustele ja kirjadele. Mul mingeid tõsisemaid muresid raseduse ajal ei olnud, aga eks siis saadetakse juba nii või naa arsti juurde. Mina julgen soovitada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga tore ämmakas, käisin tema juures eelmise rasedusega ja nüüdki teise rasedusega tema juures. Meeldiv ning on asjast huvitatud ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Mina olen ämmaemand Kairi Kivaste. Mõtlesin, et avan natuke oma tausta, siis on ehk mõnel tulevasel patsiendil siinsest postitusest rohkem kasu ja pingevabam visiidile tulla.

Olen sündinud 1990. aastal. Lõpetasin Tartu Tervishoiu Kõrgkooli ämmaemanda erialal 2017. aastal ja pärast kooli lõpetamist alustasin tööd Pelgulinna sünnitusmajas, üsa kohe ka Raseduskeskuses rasedaid jälgides. Lisaks teen meie maja Perekoolis tugiisiku teemal peredele loenguid umbes sama kaua. Taksojuhina töötasin tõesti kõrgkooliõpingute ajal. Tegin esialgu kooli kõrvalt tööd abiõena Tartu Ülikooli Kliinikumi erakorralise meditsiini osakonnas, kuid tulusam ja pingevabam oli õpingute lõpetamiseks elatist teenida taksojuhina. See oli elukogemuse mõttes mulle väga oluline ja põnev aasta. Taksojuhina õpib inimeste kohta nii mõndagi – uskuge mind! 😉

Raseduse kulg on ettearvamatu ja päris tihti satub minu juurde visiidile naisi, kes enam oma “määratud” ämmaemanda juurde tagasi minna ei soovi. Samasugune vabadus on igal meie majas arvel oleval naisel. Kui ämmaemand mingil põhjusel ei sobi, siis võib registratuuri kaudu endale teise ämmaemanda vastuvõtuaega paluda. Vahel iseloomud ei klapi. Või “tunne” ei ole õige. Või nimetagem seda siis kuidas tahes. Mina ei võta seda isiklikult. Üksikud naised ikka lahkuvad minu juurest, enamasti küll kolimiste või muu eluolu tõttu. Vahel soovitan mõnele naisele ise mõnda teist ämmaemandat, kui arvan, et tal võiks olla kellestki teisest rohkem abi, kui minust.

Et rasedused kulgeksid pingevabalt ja ämmaemandad valmistaksid kõigile vaid rõõmu! Aitäh soojade sõnade eest, mu armsad naised, kes võtsite vaevaks oma kogemust jagada. 🙂

Kohtumisteni!
Kairi

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

igati kompetentne, tubli, heatahtlik ja abivalmis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Palun teie kogemusi Pelgulinna ämmaemanda Kairi Kivastega? Mis muljed-kogemused?

Mul määrati ta ämmakaks, kuid googeldades natuke tausta uurides, tuli ainult välja, et veel paar aastat tagasi oli taksojuht, kes nüüd siis uue elukutse vōttis. Natuke ikka hirmutab see… Tervisetrendis ka ainult 1 tagasiside. Tavaliselt saad ikka mingi pildi ette sealt uurides, halva vōi hea aga praegu täitsa 0 nagu eile oleks alustanud.

Igastahes tänulik iga tagasiside eest!

Sa arvad,et taksoroolist lihtsalt astus sünnitusmajja sisse ja hakkas ämmaemandaks ? ????
Aga kui ta oleks kuskil riide/toidupoes töötanud? Ausõna on ikka probleem ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ämmaemand on Kairi ja olen temaga väga rahul. Väga asjateadlik, kena, sõbralik ja valmis igale küsimusele alati vastama.
Varem oli ta mu sõbranna esimese lapse ämmakas ja ka tema oli Kairiga väga rahul. 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Lapse ootamine Ämmaemand Kairi Kivaste