Esileht Pereelu ja suhted Analüüsime Tinderi mehi

Näitan 28 postitust - vahemik 31 kuni 58 (kokku 58 )

Teema: Analüüsime Tinderi mehi

Postitas:

Aga kuldreegel on see, et kõige mittemidagiütlevamate piltidega profiili taga võib ennast peita kõige õigem inimene…

Arvan sama ja kehtib ka naiste kohta.

Aga teemaalgatajatel on sellest tõsiasjast ikka väääga raske aru saada.
See lihtsalt pole nende maailmas võimalik.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.02 15:55; 29.02 12:40; 29.02 16:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 35-aastane mees, väga heas vormis. Jooksen poolmaratoni paar korda kuus. Suuteline seda tegema ajaga 1:50 või kiiremini treeningtingimustes. Aga ma ei saanud Tinderis mitte ühtegi kontakti. Huvitav, mis mul siis kehvem on võrreldes mu paksude vormist väljas eakaaslastega?

Mu kolleeg tegeleb ka jooksmisega, aga näeb välja nagu vähihaige. Sa ise oled oma jookmisest vaimustuses, aga usu mind, naisi see ei huvita.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.03 11:54; 23.03 13:07; 05.06 15:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemus jälle ütleb, et Tinderis on haiged inimesed. Ekstreemse tähelepanuvajadusega nartsissistid, kes pole üle saanud printsi-printsessi muinasjuttudest. Eriti torkab see silma niiöelda(!) maailmakodanike seas, kes ennast inglise keeles tutvustada eelistavad. Sõltumata sellest, et valdan vabalt ise kolme võõrkeelt ja viisakusi oskan vahetada veel lisaks kolmes keeles, läksid ingliskeelsed eesti naised kindlalt vasakule.
Aga eks ta ole, et kes keda või mida otsib. Minu jaoks seal otsitavat ei ole.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemus jälle ütleb, et Tinderis on haiged inimesed. Ekstreemse tähelepanuvajadusega nartsissistid, kes pole üle saanud printsi-printsessi muinasjuttudest. Eriti torkab see silma niiöelda(!) maailmakodanike seas, kes ennast inglise keeles tutvustada eelistavad. Sõltumata sellest, et valdan vabalt ise kolme võõrkeelt ja viisakusi oskan vahetada veel lisaks kolmes keeles, läksid ingliskeelsed eesti naised kindlalt vasakule.

Aga eks ta ole, et kes keda või mida otsib. Minu jaoks seal otsitavat ei ole.

Kui sa need naised vasakule lükkad enne nendega suhtemist, siis kuidas sa üldse seda oskad öelda, et tegu on haigete ‘ekstreemse tähelepanuvajadusega nartsissistidega’? Mu meelest tore, kui inimesed enda kohta kirjutavad, ükskõik mis keeles, sest enamikul pole seal midagi kirjas, ja katsu siis piltide järgi arvata, kas on ühiseid teemasid või mitte. Minul isiklikult pole aega, et mitme inimesega korraga suhelda ning hakata infot välja meelitama, mis inimesega tegu.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.03 15:01; 18.05 23:33; 24.05 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui Wend Tinderis oleks, siis tasuks küll endale konto teha ????

Keegi, kes Tinderis on – on ta seal? 😀

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul läksid vasakule kohe pildid, kus mehel oli paks kuldkett kaelas, tavaliselt oli siis profiilis ka märge “eluülikool”. No ei ole mul vastavat haridustaset, mis parata:)

Samuti lükkasin vasakule autoga tehtud pildid, v.a. kui tegu oli hobiautoga. Isegi, kui see hobiauto ei pruukinud olla selle mehe enda omanduses, siis mingi kokkuputepunkt vanade autode huvi koha pealt oleks olnud.

Vasakule läksid ka profiilid, kus mees oli liibuvas ratta- või jooksukostüümis, parajasti mingit maratoni läbimas vms. Iseenesest ju tore, et mees on sportlik ja värki, aga sellised mehed eeldavad ka naiselt super füüsilist vormi ja spordihasarti. Mulle meeldib küll palju jala ringi liikuda, aga kohe kindlasti pole ma spordiinimene.

Vasakule libisesid ka meeste profiilid, mille piltidelt oli aimata, et tegu on vaimsete ja esoteeriliste huvidega inimesega. Väga libe tee, igasugu kahtlasi tüüpe on sel alal liikumas. Lisaks räägivad need inimesed liiga palju tühje sõnu ja on tegelikult väga pealiskaudsed.

Paremale poole läksid kõiksugu karvased boheemlased ja sedasorti tegelased, sest nendega ühise keele leidmine oli kõige lihtsam:)

Lastega koos tehtud piltide kohapealt ma isegi ei mäleta…ilmselt oli sellistel juhtudel ostustajaks mingi muu tegur. Mina lugesin lastepiltide pealt välja lihtsalt taustainfo, et mehel on lapsed olemas ja loodetavasti rohkem juurde ei taha. Seega minu jaoks pigem positiivne märk, sest mul enda on soovitud arv lapsi olemas ja üleski kasvatatud.

Aga kuldreegel on see, et kõige mittemidagiütlevamate piltidega profiili taga võib ennast peita kõige õigem inimene…

Aga kas sa selle järgi ei vaatagi, et kas mehel on sulle meeldiv nägu ja keha? Mitte ainult stiil, olek, vaid ka näo ilu vähemalt nii palju, et teda hea iseloomu korral voodipartneriks pidada? Mul läheb 99% juba selle põhjal vasakule, et kuigi tundub huvitav inimene, siis ei näeks end kunagi teda suudlemas, isegi puudutused ei meeldiks. Pildi kvaliteeti ma iseenesest ei hinda, võivad olla kehvasti tehtud pildid, aga inimene ise peab nö pandav olema.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 25.02 20:42; 25.02 23:45; 25.02 23:47; 26.02 05:56; 28.02 07:39; 15.03 21:38; 15.03 21:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemus jälle ütleb, et Tinderis on haiged inimesed. Ekstreemse tähelepanuvajadusega nartsissistid, kes pole üle saanud printsi-printsessi muinasjuttudest. Eriti torkab see silma niiöelda(!) maailmakodanike seas, kes ennast inglise keeles tutvustada eelistavad. Sõltumata sellest, et valdan vabalt ise kolme võõrkeelt ja viisakusi oskan vahetada veel lisaks kolmes keeles, läksid ingliskeelsed eesti naised kindlalt vasakule.

Aga eks ta ole, et kes keda või mida otsib. Minu jaoks seal otsitavat ei ole.

Miks peab eesti naine ainult eestikeelset meest otsima? Inglise keelt kasutatakse, sest sellest saavad aru ka Eestis elavad välismaalased ja neid pole mitte vähe. Võib-olla see naine reisib praegu ja kasutab Tinderit ka teistes riikides. Ka eestivenelastega aitab ingliskeelne profiil paremini matchida, sest teineteise keelt nad väga hästi ei räägi.

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 25.02 20:42; 25.02 23:45; 25.02 23:47; 26.02 05:56; 28.02 07:39; 15.03 21:38; 15.03 21:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keda tuntud inimestest olete seal ka kohtanud?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heiti Kender, Margus Voolpriit.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keda tuntud inimestest olete seal ka kohtanud?

Erik Orgu

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemus jälle ütleb, et Tinderis on haiged inimesed. Ekstreemse tähelepanuvajadusega nartsissistid, kes pole üle saanud printsi-printsessi muinasjuttudest. Eriti torkab see silma niiöelda(!) maailmakodanike seas, kes ennast inglise keeles tutvustada eelistavad. Sõltumata sellest, et valdan vabalt ise kolme võõrkeelt ja viisakusi oskan vahetada veel lisaks kolmes keeles, läksid ingliskeelsed eesti naised kindlalt vasakule.

Aga eks ta ole, et kes keda või mida otsib. Minu jaoks seal otsitavat ei ole.

Miks peab eesti naine ainult eestikeelset meest otsima? Inglise keelt kasutatakse, sest sellest saavad aru ka Eestis elavad välismaalased ja neid pole mitte vähe. Võib-olla see naine reisib praegu ja kasutab Tinderit ka teistes riikides. Ka eestivenelastega aitab ingliskeelne profiil paremini matchida, sest teineteise keelt nad väga hästi ei räägi.

Väga armsad vabandused, aga reaalsuses nimetatakse seda rahvakeeli “lõdva püksikumm”. Prioriteediks on “friends with benefits”. See reisimise vabandus hetkel ka ei päde. Näed isegi, mis toimub.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.03 11:54; 23.03 13:07; 05.06 15:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paar vallalist meestuttavat vanuses 38+ Tinderdavad aktiivselt. Räägivad, et naised tulevad koju kätte olles Tinderis vaid põgusalt suhelnud. Meestel ei olevat vaja pingutada naisega kuna need ei hoia oma pükse kaua jalas. Abielunaised pidid nende sõnul rohkem ringi tõmbama kui mehed ise ????
Ühesõnaga, näiliselt korralikud naised on Tinderis suuremad h…d ning samas loen naiste arvamust Tinderist kus kurdetakse, et kedagi normaalset leida ????

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, kas pikajuustelistel meestel ka match lööki on? Hetkel testin kahe kassi ja äikese pildiga ja mõne huvitava bioga ja juba match käes.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, kas pikajuustelistel meestel ka match lööki on? Hetkel testin kahe kassi ja äikese pildiga ja mõne huvitava bioga ja juba match käes.

Match käes, aga kas see kuskile viib ka?

Ma ausalt öeldes ei saa nendest tüüpidest aru, kes oma pilte üles ei pane. Sina minu pilte näed, aga ise eelistad olla anonüümne. Kas see asi veidi ebavõrdne ei ole? Ega sa oma kassile paarilist ei ürita leida ju. Paratamatult tekib tunne, et otsitakse kõrvalsuhet ega taheta oma nägu näidata seetõttu.

Loomulikult on lööki ka pikajuukselistele meestele, kui sa normaalne välja näed, ja profiilis ikka enda pilte kasutad ning nendel naeratada ka julged.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.03 15:01; 18.05 23:33; 24.05 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen alles algaja, aga silma jäänud see, et eesti mehed alustavad vestlust Tere või heal juhul Tere..nimi.. Rohkem ei midagi. Soome mehed esimeses pöördumises teretavad, mõnikord teevad sulle komplimendi ja mainivad, miks nad sinuga ühendust võtavad. Eestlaste puhul siis mina pean nagu vestlust arendama ja punnitama küsimusi, et üldse mingi dialoog tekiks. Miks see nii on? Kasvatus, põhimõtted, viisakus? Kui tahad kellegagi tuttavaks saada, siis ju elementaarne, et midagi ka küsid naise käest või tunned huvi tema isiku vastu? Kahjuks sellised kontaktid vajuvad ära. Kuidas teie kogemused?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen alles algaja, aga silma jäänud see, et eesti mehed alustavad vestlust Tere või heal juhul Tere..nimi.. Rohkem ei midagi. Soome mehed esimeses pöördumises teretavad, mõnikord teevad sulle komplimendi ja mainivad, miks nad sinuga ühendust võtavad. Eestlaste puhul siis mina pean nagu vestlust arendama ja punnitama küsimusi, et üldse mingi dialoog tekiks. Miks see nii on? Kasvatus, põhimõtted, viisakus? Kui tahad kellegagi tuttavaks saada, siis ju elementaarne, et midagi ka küsid naise käest või tunned huvi tema isiku vastu? Kahjuks sellised kontaktid vajuvad ära. Kuidas teie kogemused?

Minu reegel on, et kui inimesel on enda kohta ikka midagi kirjas, siis ta oskab vestlust arendada ka. Ja samas, su enda profiil võiks ka siis selline olla, et lihtne oleks küsimusi küsida vms.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.03 15:01; 18.05 23:33; 24.05 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen alles algaja, aga silma jäänud see, et eesti mehed alustavad vestlust Tere või heal juhul Tere..nimi.. Rohkem ei midagi.

Hea, kui teregi ütlevad. ????
Aga selline trend näib olevat jah. Kogenud ise ja arutanud sama oma tinderdavate sõbrannadega. Nagu kõike peab ette ja taha ära tegema – suhtlust alustama, irl deidi ettepaneku tegema, söötma-jootma ja kui meeldib, koju diivanile istuma viima.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 24.02 10:20; 25.02 20:33; 25.02 20:55; 25.02 23:24; 24.05 21:49; 25.05 08:39; 31.05 20:21; 31.05 21:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paar aastat olen Tinderis igavusest paremale-vasakule pühkinud (? ei taha nagu inglise keelt eesti keelega segamini kasutada, aga no vahel sobiksid ikka inglisekeelsed sõnad pisut paremini) ehk siis oma peas ja sõbrannadega olen ka palju analüüsida saanud. Kuna ka meesterahva vanusest oleneb palju, siis pean mainima ka, et vanusegrupp, kes mul Tinderis on, on 20-30a mehed (ise olen 20).

Ei meeldi, kui…
*…mehel ei ole mitte sõnakestki tutvustusse kirjutatud. Lihtsalt laiutabki seal tühik või mõned mõttetud emojid. Vahel olen neid ka paremale tõmmanud, aga üldiselt on sel juhul siiski tegu nende ilueedidega, kes loevad ainult matche ja ka selle saades naistega ühendust ei võta.
*…meesterahva tutvustus on kirjutatud vigases inglise keeles. Plusspunktid muidugi proovimise eest, aga kui nii noor mees tänapäeval lihtsamaidki inglisekeelseid sõnu kirjutada ei oska, on see kohutav turn-off.
*…mees alustab sõnaga: “Keppi?” või “Nikume?” Ma tõesti sooviks teada, kas ükski naine ÜLDSE kunagi sellise asjaga kaasa läheb, kui keegi temaga nii lugupidamatu on. Ma ei eelda üheltki noormehelt mingisugust luksuskäitumist, pole selline inimene ise ka, aga tsiteerides Õnne 13 Allanit: “Mingi austus peab ikka olema!” Ja kahjuks on päris palju selliseid mehi, kes arvavadki, et nii on täiesti okei vestlust naisterahvaga alustada.
*…ta ei oska lihtsalt kuidagi vestelda või vestlust arendada. “Mis teed?” ja “Kuidas läheb?” on jutujätkuks muidugi head, aga kui päevas 85x seda küsitakse, viskab kopa üsna kiiresti ette ja sellise inimesega suhtlemine tundub pigem tüütu kui meeldiv.
*…räägib endast liiga palju. Muidugi tahan ma inimest tundma õppida ja mul on hyivtav ka teist poolt kuulata ja tema pajatusi lugeda, aga kui seda läheb liiga paljuks, on see samamoodi tüütu. Vahel võiks ju ikka potentsiaalse sõbranna või tulevikupartneri elust ka huvituda ja tema kohta küsimusi esitada. Kuidas muidu me üksteist tundma õppima peaksime?
*…liiga. Palju. Emojisid! Ma olen emojiajastu inimene, aga isegi minu jaoks on see liig mis liig, kui meesterahvas – ja üldse keegi – iga lause taha mingisuguse smaili või emotikoni topib. Ühest ju piisab, või ei?
*…mehel on halvad pildid. Näiteks kartuliga pildistatud selfi või siis pildid, kus peale tema ka lugematu arv alkoholipudeleid ja sigaretid. Ma ei ole selle vastu, kui inimene suitsetab või alkoholi tarbib, aga kas selliste piltidega just kaaslast, kasvõi üheöösuhet, otsida? Vot ei tea.

Ehk olen ma natukene liiga kriitiline ja ega ma midagi tõsist – ega ebatõsist – sealt leida loodagi – ptüi, ptüi, ptüi – aga lihtsalt mõndasid tähelepanekuid, mis aastate jooksul tekkinud on. 🙂 On seal küll toredaid ja vingeid inimesi ka, leiab sealt nii niisama sõpru kui kindlasti mõni ka kaaslase kogu eluks.

Kuulsustest nägi üks mu tuttav Tinderis näiteks Ott Leplandi – kui ta veel oma endise neiuga koos ei olnud – ja ise olen näinud Margus Vaherit.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole (piisavalt) huvitatud järelikult, kui pead kõik ise ära tegema.

Arusaadav.
Aga oskad sa seletada, et kui ei huvita, mida siis neid naisi paremale lapata?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 24.02 10:20; 25.02 20:33; 25.02 20:55; 25.02 23:24; 24.05 21:49; 25.05 08:39; 31.05 20:21; 31.05 21:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 35-aastane mees, väga heas vormis. Jooksen poolmaratoni paar korda kuus. Suuteline seda tegema ajaga 1:50 või kiiremini treeningtingimustes. Aga ma ei saanud Tinderis mitte ühtegi kontakti. Huvitav, mis mul siis kehvem on võrreldes mu paksude vormist väljas eakaaslastega?

Poolmaratoni paar korda kuus ja ikka veel nii niru aeg? Mu 41-aastane veidi paksuke sõbranna jooksis sügisel elu esimese 1.57-ga. Päriselt, mitte treeningtingimustes.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paar aastat olen Tinderis igavusest paremale-vasakule pühkinud (? ei taha nagu inglise keelt eesti keelega segamini kasutada, aga no vahel sobiksid ikka inglisekeelsed sõnad pisut paremini) ehk siis oma peas ja sõbrannadega olen ka palju analüüsida saanud. Kuna ka meesterahva vanusest oleneb palju, siis pean mainima ka, et vanusegrupp, kes mul Tinderis on, on 20-30a mehed (ise olen 20).

Kui sa päriselt oled ka 20-aastane, siis vau, väga küps jutt. Loodan, et leiad endale väärilise kaaslase!

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul läksid vasakule kohe pildid, kus mehel oli paks kuldkett kaelas, tavaliselt oli siis profiilis ka märge “eluülikool”. No ei ole mul vastavat haridustaset, mis parata:)

Samuti lükkasin vasakule autoga tehtud pildid, v.a. kui tegu oli hobiautoga. Isegi, kui see hobiauto ei pruukinud olla selle mehe enda omanduses, siis mingi kokkuputepunkt vanade autode huvi koha pealt oleks olnud.

Vasakule läksid ka profiilid, kus mees oli liibuvas ratta- või jooksukostüümis, parajasti mingit maratoni läbimas vms. Iseenesest ju tore, et mees on sportlik ja värki, aga sellised mehed eeldavad ka naiselt super füüsilist vormi ja spordihasarti. Mulle meeldib küll palju jala ringi liikuda, aga kohe kindlasti pole ma spordiinimene.

Vasakule libisesid ka meeste profiilid, mille piltidelt oli aimata, et tegu on vaimsete ja esoteeriliste huvidega inimesega. Väga libe tee, igasugu kahtlasi tüüpe on sel alal liikumas. Lisaks räägivad need inimesed liiga palju tühje sõnu ja on tegelikult väga pealiskaudsed.

Paremale poole läksid kõiksugu karvased boheemlased ja sedasorti tegelased, sest nendega ühise keele leidmine oli kõige lihtsam:)

Lastega koos tehtud piltide kohapealt ma isegi ei mäleta…ilmselt oli sellistel juhtudel ostustajaks mingi muu tegur. Mina lugesin lastepiltide pealt välja lihtsalt taustainfo, et mehel on lapsed olemas ja loodetavasti rohkem juurde ei taha. Seega minu jaoks pigem positiivne märk, sest mul enda on soovitud arv lapsi olemas ja üleski kasvatatud.

Aga kuldreegel on see, et kõige mittemidagiütlevamate piltidega profiili taga võib ennast peita kõige õigem inimene…

Aga kas sa selle järgi ei vaatagi, et kas mehel on sulle meeldiv nägu ja keha? Mitte ainult stiil, olek, vaid ka näo ilu vähemalt nii palju, et teda hea iseloomu korral voodipartneriks pidada? Mul läheb 99% juba selle põhjal vasakule, et kuigi tundub huvitav inimene, siis ei näeks end kunagi teda suudlemas, isegi puudutused ei meeldiks. Pildi kvaliteeti ma iseenesest ei hinda, võivad olla kehvasti tehtud pildid, aga inimene ise peab nö pandav olema.

Minu jaoks teebki mehe pandavaks see, kui ta on huvitav. Muidugi peab olema ikka ka minu jaoks meeldiv välimus, aga rõhutaks, et minu jaoks. Ilu kui sellisega pole minu meelest 40+ vanuses olles eriti midagi peale hakata, eriti meeste puhul. Eriti voodis 🙂

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.02 22:29; 26.02 08:56; 29.02 13:59; 25.05 20:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.muscleandfitness.com/women/dating-advice/15-mistakes-turn-women-tinder-according-15-women/

Ma pean ütlema, et nii mõnedki punktid selles artiklis kattusid siinse teemaga.

Kolmandale punktile kirjutan kahe käega alla. No päriselt ka juhtub seda ko-gu-aeg. Keset vestlust pooletunnine või mitme tunnine auk head aega ütlemata. Ma saan aru, et mehel on äkki vaja vetsu minna või haiget lelle tormata abistama, aga võiks ju märku anda, et teine ei jääks toru otsas vaikust vahtima. Ja siis ilmutakse suvalt tagasi, eeldades, et sa need vaikusetunnid ootuselevusest oled telefonis passinud. No ei ole. Eks on minulgi töid ja tegemisi – sõnnikut põllale vedada või naabripoistega kakelda.

Kõikide punktidega ma muidugi ei nõustu. Näiteks mulle küll meeldiks, kui pärast deiti mees vaevub tekstima, et kas ma sain turvaliselt koju. Ainult, et… Keegi pole tekstinud. ????

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 24.02 10:20; 25.02 20:33; 25.02 20:55; 25.02 23:24; 24.05 21:49; 25.05 08:39; 31.05 20:21; 31.05 21:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.muscleandfitness.com/women/dating-advice/15-mistakes-turn-women-tinder-according-15-women/

Näiteks mulle küll meeldiks, kui pärast deiti mees vaevub tekstima, et kas ma sain turvaliselt koju. Ainult, et… Keegi pole tekstinud. ????

Kusjuures korra, vaid korra on Tinderi date tundnud huvi, kas jõudsin kenasti koju ???? Aga tegu polnud ka eesti mehega vaid portugaallasega.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paar vallalist meestuttavat vanuses 38+ Tinderdavad aktiivselt. Räägivad, et naised tulevad koju kätte olles Tinderis vaid põgusalt suhelnud. Meestel ei olevat vaja pingutada naisega kuna need ei hoia oma pükse kaua jalas. Abielunaised pidid nende sõnul rohkem ringi tõmbama kui mehed ise ????

Ühesõnaga, näiliselt korralikud naised on Tinderis suuremad h…d ning samas loen naiste arvamust Tinderist kus kurdetakse, et kedagi normaalset leida ????

Siin kurdavad ilmselt naised, kes otsivad suhet. Sinu mainitud naised otsivadki seksi. Minu abikaasa on number 1 meie lastele isana, pere toitjana ja minu abikaasana igas muus mõttes, aga voodis nii talumatult halb käpard, et ongi variant kas lahku minna muidu ideaalsest abielust või oma vajaduste eest mujal hoolt kanda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

või oma vajaduste eest mujal hoolt kanda.

Puhtalt uudishimust, kuidas sa neid sekspartnereid tinderdad? Validki need palja nabaga fotod, pakud kohe välja aja ja koha ja siis kohapeal hindad, et kas tõuseb või ei tõuse? Või käib sul mingi pikem kompamine eelnevalt, chatid tiba, vahetate pilte… Või on sul profiilis juba kirjas, et ainult seks vms ja siis mehed ise lendavad peale ning sa vaid valid, kellega võiks ja kellega mitte.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 24.02 10:20; 25.02 20:33; 25.02 20:55; 25.02 23:24; 24.05 21:49; 25.05 08:39; 31.05 20:21; 31.05 21:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühesõnaga, näiliselt korralikud naised on Tinderis suuremad h…d ning samas loen naiste arvamust Tinderist kus kurdetakse, et kedagi normaalset leida ????

No need abielunaised otsivad ju lihtsalt seksi, mitte kedagi normaalset.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No muidugi, ikka mehed on süüdi, et te vallalised olete. Kui naine otsapidi juba Tinderis on, siis on juba midagi valesti. Üldjuhul vilets iseloom kombineeritud mitte just kõige atraktiivsema välimusega. Aga kui välimus on ok, siis paneb küll veidike mõtlema, et midagi on valesti, et tavalisel meetodil suhet pole leidnud. Siinsed kommentaarid muidugi kinnitavad seda viletsa iseloomu teooriat. Kui moll veel ka inetu on, siis on ikka väga halvasti.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.03 11:54; 23.03 13:07; 05.06 15:50;
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 31 kuni 58 (kokku 58 )


Esileht Pereelu ja suhted Analüüsime Tinderi mehi