Esileht Pereelu ja suhted Amoremi tutvusportaal kogemusi.

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 164 )

Teema: Amoremi tutvusportaal kogemusi.

Postitas:
Kägu

Lisaks on sul kuidagi raske mõista, et meestel on ka elus oma nägemused, arvamused ja need ei pea olema sinuga kooskõlas. Kuna sul on elus olnud ainult üks mees, siis polegi sa teistsuguseid mehi näinud kui su eksmees ja pealegi oled sa 54 aastane, sa ei olegi võimeline juba ealiselt võtma vastu tänapäeva meeste elu, nende soove, nägemusi. Seepärast on sul mingi leppimatus meestega, kõik soovivad sulle halba vms. Tegelikult ei lähe sa kellelegi korda ja see aseksuaalne mees ongi vist ainuke kelle ümber su elu nüüd keerleb.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu poolarmuke ei ole aseksuaalne mees, vanem naisterahvas võiks sellest ikka aru saada. Võib-olla impotent või suurte kiiksudega või siis on korralik mees, saab siiski aru, et kuna ta on abielus, siis ei tasu võõraste naistega seksida, seda ehk küll, aga mitte aseksuaalne. Seega sinu juhtum ei lähe absoluutselt teemasse. Aga see sinu jura, et sina pole teda tahtnudki, sina pole peale käinudki, aga pidevalt on olukorrad, et tahaks seksida, aga ei tule asjast midagi, sellepärast on sinu huvi vähenenud, no see on ikka silmakirjalikkuse tipp.

No ei ole impotent ka! Kuidas seda nüüd delikaatselt öelda, aga ütlen veel kord, et oleme nii lähedased olnud, et olen füüsiliselt tundud tema kehaosa, mis on töövalmis.

Võib ka see olla, et korralikkus takistab teda. Jah, usun, et elu tõekspidamised abielu kohta – tema enda ja ta abikaasa vanemate arvamus kindlasti mõjutavad tema käitumist. Ja seda ei saa pahaks panna, kui inimene nii mõtleb. Samas tean, et oma naisega ta koos ei maga.

Mina pole juranud. Mina tahaksin teda, aga koos seksiga. Aga kuna tema tahab mind, aga seksi ei taha, siis ainuüksi sellest jääb mulle kahjuks väheseks.
Jah, räme lits olen, et nii mõtlen!

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on kinnisidee ja kas sa pead oma teemaga seda teemat veel edasi vedama, teema on kohtingutest ja nüüd on lehekülgede viisi ainult vaidlust sinu mehekogemuse üle. Oma eraelu ei pea netis teistele laotama.

Ei pea edasi vedama! Mu arust ütlesin oma esimeses-teises kommentaaris, et rohkem jätkata ei soovi. Tahtsin vaid öelda, et a-seksuaalseid inimesi ja ka MEHI on olemas.

Vaidlete vastu?

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina pole juranud. Mina tahaksin teda, aga koos seksiga. Aga kuna tema tahab mind, aga seksi ei taha, siis ainuüksi sellest jääb mulle kahjuks väheseks. Jah, räme lits olen, et nii mõtlen!

Väga nõme naine oled tõesti. Sind ei huvita, et mees on abielus. Oled tüüpiline lits. Mehe tõusmine või mittetõusmine ei puutu asjasse. Sinu huvi on kogu aeg olnud mehe oma naisele pähe kusta ja mees üle lüüa. Hala on siinjuures väga mõttetu. Kui sind see mees tegelikult üldse ei huvitagi, oled veel nõmedam, sest rikud mitme inimese elu mitte millegi nimel.

+4
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Väga nõme naine oled tõesti. Sind ei huvita, et mees on abielus. Oled tüüpiline lits. Mehe tõusmine või mittetõusmine ei puutu asjasse. Sinu huvi on kogu aeg olnud mehe oma naisele pähe kusta ja mees üle lüüa. Hala on siinjuures väga mõttetu. Kui sind see mees tegelikult üldse ei huvitagi, oled veel nõmedam, sest rikud mitme inimese elu mitte millegi nimel.

Ei riku ma kellegi elu ära! Ma ei ole selle mehega seksinud ega teda endale tahtnud. Ma ei manipuleeri ega veena teda mingilgi moel minuga olema. Ta on koos oma abikaasaga, kes teda reaalselt ei soovi.

Kuidas mina olen kellegi elu ära rikkunud? Ehk selgitad?

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ei ole impotent ka! Kuidas seda nüüd delikaatselt öelda, aga ütlen veel kord, et oleme nii lähedased olnud, et olen füüsiliselt tundud tema kehaosa, mis on töövalmis.

Kas sa siis seda töövalmis asja ei ole kordki püüdnud oma meelaste hullte vahele haarata? Oled püüdnud ja ta lükkab su pea eemale? Kas sa ei ole mehe pead allapoole painutanud, et anda mõista talle, et aeg on asuda keelega alakorrusel tegutsema?

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga nõme naine oled tõesti. Sind ei huvita, et mees on abielus. Oled tüüpiline lits. Mehe tõusmine või mittetõusmine ei puutu asjasse. Sinu huvi on kogu aeg olnud mehe oma naisele pähe kusta ja mees üle lüüa. Hala on siinjuures väga mõttetu. Kui sind see mees tegelikult üldse ei huvitagi, oled veel nõmedam, sest rikud mitme inimese elu mitte millegi nimel.

Ei riku ma kellegi elu ära! Ma ei ole selle mehega seksinud ega teda endale tahtnud. Ma ei manipuleeri ega veena teda mingilgi moel minuga olema. Ta on koos oma abikaasaga, kes teda reaalselt ei soovi.

Kuidas mina olen kellegi elu ära rikkunud? Ehk selgitad?

Äkki siis aitab sellest teemast ja ära enam rohkem sellest midagi postita.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa siis seda töövalmis asja ei ole kordki püüdnud oma meelaste hullte vahele haarata? Oled püüdnud ja ta lükkab su pea eemale? Kas sa ei ole mehe pead allapoole painutanud, et anda mõista talle, et aeg on asuda keelega alakorrusel tegutsema?

Ei ole, kulla Revolver!

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole,

54 aastane naine ja nagu algaja. Aga noh muidugi, kui elus on ainult üks mees olnud, siis ma ei imesta. Ma pisut õpetan. Kui mehel on teatud kehaosa juba töövalmis, siis tuleb vasaku käega sellest kinni võtta ja pead allapoole kummardades see õrnalt oma huulte vahele haarata. Seejärel kujutad ette pulgajäätist ja asud tegutsema. Ei ole mina oma elus veel kohanud meest, kes sellist käitumist pelgaks või tauniks.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milles minu amoraalsus seisneb? Et olen 54. eluaasta jooksul seksinud täpselt ühe mehega – oma nelja lapse isaga? Aga paar korda ka lähikontakti (kuid mitte seksini jõudnud kellegi teise mehega) Vau! Igas teises teemas materdaks minusugust maatasa ja öeldaks, et olen haige puritaan. Siin teemas saan aga teada, et olen haige lits!

Tõsine hämming!

No ei usu väga. Sinusuguse juttu ajavad need hordidele jalad avanud, aga kui tahetakse kambaga, ju on väärtus..

+2
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina pole juranud. Mina tahaksin teda, aga koos seksiga. Aga kuna tema tahab mind, aga seksi ei taha, siis ainuüksi sellest jääb mulle kahjuks väheseks.
Jah, räme lits olen, et nii mõtlen!

Jah, sa oled lits.

+5
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Jah, sa oled lits.

Vale! Tegemist on väga ontlikku naisterahvaga, kel on olnud ainult üks partner. Ta ei ole kunagi ahmanud suhu võõraid töövalmis asju. Seega on väga solvav sellist naist litsiks nimetada. Häbi!

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ale! Tegemist on väga ontlikku naisterahvaga, kel on olnud ainult üks partner. Ta ei ole kunagi ahmanud suhu võõraid töövalmis asju. Seega on väga solvav sellist naist litsiks nimetada. Häbi!

Ontlik olen mina, tema on lits. 54 ja sellist juttu ikka ei ajaks ju.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ontlik olen mina,

Kust otsast sina ontlik oled? Ma ei ole siit lugenud ühtegi ontlikku lugu sinust. Pigem oled jätnud mulje, et võimaluse korral ei ütleks sa ära pisikesest seiklusest.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust otsast sina ontlik oled? Ma ei ole siit lugenud ühtegi ontlikku lugu sinust. Pigem oled jätnud mulje, et võimaluse korral ei ütleks sa ära pisikesest seiklusest.

Ei tea ühtegi lugu ja seiklust, aga eks sa siis loe nagu juturaamatut ja pane kokku endale süžee.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea ühtegi lugu ja seiklust,

Minu viga. Siin vaidlesid üks 54 aastane kägu ja üks ontlik kägu. Ontlik kägu nimetas vaidluse lõpus 54 aastast kägu l:tsiks. Viimane seda muidugi ei olnud. Neid kahte vaidlejat ühendab näiteks see fakt, et kumbki neist ei ole elus ühtegi töövalmis asja suhu ahmanud:) Kas minu lühikirjeldus oli korrektne?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On ju küll lits, kui 15 aastat järjest “satub” abielumehega voodisse. Kas penetratsioon toimus või mitte, ei puutu asjasse. Mees pole aseksuaalne ja naine pole korralik, nagu ta siin ise pidevalt väidab.

+5
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minu viga. Siin vaidlesid üks 54 aastane kägu ja üks ontlik kägu. Ontlik kägu nimetas vaidluse lõpus 54 aastast kägu l:tsiks. Viimane seda muidugi ei olnud. Neid kahte vaidlejat ühendab näiteks see fakt, et kumbki neist ei ole elus ühtegi töövalmis asja suhu ahmanud:) Kas minu lühikirjeldus oli korrektne?

Jällegi vaja vahet teha, kes postitab ja mis seiklusi. Teenuseid otsi teistelt saitidelt. Kindlasti on sinul ahmatud ja krahmatud, aga see jäta enda naistega arutada.
54a naine on vaimne petja, kes teadlikult suhtleb teise naise mehega, magab kõrvuti, hoiab ühendust. Pole võimalik niisama lihtsalt kokku sattuda ühes voodis ja üldse füüsiliselt ilma omapoolse panuseta. Aseksuaalsus ei puutu asjasse.

+6
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

…et Amoremi`s on valikut- seal täpselt need samad, kes igal võimalikul saidil.

Piltidega kontod raskesti kõnetavad, jutt nagu 7 klassi haridusega enamustel. Nad ei oska isegi esimesel korral alustada kuidagi vestlust ja kirjutavad midagi sellist, mis paneb kulmud tõusma 🙂

Või saad esimese kirja sellise näiteks: “Miks sa ei võiks minu armastus olla!”

Me kõik püüdleme armastuse poole, see ju mõistetav, aga ka kättesaamatu armastuse poole, kus üks ainult nii tunneb.

Võimalik, et pildita kontode taga peidab end ka mõni tähelepanuväärsem meesolevus, aga seda ju ei saa teada 🙂

 

 

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teenuseid otsi teistelt saitidelt.

Sooviksid ehk täpsustada ontlik kägu. Milliseid teenuseid ja millistelt saitidelt ma otsida võiksin?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sooviksid ehk täpsustada ontlik kägu. Milliseid teenuseid ja millistelt saitidelt ma otsida võiksin?

Nendelt saitidelt, kus on seksi otsivad hea figuuriga hoolitsetud naised oma piltidega, mitte rasvunud ja alla keskmise välimusega ontlik kägu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nendelt saitidelt, kus on seksi otsivad hea figuuriga hoolitsetud naised oma piltidega

Sa näid olevat selle valdkonna asjatundja. Kas tõesti on meil siin olemas sellised saidi? Palun viidet.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa näid olevat selle valdkonna asjatundja. Kas tõesti on meil siin olemas sellised saidi? Palun viidet.

Otsingumootor on sul olemas, rääkimata sõbralistist ja isegi töö juurest on võimalik armukesi leida, kui tahad visuaalse pildi saada, kelle huuli sa oma töövalmis asja ümber soovid. Iha ja voodi on need saidid, mis otsingust tulevad.
Enne pidin olema ontlik, nüüd lausa lits. Litsidel on ikka müüdav välimus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh info eest, ma ei teadnudki et voodi ja iha saidid olemas on.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh info eest, ma ei teadnudki et voodi ja iha saidid olemas on.

Sest sa kiimled foorumis, aga kaunitarid on mujal.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga kaunitarid on mujal.

Viskasin pilgu peale, ei saaks öelda, et voodi ja iha saidil ainult kaunitarid on. Igasuguseid oli, ka pensionieelikuid, kes oma teenuseid pakkusid. Paraku soovisid nad kõik raha saada. Selliseid naisi ma ei himusta.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viskasin pilgu peale, ei saaks öelda, et voodi ja iha saidil ainult kaunitarid on. Igasuguseid oli, ka pensionieelikuid, kes oma teenuseid pakkusid. Paraku soovisid nad kõik raha saada. Selliseid naisi ma ei himusta.

Kvaliteetset teenust saad neilt, kes sellega igapäevaselt tegelevad. Aastate, aastakümnete pikkune harjutamine näitab kvaliteeti, mida kombelised pakkuda ei soovi/oska.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aastate, aastakümnete pikkune harjutamine näitab kvaliteeti, mida kombelised pakkuda ei soovi/oska.

Eks ta nii ilmselt ongi. Keskmine eesti rahvusest pereema, kes on oma mehega 20 aastat juba koos elanud, “mõõka neelama” enam väga ei kipu. Slaavi perekonnas on ilmselt asi natuke parem. See on asja üks pool. Teine pool on aga jälle see, et need aastaid harjutanud profid on enamasti juba läbi aetud. Nagu pool miljonit sõitnud Passat ei ole enam ihaldusväärne sõiduk, nii on ka kümme aastat “selles valdkonnas” leiba teeninud naisterahvas väsinud. Ma täpsemalt ei kirjeldaks, käod panevad seda siin pahaks. Seega võiks olla kuldne kesktee põrutada kaubanduskeskuse parklas auto tagaistmel mõnd himurat slaavi pereema, kes oma mehest vaheldust tahab (siin üht sellist juhtumit kirjeldati).

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks ta nii ilmselt ongi. Keskmine eesti rahvusest pereema, kes on oma mehega 20 aastat juba koos elanud, “mõõka neelama” enam väga ei kipu. Slaavi perekonnas on ilmselt asi natuke parem. See on asja üks pool. Teine pool on aga jälle see, et need aastaid harjutanud profid on enamasti juba läbi aetud. Nagu pool miljonit sõitnud Passat ei ole enam ihaldusväärne sõiduk, nii on ka kümme aastat “selles valdkonnas” leiba teeninud naisterahvas väsinud. Ma täpsemalt ei kirjeldaks, käod panevad seda siin pahaks. Seega võiks olla kuldne kesktee põrutada kaubanduskeskuse parklas auto tagaistmel mõnd himurat slaavi pereema, kes oma mehest vaheldust tahab (siin üht sellist juhtumit kirjeldati).

Eesti pereema ei peagi võõra pere perepead rahuldama. Minu jutu mõte oli, et mingeid seksiteenuseid perekoolis ei pakuta ja ontlikud naised äraaetud meest ei taha. Litse leiate parklast. Juba teine pervert, sellest mitmus.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Litse leiate parklast. Juba teine pervert, sellest mitmus

Te tundute olevat valdkonna asjatundja. Millisest parklast, oskate äkki soovitada? Kust otsast te võtate, et ma pervert olen?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 164 )


Esileht Pereelu ja suhted Amoremi tutvusportaal kogemusi.