Esileht Sünnitus Ämmakas ütles, et epiduraali korral puuduvad riskid

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Ämmakas ütles, et epiduraali korral puuduvad riskid

Postitas:

Olen ise ka med haridusega ja viimasel korral visiidil ütlesin ämmakale, et epiduraalil on ka oma risk, minu jaoks on nt risk sünnitegevuse havem tunnetamine ja vaakumiga lõppemine. Mäletan, et juba esimesel visiidil hakkas ta epiduraalist rääkima, muid valutustamise meetodeid peale vee ei ole. Ütlesin, et tahaks ikka ise enne sünnitada ja siis vaadata edasi. Ämmakat vahetada ei saa, suhtumine on nõme, samuti mees ütles, et ma ämmakat kuulaksin…

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 15:53; 11.01 16:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega see, et su rasedust jälgiv ämmaemand on meeletu epiduraali pooldaja, ei tähenda seda, et sa seda tegema peaks. Ega tema ju sinuga sünnitusele kaasa tule ja sinu eest seal asju otsusta. Esimesel sünnitusel oli mul ka soov võimalikult loomulikult proovida, sain vaid naerugaasi ja veesüste alaselja naha alla. Teisega palusin kohe epiduraali. Seega, sinu keha, sinu sünnitus, sina otsustad.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus selline ämmakas töötab? Enda sõbrannal oli aasta tagasi kogemus ämmakaga kes lausa tungivalt käskiss epiduraali teha. Ei teagi miks. Mõtlen, et äkki sama ämmakas.

Mu enda ämmakas andis mulle epiduraali infolehe kaasa kus olid selgelt võimalikud kõrvalmõjud ja riskid kirjas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et see epiduraali kasutamise pealesurumine on ravimifirmade pool, neil ämmakatel kohustus sellest rääkida. Olen üldse teises Euroopa riigis, seega sama ilmselt pole ????

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 15:53; 11.01 16:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ämmaemand võib ju soovitada, mida tahes, sina ise siiski otsustad, kuidas sünnitad. Selle jutu tõttu pole põhjust ämmaemandat vahetada, kui ta muus osas on hea. Lase lihtsalt kõrvust mööda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Sünnitus Ämmakas ütles, et epiduraali korral puuduvad riskid