Esileht Hobinurk Ammune arvutimäng

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Ammune arvutimäng

Postitas:
Kägu

Umbes 15 aastat tagasi sattusin ühele toredale arvutimängule. Ma mäletan seda üsna uduselt, aga mäng seisnes selles, et erkaanil oli suur, värviline (visuaalselt hästi ilus) looduspilt ja mingi väike elukas pidi sellel pildil ühest punktist teise liikuma ja ülesandeid lahendama. Kõigepealt oli vaja üldse need ülesannete kohad endal üles leida: tuli klikkida erinevatele asjadele (nt puujuurele) ja siis selgus, kas seal oli mingi ülesanne või tuli edasi otsida. Ja iga ülesande puhul tuli ka vist ise välja mõtelda, milles see ülesanne seisneb. Nii et natuke oli nagu escape room’i põhimõttel see mäng või nagu need tänapäevased lauamängud, mille nimi on EXIT ja mida saab vaid korra mängida. Kas kellelgi tuleb tuttav ette? Tegemist oli siis online-mänguga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kirjelduse järgi tundub nagu Samorost.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Samorost oli pigem selline sünge, mitte visuaalselt ilus 😛

Kuid teemaalgataja kirjeldusega paistab klappivat küll.

Praegusel ajal sarnane mäng on The Room (kolm osa). Väga-väga ilus ja detailne ning huvitav mõtlemismäng.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aitäh, ma arvan, et oligi Samorost. Kaldun arvama, et ma mängisin mingit lühemat demo-versiooni, mille Internetist leidsin. Hvuitav, kas kuskil seda veel ilma allalaadimata saaks proovida, põgusalt guugeldades ei leidnud igatahes.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Samorost oli pigem selline sünge, mitte visuaalselt ilus 😛

Maitse asi, süngelt ilus oli, väga kaunilt joonistatud.

Kirjelduse järgi tundub nagu Samorost.

Mulle meenus ka Samorost.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://game-game.ee/139229/

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

“Unravel” on väga ilus mõistatusmäng.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Doom?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma otsisin Samorosti aasta tagasi oma kümneaastase tütre jaoks, täitsa huviga nuputas. Hätta jäädes vaatas youtubest lahenduskäike. Aga tore oli see, et otsingute käigus leidsin ka teise lemmiku Lemmingsite mängu. Tutvustasin lapsele ka Supaplexi ja Diggerit (viimases olen ma siiani väga osav, isegi oma vanad “käiguteed” jms nipid tulid mängides meelde)

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://amanita-design.net/thequestfortherest/

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle meenus selle jutu peale samalaadne mäng, aga tegevuskohaks oli merepõhi ja mingi kala pidi siis järjest asju avastama ja edasi jõudma. Armas mäng oli. Oma aja kontekstis oli graafika väga ilus. Äkki oli Freddi Fish vms.

0
0
Please wait...

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Hobinurk Ammune arvutimäng