Esileht Pereelu ja suhted Analüüsime Tinderi mehi

Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Teema: Analüüsime Tinderi mehi

Postitas:
Kägu

Mu meelest need kes lastega pildi üles panevad, annavad sellega justkui signaali,et ära sekku. Või vähemalt on seee hea variant vabanduseks kui naine ei peaks uus eluarmastus olema. Mul oli nii, et hakkasin ühe mehega suhtlema, kel laps. Ja siis tuli kohe vabandused, et temal vaja lapsega olla vabadel momentidel. Ühe korra saime kokku ka, laps oli kaasas. Ma ei tea milleks sellist suhtlust vaja, kui ei taha naisega suhelda siis ära suhtle, ei pea seda last vabanduseks tooma pidevalt. Ja need mootorratta mehed annavad mu meelest ka oma pildiga teada, et nii kui lumi sulab, siis mind sa enam ei näe, sest maanteed kutsuvad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav, mis mul siis kehvem on võrreldes mu paksude vormist väljas eakaaslastega?

Kui sul päriselt ka “huvitav” oleks, siis sa riputaks siia oma pildi ja saaks seda teada. Ehk siis sind tegelikult ei huvita.

Aga eks sa aimad isegi, milles asi võib olla. Ka liiga lühike või mittemidagiütleva (ei ilus ega kole) näoga vms.
Või ronisid pildistamiseks mõne 120t€ maksva võõra sportauto kõrvale….
Nagu neil kombeks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minul läksid vasakule kohe pildid, kus mehel oli paks kuldkett kaelas, tavaliselt oli siis profiilis ka märge “eluülikool”. No ei ole mul vastavat haridustaset, mis parata:)
Samuti lükkasin vasakule autoga tehtud pildid, v.a. kui tegu oli hobiautoga. Isegi, kui see hobiauto ei pruukinud olla selle mehe enda omanduses, siis mingi kokkuputepunkt vanade autode huvi koha pealt oleks olnud.
Vasakule läksid ka profiilid, kus mees oli liibuvas ratta- või jooksukostüümis, parajasti mingit maratoni läbimas vms. Iseenesest ju tore, et mees on sportlik ja värki, aga sellised mehed eeldavad ka naiselt super füüsilist vormi ja spordihasarti. Mulle meeldib küll palju jala ringi liikuda, aga kohe kindlasti pole ma spordiinimene.
Vasakule libisesid ka meeste profiilid, mille piltidelt oli aimata, et tegu on vaimsete ja esoteeriliste huvidega inimesega. Väga libe tee, igasugu kahtlasi tüüpe on sel alal liikumas. Lisaks räägivad need inimesed liiga palju tühje sõnu ja on tegelikult väga pealiskaudsed.
Paremale poole läksid kõiksugu karvased boheemlased ja sedasorti tegelased, sest nendega ühise keele leidmine oli kõige lihtsam:)
Lastega koos tehtud piltide kohapealt ma isegi ei mäleta…ilmselt oli sellistel juhtudel ostustajaks mingi muu tegur. Mina lugesin lastepiltide pealt välja lihtsalt taustainfo, et mehel on lapsed olemas ja loodetavasti rohkem juurde ei taha. Seega minu jaoks pigem positiivne märk, sest mul enda on soovitud arv lapsi olemas ja üleski kasvatatud.
Aga kuldreegel on see, et kõige mittemidagiütlevamate piltidega profiili taga võib ennast peita kõige õigem inimene…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga kuldreegel on see, et kõige mittemidagiütlevamate piltidega profiili taga võib ennast peita kõige õigem inimene…

Arvan sama ja kehtib ka naiste kohta.

Aga teemaalgatajatel on sellest tõsiasjast ikka väääga raske aru saada.
See lihtsalt pole nende maailmas võimalik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen 35-aastane mees, väga heas vormis. Jooksen poolmaratoni paar korda kuus. Suuteline seda tegema ajaga 1:50 või kiiremini treeningtingimustes. Aga ma ei saanud Tinderis mitte ühtegi kontakti. Huvitav, mis mul siis kehvem on võrreldes mu paksude vormist väljas eakaaslastega?

Mu kolleeg tegeleb ka jooksmisega, aga näeb välja nagu vähihaige. Sa ise oled oma jookmisest vaimustuses, aga usu mind, naisi see ei huvita.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minu kogemus jälle ütleb, et Tinderis on haiged inimesed. Ekstreemse tähelepanuvajadusega nartsissistid, kes pole üle saanud printsi-printsessi muinasjuttudest. Eriti torkab see silma niiöelda(!) maailmakodanike seas, kes ennast inglise keeles tutvustada eelistavad. Sõltumata sellest, et valdan vabalt ise kolme võõrkeelt ja viisakusi oskan vahetada veel lisaks kolmes keeles, läksid ingliskeelsed eesti naised kindlalt vasakule.
Aga eks ta ole, et kes keda või mida otsib. Minu jaoks seal otsitavat ei ole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu kogemus jälle ütleb, et Tinderis on haiged inimesed. Ekstreemse tähelepanuvajadusega nartsissistid, kes pole üle saanud printsi-printsessi muinasjuttudest. Eriti torkab see silma niiöelda(!) maailmakodanike seas, kes ennast inglise keeles tutvustada eelistavad. Sõltumata sellest, et valdan vabalt ise kolme võõrkeelt ja viisakusi oskan vahetada veel lisaks kolmes keeles, läksid ingliskeelsed eesti naised kindlalt vasakule.

Kui sa need naised vasakule lükkad enne nendega suhtemist, siis kuidas sa üldse seda oskad öelda, et tegu on haigete ‘ekstreemse tähelepanuvajadusega nartsissistidega’? Mu meelest tore, kui inimesed enda kohta kirjutavad, ükskõik mis keeles, sest enamikul pole seal midagi kirjas, ja katsu siis piltide järgi arvata, kas on ühiseid teemasid või mitte. Minul isiklikult pole aega, et mitme inimesega korraga suhelda ning hakata infot välja meelitama, mis inimesega tegu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui Wend Tinderis oleks, siis tasuks küll endale konto teha 😜

Keegi, kes Tinderis on – on ta seal? 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul läksid vasakule kohe pildid, kus mehel oli paks kuldkett kaelas, tavaliselt oli siis profiilis ka märge “eluülikool”. No ei ole mul vastavat haridustaset, mis parata:)

Samuti lükkasin vasakule autoga tehtud pildid, v.a. kui tegu oli hobiautoga. Isegi, kui see hobiauto ei pruukinud olla selle mehe enda omanduses, siis mingi kokkuputepunkt vanade autode huvi koha pealt oleks olnud.

Vasakule läksid ka profiilid, kus mees oli liibuvas ratta- või jooksukostüümis, parajasti mingit maratoni läbimas vms. Iseenesest ju tore, et mees on sportlik ja värki, aga sellised mehed eeldavad ka naiselt super füüsilist vormi ja spordihasarti. Mulle meeldib küll palju jala ringi liikuda, aga kohe kindlasti pole ma spordiinimene.

Vasakule libisesid ka meeste profiilid, mille piltidelt oli aimata, et tegu on vaimsete ja esoteeriliste huvidega inimesega. Väga libe tee, igasugu kahtlasi tüüpe on sel alal liikumas. Lisaks räägivad need inimesed liiga palju tühje sõnu ja on tegelikult väga pealiskaudsed.

Paremale poole läksid kõiksugu karvased boheemlased ja sedasorti tegelased, sest nendega ühise keele leidmine oli kõige lihtsam:)

Lastega koos tehtud piltide kohapealt ma isegi ei mäleta…ilmselt oli sellistel juhtudel ostustajaks mingi muu tegur. Mina lugesin lastepiltide pealt välja lihtsalt taustainfo, et mehel on lapsed olemas ja loodetavasti rohkem juurde ei taha. Seega minu jaoks pigem positiivne märk, sest mul enda on soovitud arv lapsi olemas ja üleski kasvatatud.

Aga kas sa selle järgi ei vaatagi, et kas mehel on sulle meeldiv nägu ja keha? Mitte ainult stiil, olek, vaid ka näo ilu vähemalt nii palju, et teda hea iseloomu korral voodipartneriks pidada? Mul läheb 99% juba selle põhjal vasakule, et kuigi tundub huvitav inimene, siis ei näeks end kunagi teda suudlemas, isegi puudutused ei meeldiks. Pildi kvaliteeti ma iseenesest ei hinda, võivad olla kehvasti tehtud pildid, aga inimene ise peab nö pandav olema.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Miks peab eesti naine ainult eestikeelset meest otsima? Inglise keelt kasutatakse, sest sellest saavad aru ka Eestis elavad välismaalased ja neid pole mitte vähe. Võib-olla see naine reisib praegu ja kasutab Tinderit ka teistes riikides. Ka eestivenelastega aitab ingliskeelne profiil paremini matchida, sest teineteise keelt nad väga hästi ei räägi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Keda tuntud inimestest olete seal ka kohtanud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Heiti Kender, Margus Voolpriit.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Keda tuntud inimestest olete seal ka kohtanud?

Erik Orgu

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks peab eesti naine ainult eestikeelset meest otsima? Inglise keelt kasutatakse, sest sellest saavad aru ka Eestis elavad välismaalased ja neid pole mitte vähe. Võib-olla see naine reisib praegu ja kasutab Tinderit ka teistes riikides. Ka eestivenelastega aitab ingliskeelne profiil paremini matchida, sest teineteise keelt nad väga hästi ei räägi.

Väga armsad vabandused, aga reaalsuses nimetatakse seda rahvakeeli “lõdva püksikumm”. Prioriteediks on “friends with benefits”. See reisimise vabandus hetkel ka ei päde. Näed isegi, mis toimub.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Paar vallalist meestuttavat vanuses 38+ Tinderdavad aktiivselt. Räägivad, et naised tulevad koju kätte olles Tinderis vaid põgusalt suhelnud. Meestel ei olevat vaja pingutada naisega kuna need ei hoia oma pükse kaua jalas. Abielunaised pidid nende sõnul rohkem ringi tõmbama kui mehed ise 🤔
Ühesõnaga, näiliselt korralikud naised on Tinderis suuremad h…d ning samas loen naiste arvamust Tinderist kus kurdetakse, et kedagi normaalset leida 😀

Please wait...
Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Esileht Pereelu ja suhted Analüüsime Tinderi mehi