Esileht Pereelu ja suhted Ämmale jäi kehakaal ette :(

Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )

Teema: Ämmale jäi kehakaal ette :(

Postitas:

ohh, ära üldse muretse. minu ämm on veel õelam ja ma olen alati vastand et head inimest peabki palju olema 😀
ära üldse võta südamesse, minu arvates on iga sellise õela kommentaari taga peidus kadedus.. ehk siis on ta mingi asja suhtes su peale kade.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No ämm kiirustas ja oli taktitu, aga loodetavasti ei jäägi sa pont¨u-emmeks, kui misiganes rebendid kinni kasvavad, siis on just õige aeg hakata ilusas kevades lapsega pikki jalutuskäike tegema jne. Edu 🙂

62kg on sellise pikkuse juures ikka palju, ma olen 180 ja 63kg ning olen täiesti tavaline, mitte kõhn.[/tsitaat]

Inimesed kaaluvad väga erinevalt. Ma olen 166 pikk ja 62 kiloselt näen väga normaalne välja, pigem kõhnapoolne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on ka mõnikord pikad juhtmed ja sellised asjad löövad tummaks. kuid eneseteraapilistel põhjustel ei lase ma tavaliselt asjadel nii jääda. Võtan hiljem teema üles ja annan oma tunnetest teada. sedasama võiks teha ka teemalgataja. täiesti rahulikult, tülitsemata ja informatiivses võtmes.
Lapse vanaema peaks ikka mõtlema, et tema lapselapse heaolu sõltub praegu täielikult ema olemisest. Ämm võiks selle üle natuke mõtiskleda. Muidu hakkab varsti lapsele ka kehakaalu kohta märkusi tegema. Minu ämm oli selline – 10-aastasele täiesti norm kehaehitusega tüdrukule hakkas mingit ümaruse-juttu ajama. Ja enne järgi ei jätnud, kui sellest jutuajamise tegin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselgelt on hetkel kehakaal vaid osa murest, ämm ja sugulase ei austa sind. Kas mees austab? See, kas oled vormis või mitte on isegi vähemtähtis. Ma ei ütleks isegi väga heale sõbrannale, et ta on vormist väljas, sest me teaksime seda mõlemad, kuid see poleks minu asi. Ilmselt oled suhetes käest lasknud ohjad juba varem, sest hea näo tegemisest juhul kui inimesed on solvavad ja taktitundetud, ei ole mingit kasu. Karjuda ja halada ka pole mõtet, pigem külmalt tetada, et teatud asjad sinu elus on nii, nagu sa ise paremaks pead. Väike jäine pilk, nagu surma puudutus ja keegi ei tule enam kobisema. See nõuab veidi varasemat harjutamist. Totaalne rahu ja teadmine, et sa ei lase endaga nii käituda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no minul on näiteks tädi selline, kelle suust ainult pärlid tulevadki. mina olen näiteks 164 pikk ja kaal nii 54-56 kg vahel, aga tema kommentaar siis ühel peol kõlas, et sina ju oledki meie suguvõsas selline jämedam loodud. no mnjah. muidugi olen ma täditürest, kes on 156 cm pikk ja kaalub ilmselt 40 kg millegagi suurem, aga et kohe suguvõsa paks, see pani küll muigama. minul on õnneks olnud aega sellega harjuda, sest juba lapsena kuulsin, et mina peaksin küll kartuleid koorima, mitte niisama vedelema, samal ajal, kui tema tütar niisama vedeleski jne jne:)

kui ma viitsiks tüli üles võtta, siis oleks minu kommentaar alakaalulisele ämmale, et kõhnad vanainimesed on ikka näotult krimpsus ja lõdva nahaga. kui taoline kommentaar peaks korduma, siis vait igal juhul ei tasu olla, leian et taolised lapsesuud peaksid ka elus oma õppetunnid saama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui minu ämmal on halb tuju või midagi on kehvasti läinud, võib temagi paar vempu visata:
minul polnud kuud sünnitusest möödas, kui ta juba ütles: näe said suure kõhu omale teise lapse sünniga! Või siis: sul on rinnad nii pisikesed!
Ega ämmalgi suuremad pole.
Võtan seda kõike huumoriga ja katsun temaga võimalikult vähe suhelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks, teemaalgataja, sinu kaal on täiesti normis juba praegu ja kindlasti lähema aasta sees langeb veelgi. Seepärast kindlasti ära hakka ämma jutu peale ekstra dieeti pidama või võimlema, mitte nii vara peale sünnitust! Mina olen 168cm ja 60 kg ja ma olen ikka piitspeenike, tuttavad kõik ahhetavad-ohhetavad, kui ma skinny-teksadega välja ilmun.
Teiseks, ära neela sellist jama leebe naeratusega alla, hammusta vastu! Minul oli ka ühe eksi ema kunagi paras frukt, olin toona noor ja rumal, neelasin kõik viisakalt vaikides alla. Kujutasin ette, et ma ei lange tema tasemele. Aga tema sellest kahjuks aru ei saanud, arvas, et tal õigus ja seepärast ma midagi ei ütle.
Kolmandaks, nagu keegi juba ka kirjutas: kuidas su mees sinusse suhtub? Kas tema peab sinust lugu või edastab ämm lihtsalt mehe ja tema suguvõsa üldist suhtumist sinusse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma näriks mingi ämma puuduse kallal vastu nyyd:). ahjaa, tal on ju krooniline diskreetsuse puudujääk, vötaks selle jutuks:D. ka teataks ma röömsalt vastu, et minu meelest olen ma kyll äärmiselt kaunis, et pigem on liiga köhnad koledad:D. alati tuleb vastu reageerida. sest paraku solvajate jaoks vaikimine on jah nöustumine. asi ei ole selles, et vot mina ei lane nende tasemele, peab just \”langema\” kui see on vajalik eneseväärikuse säilitamiseks. tuleb rääkida keeles millest teine aru saab…. no ja pardon, sinu kaal on pigem allapoole normi kui yle. ma tahaks sellist ämmavolaskit hea meelega näha, kes nii nurjatu on. pane ta paika uhke naeratusega:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]olen täiesti tavaline, mitte kõhn.[/tsitaat]
idioot oled

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 nädalat peale sünnitust ja kõhulihaseid tegema hakata? loodan, et sa seepeale kohe võimlema ei kukkunud.
minul ei lubanud arst nii varakult trenni teha. ütles et kõigepealt harjuta jalutamist 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Kaalun 62 kg. 166 cm. pikk. Ämm 49 kg. 166 cm.) Tundsin suurt alaväärsust ja siiani väga halb olla. [/tsitaat]

Sinu ämma kohta sobib väga hästi lause \”ega lahja lehm pole veel hirveke\”. Nii talle ütlegi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sinu ämma kohta sobib väga hästi lause \”ega lahja lehm pole veel hirveke\”. Nii talle ütlegi![/tsitaat]
ma kah samasisulist ütelust kuulnud,et ega üks nälginud lehm veel gasell ole 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah ära tee välja, sellist ümber ei õpeta ka, kahju et tol hetkel läbi lillede midagi säravat vaid vastu ei osanud torgata:) Aga selline mõtteavaldus lööb arvatavasti igaühe pahviks ja ei oskagi kohe vastu panna:D

Mulle teatas äi 3 nädalat peale sünnitust mu pehmet kõhtu vaadates, et laps ju väljas nüüd, miks sul see veel siin on???
Nähvasin vastu, et ära muretse, sina minu ümbert kinni hoidma ei pea! Teema oli lõpetatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )


Esileht Pereelu ja suhted Ämmale jäi kehakaal ette :(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.