Esileht Pereelu ja suhted Amoremi tutvusportaal kogemusi.

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 164 )

Teema: Amoremi tutvusportaal kogemusi.

Postitas:
Kägu

Miks peab võõrale inimesele rääkima oma lastest, majanduslikust olukorrast? Kõigepealt peaks tekkima usaldusväärne suhe, enne kui sellistest asjadest rääkima hakatakse.

Ei peagi rääkima, aga kui räägitakse, siis võiks olla tõene info, mitte mingi valejutt. Kui inimene on võlgades looder ja seitsme lapse isa, siis see on oluline info teada, enne kui mingit usaldusväärset suhet hakatakse aretama.

Igale harakale ka ei pea rääkima, oled ju nõus

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igale harakale ka ei pea rääkima, oled ju nõus

Kui sina mingite harakatega kohtamas käid, on see ju ikka rohkem sinu probleem.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka ei ole ühtegi vastust mida mees peaks nägema selles naises? Rahulikku elu saab mees elada üksi, naine ei nääguta ega heida talle midagi ette. Pole karta armukest…. nojah, üksi elades sellist kartust ei teki samuti.

Aseksuaalsusest on nii palju kirjutatud, loe, kui oskad inglise keelt.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Videosid ka, kus aseksuaalsed inimesed räägivad.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minultki on kirja teel kehakaalu numbrit küsitud, sest :’Ega mees pole iga tünni punn’ ????

Kas päriselt keegi küsis sinult nii, et mis on sinu kehakaalu number, ega mees pole iga tünni punn? Ja see on sinu arust naljakas?

Esimeses kirjas küsis. Kui küsisin, miks seda vaja teada on, vastas, et tema pole iga tünni punn. ST, et kohtumistele on tulnud mitmel, rohkemal korral suured naised. See kas mulle teeb see kommentaar nalja või mitte, pole oluline.

Mulle on oluline, et inimene oleks avatud ja aus ja nö ‘tema ise’. Väga karm on kui viisakalt ja meeldiva huumoriga alanud kirjavahetus, kust kumab läbi mõistvus ja sallivus (‘kehakaal ja prillid pole tähtsad, vanus ei oma rolli’ jne) ning mis peale intensiivsemat reaalset suhtlemist paljastab teise poole põikpäisuse, mõistetamatuse ja andestamatuse, sallimatuse. Parem kui kohe alguses avanevad inimese päris soovid ja arusaam elust. Enamasti keerulisemates oludes see tõeline pale paljastubki.

Vähem kohtumisi ja ühiseid igapäevaseid tegemisi= kergem oma fassaadi hoida.

Punn ja tünn. Punn ju on midagi väikest, tünn jälle midagi suurt. Kui pikk ja raske see mees siis ise oli, et 100 kg naine talle suur tundub. 100 kg olenevalt naise pikkusest pole ju teab, mis eriliselt suur. Kuidagi naljakas jutt, ma vist oleks irvama hakanud.

Ära irva midagi, muidu Käod peavad Sind ebanoormaalseks

 

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millist suhet? Mida see naine mehele pakub olemaks huvitav?

Äkki sama, mida mees naisele pakub?

Täiesti arusaamatu, kuhu sa oma jutuga tüürid? Kui on kaks aseksuaalset inimest (tead ikka mida tähendab aseksuaalne?) ja neil omavahel kõik klapib, lihtsalt seks puudub, kuna kumbki seda ei soovi, siis miks kaks sellist inimest ei võiks koos olla? Miks peaks sellises suhtes naine mehele midagi spsetsiaalset ja erilist pakkuma, et koos olla, ma ei saa aru?

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millist suhet? Mida see naine mehele pakub olemaks huvitav?

Äkki sama, mida mees naisele pakub?

Täiesti arusaamatu, kuhu sa oma jutuga tüürid? Kui on kaks aseksuaalset inimest (tead ikka mida tähendab aseksuaalne?) ja neil omavahel kõik klapib, lihtsalt seks puudub, kuna kumbki seda ei soovi, siis miks kaks sellist inimest ei võiks koos olla? Miks peaks sellises suhtes naine mehele midagi spsetsiaalset ja erilist pakkuma, et koos olla, ma ei saa aru?

Mis aseksuaalsusest sa jahud, oled ise aseksuaalne? Miks üks mees peaks olema aseksuaalne isegi kui ta on 60 aastane? Kuskohas sa need ideed välja korjad? Aseksuaalseid mehi pole olemas ja impotendid ei otsi ka naisi. Sa lihtsalt mõtled koguaeg midagi välja ja üritad seda tõepähe määrida. Saad aru, kui mees pole seksuaalselt aktiivne, siis ta ei otsi suhteid, milleks? Milleks mehele naine? Et minna teatrisse? Millised mehed käivad teatris? Tead mine raamatukokku ja võta sari raamatuid Arved Jomm, loe milline on eesti mees.

0
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Amorest veel niipalju, et 1 mees ütles kord, et tal pole veel kunagi nii olnud, et kohtumisele tuleb pildil olnud naine. Ikka saadetakse endast see parim pilt 3a tagasi ja eks vahepeal on muutusi olnud. Tema igatahes tundis end petetult. Kes tahab lootusi panna sellisele naisele, kes kohe alguses hakkab nö ‘viilima’.

Mehed valetavad ka päris palju, eriti oma majandusliku olukorra kohta. On juhtunud ka vanuse ja pikkuse kohta valetamist. Perekonnaseis ja laste arv on muidugi klassika. Minu arust mehed on natuke imelikud, iga keskpärane mees ootab, et sealt uksest astub miss Universum sisse. Pigem pettuvad nad oma ettekujutustes, mitte pildid pole süüdi.

Miks peab võõrale inimesele rääkima oma lastest, majanduslikust olukorrast? Kõigepealt peaks tekkima usaldusväärne suhe, enne kui sellistest asjadest rääkima hakatakse. Noh-jah, jälle see keskpärane mees… tegelikult olete teie siin kõik pettunud, et ükski normaalne mees teid ei vaata ja kui mõni vaatabki, siis otsite ainult puuduseid ja halvustate teda. Teie ju otsite suhet nendelt lehtedet nagu ma siin loen, sest need mehed ei käi kurtmas siin.

Mina ei kurda siin. Jagan oma teadmist. Sa ei tea ju  kas mul on hetkel aktiivne kuulutus üleval ja otsin suhet aktiivselt või mitte.

Võib-olla sain õnnelikult tanu alla Amoremi kaudu.

1 mees ütles mulle veel sedagi  et kui keegi mees väidetavalt otsib  naist teiseltpoolt Eestit  siis see tegelikult ei ole nii. Naise saab kodu lähedalt ka ja kaugemal käiakse vaid lõbutsemas.

Kas selline info on kurtmine Su meelest?

Mehed kurdavad samamoodi

Mitte siin aga jutu sees ikka. Tõsi on see, et pikemaajaline netis tutvumine teeb inimesed kibestunuks. Korduv sõnum, et sa ei kõlba, ei mõju hästi kellegile.

 

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Amorest veel niipalju, et 1 mees ütles kord, et tal pole veel kunagi nii olnud, et kohtumisele tuleb pildil olnud naine. Ikka saadetakse endast see parim pilt 3a tagasi ja eks vahepeal on muutusi olnud. Tema igatahes tundis end petetult. Kes tahab lootusi panna sellisele naisele, kes kohe alguses hakkab nö ‘viilima’.

Mehed valetavad ka päris palju, eriti oma majandusliku olukorra kohta. On juhtunud ka vanuse ja pikkuse kohta valetamist. Perekonnaseis ja laste arv on muidugi klassika. Minu arust mehed on natuke imelikud, iga keskpärane mees ootab, et sealt uksest astub miss Universum sisse. Pigem pettuvad nad oma ettekujutustes, mitte pildid pole süüdi.

Miks peab võõrale inimesele rääkima oma lastest, majanduslikust olukorrast? Kõigepealt peaks tekkima usaldusväärne suhe, enne kui sellistest asjadest rääkima hakatakse. Noh-jah, jälle see keskpärane mees… tegelikult olete teie siin kõik pettunud, et ükski normaalne mees teid ei vaata ja kui mõni vaatabki, siis otsite ainult puuduseid ja halvustate teda. Teie ju otsite suhet nendelt lehtedet nagu ma siin loen, sest need mehed ei käi kurtmas siin.

Mina ei kurda siin. Jagan oma teadmist. Sa ei tea ju kas mul on hetkel aktiivne kuulutus üleval ja otsin suhet aktiivselt või mitte.

Võib-olla sain õnnelikult tanu alla Amoremi kaudu.

1 mees ütles mulle veel sedagi et kui keegi mees väidetavalt otsib naist teiseltpoolt Eestit siis see tegelikult ei ole nii. Naise saab kodu lähedalt ka ja kaugemal käiakse vaid lõbutsemas.

Kas selline info on kurtmine Su meelest?

Mehed kurdavad samamoodi

Mitte siin aga jutu sees ikka. Tõsi on see, et pikemaajaline netis tutvumine teeb inimesed kibestunuks. Korduv sõnum, et sa ei kõlba, ei mõju hästi kellegile.

Tõsi, mehed kurdavad, kõik head naised on võetud.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis aseksuaalsusest sa jahud, oled ise aseksuaalne? Miks üks mees peaks olema aseksuaalne isegi kui ta on 60 aastane? Kuskohas sa need ideed välja korjad? Aseksuaalseid mehi pole olemas ja impotendid ei otsi ka naisi. Sa lihtsalt mõtled koguaeg midagi välja ja üritad seda tõepähe määrida. Saad aru, kui mees pole seksuaalselt aktiivne, siis ta ei otsi suhteid, milleks? Milleks mehele naine? Et minna teatrisse? Millised mehed käivad teatris? Tead mine raamatukokku ja võta sari raamatuid Arved Jomm, loe milline on eesti mees.

Novat, sinna me nüüd siis jõudsimegi. Sinu arvates saavad aseksuaalsed olla ainult naised?

Mina rääkisin juhtumist, kus nii naine kui ka mees on aseksuaalsed. Aga ei taha üksi elada. Ma ei rääkinud sellest, et üks suurte seksuaalsete vajadustega mees peab kokku hakkama aseksuaalse naisega ja seksist oma elus loobuma.

Kui sellist lollust räägiks elukogenematu 20-aastane, siis oleks arusaadav – kui ta vanemaks saab, küll siis saab teada… Aga, et nii eluvõõras on sinusugune vana mees?

Just, ja ikka see vana haige perekooli Revolvri iba: Milleks mehele naine? Ma küsiks parem, milles Revolvrile Perekool?

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis aseksuaalsusest sa jahud, oled ise aseksuaalne? Miks üks mees peaks olema aseksuaalne isegi kui ta on 60 aastane? Kuskohas sa need ideed välja korjad? Aseksuaalseid mehi pole olemas ja impotendid ei otsi ka naisi. Sa lihtsalt mõtled koguaeg midagi välja ja üritad seda tõepähe määrida. Saad aru, kui mees pole seksuaalselt aktiivne, siis ta ei otsi suhteid, milleks? Milleks mehele naine? Et minna teatrisse? Millised mehed käivad teatris? Tead mine raamatukokku ja võta sari raamatuid Arved Jomm, loe milline on eesti mees.

Novat, sinna me nüüd siis jõudsimegi. Sinu arvates saavad aseksuaalsed olla ainult naised?

Mina rääkisin juhtumist, kus nii naine kui ka mees on aseksuaalsed. Aga ei taha üksi elada. Ma ei rääkinud sellest, et üks suurte seksuaalsete vajadustega mees peab kokku hakkama aseksuaalse naisega ja seksist oma elus loobuma.

Kui sellist lollust räägiks elukogenematu 20-aastane, siis oleks arusaadav – kui ta vanemaks saab, küll siis saab teada… Aga, et nii eluvõõras on sinusugune vana mees?

Just, ja ikka see vana haige perekooli Revolvri iba: Milleks mehele naine? Ma küsiks parem, milles Revolvrile Perekool?

Aseksuaalsusest hakkasid ise rääkima, läksin sinuga lihtsalt kaasa ja kuna olen väga pragmaatiline inimene, siis küsin miks aseksuaalne mees peaks otsima suhet naisega. Mulle tundub, et sa panid oma fantaasialugudega natuke kraavi ja siis tood mängu kellegi revolvri kellest igas teemas jahutakse, mingi perekooli jumalus? Selgit mulle seda

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis te kraaklete siin, rääkige parem mõni põnev tutvumislugu mis on teiega juhtunud?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Foorumis on perverte ja sealt see vaidlus tulebki.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aseksuaalsusest hakkasid ise rääkima, läksin sinuga lihtsalt kaasa ja kuna olen väga pragmaatiline inimene, siis küsin miks aseksuaalne mees peaks otsima suhet naisega. Mulle tundub, et sa panid oma fantaasialugudega natuke kraavi ja siis tood mängu kellegi revolvri kellest igas teemas jahutakse, mingi perekooli jumalus? Selgit mulle seda

Sina ise oled see olgupeale.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis aseksuaalsusest sa jahud, oled ise aseksuaalne? Miks üks mees peaks olema aseksuaalne isegi kui ta on 60 aastane? Kuskohas sa need ideed välja korjad? Aseksuaalseid mehi pole olemas ja impotendid ei otsi ka naisi. Sa lihtsalt mõtled koguaeg midagi välja ja üritad seda tõepähe määrida. Saad aru, kui mees pole seksuaalselt aktiivne, siis ta ei otsi suhteid, milleks? Milleks mehele naine?

Näiteks siin üks aseksuaalne mees kirjutab, et tunneb end väga õnnetult ja üksinda ning soovib suhet. Aga ei tunne ühtegi aseksuaalset naist ning sellepärast ei ole kaaslast leidnud.

https://feministeerium.ee/mina-aseksuaalne-mees/

Siin on samuti kirjas, et aseksuaalsus ei tähenda sugugi seda, et inimene tahabki üksi olla ja ei vaja lähedust, kallistust, kooselu.

https://feministeerium.ee/sonastik-aseksuaalsus/

Nii, et mis mõttes mina mõtlen midagi välja ja räägin tõepähe? Võid täiesti kindel olla, et neid artikleid ei ole mina kirjutanud. Ja meeste aseksuaalsus ei ole minu välja mõeldud.

Kas sinu arvates elavad kõik impotentsed mehed üksinda? Impotentsus ei tähenda aseksuaalsust. Need on kaks täiesti erinevate nähtust.

Enamikel meestel tekib teatud vanuses potentsiprobleemid. Kas sinu arvates elavad need mehed üksinda? Aa ei, sinu loogika järgi tuleks seksuaalselt võimetu inimene maha jätta. Ehk siis sel korral oleks sel juhul ju pall naise väravas, kui järgida sinu enda arusaamu? Et siis sinu arvates peaks naine sellise mehe maha jätma, kel näiteks 60-aastaselt enam ei seisa? Ehkki selja taga on ehk 40 aastat abielu, lapsed, lapselapsed ja ühine kodu?

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

miks aseksuaalne mees peaks otsima suhet naisega.

Miks? Sest vaatamata sellele, et mehel puudub seksihuvi, ei soovi ta üksi olla ja elada? Võimatu?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aseksuaalsusest hakkasid ise rääkima, läksin sinuga lihtsalt kaasa ja kuna olen väga pragmaatiline inimene, siis küsin miks aseksuaalne mees peaks otsima suhet naisega. Mulle tundub, et sa panid oma fantaasialugudega natuke kraavi ja siis tood mängu kellegi revolvri kellest igas teemas jahutakse, mingi perekooli jumalus? Selgit mulle seda

Sina ise oled see olgupeale.

Jah, ta uus nimi on Olgupeale.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näiteks siin üks aseksuaalne mees kirjutab, et tunneb end väga õnnetult ja üksinda ning soovib suhet. Aga ei tunne ühtegi aseksuaalset naist ning sellepärast ei ole kaaslast leidnud.

Ma ei tea, milleks üldse talle vastata. Võib olla tegemist perverdiga, kes luges, et tema nime olgupeale ja revolver on viimasel ajal päevakorda tulnud. Otsib endale aseksuaalset naist, keda voolida soovib. Mehed teda ei huvitagi.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perverdijutud ilmuvad alati siis, kui tema nime mainitakse. Äkki siis ei pea mainima.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis te kraaklete siin, rääkige parem mõni põnev tutvumislugu mis on teiega juhtunud?

Katsu ikka ise oma ämbreid kolistada.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tunnen isiklikult ühte aseksuaalset meest. Ärge küsige, kuidas ma nii täpselt tean, aga tean kindlalt.

Sellel mehel on pere olemas. Lapsed ka, aga vähemalt 30ndast eluaastast elavad naisega eraldi majaotstes ja ei ole rohkem kordagi vahekorras olnud. Ja ei olnud neil seda seksi ka enne suurt rohkem kui laste tegemiseks. Kindel ei ole, aga usun, et kõik mis oli, oli naise algatus.

Tegemist üle 50-aastase abielupaariga. Mehel potentsiga probleeme pole, aga seksi lihtsalt ei soovi. Samas ei taha ta ka üksi elada. Vajab peret. Toimetavad naisega koos aias, peavad majapidamist üleval, tegelevad lapselastega. Pere nagu pere ikka. Lihtsalt seks puudub. Ja vähemalt mehe poolt ei toimu midagi ka väljaspool kodu.

Naise kohta nii täpselt ei tea, aga ilmselt on tema pigem lihtsalt väikese vajadusega. Võimalik, et käib kuskil mujal asju ajamas.

Nii et siinsele rumalale meesterahvale küsimus. Mismoodi ja miks peaks naine sellise peremudeli juures kuidagi eriliselt pingutama, et mehega koos elada?

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks mehele naine? Et minna teatrisse? Millised mehed käivad teatris?

Kõik mehed ju ei ole mingid lõputult kiimas onu Heinod ja muidu ossid. Sa ära võta sõna kõigi teiste meeste eest. Sinusugune rumal vanatoi peakski üksi olema, seega täiesti vale teema sulle sõna võtmiseks. Istu kodus, joo õlut ja peksa pihku, see ongi sinu elu. Aga millegipärast midagi siiski kripeldab ja on vaja käia Perekoolis halamas teemal “viinamarjad on hapud”. Keegi ei paku mulle piisavalt midagi, sellepärast pole naist ja ei tule ka.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Foorumis on perverte ja sealt see vaidlus tulebki.

On jah. Kaks kindlat tüüpi alati aktiveeruvad, kui on mainitud mõnda sellist asja: tutvumisportaal, seks, lõtv tupp, rimming, tunneteta seks. Siis tulevad oma iba ajama. Eriti meeldib oma noorpõlvemälestusi heietada, kus ikka panin mingile tädile ära, olin kõva mees. Aga kuna neid praegu enam keegi ei taha, siis hakkab mingi naiste halvustamine peale. Jääbki ainult mingi perverdijutu ajamine.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind jälle huvitab, mis hetkel oma lastest teavitate? Kui kohe profiili lapsed märgite, kas te ei karda pedofiile ligi tõmmata? Mul sõbrannale sattus pedofiilist kasuisa. Vanemad tutvusid tutvumiskuulutuse kaudu. Pedofiilid nii head näitlejad, et ega sellest ju kohe aru ei saa. Samas arusaadav muidugi, et laste varjamine võib meeste suhtes ka ebaaus olla. Kes lastega naist ei soovi ja pettub kui algul arvas naise lastetu olevat ja siis selline üllatus.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind jälle huvitab, mis hetkel oma lastest teavitate? Kui kohe profiili lapsed märgite, kas te ei karda pedofiile ligi tõmmata? Mul sõbrannale sattus pedofiilist kasuisa. Vanemad tutvusid tutvumiskuulutuse kaudu. Pedofiilid nii head näitlejad, et ega sellest ju kohe aru ei saa. Samas arusaadav muidugi, et laste varjamine võib meeste suhtes ka ebaaus olla. Kes lastega naist ei soovi ja pettub kui algul arvas naise lastetu olevat ja siis selline üllatus.

Profiili ikka kohe kõik kirja.

Seda olen tähele pannud küll, et kui suhtestaatus on täitmata, siis vist tegelikult pole vaba. Samas pole end ka vallaliseks valetanud, mis on korrektne.

Kui keeleoskus või eriline hobi võib inimese ‘reeta’, olen jätnud mainimata.

See võhivõõrastega netis tutvumine on 200% riskantne tõesti. Isegi kui google näitab inimest mõistliku ja usaldusväärsena, võib suhte ja südame asjades sellel inimesel kõik viltu olla.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võiks vastata.Enamus mehi siiski kes kohtingutele tulevad ükskõik mis poraali kaudu ,on paljud kohe seksi peale väljas.Tean seda ,sest olen ka ise otsinud meest ja kohtamas käinud just kuulutuste peale,aga oh õudust ma ütleks selle peale.Ma arvan,et mees kes esimesel kohtingul peale ronib ja kotid sulle taha paneb pole minu arvates normaalne.Pigem ma arvan,et see mees on seksihull.Olen paar korda kokku puutunud meestega,kes esimesel kohtingul kohe tahaks…Aga oh õnneks olen pääsenud .Jubedad mehed…

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On jah. Kaks kindlat tüüpi alati aktiveeruvad, kui on mainitud mõnda sellist asja: tutvumisportaal, seks, lõtv tupp, rimming, tunneteta seks. Siis tulevad oma iba ajama. Eriti meeldib oma noorpõlvemälestusi heietada, kus ikka panin mingile tädile ära, olin kõva mees. Aga kuna neid praegu enam keegi ei taha, siis hakkab mingi naiste halvustamine peale. Jääbki ainult mingi perverdijutu ajamine.

Siin tegelikult ei ole mitut tüüpi. On ainult üks häirega meesterahvas, kelle nime on siin ülevalpool juba nimetatud. Ta on terve perekooli foorumi on tarkusi täis kirjutanud. Aga midagi pole teha. Tuleb kuidagi ära kannatada ja mitte välja teha. Aegajalt visatakse ta perekoolist välja. Aga siis tuleb ta jälle uue nimega.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin tegelikult ei ole mitut tüüpi.

Ei ole ainult üks pervost tüüp. See üks on muidugi kõige silmatorkavam ja haigem, aga imelikke on teisigi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin tegelikult ei ole mitut tüüpi.

Ei ole ainult üks pervost tüüp. See üks on muidugi kõige silmatorkavam ja haigem, aga imelikke on teisigi.

Üks kägu on, kuid tal on mitu kasutajat.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võiks vastata.Enamus mehi siiski kes kohtingutele tulevad ükskõik mis poraali kaudu ,on paljud kohe seksi peale väljas.Tean seda ,sest olen ka ise otsinud meest ja kohtamas käinud just kuulutuste peale,aga oh õudust ma ütleks selle peale.Ma arvan,et mees kes esimesel kohtingul peale ronib ja kotid sulle taha paneb pole minu arvates normaalne.Pigem ma arvan,et see mees on seksihull.Olen paar korda kokku puutunud meestega,kes esimesel kohtingul kohe tahaks…Aga oh õnneks olen pääsenud .Jubedad mehed…

Jumala normaalne mees ju. 😀

 

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 164 )


Esileht Pereelu ja suhted Amoremi tutvusportaal kogemusi.