Esileht Lapse ootamine ÄMMAKAS Tõnismäel, keda soovitate.

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: ÄMMAKAS Tõnismäel, keda soovitate.

Postitas:

Olen siit aru saanud, et nüüd ollakse jälgimisel ämmaka juures.7 aastat tagasi olin ikka naistearsti jälgimisel.
Oskate ehk soovitada kedagi tõnismäelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõnismäel ei ole rasedate vastuvõttu, kõik on ITK-s Ravi tn.

Jälgimised on tõesti üldiselt ämmakate juures ja olid seda ka 7 aastat tagasi, väljaarvatud riskirasedad ja muud teatud meditsiinilised põhjused. Ju oli sul ka selleks mingi põhjus 🙂

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 07:43; 29.03 07:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi on ka Tõnismäel vastuvõtt. Minu ämmakas küsis, kas tahan käia Ravi tn või Tõnismäel. Annika Hommik on nt hästi tore ämmakas, keda siin ka varem kiidetud on ja kes mõlemas kohas tegutseb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõepoolest toimub rasedate vastuvõtt ka Tõnismäel. Soovitan samuti Annika Hommikut, väga meeldiv ja hooliv ämmaemand.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandan, et valeinfot jagasin, aga see ei olnud kindlasti meelega ega pahatahtlik.

Tegin 2017.a ITK-s IVFi ja kui lapseootele jäin, siis arst küsis, kus ma tahaksin jälgimisele jääda ja ütlesin, et sealsamas Tõnismäe kliinikus (kes ei tea, siis just seal on ITK viljatusravi osakond). Arst ütles mulle seepeale, et rasedate vastuvõtud on kõik ainult Ravi tn. Ma ei tea, kas arst ütles mulle valesti või on selle aja jooksul asjad muutunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 07:43; 29.03 07:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan väga Laima Alksnite t. Ta on selline hooliv, emalik, abivalmis, põhjalik. Vastuvõtt nii Tõnismäel kui Ravis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan väga Laima Alksnite t. Ta on selline hooliv, emalik, abivalmis, põhjalik. Vastuvõtt nii Tõnismäel kui Ravis.

Soovitan samuti teda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Lapse ootamine ÄMMAKAS Tõnismäel, keda soovitate.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.