Esileht Kodunurk Amway ahjupuhastuvahend. Kes on kasutanud?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Amway ahjupuhastuvahend. Kes on kasutanud?

Postitas:

Olen kuulnud, et see pidi tõhus vahend olema. Soetasin endale ka, aga lugedes kasutusjuhendit on kirjas, et selle kasutamiseks tuleb kasutada maski ja kindaid ja kaitseriideid:) Jutt hirmutas ära, ei julge praegu küll proovida. Kes on seda kasutanud, anke juhtnööre, et mismoodi ja kui happeline see siis on? Mismoodi olete sellega täpsemalt teinud? Oli kirjas, et hiljem tuleb äädikaveega üle pesta jne. Endal tavaline ahi Beko, loodan et seda tohib ikka selle vahendiga puhastada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kindaid olen kasutanud, maski mitte (kui jutt käib sellest geelist, mida pintsliga ahju seintele kantakse)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kindaid olen kasutanud, maski mitte (kui jutt käib sellest geelist, mida pintsliga ahju seintele kantakse)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hahahahaaaa, looduslik värk ju Amwayl ja peab kindaid-maski kasutama? Looduslik my ass. Puhas kange keemia!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eee….so what? maagaas on ka looduslik, aga hinga sisse seda pikemalt, mis sa arvad, mis siis saab? aga tegelikult – kust see info, et amwayl kõik \”looduslik\”

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Hahahahaaaa, looduslik värk ju Amwayl ja peab kindaid-maski kasutama? Looduslik my ass. Puhas kange keemia![/tsitaat]

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on jah selline geel, pintsel on kaasas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on tõesti väga hea puhastusvahend.
Kindaid on soovitav kanda isegi nõudepesuainega nõusid pestes, niiet rahune maha:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kodunurk Amway ahjupuhastuvahend. Kes on kasutanud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.