Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Ämmakas!

Postitas:
Kägu

Palun soovitage pelgulinna haiglas ämmaemandat.

Tänan!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
loreida3

RE: Ämmakas!

tere 🙂 käin ise ka pelgus .. 31+5 olen siiamaani käind E.selveti juures aga kuna tema nüüd ära läks pani ta mind kellegi Randoja juurde .. Aga mul õde ja sõbranna on käinud •Ulvi Kreitsmann
juures ja nemad jäid temaga rahule 🙂 pidi hästi südamlik arst olema

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ene Selvet ja Sirle Randoja on naistearstid, mitte ämmaemandad. Aga ma soovitan sulle ämmaemandatest küll Ulvi Kreitsmanni. Siin paar nädalat tagasi tehti ka küsitlus, kuidas olete Kreitsmanniga rahul, ja kõik kiitsid. Tõesti hooliv ja asjalik ämmaemand!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Suured tänud Teile:)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Aleandra

Mul täna täpselt sama küsimus Pelgu ämmakate kohta – kiitke, laitke… igal teemal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ikka Kreitsmann:)

Please wait...
Postitas:
kallikatu

Mina käin Rita Uulmani juures. Olen ka super rahul! Väga põhjalik, asjalik ja abivalmis. Tore on, et kui kabinetti sisse astun iga kord, siis ta juba teab täpselt kes ma olen, mis mu mured ja soovid on ja mis minuga teha tuleb. (Olen nt. valge kitli \”sündroomiga\” ning mul ei ole mõtet kohe vererõhku mõõta. Ta kuulab alati enne beebi südant ja räägib rahulikult ja ilusatest asjadest, et maha rahuneksin ja siis alles mõõdab rõhku) Iga minu kurdetud pisiasja võtab väga tõsiselt ja tunnen kohe, et ole heades kätes 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kreitsmann 🙂

Please wait...
Postitas:
carinakene

Soovitan Rita Ulman!!!!!

Please wait...
Postitas:
Kristi83

Minul on Pille Lõmps – noor ja asjalik ämmakas… :):)

Please wait...
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.