Esileht Pereelu ja suhted andke hinnang sellisele mehele

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: andke hinnang sellisele mehele

Postitas:

siin oli teema, kus naisterahvas küsis nõu, kas mees on pädev. ma küsiks ka erapooletuid arvamusi.

mees 50, kolm last eelmiste naistega, kaks täiskasvanud, üks teismeline. oma kinnisvara on, auto on, lapsele elatusraha maksab. elatakse uue naise (36) korteris. mees maksab pool kom.kuludest + ostab u. pooles osas söögid, väljas käies maksab ise. teismeline laps viibib 2-3 päeva nädalast mehega, elab külas olles elutoas, mille kasutamist siis tuleb muu perega jagada. naisel lapsi ei ole, pole soovi tekkinud senini, mees lapsi juurde otseselt ei soovi, samas ei välista ka varianti. mees abielluda ei soovi seoses eelmise abielu luhtumisega, uus naine abielu ainuvariandiks ei pea, samas ootaks siiski arutelu tuleviku teemal. mees arutada midagi ei soovi, pigem elada rõõmsalt ja vabalt. probleemid. mees ei soovi investeerida ühisesse kinnisvarasse, kuna kardab hilisemat võimalikku jagamist (eelmised tõsised suhted on lõppenud naiste lahkumisega, seega sealt hirm – naised lahkusid, kuna mees on väga aktiivne ja pidevalt kodust ära). samas häirib uut naist selline pead-jala koos elamine. missugused oleks küsimused, mida uue naisena peaks endale esitama, et selgitada suhte mõttekus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.03 13:10; 03.03 16:19; 03.03 16:33; 03.03 16:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Run forrest run.
Ja loe raamatut Mehed kes ei suuda armastada

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks oleks selline mees ideaalne, kes lapsi enam ei soovi ja lihtsalt tahab elu nautida. 50 on juba liiga vana, et pisiperet luua, eriti kui 3 (!) last juba olemas on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.03 13:54; 03.03 14:01; 03.03 15:37; 03.03 16:24; 03.03 16:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mehe laps 2-3 päeva on mehe juures, siis loogilisem on, et koht, kus elate, oleks hoopis mehe kinnisvara, kus on ka lapsel oma tuba. Sina üüriksid oma korteri lihtsalt välja ja elaksid ka mehe juures. Samal ajal hooldaksid ja investeeriksid pidevalt oma kinnisvarasse, ehk hoiaksid oma tagalat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.03 13:54; 03.03 14:01; 03.03 15:37; 03.03 16:24; 03.03 16:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu jaoks poleks probleem leppiga faktiga, et mu armastatud mehe laps paar päeva nädalas meie juures on. teismeline ei vaja pidevat tähelepanu: temaga ei pea mürama, peitust mängima, koos puslesid kokku panema, multikaid vaatama, teda ei pea söötma, mähet vahetama ega öösel kussutama jne.
kui mehe ainus viga on see, et ta hetkel ühise kinnisvara soetamise soovist pole rääkinud, võtaksin vabalt ja annaksin suhtele aega areneda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks üks iseseisev, 36-aastane naine üldse peaks tahtma ühist kinnisvara mehega, kes temast ligi 15-aastat vanem on?

Naudi suhet kuni see nauditav on. Kui pole ühiseid kohustusi (kinnisvara ja lapsed), siis on hiljem, kui vajalikuks osutub, lihtsam lahku minna.

Ise olen 38-aastane, eluga rahulolev üksikema. Mul on olemas lapsed, karjäär, raha, kinnisvara ja on ka rahuldustpakkuv visiitsuhe toreda lahutatud mehega. Iial enam nii loll poleks, et hakkaks midagi ühist mingi mehega looma. Lõppkokkuvõtteks on ju põhiliseks kannatajaks suhete ja perede purunemisel siiski lapsed. Ja kui läheb õnneks ja surmani koos oleme, mida ikkagi annaks juurde ühise kinnisvara soetamine?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.03 13:54; 03.03 14:01; 03.03 15:37; 03.03 16:24; 03.03 16:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Miks üks iseseisev, 36-aastane naine üldse peaks tahtma ühist kinnisvara mehega, kes temast ligi 15-aastat vanem on?

Naudi suhet kuni see nauditav on. Kui pole ühiseid kohustusi (kinnisvara ja lapsed), siis on hiljem, kui vajalikuks osutub, lihtsam lahku minna.

Ise olen 38-aastane, eluga rahulolev üksikema. Mul on olemas lapsed, karjäär, raha, kinnisvara ja on ka rahuldustpakkuv visiitsuhe toreda lahutatud mehega. Iial enam nii loll poleks, et hakkaks midagi ühist mingi mehega looma. Lõppkokkuvõtteks on ju põhiliseks kannatajaks suhete ja perede purunemisel siiski lapsed. Ja kui läheb õnneks ja surmani koos oleme, mida ikkagi annaks juurde ühise kinnisvara soetamine?[/tsitaat]

probleem on selles, et ruumi vähe. teismeline võib külas olles magada lõunani, kas selle ajani siis nn elutoas ei käi? on läbikäidav elutuba kusjuures, st kööki minekuks peab selle läbima. mulle tundub ka veider osta ise suurem korter, selleks, et mehe laps saaks seal siis eraldi toa. aga koos mees osta ei soovi, et siis selles probleem. või pole probleem, pingutan üle? mehe korter on kehvemas asukohas, seetõttu on elu nö kolinud minu omasse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.03 13:10; 03.03 16:19; 03.03 16:33; 03.03 16:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

probleem on selles, et ruumi vähe. teismeline võib külas olles magada lõunani, kas selle ajani siis nn elutoas ei käi? on läbikäidav elutuba kusjuures, st kööki minekuks peab selle läbima. mulle tundub ka veider osta ise suurem korter, selleks, et mehe laps saaks seal siis eraldi toa. aga koos mees osta ei soovi, et siis selles probleem. või pole probleem, pingutan üle? mehe korter on kehvemas asukohas, seetõttu on elu nö kolinud minu omasse.[/tsitaat]
Ok, kuid siiski pole vaja KOOS korterit osta. Mees müügu oma kehvas asukohas korter maha ja ostku ise suurem korter, kuhu te kõik ilusti ära mahute. Mis ta sellest arvab? Tõesti, sina ei pea oma pead vaevama tema lapse mahutamisega. Kui ta tõesti leiab, et probleemi pole praeguses kitsikuses, siis ta ei hooli sinust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.03 13:54; 03.03 14:01; 03.03 15:37; 03.03 16:24; 03.03 16:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

probleem on selles, et ruumi vähe. teismeline võib külas olles magada lõunani, kas selle ajani siis nn elutoas ei käi? on läbikäidav elutuba kusjuures, st kööki minekuks peab selle läbima. mulle tundub ka veider osta ise suurem korter, selleks, et mehe laps saaks seal siis eraldi toa. aga koos mees osta ei soovi, et siis selles probleem. või pole probleem, pingutan üle? mehe korter on kehvemas asukohas, seetõttu on elu nö kolinud minu omasse.[/tsitaat]
Sina ei pea oma kodus kikivarvul hiilima. Sinu kodu, sinu reeglid. Kui mees mõnusalt arvab, et võib probleemi sinu kaela lükata ja ise seda lahendada ei taha, tee see probleem mehe omaks. Kui mehe laps on teie juures, siis hommikul üles ärgates kupatad mehe lapse kas magamistuppa (kui tahab edasi magada) või peab ta ka üles tõusma ja riidesse panema. Sinu elu ei saa ju seisma jääda. Kui mehe laps kurdab selle üle oma isale, siis saab isa ehk lõpuks aru, et tema on see, kes oma lapse mugavuse eest peab hoolitsema ja suurema kodu muretsema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.03 13:54; 03.03 14:01; 03.03 15:37; 03.03 16:24; 03.03 16:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sina ei pea oma kodus kikivarvul hiilima. Sinu kodu, sinu reeglid. Kui mees mõnusalt arvab, et võib probleemi sinu kaela lükata ja ise seda lahendada ei taha, tee see probleem mehe omaks. Kui mehe laps on teie juures, siis hommikul üles ärgates kupatad mehe lapse kas magamistuppa (kui tahab edasi magada) või peab ta ka üles tõusma ja riidesse panema. Sinu elu ei saa ju seisma jääda. Kui mehe laps kurdab selle üle oma isale, siis saab isa ehk lõpuks aru, et tema on see, kes oma lapse mugavuse eest peab hoolitsema ja suurema kodu muretsema.[/tsitaat]

niisama arutlen: magamistuppa kupatamine oleks mehele vb isegi ok ja eks laps lepiks mehe arvamusega, aga see tähendaks, et laps läheb minu (ka mehe) voodisse. nu arvatavasti siis meie nn linade vahele, sest linade vahetamine tunduks kuidagi pentsik, selle aja peale juba ärkad ju üles. ma aga ei soovi tegelikult, et 13a laps minu linade vahel magab, veits intiimsuse häirimisena tundub. nädalas mitu korda neid ju ei vaheta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.03 13:10; 03.03 16:19; 03.03 16:33; 03.03 16:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]siin oli teema, kus naisterahvas küsis nõu, kas mees on pädev. ma küsiks ka erapooletuid arvamusi.

mees 50, kolm last eelmiste naistega, kaks täiskasvanud, üks teismeline. oma kinnisvara on, auto on, lapsele elatusraha maksab. elatakse uue naise (36) korteris. mees maksab pool kom.kuludest + ostab u. pooles osas söögid, väljas käies maksab ise. teismeline laps viibib 2-3 päeva nädalast mehega, elab külas olles elutoas, mille kasutamist siis tuleb muu perega jagada. naisel lapsi ei ole, pole soovi tekkinud senini, mees lapsi juurde otseselt ei soovi, samas ei välista ka varianti. mees abielluda ei soovi seoses eelmise abielu luhtumisega, uus naine abielu ainuvariandiks ei pea, samas ootaks siiski arutelu tuleviku teemal. mees arutada midagi ei soovi, pigem elada rõõmsalt ja vabalt. probleemid. mees ei soovi investeerida ühisesse kinnisvarasse, kuna kardab hilisemat võimalikku jagamist (eelmised tõsised suhted on lõppenud naiste lahkumisega, seega sealt hirm – naised lahkusid, kuna mees on väga aktiivne ja pidevalt kodust ära). samas häirib uut naist selline pead-jala koos elamine. missugused oleks küsimused, mida uue naisena peaks endale esitama, et selgitada suhte mõttekus? [/tsitaat] Mees on liiga vara asunud uude suhtesse. Ilmselt on teda ajendanud suhtesse võimalus elamiskulusid kokkuhoida. Kuna elamine on naise oma, siis tekib küsimus, kuidas selline sobimatu mees üldse korterisse elama on sattunud. Kuidas on üldse võimalik, et mees ja tema tütar elavad naise korteris, ilma et naisega oleks põhjalikult asjad läbiarutatud. Antud olukorras on naine midagi väga olulist jätnud tegemata. Ja leiab nüüd, et mees peab selle tema tegemata töö tagant järgi ärategema. Mehele ei oska nagu muud midagi etteheita kui et tal eelmised suhted hinges lõpetamata. Naise aga on oma elu ikka päris käest äralasknud, ilmselt kah mingid hingelised üleelamised, mis ei võimalda õigel ajal iseenda eest seista.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.03 16:36; 03.03 16:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

probleem on selles, et ruumi vähe. teismeline võib külas olles magada lõunani, kas selle ajani siis nn elutoas ei käi? on läbikäidav elutuba kusjuures, st kööki minekuks peab selle läbima. mulle tundub ka veider osta ise suurem korter, selleks, et mehe laps saaks seal siis eraldi toa. aga koos mees osta ei soovi, et siis selles probleem. või pole probleem, pingutan üle? mehe korter on kehvemas asukohas, seetõttu on elu nö kolinud minu omasse.[/tsitaat] Noo kui see oleks minu elamine, siis oleks ka minu kord. Kui mina ärkan kell 7, siis oma kodus ei kavatse ma elutoas magajaga küll arvestada. See on muidugi sellele magajale ka enne teada. Et ma tõusen kell 7 ja hakkan siis toimetama. Et kui magajale sobib, magagu edasi. Ja mingist kellast oleks ikka äratus (tahan kell 8 telekat vaadata ). Teismeline on sisuliselt juba üheotsaga täiskasvanud, nii tal tuleb arvestada, et ta pole enam lasteaialaps, kelle pidevalt arvestatakse. Teismeline saab õppida ise teistega arvestamist kui on kusagil külas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.03 16:36; 03.03 16:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Mees on liiga vara asunud uude suhtesse. Ilmselt on teda ajendanud suhtesse võimalus elamiskulusid kokkuhoida. Kuna elamine on naise oma, siis tekib küsimus, kuidas selline sobimatu mees üldse korterisse elama on sattunud. Kuidas on üldse võimalik, et mees ja tema tütar elavad naise korteris, ilma et naisega oleks põhjalikult asjad läbiarutatud. Antud olukorras on naine midagi väga olulist jätnud tegemata. Ja leiab nüüd, et mees peab selle tema tegemata töö tagant järgi ärategema. Mehele ei oska nagu muud midagi etteheita kui et tal eelmised suhted hinges lõpetamata. Naise aga on oma elu ikka päris käest äralasknud, ilmselt kah mingid hingelised üleelamised, mis ei võimalda õigel ajal iseenda eest seista. [/tsitaat]

no aga ütle, mis võib naisel tgemata olla? huviga kuulaks ja teeks järeldusi 🙂 mees oli aasta lahus eelmisest suhtest enne antud naisega tutvumist, lapse emaga lahus juba ca 10a. esimese aasta elasime kusjuures mehe pinnal, aga selle asukoht kaugel töökohtadest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.03 13:10; 03.03 16:19; 03.03 16:33; 03.03 16:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jube mugav variant mehele – kõik tema vajadused on rahuldatud minimaalse panustamise ja vastutamisega.
Rumal naine, et niimoodi enda seljas sõita lased.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina pooldaks ühist suuremat kinnisvara. Kuhu siis edaspidi ka kõik teised lapsed aeg-ajalt oleks teretulnud. Ma ei oska vaadata asja lastetu naise seisukohalt, võimalik, et häiriks see, et ei saa olla vabalt oma kodus. Tõsiselt häiriks ilmselt. Mees saagu oma hirmudest üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa lapsi ei tahagi või? Kunagi?

Sel juhul võid selle mehe peale oma aega kulutada küll… kuigi see suhte nautimine tundub olevat suhteliselt ebamugavaks tehtud. Kitsal pinnal võõrad tegelased jms.

Kui aga lapsi ja peret tahad, siis ära sellise juurde, kes isegi tuleviku üle arutleda ei soovi, küll pikemalt peatuma jää.

See \”nautimise\” suhe jahtub mõne aastaga ära ja võid ühel hetkel avastada ennast 40+ lasteta (sry) vanatüdrukuna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Pereelu ja suhted andke hinnang sellisele mehele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.