Esileht Lapse ootamine Ämmaemandad

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Ämmaemandad

Postitas:

Olen esmarase (5 nädalat) ning ei ole täpselt aru saanud, kuidas ämmaemandaga asjad käivad.

Panin esmase aja haiglasse ning aja sain 8 nädalale. Küsimus kas jääbki nüüd raseduse ajaks sealt määratud ämmaemand või pärast saan valida/panna aja ka muu ämmaemanda juurde (juhul, kui ei sobi vms)? Või valida saab ainult, kui võtad individuaalse ämmaemanda või võetakse individuaalne alles lõpupoole?

Võibolla hoopiski soovitab keegi pigem minna erakliinikusse (nt Fertilitas)?

Ja kuna kindlasti soovime võtta individuaalse ämmaemanda, siis võite jagada oma soovitusi ja kogemusi 🙂

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea kas ma olen pime aga ma ei näe kuhu haiglasse sa end arvele võtad?

Ämmaemandat saab iga kell vahetada, ise vahetasin 16+ nädalal, sest äe ei klappinud minuga. Vahetada võid sama haigla äe vastu kui ka teise haiglasse üle minna 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Individuaalne ämmaemand on teemaks sünnituse juures, rasedusaegne jälgimine on siiski teine teema. Kui lähed vastuvõtule ja mingil põhjusel ei klapi (kuigi ei ole põhjust üle mõelda), siis paned järgmine kord aja mõne teise juurde.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nt ITK-s saad sa IPatsiendi portaalis ise aegasid broneerida, sh valida ämmaemandat nimeliselt. Ka esmaseks visiidiks.

Kui ÄE on haige või puhkusel korralise kontrolli ajal, siis pannakse asendusämmaka juurde aeg. Nt mul viimati oli ÄE haige ja ITK-st helistati ja määrati samale nädalale teise ÄE juurde aeg.

Aga ära üle mõtle. See peab ikka väga ebameeldiv inimene olema, et ämmaemand ei sobiks 😀 Mul olnud 3 rasedust ja nende jooksul olen kokku puutunud tänaseks 5 ämmakaga ja kõik on normaalsed olnud. Esimesega ehk tibu-nunnutas liiga palju minu maitse jaoks, aga mingi “tropp” ta polnud, samuti pole ma kordagi sattunud sellise juurde, kas raseda kaalu liiga rangelt jälgib (ma pole ka üle mõistuse kosunud, kuid üle 12 kg kõigiga ja tuleb ka selle rasedusega üle)

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna minu naistearst on Medicumis, siis minu jaoks oli loogiline, et ka ämmaemanda valin sealt. Uuringud tuleb loomulikult teha ITKs v Pelgus, aga töö juurest on mul lihtsam käia Medicumis kui ronida linna teise otsa. Isiklik põhjustel teen ITKga nii vähe tegemist kui vaja. Seal teen ainult Oscari, sest eelmisest rasedusest tean, et neil parem aparatuur selleks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli 1. raseduse ajal ämmakas Fertilitases. No ma olin laisk (ei viitsinud helistama hakata kuhugi ja sinna sai online broneeringuga.)  2. raseduse ajal võtsin end kokku ja helistasin Pelgulinna. Sain kenasti aja ja sattus hästi tore noor ämmaemand.

Kui ma nüüd võrdlen, siis polnud erakap ja riiklikul mitte mingit suuremat vahet kui see, et Fertilitasse jätsin ma suurema sunna raha. Ma ei tundnud end riiklikus mahajäetuna ega osakesena konveieril olevat. Ka Oscar/LA tehti põhjalikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul 2 rasedust olnud ja mõlemal korral  ITK-s olnud arvel,väga super ämmaemandad olnud. Ei näe mingit põhjust tasulisse minna jälgimiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Lapse ootamine Ämmaemandad