Esileht Pereelu ja suhted Ammune poiss-sõber tülitab

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Ammune poiss-sõber tülitab

Postitas:

Sain 2 aastat tagasi tuttavaks ühe noormehega, kes on minust 7 aastat noorem, sebisime kusagil 3 kuud kuniks ta õnneks läks välismaale tööle. Noormees on vene rahvusest. Kustutasin tema numbri ja eemaldasin ta oma facebookist, sest kuna me enam suhtes polnud ja ta elas välismaal (Soomes), siis ei näinud põhjust tema kontakte alles hoida, sest ma nagunii arvasin, et ta elab oma elu ja ega ta nii sümpaatne ka ei olnud, et oleks mulle väga meeldinud ja oleks tahtnud sõbrad olla.

Mõnda aega oli rahu, siis saatis ta mulle facebookist mingi võõra nime alt emaili, et tsau mis teed, saaks kokku. Ma ei vastanud ta emailile ja panin talle seal bloki, siis ta üritas edasi erinevate kontode alt, aga iga kord panin bloki. See oli siis talvel.

Eelmise aasta lõpust saati on ta mulle helistanud detsembris, aprillis ja nüüd suvel, et mis teed, saame kokku, sest tal vanast ajast nr olemas. Kui ma küsisin, et milleks, siis ütles mulle: \”me oleme ju armukesed!\” Ma ütlesin talle, et ei soovi temaga kohtuda ja palusin helistamise lõpetada, sest minu arvates me ei ole kohe kindlasti armukesed ja elagu oma elu. Mingi paar päeva oli vaikus ja siis ta hakkas mulle tegema vastamata kõnesid: nii 7 kõnet päevas, millele ma ei vastanud. Helistab mulle keskmiselt kord-kaks päevas siiamaani.

Ei aita konkreetne ütlemine, et ei taha suhelda, ei ole aega, ei ole huvi, olen suhtes ja ei kohtu. Tüütab edasi, helistab edasi, ka öösel helistab.

Mida sellise tüütu venelasega ette võtta, et ta lõplikult aru saaks kui ükskõik mul temast on ja mu rahule jätaks? Kahjuks ta teab kus ma elan, niiet mis võimalused mul on kui ta pidevalt helistab? Ukse taha pole just tulnud, aga kunagi ei tea mis selline mõtleb. Kuidas temast vabaneda, et ta ei tüütaks mind enam ja elaks oma elu?

Ma ei ole mingi supermodelli välimusega naine, et ta peaks nii hullunud olema mu järgi, täiesti keskmine eesti naine, lisaks temast 7 aastat vanem ja ma tõesti ei saa aru miks ta mulle nii hullu tähelepanu pöörab, aga kuna inimene ära ei lõpeta st ei võta mõistust pähe, siis hakkan juba vaikselt muretsema, et tal mingid imelikud mõtted peas, kurat teab, mis siuke teha võib. Kuidas asi lahendada, et ta mind rahule jätaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ähvarda politseiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu venelasest austaja on pildis juba alates 1991.
Oma mehega olen abielus alates 1999.
Ei ole see vene mees, alguses poiss, hoolinud ei sõnadest, minu abiellumisest, lastest – mina pidavat olema SEE ÕIGE. Tal on tatari verd ka, ma arvan, et see teeb ta ka hulluks. Isegi tema ema on helistanud minu emale, et kas tütar (st mina) ikka on päriselt abielus ning laste ema ja kas ta ikka tõesti minu poega ei taha? Et kas on kindel? Et tema ootab mu ära. Kunagi ikka saavad kokku jms

Austaja saadab kinke, lilli, kaarte, kirju, ka lennupileteid on tulnud, ühe otsa omi, kaks korda. Sajandivahetusel tõotas, et kui ma nüüd temaga ei tule siis jätab mu rahule … Tutkit!
Oma mees teab, et minu poolt on 100% huvipuudus ja 1000 korda ei öeldud.

Mida teha? Las ta siis olla. Kingid saadan tema kulul tagasi. Kõnedele ei vasta. Nagu loodusnähtusesse suhtume – ei saa ju võidelda vihamaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No siis õpi, et venelastega ei looda suhteid. Ausalt öeldes ma ei saa aru, kuidas sul üldse selline mõtegi pähe tulla võis… 🙁 Ise oled tõesti eestlane või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

küsi laenu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Pereelu ja suhted Ammune poiss-sõber tülitab

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.