Esileht Pereelu ja suhted Amoremi tutvusportaal kogemusi.

Näitan 14 postitust - vahemik 151 kuni 164 (kokku 164 )

Teema: Amoremi tutvusportaal kogemusi.

Postitas:
Kägu

Te tundute olevat valdkonna asjatundja. Millisest parklast, oskate äkki soovitada? Kust otsast te võtate, et ma pervert olen?

Sealt parklast, kust vene pereema peale korjasite.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kust vene pereema peale korjasite

Vene rahvusest pereemaga tutvusin ma ühel tutvumissaidil. See ei olnud Tinder ega ka Amoremi. Saidil vahetasime tel numbreid ja siis leppisime kokku, kus kohtuda. Enne jõime kohvikus kohvi ikka ka. Siis sai ettepanek tehtud ja nii ta läks. Tallinnas ei tohiks selliseid parklas jõlkuvaid narkomaane enam olla, see aeg on ammu möödas. Sestap küsisin, et äkki on mingit uut infot.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vene rahvusest pereemaga tutvusin ma ühel tutvumissaidil. See ei olnud Tinder ega ka Amoremi. Saidil vahetasime tel numbreid ja siis leppisime kokku, kus kohtuda. Enne jõime kohvikus kohvi ikka ka. Siis sai ettepanek tehtud ja nii ta läks. Tallinnas ei tohiks selliseid parklas jõlkuvaid narkomaane enam olla, see aeg on ammu möödas. Sestap küsisin, et äkki on mingit uut infot.

Nagu teise teema vastusest näha, on teil partnereid palju olnud
ja kuna teie olete ka parklas sage külaline…
….Siis võib öelda, et teie olete lits.
Lihtsalt meesoost.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis võib öelda, et teie olete lits. Lihtsalt meesoost.

Proua te võiksite siiski oma keelt pisut talitseda. Ei ole viisakas teisi teile sisuliselt võõraid inimesi l_tsideks tembeldada. See lihtsalt näitab teie halba lastetuba. Aga on veel ka see võimalus, et te ei ela sellist elu, mis teid rahuldaks ja see paneb teid anonüümses foorumis viha välja valama võõraste peale.

Loodame, et jumal andestab teile ükskord teie patud!

+4
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loodame, et jumal andestab teile ükskord teie patud!

Loodame, et jumal andestab patud sellele, kes mind esimesena litsiks nimetas. Vahe on selles, et mina pole, aga nimetaja ilmselt on.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vene rahvusest pereemaga tutvusin ma ühel tutvumissaidil. See ei olnud Tinder ega ka Amoremi. Saidil vahetasime tel numbreid ja siis leppisime kokku, kus kohtuda. Enne jõime kohvikus kohvi ikka ka. Siis sai ettepanek tehtud ja nii ta läks. Tallinnas ei tohiks selliseid parklas jõlkuvaid narkomaane enam olla, see aeg on ammu möödas. Sestap küsisin, et äkki on mingit uut infot.

Ei soovi sellest rohkem kuulda, seda vene saiti oled siin ka rohkem kui korra juba maininud. Haige inimene. Kaua sa nämmutad oma vene pereema parklakeppi.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui panna kuulutus, et soovin tutvuda kuid seksist pole huvitatud (st soovin seksivaba suhet), kas siis oleks mehi, kes vastaksid? Vanus ca 50.

Hei, hei! Kuidas Sul läks selle kuulutusega? Kas leidus huvilisi?

 

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui panna kuulutus, et soovin tutvuda kuid seksist pole huvitatud (st soovin seksivaba suhet), kas siis oleks mehi, kes vastaksid? Vanus ca 50. Hei, hei! Kuidas Sul läks selle kuulutusega? Kas leidus huvilisi?

No üks kodutu oli lehes, kes on muidu korralik mees, ei joo jne, aga veidi möku ja nüüd kodutuks jäänud. Tema pidi otsima üksikut naist. Ma arvan, et kui ta kuskile ulualla saab, siis see seksiasi pole nii primaarne.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tunnen isiklikult ühte aseksuaalset meest. Ärge küsige, kuidas ma nii täpselt tean, aga tean kindlalt.

Sellel mehel on pere olemas. Lapsed ka, aga vähemalt 30ndast eluaastast elavad naisega eraldi majaotstes ja ei ole rohkem kordagi vahekorras olnud. Ja ei olnud neil seda seksi ka enne suurt rohkem kui laste tegemiseks. Kindel ei ole, aga usun, et kõik mis oli, oli naise algatus.

Tegemist üle 50-aastase abielupaariga. Mehel potentsiga probleeme pole, aga seksi lihtsalt ei soovi. Samas ei taha ta ka üksi elada. Vajab peret. Toimetavad naisega koos aias, peavad majapidamist üleval, tegelevad lapselastega. Pere nagu pere ikka. Lihtsalt seks puudub. Ja vähemalt mehe poolt ei toimu midagi ka väljaspool kodu.

Naise kohta nii täpselt ei tea, aga ilmselt on tema pigem lihtsalt väikese vajadusega. Võimalik, et käib kuskil mujal asju ajamas.

Nii et siinsele rumalale meesterahvale küsimus. Mismoodi ja miks peaks naine sellise peremudeli juures kuidagi eriliselt pingutama, et mehega koos elada?

Eks vana siis väntab hoolega pihku ja vaatab porri, paugu peab ju iga n aja tagant välja saama. Ju oma moor on rasvas või hoolitsemata ja ära tüüdanud. Lihtne ja loogiline

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksi tutvumissaidid – salajanekohtingud.com Soovitan. 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa vanu teemasid üles kakud? Arvad, et perekool ootab õhinal su väärtuslikku sisendit?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aseksuaalne tähendab seda, et ei ole huvi seksuaalse tegevuse vastu, mitte tingimata seda, et ei tõuse.

Ega suhu andmine ei olegi seksuaalne tegevus. Kust sa üldse said mõttele tulla, et suhu andmine võrdub seksiga? Ei võrdu ju.

[/quo

Pedofiili suhtumine

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tunnen isiklikult ühte aseksuaalset meest. Ärge küsige, kuidas ma nii täpselt tean, aga tean kindlalt.

Sellel mehel on pere olemas. Lapsed ka, aga vähemalt 30ndast eluaastast elavad naisega eraldi majaotstes ja ei ole rohkem kordagi vahekorras olnud. Ja ei olnud neil seda seksi ka enne suurt rohkem kui laste tegemiseks. Kindel ei ole, aga usun, et kõik mis oli, oli naise algatus.

Tegemist üle 50-aastase abielupaariga. Mehel potentsiga probleeme pole, aga seksi lihtsalt ei soovi. Samas ei taha ta ka üksi elada. Vajab peret. Toimetavad naisega koos aias, peavad majapidamist üleval, tegelevad lapselastega. Pere nagu pere ikka. Lihtsalt seks puudub. Ja vähemalt mehe poolt ei toimu midagi ka väljaspool kodu.

Naise kohta nii täpselt ei tea, aga ilmselt on tema pigem lihtsalt väikese vajadusega. Võimalik, et käib kuskil mujal asju ajamas.

Nii et siinsele rumalale meesterahvale küsimus. Mismoodi ja miks peaks naine sellise peremudeli juures kuidagi eriliselt pingutama, et mehega koos elada?

Eks vana siis väntab hoolega pihku ja vaatab porri, paugu peab ju iga n aja tagant välja saama. Ju oma moor on rasvas või hoolitsemata ja ära tüüdanud. Lihtne ja loogiline

Juba lauaviin sees. Selline möga tuleb suust.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on hea kogemus. Eelmisel suvel tutvusin seal mehega, kellele saatsin ka pildi (samal suvel tehtud ja täiesti adekvaatne pilt, tema saatis mulle enda pildi, mis vastas ka tõelisusele).

Saime mõne päeva pärast kokku ja peale seda olemegi koos, Sellel suvel sai aasta täis ja sain ka abieluettepaneku koos kihlasõrmusega. Vanused 45+. Mõlemal võrdselt palju lapsi enne suhet, oma kinnisvara enne olemas ja normaalsed töökohad, mõlemad lahutatud. Saan aru, et olen võitnud ilmselt nagu lotoga, aga sellele eelnes ka 2 aastat tugevat eneseanalüüsi – ja üksiolemise aega, mille sisse mahtus mul ka üks suhe, mis õpetas mulle seda, et iga suhe ei pea arnema kooseluks ja koos saavad elada ikka enam-vähem samade eluväärtustega inimesed.

Muud kogemused sealt portaalist…no nendest võiks lausa raamatu kirjutada, Mitte ainult sellest portaalist, vaid ka teistest. Uskumatuid tüüpe on ikka.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 151 kuni 164 (kokku 164 )


Esileht Pereelu ja suhted Amoremi tutvusportaal kogemusi.