Esileht Ajaviite- ja muud jutud Andke abi, tütar 22a aga ei saa ema soovist aru..?!

Näitan 4 postitust - vahemik 61 kuni 64 (kokku 64 )

Teema: Andke abi, tütar 22a aga ei saa ema soovist aru..?!

Postitas:
Kägu

RE: Andke abi, tütar 22a aga ei saa ema soovist aru..?!

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Otoottt….et kui laps nt. õpib arstiks, see lõpetatakse 25-aastasena, siis ta on luuser, kui pühendub õpingutele ja elab vanema kulul?[/tsitaat]
Arstiteaduskonna tudengitest on läbi aegade väga paljud õpingute ajal töötanud, algul hooldajate, hiljem õdedena. Kui mingil perioodil taheti seda ära keelata põhimõttel, et võtavad n-ö päris õdedel kohad eest, siis jõuti tõdemuseni, et sis võiks nt maarjamõisa haigla ööseks kinni panna, sest enamus öövalvetest teevad tudengid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

aga kuidas siis oli – kas ema oli lubanud tal välismaal õpingud kinni maksta ja nüüd hüppas alt ära? seaduse järgi peab muidu vanem küll toetama lapse ülikooliõpinguid kuni 26.(oli vist?) eluaastani.[/tsitaat]
sul on 2 erinevat asja segi läinud:
1. vanem peab last toetama kuni täisealiseks (18 a) saamiseni või siis kuini keskkooli lõpuni, kui laps 18 saades veel õpib.
2. kuni 26aastased üliõpilased loetakse nt toimetulekutoetust taotledes jms vanematega sama pere liikmeteks

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Veepomm

Millise seaduse järgi?[/tsitaat]

Perekonna

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kubujuss kirjutas:[/small]

Maailm ja SINA, eksole? Muid variante polegi, kui sinul ja kes muud väidab, ajab udujuttu? Paraku tean ma oma tutvusringkonnas mitmeid alla 20-seid sünnitajaid ja nad kõik on ilusti oma vanemate juures edasi elanud, nende üleval pidada ja koolis käies hoiavad last vnemad või vanavanemad. Rongaemad (nagu ilmselt sinul on sattunud) polegi nii laialt levinud, normaalne ema ikka toetab oma last.[/tsitaat]

Aga siis ei maksa nii kindlalt väita, et vot, alati on nii. Mu ema ei ole rongaema, aga ma lihtsalt ISE ei taha temalt midagi. Tõsi, majanduslikult minu isa mind toetab, aga lapsega olin ikka ise kenasti kodus, kuni sõime läks, ei ole isa ka teda hoidnud ja ei ole päevagi vanemate juures elanud pärast rasedaks jäämist.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Näitan 4 postitust - vahemik 61 kuni 64 (kokku 64 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Andke abi, tütar 22a aga ei saa ema soovist aru..?!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.