Esileht Pereelu ja suhted Amoremi tutvusportaal kogemusi.

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 164 )

Teema: Amoremi tutvusportaal kogemusi.

Postitas:
Kägu

Jumala normaalne mees ju. ????

Võta endale siis, kui selline meeldib. Normaalne naine saadab sellise kukele.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jumala normaalne mees ju. ????

Võta endale siis, kui selline meeldib. Normaalne naine saadab sellise kukele.

Sa vist sarkasmist pole midagi kuulnud? Võtan võtan, täpselt minu maitse. 😀

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tunnen isiklikult ühte aseksuaalset meest. Ärge küsige, kuidas ma nii täpselt tean, aga tean kindlalt.

Sellel mehel on pere olemas. Lapsed ka, aga vähemalt 30ndast eluaastast elavad naisega eraldi majaotstes ja ei ole rohkem kordagi vahekorras olnud. Ja ei olnud neil seda seksi ka enne suurt rohkem kui laste tegemiseks. Kindel ei ole, aga usun, et kõik mis oli, oli naise algatus.

Tegemist üle 50-aastase abielupaariga. Mehel potentsiga probleeme pole, aga seksi lihtsalt ei soovi. Samas ei taha ta ka üksi elada. Vajab peret. Toimetavad naisega koos aias, peavad majapidamist üleval, tegelevad lapselastega. Pere nagu pere ikka. Lihtsalt seks puudub. Ja vähemalt mehe poolt ei toimu midagi ka väljaspool kodu.

Naise kohta nii täpselt ei tea, aga ilmselt on tema pigem lihtsalt väikese vajadusega. Võimalik, et käib kuskil mujal asju ajamas.

Nii et siinsele rumalale meesterahvale küsimus. Mismoodi ja miks peaks naine sellise peremudeli juures kuidagi eriliselt pingutama, et mehega koos elada?

Mehel potentsiga probleeme pole

Kuidas see teada on, et pole potentsiga probleeme? Kui pole mitukümmend aastat naisega asjatanud? Või kellegi teisega on? Proovis omaette ja rääkis naisele ja see teile? Proovis omaette ja rääkis kellegile ja see teile? Või kuidas?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tunnen isiklikult ühte aseksuaalset meest. Ärge küsige, kuidas ma nii täpselt tean, aga tean kindlalt.

Sellel mehel on pere olemas. Lapsed ka, aga vähemalt 30ndast eluaastast elavad naisega eraldi majaotstes ja ei ole rohkem kordagi vahekorras olnud. Ja ei olnud neil seda seksi ka enne suurt rohkem kui laste tegemiseks. Kindel ei ole, aga usun, et kõik mis oli, oli naise algatus.

Tegemist üle 50-aastase abielupaariga. Mehel potentsiga probleeme pole, aga seksi lihtsalt ei soovi. Samas ei taha ta ka üksi elada. Vajab peret. Toimetavad naisega koos aias, peavad majapidamist üleval, tegelevad lapselastega. Pere nagu pere ikka. Lihtsalt seks puudub. Ja vähemalt mehe poolt ei toimu midagi ka väljaspool kodu.

Naise kohta nii täpselt ei tea, aga ilmselt on tema pigem lihtsalt väikese vajadusega. Võimalik, et käib kuskil mujal asju ajamas.

Nii et siinsele rumalale meesterahvale küsimus. Mismoodi ja miks peaks naine sellise peremudeli juures kuidagi eriliselt pingutama, et mehega koos elada?

Mehel potentsiga probleeme pole

Kuidas see teada on, et pole potentsiga probleeme? Kui pole mitukümmend aastat naisega asjatanud? Või kellegi teisega on? Proovis omaette ja rääkis naisele ja see teile? Proovis omaette ja rääkis kellegile ja see teile? Või kuidas?

Minu kommentaari teine lause oli: Ärge küsige, kuidas ma tean, aga tean kindlalt. Naist ma ei tunne. Küll aga meest. See vast annab umbes aimu, kuidas ma tean.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu kommentaari teine lause oli: Ärge küsige, kuidas ma tean, aga tean kindlalt. Naist ma ei tunne. Küll aga meest. See vast annab umbes aimu, kuidas ma tean.

Ühesõnaga, sinuga seksib küll, aga mitte oma naisega, kellele väidab, et on aseksuaal? Ma nimetaks sellist asja natuke teistmoodi. Selliseid naisi on ka palju, kes oma mehega seksida ei taha, küll aga mõne teise mehega väga meelsasti.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu kommentaari teine lause oli: Ärge küsige, kuidas ma tean, aga tean kindlalt. Naist ma ei tunne. Küll aga meest. See vast annab umbes aimu, kuidas ma tean.

Ahah. Ma ei osanud nendest lausetest kuidagi välja lugeda et te selle mehe potentsi-asjadega kursis olete. Vabandan.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahah. Ma ei osanud nendest lausetest kuidagi välja lugeda et te selle mehe potentsi-asjadega kursis olete.

Tegelikult alati ei pea see teine naine isegi seksima, et mehe potensiasjadega kursis olla. Võib lihtsalt ka suhu võtta, siis on ju ka näha, kas mehel kõvastub või mitte.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult alati ei pea see teine naine isegi seksima, et mehe potensiasjadega kursis olla. Võib lihtsalt ka suhu võtta, siis on ju ka näha, kas mehel kõvastub või mitte.

Sina ajad mõningad asjad segamini. Vahet ei ole, kas võetakse suhu või topitakse peenist kuskile mujale, see on seksuaalne tegevus ja võrdub seksiga. Aseksuaalne tähendab seda, et ei ole huvi seksuaalse tegevuse  vastu, mitte tingimata seda, et ei tõuse. See viimane on impotentsus, mis ei pruugi sugugi tähendada aseksuaalsust. Huvi võib olla väga suur, aga keha lihtsalt ei reageeri vastavalt.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aseksuaalne tähendab seda, et ei ole huvi seksuaalse tegevuse vastu, mitte tingimata seda, et ei tõuse.

Ega suhu andmine ei olegi seksuaalne tegevus. Kust sa üldse said mõttele tulla, et suhu andmine võrdub seksiga? Ei võrdu ju.

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega suhu andmine ei olegi seksuaalne tegevus. Kust sa üldse said mõttele tulla, et suhu andmine võrdub seksiga? Ei võrdu ju.

Ära aja loba. Suhuandmine ei ole seksuaalne tegevus? Mis see on siis? Mis eesmärgil sa teed seda siis, kui see eesmärk pole seksuaalne?

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aseksuaalseid mehi pole olemas

Mina oli pisut üle aasta Aseksuaalse mehega koos. Üsna ebameeldiv suhe oli ja lõpuks sai see ka sellel samal põhjusel läbi.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära aja loba. Suhuandmine ei ole seksuaalne tegevus? Mis see on siis?

Ma nimetaks seda lihtsalt ajaviitmiseks. Minu silmis ei ole seks ka see, kui mees keelega limpsib naise pilu. Mis see mees ikka sellest saab? Umbes sama ju mis jäätist limpsida.

0
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ega suhu andmine ei olegi seksuaalne tegevus. Kust sa üldse said mõttele tulla, et suhu andmine võrdub seksiga? Ei võrdu ju.

Ära aja loba. Suhuandmine ei ole seksuaalne tegevus? Mis see on siis? Mis eesmärgil sa teed seda siis, kui see eesmärk pole seksuaalne?

Ära provotseeri Revolvrit! Sa jäädki temaga mingeid tühje ja tema poolt kiuslikke dialooge pidama. Ei ole mõtet rumala inimese pärast teemat solkida.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu kommentaari teine lause oli: Ärge küsige, kuidas ma tean, aga tean kindlalt. Naist ma ei tunne. Küll aga meest. See vast annab umbes aimu, kuidas ma tean.

Ahah. Ma ei osanud nendest lausetest kuidagi välja lugeda et te selle mehe potentsi-asjadega kursis olete. Vabandan.

Pole vaja vabandada. Ma ei soovinud meelega liiga detailselt vastata, sest siis tuleb hulk lisaküsimusi, millele on keeruline vastata. Selleks, et aru saada peaks teadma täpsemat tausta, aga tausta lahtikirjeldamine läheks väga pikaks ja keeruliseks. Ja ei ole ka asjaosaliste suhtes õiglane.

Aga ütleme siis nii, et ma olin, õigemini olen piisavalt lähedane selle mehega, et tean tema seda elu poolt.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ütleme siis nii, et ma olin, õigemini olen piisavalt lähedane selle mehega, et tean tema seda elu poolt.

Kui teie tegelete selle mehega seksuaalse tegevusega, siis ei peaks seda tema mitteseksimise juttu oma naisega ka nii tõsiselt võtma. See on ju meeste tüüpiline jutt, kui kedagi voodisse proovivad meelitada: ega meil oma naisega pole juba aastaid midagi, tema peale ei tõusegi enam, aga sina oled hingesugulane ja ihaldusobjekt, sinuga on asjad hoopis teisiti.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellel mehel on pere olemas. Lapsed ka, aga vähemalt 30ndast eluaastast elavad naisega eraldi majaotstes ja ei ole rohkem kordagi vahekorras olnud. Ja ei olnud neil seda seksi ka enne suurt rohkem kui laste tegemiseks. Kindel ei ole, aga usun, et kõik mis oli, oli naise algatus.

Tore lugeda et on olemas mehi kes peale seksi ka midagi muud elus suudavad väärtustada. Ja et ka ilma selle toppimiseta võib elada täisväärtuslikku pereelu.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellel mehel on pere olemas. Lapsed ka, aga vähemalt 30ndast eluaastast elavad naisega eraldi majaotstes ja ei ole rohkem kordagi vahekorras olnud. Ja ei olnud neil seda seksi ka enne suurt rohkem kui laste tegemiseks. Kindel ei ole, aga usun, et kõik mis oli, oli naise algatus.

Tore lugeda et on olemas mehi kes peale seksi ka midagi muud elus suudavad väärtustada. Ja et ka ilma selle toppimiseta võib elada täisväärtuslikku pereelu.

Muidugi on see frugiitsetele naistele tore.  🙂 Ega iga pott peakski leidma endale kaane.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellel mehel on pere olemas. Lapsed ka, aga vähemalt 30ndast eluaastast elavad naisega eraldi majaotstes ja ei ole rohkem kordagi vahekorras olnud. Ja ei olnud neil seda seksi ka enne suurt rohkem kui laste tegemiseks. Kindel ei ole, aga usun, et kõik mis oli, oli naise algatus.

Tore lugeda et on olemas mehi kes peale seksi ka midagi muud elus suudavad väärtustada. Ja et ka ilma selle toppimiseta võib elada täisväärtuslikku pereelu.

Muidugi on see frugiitsetele naistele tore. ???? Ega iga pott peakski leidma endale kaane.

Jah

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ütleme siis nii, et ma olin, õigemini olen piisavalt lähedane selle mehega, et tean tema seda elu poolt.

Kui teie tegelete selle mehega seksuaalse tegevusega, siis ei peaks seda tema mitteseksimise juttu oma naisega ka nii tõsiselt võtma. See on ju meeste tüüpiline jutt, kui kedagi voodisse proovivad meelitada: ega meil oma naisega pole juba aastaid midagi, tema peale ei tõusegi enam, aga sina oled hingesugulane ja ihaldusobjekt, sinuga on asjad hoopis teisiti.

Enamus kooselus elavatel meestel ei olegi seksuaalelu oma naisega või see on sama väheldane kui nad elaksid poissmehe elu. See on ju tüüpiline naiste jutt kuidas kodus naine seksib 2 korda päevas, kuigi tegelikult seksitakse ehk kaks korda aastas kui sedagi. Paljudel naistel on armukesed kellega seksitakse.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui teie tegelete selle mehega seksuaalse tegevusega, siis ei peaks seda tema mitteseksimise juttu oma naisega ka nii tõsiselt võtma. See on ju meeste tüüpiline jutt, kui kedagi voodisse proovivad meelitada: ega meil oma naisega pole juba aastaid midagi, tema peale ei tõusegi enam, aga sina oled hingesugulane ja ihaldusobjekt, sinuga on asjad hoopis teisiti.

Katsu nüüd mõista, et kõik mehed ei ole sarnased. Konkreetsel juhul me räägime aseksuaalsetest inimestest. Selle mehega olen olnud piisavalt lähedane, et kõiksugu “püüab voodisse meelitada teema jääb tahaplaanile”. Ta lihtsalt on tavapärasest erinev mees. Tal on tugev romantika ja läheduse vajadus, kuid soov seksiks puudub. Ma olen temaga voodit jaganud, kuid seksini ei ole temaga jõudnud. Ja seda tema vähese seksihuvi puudumise tõttu. Tõsi, ta oli seksiks valmis, kuid mõistsin, et see oli just tema poolt nagu mingi vastutulek, mitte tavapärane tungiv soov, mis meestel enamasti on. Seetõttu loobusin ise, kui sellest aru sain. Samas, talle väga meeldis kallistada, suudelda ja lähedane olla. Talle meeldib sügavmõttelisi sõnumeid ja muusikapalu saata.

Ausalt, ma ei tea! Ma ei ole kunagi varem midagi säärast kogenud, aga nii oli, ja on. Seega, “voodisse rääkimisest” on asi ülikaugel. Pigem olen mina see, kes oleks soovinud edasi minna. Aga tema pidurdas. Ja seetõttu on minu huvi tema vastu kahanenud.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Katsu nüüd mõista, et kõik mehed ei ole sarnased. Konkreetsel juhul me räägime aseksuaalsetest inimestest. Selle mehega olen olnud piisavalt lähedane, et kõiksugu “püüab voodisse meelitada teema jääb tahaplaanile”. Ta lihtsalt on tavapärasest erinev mees. Tal on tugev romantika ja läheduse vajadus, kuid soov seksiks puudub. Ma olen temaga voodit jaganud, kuid seksini ei ole temaga jõudnud. Ja seda tema vähese seksihuvi puudumise tõttu. Tõsi, ta oli seksiks valmis, kuid mõistsin, et see oli just tema poolt nagu mingi vastutulek, mitte tavapärane tungiv soov, mis meestel enamasti on. Seetõttu loobusin ise, kui sellest aru sain. Samas, talle väga meeldis kallistada, suudelda ja lähedane olla. Talle meeldib sügavmõttelisi sõnumeid ja muusikapalu saata. Ausalt, ma ei tea! Ma ei ole kunagi varem midagi säärast kogenud, aga nii oli, ja on. Seega, “voodisse rääkimisest” on asi ülikaugel. Pigem olen mina see, kes oleks soovinud edasi minna. Aga tema pidurdas. Ja seetõttu on minu huvi tema vastu kahanenud.

Oot-oot, mehel on oma naine ja siis sina tegeled temaga eelpoolnimetatud asjadega?

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Katsu nüüd mõista, et kõik mehed ei ole sarnased. Konkreetsel juhul me räägime aseksuaalsetest inimestest. Selle mehega olen olnud piisavalt lähedane, et kõiksugu “püüab voodisse meelitada teema jääb tahaplaanile”. Ta lihtsalt on tavapärasest erinev mees. Tal on tugev romantika ja läheduse vajadus, kuid soov seksiks puudub. Ma olen temaga voodit jaganud, kuid seksini ei ole temaga jõudnud. Ja seda tema vähese seksihuvi puudumise tõttu. Tõsi, ta oli seksiks valmis, kuid mõistsin, et see oli just tema poolt nagu mingi vastutulek, mitte tavapärane tungiv soov, mis meestel enamasti on. Seetõttu loobusin ise, kui sellest aru sain. Samas, talle väga meeldis kallistada, suudelda ja lähedane olla. Talle meeldib sügavmõttelisi sõnumeid ja muusikapalu saata. Ausalt, ma ei tea! Ma ei ole kunagi varem midagi säärast kogenud, aga nii oli, ja on. Seega, “voodisse rääkimisest” on asi ülikaugel. Pigem olen mina see, kes oleks soovinud edasi minna. Aga tema pidurdas. Ja seetõttu on minu huvi tema vastu kahanenud.

Oot-oot, mehel on oma naine ja siis sina tegeled temaga eelpoolnimetatud asjadega?

Jah, just nii on!

+4
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Katsu nüüd mõista, et kõik mehed ei ole sarnased. Konkreetsel juhul me räägime aseksuaalsetest inimestest. Selle mehega olen olnud piisavalt lähedane, et kõiksugu “püüab voodisse meelitada teema jääb tahaplaanile”. Ta lihtsalt on tavapärasest erinev mees. Tal on tugev romantika ja läheduse vajadus, kuid soov seksiks puudub. Ma olen temaga voodit jaganud, kuid seksini ei ole temaga jõudnud. Ja seda tema vähese seksihuvi puudumise tõttu. Tõsi, ta oli seksiks valmis, kuid mõistsin, et see oli just tema poolt nagu mingi vastutulek, mitte tavapärane tungiv soov, mis meestel enamasti on. Seetõttu loobusin ise, kui sellest aru sain. Samas, talle väga meeldis kallistada, suudelda ja lähedane olla. Talle meeldib sügavmõttelisi sõnumeid ja muusikapalu saata. Ausalt, ma ei tea! Ma ei ole kunagi varem midagi säärast kogenud, aga nii oli, ja on. Seega, “voodisse rääkimisest” on asi ülikaugel. Pigem olen mina see, kes oleks soovinud edasi minna. Aga tema pidurdas. Ja seetõttu on minu huvi tema vastu kahanenud.

Oot-oot, mehel on oma naine ja siis sina tegeled temaga eelpoolnimetatud asjadega?

Jah, just nii on!

Rõve elukas oled. Mees ka muidugi.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ütleme siis nii, et ma olin, õigemini olen piisavalt lähedane selle mehega, et tean tema seda elu poolt.

Kui teie tegelete selle mehega seksuaalse tegevusega, siis ei peaks seda tema mitteseksimise juttu oma naisega ka nii tõsiselt võtma. See on ju meeste tüüpiline jutt, kui kedagi voodisse proovivad meelitada: ega meil oma naisega pole juba aastaid midagi, tema peale ei tõusegi enam, aga sina oled hingesugulane ja ihaldusobjekt, sinuga on asjad hoopis teisiti.

Enamus kooselus elavatel meestel ei olegi seksuaalelu oma naisega või see on sama väheldane kui nad elaksid poissmehe elu. See on ju tüüpiline naiste jutt kuidas kodus naine seksib 2 korda päevas, kuigi tegelikult seksitakse ehk kaks korda aastas kui sedagi. Paljudel naistel on armukesed kellega seksitakse.

Vale.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem olen mina see, kes oleks soovinud edasi minna. Aga tema pidurdas. Ja seetõttu on minu huvi tema vastu kahanenud.

Aga kas see mees “keelega” allkorrusel ikka toimetas? Tavaliselt mehed, kel halvast seisab, teevad nii.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem olen mina see, kes oleks soovinud edasi minna. Aga tema pidurdas. Ja seetõttu on minu huvi tema vastu kahanenud.

Aga kas see mees “keelega” allkorrusel ikka toimetas? Tavaliselt mehed, kel halvast seisab, teevad nii.

Aseksuaalsus
Aseksuaalne
Aseksuaalne mees
.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Katsu nüüd mõista, et kõik mehed ei ole sarnased. Konkreetsel juhul me räägime aseksuaalsetest inimestest. Selle mehega olen olnud piisavalt lähedane, et kõiksugu “püüab voodisse meelitada teema jääb tahaplaanile”. Ta lihtsalt on tavapärasest erinev mees. Tal on tugev romantika ja läheduse vajadus, kuid soov seksiks puudub. Ma olen temaga voodit jaganud, kuid seksini ei ole temaga jõudnud. Ja seda tema vähese seksihuvi puudumise tõttu. Tõsi, ta oli seksiks valmis, kuid mõistsin, et see oli just tema poolt nagu mingi vastutulek, mitte tavapärane tungiv soov, mis meestel enamasti on. Seetõttu loobusin ise, kui sellest aru sain. Samas, talle väga meeldis kallistada, suudelda ja lähedane olla. Talle meeldib sügavmõttelisi sõnumeid ja muusikapalu saata. Ausalt, ma ei tea! Ma ei ole kunagi varem midagi säärast kogenud, aga nii oli, ja on. Seega, “voodisse rääkimisest” on asi ülikaugel. Pigem olen mina see, kes oleks soovinud edasi minna. Aga tema pidurdas. Ja seetõttu on minu huvi tema vastu kahanenud.

Oot-oot, mehel on oma naine ja siis sina tegeled temaga eelpoolnimetatud asjadega?

Jah, just nii on!

Rõve elukas oled. Mees ka muidugi.

Väga kahju, et nii arvad! Mina ei ole mitte kellegi kooselu kahjustanud. Samuti olen ma ise olnud senise pika elu jooksul vooruse verstapost. Perekooli lugedes, siis ma olen kõiksugu väljaspool igasugu arvestust. Mul on oma väga pika elu jooksul olnud vaid üks mees, mis on perekooli mõistes pigem üliimelik. Ma ei ole hoor, kes teistelt naistelt mehi varastab.

See mees, kellest siin teemas kirjutan… See on olnud konkreetselt selle mehe initsiatiiv. Mina ei soovi teda kelleltki ära võtta. Ja olengi reaalselt taustale hoidnud.

Miks sa minu kohta niimoodi ütled?

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Katsu nüüd mõista, et kõik mehed ei ole sarnased. Konkreetsel juhul me räägime aseksuaalsetest inimestest. Selle mehega olen olnud piisavalt lähedane, et kõiksugu “püüab voodisse meelitada teema jääb tahaplaanile”. Ta lihtsalt on tavapärasest erinev mees. Tal on tugev romantika ja läheduse vajadus, kuid soov seksiks puudub. Ma olen temaga voodit jaganud, kuid seksini ei ole temaga jõudnud. Ja seda tema vähese seksihuvi puudumise tõttu. Tõsi, ta oli seksiks valmis, kuid mõistsin, et see oli just tema poolt nagu mingi vastutulek, mitte tavapärane tungiv soov, mis meestel enamasti on. Seetõttu loobusin ise, kui sellest aru sain. Samas, talle väga meeldis kallistada, suudelda ja lähedane olla. Talle meeldib sügavmõttelisi sõnumeid ja muusikapalu saata. Ausalt, ma ei tea! Ma ei ole kunagi varem midagi säärast kogenud, aga nii oli, ja on. Seega, “voodisse rääkimisest” on asi ülikaugel. Pigem olen mina see, kes oleks soovinud edasi minna. Aga tema pidurdas. Ja seetõttu on minu huvi tema vastu kahanenud.

Oot-oot, mehel on oma naine ja siis sina tegeled temaga eelpoolnimetatud asjadega?

Jah, just nii on!

Rõve elukas oled. Mees ka muidugi.

Väga kahju, et nii arvad! Mina ei ole mitte kellegi kooselu kahjustanud. Samuti olen ma ise olnud senise pika elu jooksul vooruse verstapost. Perekooli lugedes, siis ma olen kõiksugu väljaspool igasugu arvestust. Mul on oma väga pika elu jooksul olnud vaid üks mees, mis on perekooli mõistes pigem üliimelik. Ma ei ole hoor, kes teistelt naistelt mehi varastab.

See mees, kellest siin teemas kirjutan… See on olnud konkreetselt selle mehe initsiatiiv. Mina ei soovi teda kelleltki ära võtta. Ja olengi reaalselt taustale hoidnud.

Miks sa minu kohta niimoodi ütled?

ei loe, missugused on teised ja kui vooruslik sina nendega võrreldes oled. Kui varastad korra, oled varas, mis siis, et moraalselt pelgalt.

Initsiatiiv v mitte, sina pead kaasa minema, muidu poleks see teemagi. Räägid, et sul üks mees olnud ja abielumees initsiatiivitab. Järgmine kord lase vabal mehel initsiatiivitada v tee selgeks, et jätlu tiivitamata. Selline teiste ellu nina toppimine lõpeb ükskord nina ukse vahel. Sinu nina ja luumurd, mehega ei juhtu midagi.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Litsid ju rõvedad ongi. Loe oma text läbi.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem olen mina see, kes oleks soovinud edasi minna. Aga tema pidurdas. Ja seetõttu on minu huvi tema vastu kahanenud.

Jummel. Miks sa tembeldad aseksuaalseks mehe, kes sinuga seksida ei tahtnud? Kas kõik seksuaalsed mehed peavad tahtma sinuga seksida?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 164 )


Esileht Pereelu ja suhted Amoremi tutvusportaal kogemusi.