Esileht Pereelu ja suhted andestamine ja sellega kaasnevad kohustused

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: andestamine ja sellega kaasnevad kohustused

Postitas:

Kes on andestanud mehele, ja nn. mehe tagasi võtnud?

Mehele andestamisega kaasneks uue naisega saadud laps…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mingi eri kaltsjorss ju. treis tite valmis ja nüüd tulistjalu vana memme juurde tagasi, et jumala eest ei peaks vastutust võtma ja uue ilmakodaniku üles kasvatama.

vot sellist meest küll tagasi ei võta, kes kondoomita ringi kepib…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.07 19:05; 19.07 14:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei võtaks ka kui juba laps valmis tehtud. See ei saa tark mees olla lihtsalt ja lolli pole vaja koju ruumi võtma

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu mehel on üks paar, kel nii juhtus.
Naine andestas. tulemus on selline, et iga pisimgi tüli toob jutu sisse mehe kõrvalehüppe ja selle lapse. Ning alkohol on pereellu sisse tulnud. Muide ka rusikad käivad nüüd vahelduva eduga mängus.
Andestada võib, aga unustada…ei iial!
Mina isiklikult ei andestaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.07 09:14; 19.07 08:18; 19.07 14:13; 20.07 09:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Andestada võib, aga tagasi võtta mitte mingil juhul! Miks sa seda meest tagasi tahad üldse? Kas mehel pole kuhugi minna või sina oled sõltuv?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks andestamine peaks kuidagi mingeid kohustusi kaasa tooma? Annad andeks, aga lisakohustusi ei võta, kõik.
Lihtne ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Mu mehel on üks paar, kel nii juhtus.
[/tsitaat]

Kuidas sellest nüüd aru saada? Su mees peab orje? Su mees on kirikuõpetaja? Või mis mõttes?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]RebaseMaie kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kuidas sellest nüüd aru saada? Su mees peab orje? Su mees on kirikuõpetaja? Või mis mõttes?[/tsitaat]

oi kus nüüd pani nalja maha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.07 09:14; 19.07 08:18; 19.07 14:13; 20.07 09:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]RebaseMaie kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kuidas sellest nüüd aru saada? Su mees peab orje? Su mees on kirikuõpetaja? Või mis mõttes?[/tsitaat]
Mina ka ei saanud sellest aru, mõtlesin hoopis, et harrastab grupiseksi teiste paaridega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

oi kus nüüd pani nalja maha.
[/tsitaat]

Nali naljakas, aga ma täitsa tõsiselt ei saa aru, mida tähendab, et \”mehel on üks paar, kellel nii juhtus\”. Nii et kui juba siin oled, siis ehk valgustad mind ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]RebaseMaie kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Nali naljakas, aga ma täitsa tõsiselt ei saa aru, mida tähendab, et \”mehel on üks paar, kellel nii juhtus\”. Nii et kui juba siin oled, siis ehk valgustad mind ka.[/tsitaat]

ega lollid ei saagi asjadest aru

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.07 09:14; 19.07 08:18; 19.07 14:13; 20.07 09:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]RebaseMaie kirjutas:[/small]

ega lollid ei saagi asjadest aru[/tsitaat]

loll on ju see, kes end väljendada ei oska, ehk siis antud juhul sina. kirjutad siia mingi mõtteta sõnadekombinatsiooni ja siis kukud veel plärtsuma kah.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.07 19:05; 19.07 14:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et see, kes siin kirjutas, et:\” mu mehel üks paar\” ajas veidike midagi sassi. Tõenäoliselt juhtus asi ta mehega, aga ta ei tahtnud tõtt kirjutada ja üritas siis kirjutada justkui ühest tuttavast paarist, aga eks tõde sai valega kogemata miksitud:) Tunnista üles, et see l…ts mees on su oma mees!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina vaataksin, mis juhtunud on, et asjad nii on läinud (sedagi, kas on asjas ka minul süüd) ja kas on perspektiivi ning esmalt muidugi mida ise tahaksin. Kõik muu on tehniline küsimus. Küsimus andestamisest on selline teema, et andestamist vajavast asjast tuleb sisuliselt enne aru saada ja sealt pinnalt juba edasi mõelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma arvan, et see, kes siin kirjutas, et:\” mu mehel üks paar\” ajas veidike midagi sassi. Tõenäoliselt juhtus asi ta mehega, aga ta ei tahtnud tõtt kirjutada ja üritas siis kirjutada justkui ühest tuttavast paarist, aga eks tõde sai valega kogemata miksitud:) Tunnista üles, et see l…ts mees on su oma mees![/tsitaat]

Noh minu arvates on siin panna kedagi uskuma minu varianti raske, kuid juhtus se minu mehe sõbraga küll. Ära usu. Keegi ei käsi.
Teistele kes usuvad, soovitan soojalt mitte andestada sellisele mehele. Jätsin mainimata, et naisel on tihti silm sinine ja narkootikumid on ka mängu tulnud. Kaks last on neil ühist, kes seda pealt näevad…no vähemalt arvata ju võib. Kui enne suhtlesime nendega tihti, siis nüüd hoiame eemale. Naine on võtnud juurde oma 20 kilo ja mees on näost ära vajunud hirmsasti.
Oleme neile soovitanud neile mitmeid kordi minna nõustaja juurde, kuid üks neist keeldub, ei näe mõtet.
Kas tahad endale sellist tulevikku? Ei usugi, et kõik suhted nii hulluks lähevad, aga nagu näha on see üks varintidest.
Ja veel see naaksumise teema kuidas oli sõnastus. Läks halvasti, siis läks. Aru sai siiski igaüks kes tahtis. Norida on samas alati ju lõbusam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.07 09:14; 19.07 08:18; 19.07 14:13; 20.07 09:12;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Pereelu ja suhted andestamine ja sellega kaasnevad kohustused

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.