Esileht Pereelu ja suhted Anaalseksisoov ja homohirm

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Anaalseksisoov ja homohirm

Postitas:

Vallalise naisena olen sattunud meeste otsa, kelle suurim soov on anaalseks. Mulle see ei meeldi; olen eelmises väga pikas suhtes mõnel korral proovinud, st tean, millest räägin. Aga nii paljud mehed tahavadki “mustikat”. Olen siis seksi ajal küsinud, et kas oled homo? Selle peale on mõnedel isegi ära vajunud.

Küsimus on, et kuidas naise mustikas on õigem mehe omast?

+11
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelik küsimuse püstitus. Rõhk on sõnadel “naise” ja “mehe”.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ega siis mees ei erutu otseselt mustika peale vaid ikka selle peale, kelle oma see mustikas on.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vallalise naisena olen sattunud meeste otsa, kelle suurim soov on anaalseks. Mulle see ei meeldi; olen eelmises väga pikas suhtes mõnel korral proovinud, st tean, millest räägin. Aga nii paljud mehed tahavadki “mustikat”. Olen siis seksi ajal küsinud, et kas oled homo? Selle peale on mõnedel isegi ära vajunud.

Küsimus on, et kuidas naise mustikas on õigem mehe omast?

Enamik homofoobe minu kogemuse põhjal tahavad ikka ja ainult mustikasse. Isegi mitte ainult panna, vaid ka saada. Kui mehel on homodesse ükskõikne suhtumine, kõlbab ka teine auk.

Tüüpiline juhtum: olen maal kohalikus klubis (pärit sealt kandist) ja kuulen, kuidas purjus maakas ossmees sõimab homosid. 10 min hiljem üritab ta naisi ära rääkida, et neil on ilus p.se ja paneks neile taha, “las ma panen sind p..sse”

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakun, et selline mees on vähemalt bi kui mitte varjatult gei. Neid varjatud geisid on hämmastavalt palju 35-40+ vanuses meeste seas.

+7
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 10:02; 01.03 21:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tüüpiline juhtum: olen maal kohalikus klubis (pärit sealt kandist) ja kuulen, kuidas purjus maakas ossmees sõimab homosid. 10 min hiljem üritab ta naisi ära rääkida, et neil on ilus p.se ja paneks neile taha, “las ma panen sind p..sse”

Sul kogemus on suht tilluke ja pole väärt jagamist.
See homosid sõimav mees on kas ise homo või vähemalt biseksuaalne, kes ei ütleks ära seksist mehega.
AGA tema keskkond, kus ta elab ja on, on ilmselgelt homofoobne ning, et kõva mees olla, sa peadki homosid sõimama.
Need mehed, kel homodest ükskõik, ei tegele selle teemaga, neil on parematki teha.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.02 10:39; 28.02 13:21; 01.03 03:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav jah, millest see homohirm küll tuleb, kui seksi ajal küsitakse, et kas oled homo. Kuidas sulle sobiks, kui sind järsku seksi ajal frigiidseks kutsutakse, sest sa ei märgu nii kiiresti kui mees tahab? Kas see paneb su keha kiiremini tööle?

Naistele anaalseksi tegemine on seetõttu hea, et pärak on tupest palju tihkem ja mõnu seetõttu ka suurem. Kuna pärak ei ole ainult meestel, siis ei mõtle ka naistele anaalseksi tegevad mehed ainult meestest. Nende jaoks ongi naise pärak õigem, sest muude pärakute peale nemad ei erutu. Homod naiste peale üldse ei erutugi, nii et sinu “mustikas” on küll viimane asi, millest nad unistavad. Kapihomod võivad seda mingi aja üritada varjata ja seksi ajal meestest unistada, kuid varem või hiljem vajub seks naisega ikka täiesti ära.

Paljudele meestele meeldib naistelt ka dildoga “mustikasse” saada. Eesnäärme stimuleerimisest saadav mõnu ei tähenda ka tingimata homoks olemist. Nii mõnigi mees kasutab selleks spetsiaalseid abivahendeid samamoodi nagu naised kasutavad kliitoristimulaatoreid.

Mina seals esimeseks tingimuseks ,et enne naisele anaali tegemist teeb naine esmaselt sooviavaldajale kunstpeenisega. Siis sooviavaldaja teab kas ja kui nauditav see on PS. Olen meesterahvas.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis sooviavaldaja teab kas ja kui nauditav see on PS. Olen meesterahvas.

Kuidas sulle eesnäärme stimuleerimine annaks teada, mis tunne on peenisel anaalis olla????
Need on umbes sama erinevad asjad, nagu siga ja kägu.
Ise veel väidetavalt mees. (valetasid?)
…….

Töötab üks ja ainus variant: mees küsib naiselt, kas ei või jaa.
Kui ei, siis tuleb mehel otsustada, kas on edaspidi ilma selleta või otsib uue naise.
Neid naisi, kes seda naudivad, on samuti ju mingi % olamas, ma ei tea, kas mingi 5 või 10, aga mingi väike osa kindlasti on.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.02 10:39; 28.02 13:21; 01.03 03:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vallalise naisena olen sattunud meeste otsa, kelle suurim soov on anaalseks. Mulle see ei meeldi; olen eelmises väga pikas suhtes mõnel korral proovinud, st tean, millest räägin. Aga nii paljud mehed tahavadki “mustikat”. Olen siis seksi ajal küsinud, et kas oled homo? Selle peale on mõnedel isegi ära vajunud.

Küsimus on, et kuidas naise mustikas on õigem mehe omast?

Kas need mehed maksavad sulle või? Ise oma vabast ajast, oma vabast tahtest, annad oma keha niimoodi kasutada, et sul on veel aega seksi ajal esitada küsimusi ja oodata vastuseid. Suhtlemispuue või? Miks mitte ENNE seksi küśida ja uurida? Aga nooh kui raha on mängus, siis ma mõistan.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid naisi, kes seda naudivad, on samuti ju mingi % olamas

Mina näiteks olen – tupp on mul sisuliselt tundetu, ainus naudingupunkt on nii sügaval, et sinna kergesti ei ulatu. Kuid anaali tegemiseks peab ka mehel oskusi olema, lihtsalt niisama seda ei rammita.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 20:21; 01.03 19:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakun, et selline mees on vähemalt bi kui mitte varjatult gei. Neid varjatud geisid on hämmastavalt palju 35-40+ vanuses meeste seas.

Ahahh…sa oled kindlasti oma hämmastavale teadmisele tulnud selle põhjal, et paljudele meestele meeldib, kui nende pärakupiirkonda stimuleeritakse. See on sul sama hea järeldus, nagu öelda, et naised, kellele meeldib, et vahekorra ajal nende kliitorit stimuleeritakse on varjatud lesbid…

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle see ei meeldi; olen eelmises väga pikas suhtes mõnel korral proovinud, st tean, millest räägin. Aga nii paljud mehed tahavadki “mustikat”. Olen siis seksi ajal küsinud, et kas oled homo? Selle peale on mõnedel isegi ära vajunud.

Aga ise neid anaalselt näpuga stimuleerid? Neile on see väga erutav.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen abielus ning naine samuti ei taha anaalseksi, kuigi mina väga tahaksin. Oskan vaid enda positsioonist öelda, et ma pole kunagi seostanud anaalseksi homoerootilise fantaasiana. Usun, et enamikuga meestest pole sel midagi pistmist homoerootilisusega.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See nö mehe (kapi)homoks pidamise kahtlus tekkis minul kord ühe mehega, kes oligi naiselik ja see häiris mind ja kui ta tuli lagedale selle tagaukse teemaga, siis oligi see mulle viimane ajend, et suhe lõpetada. Kui selle jutu oleks üles võtnud mehelik mees, kelle vastu suur kirg ja tunded, siis oleks kindlasti suhtumine teine ning proovimismõte samuti.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näiteks olen – tupp on mul sisuliselt tundetu, ainus naudingupunkt on nii sügaval, et sinna kergesti ei ulatu. Kuid anaali tegemiseks peab ka mehel oskusi olema, lihtsalt niisama seda ei rammita.

Oled selles ikka kindel?

Naistel pole minuarust seal sügaval suurt midagi, aga umbes tikutopsi sügavusel on selline mügarlik koht, mis paneb nad elama.
Eespool.

Ja nii see ka päris ei ole, et lähed ja vajutad nuppu ja siis kohe on, see on ikka keerulisem … see salat nõuab väga palju erinevaid komponente, mis peavad kõik olema õiges vahekorras…
Üheöösuhe on välistatud, see on alles mingi 100nda öö teema.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.02 10:39; 28.02 13:21; 01.03 03:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled selles ikka kindel?

Kui ma midagi kirjutan, siis olen kindel, ma ei kirjuta siin mingite stereotüüpide põhjal. Iseenda puhul kirjutan ainult sellest, milleni olen korraliku eneseanalüüsi tulemusena jõudnud. Kui ma ütlen, et mul on tundlik just x punkt, siis ma tean seda katsetamise tulemusena, mitte mingi naisted-saunas-rääkisid jutu peale.
Ma ei ütle, et teistel on samamoodi, kehad ja nende naudingupunktid on väga erinevad.
Kui ma ütlen, et ma võin orgasmi ka ainult küljesilitusest saada või kõrva keelega hellitamisest, siis see on õige, aga see nõuab väga spetsiifilist tegevust ja ongi mingi sajanda öö teema. Ja ma kindlasti ei väida, et see on nii kõigil.
Anaalseks, nagu Sa kenasti ütlesid, ei olegi üldjuhul esimese öö teema, aga inimeste seksuaalsed eelistused on väga varieeruvad.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 20:21; 01.03 19:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma midagi kirjutan, siis olen kindel, ma ei kirjuta siin mingite stereotüüpide põhjal.

Ok, sry, lihtsalt küsisin.
Enamus naisi ei tea sellest “keskmise näpu” massaazist midagi ega pole kuulnudki.

P.S. Anaalseksi kohta ma pole isiklikku kogemust jaganud, sest see mul puudub ja ilmselt jääbki puuduma. Ma lihtsalt ei taha seda mitte kunagi.
Brrrr…
Naisel on kõikvõimalikud muud ja väga erutavad kohad seksimiseks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakun, et selline mees on vähemalt bi kui mitte varjatult gei. Neid varjatud geisid on hämmastavalt palju 35-40+ vanuses meeste seas.

Ahahh…sa oled kindlasti oma hämmastavale teadmisele tulnud selle põhjal, et paljudele meestele meeldib, kui nende pärakupiirkonda stimuleeritakse. See on sul sama hea järeldus, nagu öelda, et naised, kellele meeldib, et vahekorra ajal nende kliitorit stimuleeritakse on varjatud lesbid…

Point on selles, et see mees eelistab eranditult naisele mustikasse panna. Kas sa tõesti arvad, et see naine on sel mehel ainuke kes pidevalt mustikasse saab?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 10:02; 01.03 21:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sinu pepuauk mehe homoks muudab?

Homoseksuaalne mees ehk “homo” nagu end väljendasid huvitub seksist vaid meestega.
Kui seksib samal ajal ka naistega, siis on biseksuaal.
Vat meestel on suu kah. Kui suhu võtad, kui võtad, siis vahepeal küsid sama, et oled “homo”? Meestel ju samuti suu, millega suhu võtta.

Kui sulle anaalseks ei meeldi, siis peaksid seda partnerile kommunikeerima. Erinevate sugupoolte vahelise ja vabandust, khm, auguvaliku najal ei saa küll määrata, kas inimene on “homo”.

Vastuseks su küsimusele läbi nalja – mehe “mustikas” on ilmselt suurem ja karvasem. Õigema kohta juba rääkisin.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Pereelu ja suhted Anaalseksisoov ja homohirm