Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ämmaemanda ja arsti valik ning üleminek (Rakveres)

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Ämmaemanda ja arsti valik ning üleminek (Rakveres)

Postitas:

Olen esmarase 🙂 Tegin foorumis otsingu, aga ei leidnud seda, mida otsisin. Nimelt, tahaksin teada, kas ämmaemandad ja naistearstid on kuidagi seotud. Et kui valin konkreetse arsti (või vastupidi), siis saan tema poolt pakutud ämmaemanda enda ülevaatajaks? Või saan valida eraldi arsti ja ämmaemanda?
Ja teine küsimus ka. Kui mul on Rakvere Polikliinikus juba oma naistearst olemas (Marika Jõgi), kas siis arsti vahetamisel on vaja teise arsti juures uued paberid teha või mismoodi see üleminek toimub?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Sul rasedus veel väike ja sa pole veel arvele võetud, seega ma arvan, et kui vahetad arsti, siis lihtsalt paned end uue arsti juurde kirja ja lähed sinna. Tuvastab uuesti raseduse. Ja siis otsustad, millise ämmaka juures käima hakkad.

Ma ka käin Jõgi juures. Ämmakat mujalt ei tahtnud, hakkasin ka sealse ämmaka juures käima. Esimest oodates olin ka seal arvel. Olen väga rahule jäänud.
Kuna ei ela Rakveres, siis pidin ka sellega arvestama, et kui enam autoroolis olla ei jaksa, siis vaja äkki bussiga visiidile sõita (mees ei saa ka alati mind vedada). Ja polikliinik mõnusalt bussijaama lähedal. Lõuna tänavale ju päris palju kõndimist.

Aga võid ka nii, et hakkad kusagil mujal ämmaka juures käima, aga arstiks jääb ikka Jõgi. Samas võid sa valida nii uue arsti kui ka ämmaka. Kuidas ise tahad ja kuidas sul mugavam on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 10:56; 18.01 11:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ei pea üldse minema enam arstile, võid kohe ämmakale aja panna ja kui ämmakas peab vajalikuks, et vaja arstile, siis paneb sulle ise aja. Haiglas on väga tore ämmaemand Piret Pärs.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Kuna ei ela Rakveres, siis pidin ka sellega arvestama, et kui enam autoroolis olla ei jaksa, siis vaja äkki bussiga visiidile sõita (mees ei saa ka alati mind vedada). Ja polikliinik mõnusalt bussijaama lähedal. Lõuna tänavale ju päris palju kõndimist.
[/tsitaat]
Lihtsalt jäi see lause silma- mis mõttes, \”kui enam autoroolis olla ei jaksa\”? Autoroolis ju tunduvalt kergem olla, kui bussiga loksuda? Ma oma kolme last kandes pole küll veel kordagi autoroolist loobunud, miks peaks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 11:04; 18.01 11:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastuste eest 🙂
Kas kellelgi Piret Pärsi kontakti ka juhtub olema? Et saaks end tema juurde registreerida. Olen tema kohta palju kiidusõnu kuulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt jäi see lause silma- mis mõttes, \”kui enam autoroolis olla ei jaksa\”? Autoroolis ju tunduvalt kergem olla, kui bussiga loksuda? Ma oma kolme last kandes pole küll veel kordagi autoroolist loobunud, miks peaks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 11:04; 18.01 11:06;
To report this post you need to login first.

Selles mõttes ei jaksa olla, et olen lühikest kasvu, kõht on suur ning see peaaegult vastu rooli. Toonused ka pidevalt. No ei ole mugav sõita.
Tooli kaugemale ei saa lükata, siis ei ulatu korralikult sidurit põhja vajutama ja nii ei saa ju sõita.
Seega on palju mugavam busssis loksuda ja need lühikesed vahemaad jalgsi kõndida.

Ohutus ikka enne kõike.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 10:56; 18.01 11:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

32 29780- registratuur ja seal ütled, et soovid ämmaemand Piret Pärsi juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsiksin veel, et kust majast ma ta pärast üles leian?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haiglas võtabki vastu, just täna käisin tema juures:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, aitäh 🙂 Panin end kirja, ei olnudki väga pikk järjekord. Nädala aja pärast juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ämmaemanda ja arsti valik ning üleminek (Rakveres)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.